En İyi 10 Beylikdüzü Grafik Tasarım | Armut

En İyi 10 Beylikdüzü İstanbul Grafik Tasarım

4 Grafik Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Beylikdüzü civarında 264 Grafik Tasarımcı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Kaan K.

Kaan K.

Grafik Tasarım · Beylikdüzü, İstanbul
Yaklaşık 8-9 senelik bir grafik-tasarım tecrübesine sahibim. Üniversite eğitimimden önce de grafik-tasarım yapmaktaydım. Photoshop, Illustrator, InDesign programlarına tam hakimim. Kurumsal alanda bütün dijital ve baskı tasarımlarınızı hem yaratıcı hem profesyonel şekilde tamamlıyorum.
Yavuz H.

Yavuz H.

Grafik Tasarım · Beylikdüzü, İstanbul
Ben Yavuz Hayta profesyonel olarak grafik tasarım işleri yapmaktayım. Çalışma konusunda, ciddi ve kaliteli İşler yapacak bir tasarımcı ile çalışmak istermisiniz. GRAFİK TASARIM Katalog, Broşür, Ambalaj, Poster, kutu ve ambalaj. KURUMSAL KİMLİK Logo, Kartvizit, Antetli Kağıt, Fatura , İrsaliye, Zarf.
Gizem  Ö.

Gizem Ö.

Grafik Tasarım · Beylikdüzü, İstanbul
2010 yılında Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama bölümünden mezun olduktan sonra 3D Akademi kursunda Grafik Tasarım Eğitimi aldım. Macintosh kullanımı, Adobe Photoshop Adobe Illustrator, Adobe Indesign programlarını kullanmayı öğrendim. Kursun bitiminde kariyerime dijital ajanslarda başladım, Daha sonra Nesine.com ardından Avon Türkiye de devam ettim. Mobil arayüz, Web sitesi UI kit oluşturma, arayüz tasarım oluşturma, mailing tasarımlarının oluşturulması hazırlanması ve gönderimi,
Selim B.

Selim B.

Grafik Tasarım · Esenyurt, İstanbul
7 Yıllık grafik tasarım tecrübem ile kurumsal bir firmada çalışmakla birlikte, freelance olarak da hizmet vermekteyim. Çok çeşitli programlar ve ürünler ile ilgili çözüm sunabilir, eğitim verebilirim.
Şeyda Ü.

Şeyda Ü.

Grafik Tasarım · Beylikdüzü, İstanbul
Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi-Grafik bölümü mezunuyum. Logo-kurumsal tasarım, afiş, ilan ve illüstrasyon yapıyorum.
Adem K.

Adem K.

Grafik Tasarım · Beylikdüzü, İstanbul
Dergi, katolok, broşür, mağaza vitrin cam giydirme, v.b. ürün-ambalaj kutularının tasarlanması yeni ürün tasarım çalışmaları, reklam görsellerinin hazırlanması, kampanya görsellerinin hazırlanması vs.
Seda G.

Seda G.

Grafik Tasarım · Beylikdüzü, İstanbul
Hürriyet Gazetesi Spor bölümünde sayfa tasarımı üzerine staj yaptım. Daha sonra 3 sene kadrolu eleman olarak çalışıp kendi isteğimle Boyut Yayın Grubu na geçiş yaptım. Sadece gazete sayfası değil kitap içi ve kapak tasarımları, CD üstü ve kartonet tasarımları, davetiye, broşür, kartvizit ve dergi tasarımları yapmaktayım. Mac bilgisayarım bulunmaktadır. Freelance grafik,tasarım,dizgi işi aramaktayım.
Şükriye  K.

Şükriye K.

Grafik Tasarım · Beylikdüzü, İstanbul
Grafik tasarim okulundan mezun olup 7 senelik grafikerlik meslegini icra ettim. Geniş yelpazede ürün tasarimlari yaptim. Meslek içersinde gelistirdigim defter ve kitap kapak tasarimi, katalog - broşür -el ilani tasarimi, kartvizit - kurumsal kimlik ihtiyaçları, takvim - ajanda tasarimlari bunun yani sira, Lisans firmalari ve Türkiye de önde gelen muzik grubuna urun tasarimlari yaptim.
Ajansgece

Ajansgece

Grafik Tasarım · Beylikdüzü, İstanbul
Grafik Tasarım; Logo ve Marka oluşturma, kurumsal kimlik çalışması, basılı materyal tasarımları (katalog, broşür, afiş, bülten vb.) Web Tasarım; Kurumsal ve Kişisel Web Site Tasarım&Yazılım, Banner Tasarım, Online Katalog, E-mailing.
Firdevs A.

Firdevs A.

Grafik Tasarım · Beylikdüzü, İstanbul
Yeni işinizin yüzüdür logonuz şirketinizin imzasıdır. Yeni sayfa yeni iş yeni heyecanda beraber çalışmak isterim
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Yasam Energy
Grafik Tasarım   22/05/2019

İlgili süratli ve hızlı işlem yaparak kısa sürede harukulade tasarımlar yaparak dönüş sağlamıştır. Teşekkürler

         
Alperen VERGİLİ
Grafik Tasarım   24/04/2019

Bade hanım istediğim işi çok kısa bir sürede başarı ile tamamladı.Ben sürekli birşeylerin değişmesini istedim ve kendisi sağolsun her istediğimi harfiyen uyguladı.Eğer ben hızlı çözümler istiyorum,sürekli bir şeyleri değiştiriyorum ve bu konuda anlayışı bir kişi ile çalışmak isterim derseniz Bade Hanım bu konuda çok esnek.

         
Ali Kosovalı
Grafik Tasarım   04/04/2019

Selcan hanımın ellerine emeğine yüreğine sağlık. Beklentimizin çok üzerinde bir iş çıkardı. Selcan hanımla hiç yüzyüze görüşmememize rağmen bize talep ettiğmiz hizmeti zamanında ve eksiksiz ulaştırdı. Kendisine kadrosuna teşekkür ederiz. Selcan hanıma gönül rahatlığıyla işinizi teslim edebilirsiniz...

         
Grafik Tasarım   31/01/2019
gallery thumbnail

Çok hızlı ve yetenekli bir arkadaş. Kitap grafik mizanpaj işim vardı.. Hayal ettiğimin de ötesinde bir iş sergiledi.. Eline emeğine sağlık, diğer kitaplarımda da tereddütsüz onunla çalışacağım..

         
Zafer Kaşıkçı
Grafik Tasarım   29/01/2019

Taha kardeşim işinin hakkını verdi bir çok tasarımcı grafiker ile çalıştım bu kadar sabırlı ve işini severek yapan birine denk gelmemiştim kesinlikle tavsiye ederim gece gündüz demeden işimizi halletti sağolsun eline emeğine sağlık.

         
Kutay Calapoğlu
Grafik Tasarım   07/11/2018

Bundan sonra tasarım işlerimde ilk haberi olacak kişidir. Anlayışlı olması ve işine olan duruşu, iki tarafında verimli vakit geçirmesini sağlıyor.

         
Verda Hanım
Grafik Tasarım   31/10/2018
gallery thumbnail

Çok ilgili,ne istiyorsanız size tam olarak onu yapabilir.Harika biri!Gerçekten saatlerce,günlerce ilgileniyor!Teşekkürler.

         
Ahmet Aktaş
Grafik Tasarım   27/08/2018

istediğim hizmet ile ilgili kuruluşlar çok hızlı bana ulaştılar ve iyi bir hizmet aldım kendierinden

Grafik Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz