Hizmet Ver

4 Beylikdüzü Resim Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Beylikdüzü civarında 295 Resim Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Resim Özel Ders

En İyi 10 Beylikdüzü Resim Özel Ders Öğretmeni

Safinaz Güneş photo

Safinaz Güneş

22.03.2018

Resim Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul

Sanat eğitimi, yaratıcılık eyleminin ön planda tutulduğu, temel amacı, kendini sanatsal yollarla ifade edebilen, sorgulayabilen, kavramlar üzerinden sentez kurabilen ve kültürel yönden donanımlı bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Bu bağlamda Güneş Sanat Atölyesi;yetişkinlere ve çocuklara özel...

Ayşe Ayyıldız photo

Ayşe Ayyıldız

15.08.2020

Resim Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul

Içinde bir şeyler olduğunu ve bunların dışavurumunu yapmak isteyen herkesle çalışırım.Kağıt iki boyutlu hayal gücünde boyut yok.anlamlandırmak için çaba harcayanlara destek oluyorum.kafanızın içinde çizemediğiniz şey resim değil.alanım görsel sanatlar yüksek lisansımı da bu alanda yaptım.

Atila Ulusal photo

Atila Ulusal

30.10.2018

Resim Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul

Dokuz Eylül Üniversitesi resim eğitimi mezunuyum 15 e yakın karma sergi yarışma sergilerine katildim 19 yıldır başarılı bir şekilde meb de görevime devam etmekteyim. Birçok güzel sanatlar lisesi ve fakültelerine öğrenci hazırladım ve hobi amaçlı resim kurslari verdim. Güzel sanatlar lisesinde...

Özlem Küçükyılmaz photo

Özlem Küçükyılmaz

28.05.2021

Resim Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul

Merhaba marmara üniversitesi resim öğretmenliği mezunuyum . özel ders veriyorum . resimle tanısmak isteyen ve bu alanda egitim gormek isteyen herkese açığım .

Turan Beyar photo

Turan Beyar

28.07.2021

Resim Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul

Merhaba arkadaşlar , Gerek bireysel gerek grup çalışmaları olarak resim dersleri verilir. Güzel Sanatlar lisesine ve üniversitesine hazırlık ve hoby derslerimiz başlamıştır. Karakalem Sulu boya Pastel boya Akrilik boya Yağlı boya Guaj boya Çini mürekkep Heykel seramik teknikleri birebir yada grup...

Yaren Öztürk photo

Yaren Öztürk

30.09.2021

Resim Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul

İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi’nden mezunum. Cihangir’de bulunan Armart Studio resim ve sanat kursunda yardımcı öğretmenlik yaptım. Marmara ve Mimar Sinan Üniversitelerine başarılı öğrenciler kazandırdım. Firuzköy Halk Eğitim merkezinde ise küçük yaş resim kursu öğretmenliği yaptım. Resim...

Ercivan Şen photo

Ercivan Şen

20.06.2021

Resim Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul

Lisans eğitimimi Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, Eğitim Fakültesi, Resim-İş Eğitimi Bölümünde tamamladım. 3 yıl boyunca çocukların sanatsal gelişimleri, üniversite hobi grupları ve mahkum çocukların sanatsal gelişimleriyle alakalı eğitimler verdim. Şu anda Yüksek Lisans eğitimime devam...

Tanya Pekkendir photo

Tanya Pekkendir

28.09.2021

Resim Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul

Yıllardır çizim yapıyorum,akrilik tuval, temel çizim ve illüstrasyon için sevecen bir öğretmen arıyorsan o benim. Ben herkesin resim çizebileceğine inanıyorum.Sanatta bence iyi ya da kötü resim yoktur önemli olan hislerinizi aktarabilmektir.Bu hisleri nasıl aktaracağınızı öğretmek ve insanları...

Nesrin Özel photo

Nesrin Özel

05.09.2021

Resim Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul

Alanında 15yıllık deneyimi ile mükemmelliyetçi bir eğitimi önemseyen Güzel Sanatlar Lisesinde Heykel ve Resim öğretmeni. Benim mottom "herkes resim yapabilir" eğer doğru bir eğitimci ile bakmayı öğrenirse.

Ezgi Baytöre Ökten photo

Ezgi Baytöre Ökten

23.10.2019

Resim Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mezunuyum. 10 yıldır profesyonel olarak sanat eğitimi vermekteyim. Yurtiçi Yurt Dışı portfolyo desteği sağlamaktayım.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Beylikdüzü Resim Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Beylikdüzü Resim Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Beylikdüzü Resim Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Resim Özel Ders için Beylikdüzü içinde toplam 295 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 76 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Beylikdüzü içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 654 kişi Beylikdüzü Resim Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl