En İyi 10 Beşiktaş Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı | Armut

En İyi 10 Beşiktaş İstanbul Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı

4 Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Beşiktaş civarında 139 Sosyal Medya Danışmanı ve Ajansı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Mahmut P.

Mahmut P.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Şişli, İstanbul
REFERANSLAR: Carl s Jr. Türkiye, Remax Türkiye, Century21 Türkiye, Freudenberg Group, Gündoğdu Group, Amerikan Kültür Kolejleri, Vileda Türkiye, Seyranlı Kimya, Ogliv, CNN Türk, Sonax, Vakıf Taşdelen Su, CTC Turizm, Swea Psikolojik Danışmanlık, Dentiste Türkiye, Rosemary Perfume. SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ Markanızın sosyal medya iletişimini yönetiyoruz. Yaratıcı içeriklerle markanızı konumlandırıp, belirlenen stratejiler doğrultusunda, imaj ve pazarlama hedeflerine ulaştırıyoruz. ​ DİJİT
Goygoy Co Works

Goygoy Co Works

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Şişli, İstanbul
Goygoy Co. Works 2012 yılında kurulmuş olup, 2015 yılından beri B2B dijital ağırlıklı olmak üzere sosyal medya yönetimi, dijital pazarlama, dijital dönüşüm, lider iletişimi ve medya satın alma konularında inşaat sektöründen eğitim sektörüne kadar farklı alanlarda güçlü bilgisi ve ekibi ile hizmet vermeye devam etmektedir.
Sadat C.

Sadat C.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Beyoğlu, İstanbul
Kurumsal firmaların sosyal hesaplarını yıllardır yönetiyorum. Facebook-Twitter- İnstagramda oluşturmak istediğiniz başarılı sosyal medya imajını rahatlıkla ve profesyonelce oluşturabilirim. Sosyal medya hesaplarınıza kaliteli içerikler üretebilir, buna uygun tasarım ve metin çalışmaları düzenleyebilirim.
Samet  C.

Samet C.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Şişli, İstanbul
Global Bir Reklam Ajansında Dijital Reklam ve Planlama Uzmanıyım. 5 yıldır Sosyal Medya Yönetimi ve Dijital Reklam Uzmanı olarak çalışıyorum
Socrafty

Socrafty

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Şişli, İstanbul
SoCrafty, profesyonel hayatlarında başarı sahibi olmuş 2 girişimcinin, ortak akıl ve birikimleriyle oluşturduğu bir yapıdır. Kurulduğumuz günden bu yana farklı sektörlerde faaliyet gösteren firmalara, "Sosyal Medya","Web Sitesi Yapımı", "Toplu E-mailing" ve "Kampanya Yönetimi" alanlarında hizmet vermektedir. Yazılım ve tasarım konularında eğitim görmüş bir kadroya sahip olan SoCrafty, yeni teknolojileri ve yaklaşımları yakından takip ederek çalışmalarına devam etmektedir.
Önder T.

Önder T.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Şişli, İstanbul
2 yıldır kişisel ve ticari sosyal medya sayfaları yönetiyor;firmalara veya şahıslara stratejiler belirleyip,içerikler hazırlıyor,daha geniş kitlelere ulaşmalarına yardımcı oluyorum.
Dijital İ.

Dijital İ.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Şişli, İstanbul
HİZMETLERİMİZ 360 Derece Aylık Sosyal Medya Yönetimi 360 Derece Dijital Pazarlama Yönetimi Sosyal Medya Reklam Yönetimi Google Ads & Google Analytics Performans Reklam Yönetimi Online İtibar Yönetimi Dijital Strateji Yönetimi Profesyonel Grafik Tasarım Hizmetleri Etkileşim Odaklı Metin Yazımı Sosyal Medya Trendlerine Uygun Kreatif Fikirler Bionluk Üzerinden 7/24 Telefonla İletişim Desteği DANIŞMANLIK HİZMETİ VERDİĞİMİZ MARKALAR Otel, Cafe, Yeme – İçme Sektörü Sianji Wellbeing
Alican S.

Alican S.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Şişli, İstanbul
İçerik Yönetimi Sürekli canlı kalan sosyal medyanın uygun bir şekilde düzenli beslenmesi gereklidir. Markanızın değerlerini sosyal medyaya uygun hale getirir ve bu yönde yaratıcı içerikler üretiriz. Blog yazıları, videolar, görseller ve gifler hazırlar sosyal medya yeniliklerini yakalarız. Moderasyon Sosyal medya hesaplarımız düzenli olarak takip edilir. Doğrudan gelen takipçi yorumları anında yanıtlanır. Bu şekilde müşteri memnuniyeti sağlamak marka itibarı açısından oldukça önemlidir.
Gökhan E.

Gökhan E.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Kağıthane, İstanbul
8 senedir içinde bulunduğum sosyal medya ve dijital pazarlama sektöründe Türkiye nin en büyük markalarına hizmet verdim ve hizmet vermeye devam ediyorum. Marka sayfa yönetiminde ve kişisel sayfa yönetimini konusunda aktif operasyon yönetiminde bulundum ve bu noktada birçok sosyal ağ sayfasını yönettim. Sosyal ağların dinamiklerini, ayarlarını düzenli takip eder ve birçok araştırma yaparak ilgili stratejileri sunarım. Şeffaf, dürüst ve yardımsever iş anlayışını içerisinde hizmet vermeye önem
Öykü K.

Öykü K.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Üsküdar, İstanbul
İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunuyum ve şu anda Pazarlama İletişimi üzerinde yüksek lisans eğitimi alıyorum. 3 yıldır Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanlığı ve Marka Yönetimi yaptım. Birçok medya projesinde yer alarak bilgilerimi katladım. Şu an hali hazırda bir reklam ajansında güçlü markalara sosyal medya hizmeti vermekteyim. Sosyal medya, metin yazarlığı, marka yönetimindeki tecrübelerimle iz bırakan işler yaratmak hedefim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Tolga Canatan
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   27/09/2019

Toprak Bey alanında profesyonel bir freelancer. Kendisine teşekkürlerimi iletiyorum. Yeni projelerde görüşmek üzere.

         
Barış Kılıççıoğlu
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   28/08/2019

Çok ilgili ve kibar bir arkadaşımız kendisine teşekkür ediyorum bana bu süreçte destek olduğu için 👍

         
Jülide Demirci
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   15/08/2019

Mahmut Bey işinin ehli ve çok profesyonel. Şirketimize olan ilgisi, her zaman anlık şekilde kendisine ulaşabilmemiz ve daha birçok harika yönü var. Şirketimizi sosyal medyada çok yükseltti. İşi bilen biri ile çalıştığımız için mutluyuz. Uzun yıllar kendisiyle çalışacağız.

         
Seçkin Özden
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   19/07/2019

Sercan Bey çok donanımlı ve bütün olaya hakim, sorduğum her türlü soruyu bütün birikimi ile cevapladı. Yaşı çok genç olmasına rağmen gayet tecrübeli, prensip sahibi ve profesyonel ama bir o kadar da samimi. Kendisiyle anlaştık ve çalışmaya başladık. Kesinlikle tavsiye ederim.

         
Muhammet Aslan
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   12/07/2019

Barış Bey’den aldığım hızlı dönüşlerle kısa sürede güzel işler yaptık. İşinin ehli ve yetenekli biri, Tekrar çalışmayı çok isterim.

         
ZUHAL SADIK
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   07/07/2019

Merhaba İlkan beyle çalışıyoruz.Ürünlerimizi sosyal medya ve E-ticaret kanallarında satışını ve pazarlamasını yapmakta.İşine bağlı dürüst güvenilir bir arkadaş.Eminim çıktığımız bu yolda firmamıza büyük katkıları olacak.Kendisine çok teşekkür ederiz.

         
Mihrican Kaçmazoğlu
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   22/06/2019

sercan bey alanında uzman ve profesyonel birisi herkese tavsiye ederim.sirketimize olan katkılarından dolayı ve sirketimizin gerek sosyal medya da tanıtımında gerekse google üzerinde yapmış oldu tüm reklam çalışmlarından dolayı teşekkür eder herkese tavsiye ederim.Teşekkürler.

         
Ceyhun Şen
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   08/06/2019

Taleplere hızlı dönüşler yaparak, istenilen işi kısa sürede çözüyor Barış Bey. Sosyal medya yönetimi ve reklamı konusundaki uzmanlığı sayesinde isteklerinize cevap vereceği için kesinlikle memnun kalacaksınız.

İlçe İlçe Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz