Hizmet Ver
İç Mimar

3 İstanbul Beylikdüzü İç Mimar Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Beylikdüzü civarında 827 İç Mimar hizmet vermeye hazır.

Beylikdüzü İç Mimar için Neden Armut Tercih Edilmeli?

İç Mimar için binlerce hizmet veren sana en kaliteli hizmeti sunmak için bekliyor.

Teklif seçmeden önce inceleyebileceğin gerçek müşteri yorumları ve ortalama puan doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Her yıl binlerce kişi İç Mimar için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden hallettiğin İç Mimar işlerini Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Beylikdüzü İstanbul İç Mimar

Mir İç Mimarlik photo

Mir İç Mimarlik

22.09.2016

İç Mimar · Beylikdüzü, İstanbul

Türkiyenin kurumsal ve özel sektör olarak hizmet veren sayılı bir kaç firmalarında uzun yıllar çalışarak tecrübe edindikten sonra, kendi ekibimi kurarak anahtar teslim uygulamala hizmeti vermekteyim. A dan Z ye anahtar teslim uygulama yaptığımız gibi ihtiyacınıza yönelik sadece bir kalemdede hizmet...

3D Görsel Render Plan Çizimi photo

3D Görsel Render Plan Çizimi

04.05.2022

İç Mimar · Beylikdüzü, İstanbul

İstediğiniz konsept dahilinde AutoCad plan çizimi ve 3D Görsel Render yapmaktayız.

Fer Mimarlık photo

Fer Mimarlık

27.12.2021

İç Mimar · Beylikdüzü, İstanbul

Fer Mimarlık olarak mimari / iç mimari proje, tasarım ve uygulama alanlarında hizmet vermekteyiz. Sizin taleplerinizle birlikte kendi birikimimizi harmanlayarak kaliteli mekanlar oluşturuyoruz. Günümüzde en önemli lüksün zaman olduğuna inanıyoruz ve yaşam hızla devam ederken anahtar teslim...

Çap Mimarlık Gayrimenkul Geliştirme Ltd. Şti. photo

Çap Mimarlık Gayrimenkul Geliştirme Ltd. Şti.

25.04.2019

İç Mimar · Beylikdüzü, İstanbul

2007 yılında mimarlık hizmeti vermek üzere kurulan Çap Mimarlık Klasik mimari anlayışın dışına çıkarak, güncel trendlerle özgün çizgisini buluşturmayı amaçlayarak sektörde yerini almıştır. Gün geçtikçe geliştirdiği özgün tasarımları ve yükselttiği uygulama kalitesi sayesinde, özel konut...

Mehmet Ruşen photo

Mehmet Ruşen

18.10.2019

İç Mimar · Beylikdüzü, İstanbul

Her türlü tadilat dekorasyon hizmetleri verilir.Kullanıcıya daha iyi bir hizmet verebilmek için 2 boyutlu ve 3 boyutlu çizimler ile kullanıcının istekleri dikkate alınır. Mimar :Mehmet Ruşen

Seyfun Karadayi photo

Seyfun Karadayi

10.05.2020

İç Mimar · Beylikdüzü, İstanbul

SekArt Design, mimari ve iç mimari projelendirme, uygulama, danışmanlık ve ürün tasarımı yapmaktadır. Özgün tasarım anlayışıyla proje ve uygulamalarında her zaman kullanıcı beklentilerine yaratıcı ve kaliteli çözümler üretebilmek için çalışır. Mobilya ve İç Mimari konularındaki ürün tasarımıyla...

Atfen müh.proje. photo

Atfen müh.proje.

26.10.2016

İç Mimar · Beylikdüzü, İstanbul

Bünyemizdeki teknik kadromuz (3 inş. müh,1 kimya müh) ve 15 yıllık tecrübemizle her türlü tadilat ve dekorasyon işlerinize teklif vermeye hazırız. Özcan MAŞEROĞLU (İnş. Müh.)

Ece Uluçay photo

Ece Uluçay

10.07.2021

İç Mimar · Beylikdüzü, İstanbul

Tasarım fikirlerinizi önce iki boyuta döker daha sonra üç boyuta dönüştürür birlikte tasarlar ve canlandırırız. Hayalinizi tam olarak yansıtır en iyisini yapmaya çaba gösteririm. Yenilikçi, ileriye dönük ve ilginç tasarımlar yapmayı seviyorum.

Zafer Alihan Salih photo

Zafer Alihan Salih

11.11.2020

İç Mimar · Beylikdüzü, İstanbul

3 senelik tecrübeli iç mimarım. hızlı ve özverili çalışkan bir yapım var. En iyi ustalar ve en kaliteli malzemeyi araştırıp kullanıyorum. ürün tasarımları üstüne de özel eğitimler aldım . Hizmetlerim planlı ve programlıdır.

Selma Sönmez photo

Selma Sönmez

27.01.2014

İç Mimar · Beylikdüzü, İstanbul

CoCo Design17 yıllık bilgi birikim ve tecrübenin , farklı disiplinlerle harmanlandığı bir tasarım ofisidir. Geçmişe saygısını yitirmeden, yeniliklere açık, doğa dostu tasarımlara yer veren tasarım ekibi önce, insan ve doğa diyor. Yaşadığımız evreni çocuklarımızdan emanet aldığımız fikrinden...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Beylikdüzü İç Mimar Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Beylikdüzü İç Mimar ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde İç Mimar talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! İç Mimar için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- İç Mimar talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  İç Mimar taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. İç Mimar talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin İç Mimar için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- İç Mimar hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Beylikdüzü İç Mimar fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Beylikdüzü İç Mimar fiyatları, talep detayına göre 2000 TL ile 50000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl