En İyi 10 Beylikdüzü Grafik Tasarım | Armut

En İyi 10 Beylikdüzü İstanbul Grafik Tasarım

4 Grafik Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Beylikdüzü civarında 313 Grafik Tasarımcı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Büşra A.

Büşra A.

Grafik Tasarım · Beylikdüzü, İstanbul
Grafik tasarim meslekyüksek okulu mezunuyum uzun yıllar freelance olarak hizmet vermiş bulunmaktayim.
Selim A.

Selim A.

Grafik Tasarım · Beylikdüzü, İstanbul
20 yıla yakın bir süredir kurumsal gazetelerin grafik bölümünde çalışmaktayım. ilan, gazete, dergi, broşür, katalog hazırlanması konusunda uzmanım.
Melisa S.

Melisa S.

Grafik Tasarım · Beylikdüzü, İstanbul
20 yıllık tecrübemle reklam alanında basılı görsel tasarım üzerine katalog broşür ınsert kurumsal kimlik krtvizit logo tasarımı sosyal medya sayfa tasarımları ve yönetimi olarak hizmet vermekteyim.
Kaan K.

Kaan K.

Grafik Tasarım · Beylikdüzü, İstanbul
Yaklaşık 8-9 senelik bir grafik-tasarım tecrübesine sahibim. Üniversite eğitimimden önce de grafik-tasarım yapmaktaydım. Photoshop, Illustrator, InDesign programlarına tam hakimim. Kurumsal alanda bütün dijital ve baskı tasarımlarınızı hem yaratıcı hem profesyonel şekilde tamamlıyorum.
Gamze Koçer

Gamze Koçer

Grafik Tasarım · Avcılar, İstanbul
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım çıkışlıyım. Bir etkinlik ve organizasyon ajansında hatırı sayılır markalarla çalışmaktayım. Sistemli düzgün ve planlı çalışmayı severim. Minimalist, anlaşılır ve karmaşadan uzak çalışmalar için bana başvurabilirsiniz. Grafik Tasarım Editoryal Tasarım Logo ve Kurumsal Kimlik Tasarımı Kitap Kapağı ve Sayfa Tasarımı Afiş Tasarımları Ambalaj Tasarım Sosyal Medya Post Etkinlik ve Organizasyon Tasarımları https://www.b
Ruken E.

Ruken E.

Grafik Tasarım · Beylikdüzü, İstanbul
Reklam Ajansında Art Director olarak çalışıyorum. Bunlarından dışında organizasyon işleriyle de uğraşıyorum.
Seda G.

Seda G.

Grafik Tasarım · Beylikdüzü, İstanbul
Hürriyet Gazetesi Spor bölümünde sayfa tasarımı üzerine staj yaptım. Daha sonra 3 sene kadrolu eleman olarak çalışıp kendi isteğimle Boyut Yayın Grubu na geçiş yaptım. Sadece gazete sayfası değil kitap içi ve kapak tasarımları, CD üstü ve kartonet tasarımları, davetiye, broşür, kartvizit ve dergi tasarımları yapmaktayım. Mac bilgisayarım bulunmaktadır. Freelance grafik,tasarım,dizgi işi aramaktayım.
Yavuz H.

Yavuz H.

Grafik Tasarım · Beylikdüzü, İstanbul
Ben Yavuz Hayta profesyonel olarak grafik tasarım işleri yapmaktayım. Çalışma konusunda, ciddi ve kaliteli İşler yapacak bir tasarımcı ile çalışmak istermisiniz. GRAFİK TASARIM Katalog, Broşür, Ambalaj, Poster, kutu ve ambalaj. KURUMSAL KİMLİK Logo, Kartvizit, Antetli Kağıt, Fatura , İrsaliye, Zarf.
Lale Aydın

Lale Aydın

Grafik Tasarım · Beylikdüzü, İstanbul
Dokuz Eylül Üniversitesi Tasarım Basım ve Yayımcılık 2009 yılı mezunuyum. 10 Yıldır sektörün içindeyim. Sleeve, Opp etiket ve diğer yapışkanlı yapışkansız etiket tasarımları hazırlamak. Onay süreci bittikten sonra hazırlanan tasarımları Flexo, Letterpress, Bobinden bobine UV ofset baskı sistemlerine göre renk ayrımı yapılarak işi sonlandırmak.
Buse A.

Buse A.

Grafik Tasarım · Avcılar, İstanbul
Sosyal Medya post, story tasarımı Kurumsal kimlik çalışmaları (logo,kartvizit, antetli, tabela) Banner, push up, mailing mağazaların kampanya çalışmaları İndoor / Outdoor reklam çalışmaları İnsert, afiş, katalog Restaurant Menüleri
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Adem Arslan
Grafik Tasarım   17/09/2019
gallery thumbnail

Okul dergimiz olan Bİ MOLA nın 2. sayısını çıkaracaktık. Bu nedenle Nisa hanımdan, dergi ve okul logo tasarımı konusunda Armut uygulaması aracılığıyla hizmet aldık. Tasarımından ve çözüm odaklı olmasından çok memnun kaldık. Dergimizin tamamına okulumuz web sayfasından ulaşabilirsiniz. Şehit Üsteğmen İbrahim Abanoz Anadolu Lisesi

         
Sumru Uçaklı
Grafik Tasarım   07/09/2019

Nefise Hn karşıma çıkmaza girdiğimde çıktı.Haftalarca başkalarının peşinden koşup elim boş döndükten sonra doğru kişiyi seçtiğimi anladım.Tam 1 günde kataloğumu bitirdi.Benim gibi bir delinin bütün isteklerini sabırla güler yüzüyle hemen yaptı!Her saat yazdım, sürekli sordum, danıştım, her konuda destek çıktı bana. Vee muh-te-şem bir iş çıkardı. Ben bu katalogla her işe girerim!Şirketimin en büyük uğuru oldu! Onunla çalışın, asla pişman olmazsınız.

         
Tugba Kelemci
Grafik Tasarım   29/06/2019

Gıda sektöründe ihcarat yapmaktayız Hikmet Bey ile bu uygulama vesilesi ile çok iyi kaliteli ve hızlı bir şekilde çalışmalarımızı yaptık kendisi işinde çok titiz ve yaratıcı ayrıca saygın kişiliği ilede çok değerli. Son derece özenli tasarımlar sonuç memnuniyet odaklı sonuçlar aldık kesinlikle çalışmaya devam edeceğiz kendisine sonsuz teşekkür ediyoruz.

         
Yasam Energy
Grafik Tasarım   22/05/2019

İlgili süratli ve hızlı işlem yaparak kısa sürede harukulade tasarımlar yaparak dönüş sağlamıştır. Teşekkürler

         
Murat AYRANCI
Grafik Tasarım   13/10/2018

Çağatay bey tasarım konusunda gayet yaratıcı. İstediğim işe tam isabet çalışmalar yaptı. Teşekkür ediyorum, çekinmeden tercih edebilirsiniz.

         
Oğuzhan Pişkin
Grafik Tasarım   17/09/2018

Kendisi ile logo ve infografik çalışmamız oldu, yapılcak işi, detayları ile anlattıktan çok kısa bir süre sonra 24 saat içerisinde üç adet logo örneği ile tarafıma dönüş yaptı. 7 aşamadan oluşan Infografik kısmındada iyi bir işçilik çıkardı ve özellikle grafiklerin birbiriyle olan renk uyumu harika!! Değişiklik ve eleştiriye açık oluşundan çok memnun kaldım. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
Ahmet Aktaş
Grafik Tasarım   27/08/2018

istediğim hizmet ile ilgili kuruluşlar çok hızlı bana ulaştılar ve iyi bir hizmet aldım kendierinden

         
Abdullah Tellioğlu
Grafik Tasarım   16/08/2018

Faruk bey, yaptığı işi zamanında ve beklendiğinden daha iyi bir şekilde tamamladı. Kendisine çok teşekkür ediyoruz ve en yakın zamanda yeni işler yapmak istiyoruz.

İlçe İlçe Grafik Tasarım
Grafik Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz