En İyi 10 Beşiktaş Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı | Armut

En İyi 10 Beşiktaş İstanbul Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı

4 Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Beşiktaş civarında 119 Sosyal Medya Danışmanı ve Ajansı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Mehmet Batuhan S.

Mehmet Batuhan S.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Beşiktaş, İstanbul
Yaklaşık 1 senedir bu işi yapıyoruz. Ortaklaşa yürüttüğüm 88 bin takipçili Airforcerepost Uçuş ile alakalı sayfamız ve yeni başladığımız Charm Adında 2.400 takipçili bir alışveriş sayfamız var. Markalama üzerine çalışıyoruz bu sebeple nasıl bir kitleye nasıl hitap edebileceğiniz konusunda size destek veriyoruz. Bunları yaparken müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmaya çalışıyoruz.
Elif H.

Elif H.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Beşiktaş, İstanbul
Merhabalar, kendimden bahsetmem gerekirse, 1 yıldır kendime ait seyahat içerikleri ürettiğim bir websitesi ve sosyal medya hesaplarımın yönetimini yapıyorum. Ayrıca Hürriyet seyahat ve Momondo.com sitelerinde de seyahatle ilgili yazılarım yayınlanmaktadır. Sosyal medya trendlerini yakından takip ediyorum. Markanızın geniş kitlelere ulaşması için gerekli çalışmaları yaparak sosyal medya hesaplarınızın daha efektif kullanılmasına katkıda bulunabilirim.
Mahmut P.

Mahmut P.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Şişli, İstanbul
REFERANSLAR: Carl s Jr. Türkiye, Remax Türkiye, Century21 Türkiye, Freudenberg Group, Gündoğdu Group, Amerikan Kültür Kolejleri, Vileda Türkiye, Seyranlı Kimya, Ogliv, CNN Türk, Sonax, Vakıf Taşdelen Su, CTC Turizm, Swea Psikolojik Danışmanlık, Dentiste Türkiye, Rosemary Perfume. SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ Markanızın sosyal medya iletişimini yönetiyoruz. Yaratıcı içeriklerle markanızı konumlandırıp, belirlenen stratejiler doğrultusunda, imaj ve pazarlama hedeflerine ulaştırıyoruz. ​ DİJİT
Qr Odeme Sıstemlerı A.s

Qr Odeme Sıstemlerı A.s

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Beşiktaş, İstanbul
İnstagram: Bofactor , Fashion ambians facebook : Kidsbook ,bofactor vb. İstediğiniz reklam ve sosyal medya çalışmasını sağlayabilirim. Ayrıca yabancı dilim iyi derece ingilizce dir. Bofactor sitesini ve sosyal medya yönetimini ingilizce olarak yapmaktayım.
Gp Group

Gp Group

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Şişli, İstanbul
Potansiyel Müşterilerinize Ulaşın Markanızın karakterine uygun sosyal medya stratejileri geliştiriyoruz. Raporlar ve analizlerle hem kendi markanızın hem de rakiplerinizin sosyal medyadaki konumunu daha net görmenizi sağlıyoruz. Sosyal Medyada Neler Var? Hesap Yönetimi Raporlama Dijital PR Marka Bilinirliği Erişim Sağlama Trafik ve Etkileşim Uygulama Yüklemeleri Video Görüntülemeleri Dönüşümler Potansiyel Müşteriler
Dilay B.

Dilay B.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Şişli, İstanbul
Yiyecek ve içecek fotoğraf çekimleri ve ürün çekimleriyle; Sosyal Medya Hesap Yönetimi ile İstediğiniz Yerde Olun. İletişim ağınızı güçlendirmek için iletişime geçin.
Punda Digital Marketing

Punda Digital Marketing

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Beyoğlu, İstanbul
Son teknoloji cihazlarımızla ve yaratıcı ekibimizle beraber dijital pazarlamaya dijital çözümler sunuyoruz. Bizimle görüşmeden karar vermeyin.
Büşra S.

Büşra S.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Beşiktaş, İstanbul
Bilgisayar Programcısıyım şu anda e-ticaret altyapısı kiralama modelinde olan bir firmada çalışmaktayım. Hobi olarak başladığım sosyal medya danışmanlığında da kendimi geliştirdim ve eğlenerek yaptığım bir meslek oldu. Bu süreçte yazılım ve danışmanlık hizmeti vermeye devam ediyorum.
Alican S.

Alican S.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Şişli, İstanbul
İçerik Yönetimi Sürekli canlı kalan sosyal medyanın uygun bir şekilde düzenli beslenmesi gereklidir. Markanızın değerlerini sosyal medyaya uygun hale getirir ve bu yönde yaratıcı içerikler üretiriz. Blog yazıları, videolar, görseller ve gifler hazırlar sosyal medya yeniliklerini yakalarız. Moderasyon Sosyal medya hesaplarımız düzenli olarak takip edilir. Doğrudan gelen takipçi yorumları anında yanıtlanır. Bu şekilde müşteri memnuniyeti sağlamak marka itibarı açısından oldukça önemlidir.
Muge K.

Muge K.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Şişli, İstanbul
Kozmetik ürünlerinden yerli online oyunlara kadar farklı alanlarda çeşitli çalışmalarla başlayan sosyal medya yönetimi maceram şu sıralar Fikir Tasarım Atölyesi Fikir Uygulama Merkezi çatısı altında devam etmekte. Her türlü sorunuz ve talebiniz için ulaşabilirsiniz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ayhan Gökcan
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   20/05/2019

Yasin BEY çok hızlı şekilde ihtiyaçlarımızı tespit ederek çözüm önerileriyle geldi 2 gün içinde fotoğraf çekimleri ve yol haritamızı belirledik olumlu sonuçlar oluşmaya başladı ilgisinden çok memnun kaldık

         
Hasan Aslanoğlu
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   16/05/2019
gallery thumbnail

Sürekli ilgilenen her konuda yardımcı olan bir arkadaş kendi işi dışındada destek verdiği sayısız durum oldu. Ek ücret talebi olmadı teşekkür ederim.

         
Mert Kafali
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   28/04/2019

Çok memnun kaldım oldukça ilgili bir arkadaş websitemize verdigi egitimlerden dolayı epey katkısı oldu.

         
UĞUR AYHAN
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   24/04/2019

Sercan bey cok profesyonel ve ilgili biri.kesinlikle kendisi ile birlikte çalışmanızì oneririm. Ben cok memnun kaldim

         
Görkem Çetintaş
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   23/04/2019

İşinde çok profesyonel ve başarılı. Verilen hizmeti düşününce ücreti de oldukça makul. İşletmemizi dijital ortamda Barış Beye rahatlıkla emanet edebilirim. Teşekkürler.

         
Alparslan YILDIZ
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   22/04/2019

Hızlı geri dönüşü, verilen işleri zamanında istenilen şekilde teslim etmesi gayet başarılı. Teşekkür ediyorum.

         
Levent Onal
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   28/03/2019

Güzel bir başlangıç yaptık. Yapılacak çalışmayı bir sunum ile bizzat firmayı ziyaret ederek bize aktarması olumlu bir puan adlı bizden. İlk çalışmalar tatmin edici. ürün eğitimine katıtlak suretiyle konuya daha da hakim oldu İlke Hanım. Sonrası için umutluyuz.

         
Fırat Ersoy
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   26/01/2019

LA Medya sosyal medya alanında yoğun çalışan biri olarak yazıyorum. Olağanüstü başarılı bir organizasyon. İnstgram paylaşımları, çekimleri, yaratıcı paylaşımlarıyla 10 üzerinden 10.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz