En İyi 10 Beylikdüzü Grafik Tasarım | Armut

En İyi 10 Beylikdüzü İstanbul Grafik Tasarım

4 Grafik Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Beylikdüzü civarında 292 Grafik Tasarımcı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Güney Yılmaz

Güney Yılmaz

Grafik Tasarım · Beylikdüzü, İstanbul
Kurum imajı ve konsept çalışmalarına destek verilmesi ile ilgili kurumsal kimliğe uygun tüm tasarım çalışmalarını gerçekleştiririm. Dergi, broşür, afiş, katalog, sürekli form, web site ve sosyal ağ imaj çalışmaları gibi ihtiyaç duyacağınız tüm görsel tanıtım araçlarının tasarım aşamalarının gerçekleştirilmesi ve yayın öncesi hazırlıkların yapılmasında yılların tecrübesine sahibim, Markanızla ilgili her türlü basım ve tanıtım uygulamalarının yürütülmesi, İşin uygulamasından yayın/basım aşamasına
Melisa S.

Melisa S.

Grafik Tasarım · Beylikdüzü, İstanbul
20 yıllık tecrübemle reklam alanında basılı görsel tasarım üzerine katalog broşür ınsert kurumsal kimlik krtvizit logo tasarımı sosyal medya sayfa tasarımları ve yönetimi olarak hizmet vermekteyim.
Kaan K.

Kaan K.

Grafik Tasarım · Beylikdüzü, İstanbul
Yaklaşık 8-9 senelik bir grafik-tasarım tecrübesine sahibim. Üniversite eğitimimden önce de grafik-tasarım yapmaktaydım. Photoshop, Illustrator, InDesign programlarına tam hakimim. Kurumsal alanda bütün dijital ve baskı tasarımlarınızı hem yaratıcı hem profesyonel şekilde tamamlıyorum.
Ruken E.

Ruken E.

Grafik Tasarım · Beylikdüzü, İstanbul
Reklam Ajansında Art Director olarak çalışıyorum. Bunlarından dışında organizasyon işleriyle de uğraşıyorum.
Seda G.

Seda G.

Grafik Tasarım · Beylikdüzü, İstanbul
Hürriyet Gazetesi Spor bölümünde sayfa tasarımı üzerine staj yaptım. Daha sonra 3 sene kadrolu eleman olarak çalışıp kendi isteğimle Boyut Yayın Grubu na geçiş yaptım. Sadece gazete sayfası değil kitap içi ve kapak tasarımları, CD üstü ve kartonet tasarımları, davetiye, broşür, kartvizit ve dergi tasarımları yapmaktayım. Mac bilgisayarım bulunmaktadır. Freelance grafik,tasarım,dizgi işi aramaktayım.
Yavuz H.

Yavuz H.

Grafik Tasarım · Beylikdüzü, İstanbul
Ben Yavuz Hayta profesyonel olarak grafik tasarım işleri yapmaktayım. Çalışma konusunda, ciddi ve kaliteli İşler yapacak bir tasarımcı ile çalışmak istermisiniz. GRAFİK TASARIM Katalog, Broşür, Ambalaj, Poster, kutu ve ambalaj. KURUMSAL KİMLİK Logo, Kartvizit, Antetli Kağıt, Fatura , İrsaliye, Zarf.
Mücahit Enes H.

Mücahit Enes H.

Grafik Tasarım · Beylikdüzü, İstanbul
Sektörde 5 yılı aşkın tecrübemle siz değerli firma ve marka sahiplerini yapacağım grafik ve video işleriyle kurumsal kimliğinize başka bir hava katmaya hazırım.
Ferhat G.

Ferhat G.

Grafik Tasarım · Beylikdüzü, İstanbul
3D Modelleme, Stand Tasarımı, Dergi, Katalog, Web tasarımı, Mac, Pc Yazılım kurulum desteği ve her türlü tasarım hizmetleri sunmaktayım. 20 yıla yakın bur zamandır reklam medya sektöründeyim. Referans ve işlerimi web sitemden inceleyebilirsiniz.
Merve G.

Merve G.

Grafik Tasarım · Beylikdüzü, İstanbul
Her çeşit grafik tasarım işleri, kartvizit, logo, amblem, broşür, ambalaj ve poşet çalışmaları, Flexo baskıya uygun renk ayrımı, dekupe işleri titizlikle hazırlanır.
Ajansgece

Ajansgece

Grafik Tasarım · Beylikdüzü, İstanbul
Grafik Tasarım; Logo ve Marka oluşturma, kurumsal kimlik çalışması, basılı materyal tasarımları (katalog, broşür, afiş, bülten vb.) Web Tasarım; Kurumsal ve Kişisel Web Site Tasarım&Yazılım, Banner Tasarım, Online Katalog, E-mailing.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
HÜSEYİN YILMAZ
Grafik Tasarım   04/08/2019

Müşteri olarak benden kaynaklanan sebeplerle çalışmayı tamamlayamadık. Eğer tamamlasaydık yine 5 yıldız vereceğimden eminim.

         
Tugba Kelemci
Grafik Tasarım   29/06/2019

Gıda sektöründe ihcarat yapmaktayız Hikmet Bey ile bu uygulama vesilesi ile çok iyi kaliteli ve hızlı bir şekilde çalışmalarımızı yaptık kendisi işinde çok titiz ve yaratıcı ayrıca saygın kişiliği ilede çok değerli. Son derece özenli tasarımlar sonuç memnuniyet odaklı sonuçlar aldık kesinlikle çalışmaya devam edeceğiz kendisine sonsuz teşekkür ediyoruz.

         
Koray Bulut Dursun
Grafik Tasarım   30/04/2019

Yeliz hanım profesyonel yaklaşımı ve kaliteli referanslarıyla isteğimiz için bir ön çalışma yaptı ve kaliteli tasarımıyla diğer kullanıcılardan yüksek fiyat vermesine rağmen kendisini tercih ettik.Emeklerine teşekkür ediyor,çalışma hayatında başarılar diliyorum.

         
Verda Hanım
Grafik Tasarım   31/10/2018
gallery thumbnail

Çok ilgili,ne istiyorsanız size tam olarak onu yapabilir.Harika biri!Gerçekten saatlerce,günlerce ilgileniyor!Teşekkürler.

         
AKIN GELEN
Grafik Tasarım   30/06/2018

İşinin hakkını veren bir tasarımcı, uyumlu çalışma şekli ve taleplerimizi sabırla ve hiç şikayet etmeden defalarca yerine getirmesi sebebiyle ayrıca teşekkür ve tebrik ediyorum farklı projeler olduğunda tekrar çalışmak isteyeceğim bir arkadaş eline sağlık.

         
Grafik Tasarım   30/05/2018

Yeteneği, yaratıcılığı ve sürekli iletişimde bulunarak çalışmasıyla çok memnun kaldık. Sonuç olarak tam istediğimiz gibi bir çalışma ortaya çıktı. Teşekkürler Kardelen Hanım.

         
Çağhan Güneylioğlu
Grafik Tasarım   22/04/2018

Kendisiyle çalışmaya başladık. Güzel işler çıkartmış, başlangıçta da beni gayet memnun etti. İyi bir tasarımcı.

         
Çiğse Rastgeldi
Grafik Tasarım   10/04/2018

Son derece profesyonel ve hızlı çalışıyor. Çok memnun kaldım, kendisiyle sonraki işlerimde de çalışmayı düşünüyorum. Teşekkürler tekrar

İlçe İlçe Grafik Tasarım
Grafik Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz