En İyi 10 Beylikdüzü İstanbul Grafik Tasarım

4 Grafik Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Beylikdüzü civarında 330 Grafik Tasarımcı hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Yeliz Bilir

Yeliz Bilir

Grafik Tasarım · Beylikdüzü, İstanbul
Grafik tasarım alanını kapsayan, logo tasarımı, broşür tasarımı, afiş tasarımı, davetiye tasarımı, etiket tasarımı vs. Her türlü basılı yayın tasarımı yapılmaktadır.
Mehmet Can Kara

Mehmet Can Kara

Grafik Tasarım · Beylikdüzü, İstanbul
Güzel sanatlar iletişim tasarım ve grafik tasarım mezunuyum aynı zamanda yönetim bilişim sistemleri bölümünü okumaktayım
Ömer Faruk Emirgan

Ömer Faruk Emirgan

Grafik Tasarım · Beylikdüzü, İstanbul
Bu sektöre yeni başlamış bulunmaktayım ve yeni üniversiteye geçmiş bulunmaktayım kendi harçlığımı çıkarmak için kendi bilgilerimi sizleri memnun etmek istiyorum sizde bana bu yolda yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim. Koyduğum çalışmalar kendi hevesimle yaptığım lisedeki ufak çalışmalar.
Ercan Çağda

Ercan Çağda

Grafik Tasarım · Beylikdüzü, İstanbul
19 yaşında modernist genç tasarımcı. -Grafik Tasarım *Logo *Afiş *İllüstrasyon *Kitap/Dergi *Sosyal Medya Kapakları -Video Kurgu/Edit *Animasyonlar *Youtube Videosu oluşturma *Kısa Film Kurgu *Senaryo Yazımı
Orhan Tatoğlu

Orhan Tatoğlu

Grafik Tasarım · Beylikdüzü, İstanbul
Grafik tasarım alanında her türlü ihtiyacınızı karşılamak için burdayım. Logo tasarımı, afiş, kurumsal kimlik matbu evraklarınızın tasarımı konusunda uzun yıllardır matbaa deneyimimle hizmet vermekteyim.
İrfan Baytan

İrfan Baytan

Grafik Tasarım · Beylikdüzü, İstanbul
1993 yılında başlayan ajans tecrübesi ve sonrasında alınan grafik tasarım eğitimleri ile bugüne kadar bir çok kurum ve kuruluşa hizmet verdim. Tüm grafik tasarım programlarının yanısıra imaj internet sitelerini yapabilecek programlara da profesyonel derecede hakimim. Özellikle; logo, kurumsal kimlik kılavuzu, katalog ve imaj siteleri tasarımında sizleri şaşırtacak ve memnun edecek çalışmaları göreceksiniz. İş hayatımda 4 büyük markanın marka değişim projesini A'dan Z'ye yönetmiş biri olarak Mar
Ceyda Gökatlı

Ceyda Gökatlı

Grafik Tasarım · Beylikdüzü, İstanbul
Kariyer Mimarı eğitim kurumundan sertifikalı grafik tasarım uzmanıyım. Adobe programlarını içeren eğitimimle Photoshop, Illustrator ve Indesign kullanarak bazı logolar, posterler ve mailiginler tasarladım.Panasonic'te çalıştığım dönemde kurum içi sunumlar hazırladım ve dergi eki tasarladım. Ayrıca İstanbul Teknik Üniversitesi ve Amerika Birleşik Devletleri'nde 2019 CanSat yarışması birincisi olan Apis Ar-Ge (Ar-Ge) ekibinin resmi yarışma tişörtünü tasarladım. İşletmenizi, markanızı veya sizi en
Cüneyt Özkan

Cüneyt Özkan

Grafik Tasarım · Beylikdüzü, İstanbul
Selam, hobi olarak başladığım Grafik Tasarım işlerime 2 yıldır aralıksız devam etmekteyim. Yurtdışı eğitimim sonrası türkiye'de geçimimi bu şekilde sağlamaktayım. Önerileriniz veya tüm süreci bana bırakmanız durumunda sizlere bayılacağınız tasarımlarım ile sunumumu hazırlamak isterim.
SEMA GÖREN

SEMA GÖREN

Grafik Tasarım · Beylikdüzü, İstanbul
Merhabalar; Ben Sema Kadir Has Grafik Tasarım mezunuyum.Yenilikçi ve hayal gücü yüksek bir tasarımcıyım. Yeni nesil bir tasarımcı olarak yeni nesle yönelik yapılacak her çalışmada daha başarılı sonuçlar almanızı hedefleyecek işbirlikleri yapabiliriz.
Alperen Apaydın

Alperen Apaydın

Grafik Tasarım · Beylikdüzü, İstanbul
Benim Düşük Sekmentli Bir Bilgisiyarım Var ve Bir Tek Sistemim Tasarım İşlerini Karşıladığı İçin ve Yetenekli Olduğum İçin bu Sektörü Seçme Gereksinimi Duydum Buradan Elden Ettiğim Paralar İle İlerde Kendime Daha İyi Bilgisiyarlar ve Ekipmanlar Almak İstiyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Zeynep Ç.
Grafik Tasarım   26/01/2021
gallery thumbnail

Elanur Hanım, işini çok seven, işine karşı yoğun ilgi ve heyecan duyan, bu bakımdan canla başla en iyisini yapmaya gayret eden, gelecek vaat eden genç bir profesyonel. Talep ettiğiniz hizmeti en iyi şekilde ve mümkün olan en kısa zamanda yapmaya çalışacağına emin olabilirsiniz. Kendisine değerli emekleri için çok teşekkür ederim.

         
Erkan A.
Grafik Tasarım   16/12/2020

İlk intibanın çok önemli olduğuna inanırım. Değerli hocamız ile de güzel ve farklı bir tasarım ile çalışmalarımıza başladık. Uzun bir işbirliği içerisinde olmak dileği ile hocamıza başarılar dilerim.

         
Gül K.
Grafik Tasarım   05/12/2020

Merhaba, Enes Bey in ilgisi yardim etmeye calismasi, ve yonlendirmelerini cok begendim. Hemen donusu sorularima cok guzel. Kesinlikle oneririm.

         
Ömer M.
Grafik Tasarım   02/12/2020

Hem hızlı hem çok güzel işçilikleri var. İletişim konusuda cok hızlı. Çalışıcak bir kişi arıyorsanız kesinlikle Sercan abi olmalı sonuna kadar hakkını fazlasıyla veriyor 😊👍

         
Sevtap İ.
Grafik Tasarım   14/09/2020

Davetiyemi Kısa sürede tam istediğim gibi tamamlayıp teslim etiği için Veysel Bey'e çok teşekkür ederim.

         
Harika K.
Grafik Tasarım   05/09/2020

Gerçekten işinde profesyonel ve tecrübeli. Hangi sektöre veya kime ne tasarım yapılmalı bilgisine sahip. Samimi ve dürüst. Kendisiyle çalıştığım için çok memnunum.

         
Changes D.
Grafik Tasarım   01/09/2020

Buse Hanım armut profilinde yeni olduğunu söylediğinde ve henüz yorumu olmadığı için başta tereddüt etmiştim. Fakat gerek yetenekleri, gerekse iletişimi ile baştan sona harika bir iş çıkardı. Firmamızın kurumsal kimliğini yenilerken süreç içinde sürekli iletişim halinde olarak isteklerimizi çok iyi anladı. Kendilerine hem bu platformda hem de iş hayatlarında başarılar diliyorum.

         
Bora I.
Grafik Tasarım   07/05/2020

2 haftadır çeşitli Logo tasarımcıları beni canımdan bezdirdi. Yeliz hanıma buradan ulaşarak ne istediğimi anlattım be 4 saat sonra bitirmiş ve kaliteli bir iş ortaya çıkarmıştı kimi arasam 4 gün müsade istedi Yeliz hanım 24 saat dedi 4 saatte hızlı bir şekilde ve mükemmel bir şekilde markamızı oluşturdu. Kendisine çok teşekkür eder başarılar dileriz

Popüler Grafik Tasarım Bölgeleri
Grafik Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz