En İyi 10 Beşiktaş Sosyal Medya | Armut

En İyi 10 Beşiktaş İstanbul Sosyal Medya

4 Sosyal Medya Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Beşiktaş bölgesinde 105 Sosyal Medya Danışmanı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Mahmut P.

Mahmut P.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Şişli, İstanbul
REFERANSLAR: Carl s Jr. Türkiye, Remax Türkiye, Century21 Türkiye, Freudenberg Group, Gündoğdu Group, Amerikan Kültür Kolejleri, Vileda Türkiye, Seyranlı Kimya, Ogliv, CNN Türk, Sonax, Vakıf Taşdelen Su, CTC Turizm, Swea Psikolojik Danışmanlık, Dentiste Türkiye, Rosemary Perfume. SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ Markanızın sosyal medya iletişimini yönetiyoruz. Yaratıcı içeriklerle markanızı konumlandırıp, belirlenen stratejiler doğrultusunda, imaj ve pazarlama hedeflerine ulaştırıyoruz. ​ DİJİT
Ceren B.

Ceren B.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Şişli, İstanbul
Sosyal Medya ve İçerik Yönetimi, Sosyal Medya Arayüz Tasarımı, Sosyal Medya Takip , Sosyal Medya Analiz, Sosyal Medya Raporlama, SEO Yönetimi ve Digital Reklamlar konularında hizmet veriyorum.
Mehmet Can K.

Mehmet Can K.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Şişli, İstanbul
Sizin için ; Sosyal Medya Yönetimi ve Pazarlaması📱 Marka, Model ve Ürün Çekimleri 📸 Data, Veri Girişi 📑 Logo, Afiş, Broşür vs Tasarımı 🎨 Yapabilirim. Devasa ücretler vermeye gerek yok :) Tasarım Programları ve Sanat ile arasındaki uyum adeta peynir ile ekmek, bal ile kaymak, çakmaktaşlar, jetgiller ve daha niceleri gibi olan bizler sizin için en iyi hizmeti, severek yaptığımız işlerimizle, %100 müşteri memnuniyeti ile göstereceğiz.
Alican S.

Alican S.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Şişli, İstanbul
İçerik Yönetimi Sürekli canlı kalan sosyal medyanın uygun bir şekilde düzenli beslenmesi gereklidir. Markanızın değerlerini sosyal medyaya uygun hale getirir ve bu yönde yaratıcı içerikler üretiriz. Blog yazıları, videolar, görseller ve gifler hazırlar sosyal medya yeniliklerini yakalarız. Moderasyon Sosyal medya hesaplarımız düzenli olarak takip edilir. Doğrudan gelen takipçi yorumları anında yanıtlanır. Bu şekilde müşteri memnuniyeti sağlamak marka itibarı açısından oldukça önemlidir.
Zeynep Ç.

Zeynep Ç.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Kadıköy, İstanbul
Her türlü sosyal medya yönetimi yapılır. İçerik yazılır. Tasarım yapılır. Metin de yazılır. Ve ayrıca, şahıs firmam var. Fatura da kesilir. Reklamcınız ayağınıza geldi.
Eren B.

Eren B.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Kağıthane, İstanbul
Sosyal Medya da Yönettiğim Büyük Sayfalar ve Seren Medya Şirketim İle verdiğim Sosyal Medya Hizmetleri ile Sosyal Medya Hesaplarınızın Eksikleriyle Çıkardığım Analizler ile Sayfalarınızın En Yüksek Optimizasyonunu sağlayıp Popüler hale getiriyorum.Satış Yaptığınız Hesaplardan veya Tanınmış,Tanınmamış Kişilerin Sosyal Medyada Nasıl 1 adım daha ileri gidebiliriz vizyonuyla En Üst Seviyelere Çıkmanızı Sağlıyoruz.
Atakan B.

Atakan B.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Şişli, İstanbul
Anadolu Üniversitesi Reklamcılık ve Halkla İlişkiler bölümünden mezun olduktan hemen sonra reklamcılık sektörüne hızlı bir giriş yaptım. Global reklam ajanslarında edindiğim sosyal medya yönetimi deneyimi ile lokal ve global birçok markaya hizmet verdim. Çalıştığım markalar arasında; Starbucks Türkiye, Doğuş Otomotiv, İş Bankası/İş Sanat, Digiturk ve ŞOK Marketler gibi operasyonel ve kreatif süreçleri yoğun olan markalar bulunmakta. Sektörde edindiğim tecrübemi sizlerle paylaşmak adına buradayı
Önder T.

Önder T.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Şişli, İstanbul
2 yıldır kişisel ve ticari sosyal medya sayfaları yönetiyor;firmalara veya şahıslara stratejiler belirleyip,içerikler hazırlıyor,daha geniş kitlelere ulaşmalarına yardımcı oluyorum.
Ceren Ç.

Ceren Ç.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Beşiktaş, İstanbul
Yaklaşık 8 yıldır reklam sektöründe hizmet verdim. İstanbul da dünya çapında markalara 360 derece hizmet veren ajanslarda sosyal medya uzmanı ve art director pozisyonlarında çalıştım. Şimdi ise edinmiş olduğum tecrübeleri freelance grafik tasarımı, animasyon tasarımı ve sosyal medya danışmanlığı yaparak firmalara değer katmak için kullanıyorum. Portfolyomu incelemek için https://www.behance.net/senart adresini inceleyebilirsiniz.
Rovshan  R.

Rovshan R.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Kağıthane, İstanbul
Instagram, sosyal medya kanallari arasında en popüler olanıdır. Platform, internet kullanıcılarının% 59 u tarafından 18 ile 29 yaşları arasında ve internet kullanıcılarının % 33 ü 30 ile 49 yaşları arasında kullanılıyor ve bu da onu sosyal medya pazarlama çabalarınız için iyi bir aday haline getiriyor. Instagram Hikayeler, potansiyel katılımcılara ulaşmak için başka ilginç bir yol ekledi. Hesabınız 10.000 in üzerinde takipçiye sahipse doğrudan, tıklanabilir bir bağlantı bile ekleyebilir. B
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Cihangir Açılan
Sosyal Medya   10/10/2018

zeynep hanımın hizmetinden çok memnun kaldım ve halen beraber çalışıyoruz. bana facebook ads, sosyal medya posting ve moderasyon hizmeti sağlıyor. bazı önemli konuları, çerçeveleri belirlemek yetiyor, işin tamamını takip ediyor ve beni en fazla memnun eden tarafı, sonuç alasıya kadar işi hiç bırakmıyor. her zaman tekrar çalışmak isterim.

         
Alkan Yardım
Sosyal Medya   16/07/2018

memnun kaldım.işinin ustası.şiddetle tavsiye ederim. Ayça eğitim kurumları olarak kesinlikle referans olurum

         
Ümit Akdemir
Sosyal Medya   31/05/2018

İlk defa şirket olarak Sosyal Medya yönetimimiz için Armut tan talepte bulunduk. Mahmut Bey ile tanıştık...Ofisimizde kendisi ile görüşmemizde, konu ile ilgili bilgisi ve şirketimizi hemen sahiplenmesi bizi çok memnun etti. Kendisi ile ekip olarak uzun yıllar çalışmayı ümit ediyoruz. Her iki taraf içinde hayırlısı olsun.

         
Aylin Kuloğlu
Sosyal Medya   30/05/2018

İşinde çok profesyonel. Yıllardır aradığımız kişiyi Armut tan bulduk:) Sosyal medyada marka bilinirliği, pazarlama, satış fark etmez. Neye ihtiyacınız varsa tereddüt etmeden çalışabilirsiniz!

         
Refik Can Sarı
Sosyal Medya   23/04/2018

Kendisiyle halen çalışmayı sürdürmekteyim, genelgeçer yorumlardan farklı bir yorum yapmak istiyorum. Çalışmayı sürdürdüğümüz süre boyunca sosyal medya yöneticiliğinin fotoğraf ekleyip, post doldurmaktan ibaret olmadığını anladım. Tüm bu işlerin dışında; kendisi bize profesyonellik kattı, sorumluluğu dahilinde olmayan işlerde dahi fikir yarattı ve bizlere daha hızlı ve profesyonel bir marka yaratma konusunda olanak sağladı. Hakkında fikir edinmek isteyenlere rahatlıkla referans olabilirim.

         
Neda Yağlı
Sosyal Medya   17/04/2018

Sarp beyle web sitem ve google reklamları için çalıştık. Kendisi doğru reklam ve sonuç için kesinlikle gerekli yönlendirmeleri yapıyor Yapılan işi istediğiniz hale getirene kadar ılımlı tavrını hiç bozmuyor. Verdiği hizmet sonrası, destek de çok değerli. En önemliside işinizi kendi işi gibi önemsiyor. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz :) mimarliközelders.com web sitesi için teşekkür ederim...

         
Berna Öztürk
Sosyal Medya   28/02/2018

Çok profesyonel, yaptığı işten son derece emin biri. Çalışmalarını inceleyince hiç tereddüt etmeden ekipçe kabul ettik kendisini. Beraber uzun yıllar çalışmak dileğiyle...

         
Gönül Nizam
Sosyal Medya   01/01/2018

İşinin hakkını veren, emek sarfeden, çok memnun kaldığımız bir arkadaş. İşini severek yapıyor. Herkese tavsiye ederim. Çok memnunum. Restoran işletmemizin sosyal medya işleri için vazgeçilmez bir adres...

Sosyal Medya hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz