En İyi 10 Beylikdüzü İstanbul Sınıf Öğretmeni

4 Sınıf Öğretmeni Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Beylikdüzü civarında 98 Sınıf Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Mesut Bey

Mesut Bey

Sınıf Öğretmeni · Beylikdüzü, İstanbul
MEB tarafından uluslararası TIMSS sınavı için seminere davet almış güleryüzlü gelişmeye ve geliştirmeye açık başarılı bir sınıf öğretmeniyim ilkokul olduğu kadar ortaokul öğrencisine karşı da basarılıyım. 9 yıldır görevimebaşarıyla devam ediyorum.
Volkan Tezer

Volkan Tezer

Sınıf Öğretmeni · Beylikdüzü, İstanbul
Özel ders alanında tecrübeli, yüksek lisanslı, Beylikdüzü'nde aktif olarak sınıf öğretmenliği yapan öğretmenden özel ders. Grup indirimi ve saat sayısı arttıkça indirim yapabilirim. İSTER ÖĞRENCİNİN KENDİ EVİNDE İSTER EVİMDE DERS VEREBİLİRİM
Ali Çekin

Ali Çekin

Sınıf Öğretmeni · Beylikdüzü, İstanbul
Eğitim fakültesi sınıf öğretmeni mezunuyum. Şu anda özel bir okulda 1.sınıf okutmaktayım. Okuma yazma veya ilkokul 1-4 arası sınıflarda destek eğitime ihtiyacı olanlar iletişime geçebilirler.
Ecehan Sümer

Ecehan Sümer

Sınıf Öğretmeni · Beylikdüzü, İstanbul
Çocuk gelisimi ve egitimi mezunuyum.8 sene anaokulunda 2 senede rehabilitasyon merkezinde gorev aldim.ogrenme guclugu okuma yazma dil bozukluklari veya ilkokul 1.2.3. Sinif derslerine yardimci olabilirim
Gürbüz Çiftçi

Gürbüz Çiftçi

Sınıf Öğretmeni · Beylikdüzü, İstanbul
Ege Üniversitesi sınıf öğretmenliği bölümünden 2007 yılında mezun oldum. 2009 yılında özel eğitim sınıf öğretmenliği sertifika programını tamamladım. 7 yıldır zihinsel engelliler öğretmeni olarak çalışıyorum. özel öğrenme güçlüğü, yaygın gelişimsel bozukluk, okuma yazma gibi konularda yardımcı olabilirim.
İldeniz Yazar

İldeniz Yazar

Sınıf Öğretmeni · Avcılar, İstanbul
Merhaba ben İldeniz Yazar Trakya Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği mezunuyum. İlkokul 1. 2. 3. ve 4. Sınıflara Matematik Türkçe Hayat Bilgisi ve Sosyal Bilgiler dersleri için özel ders veriyorum. Bu derslere ek olarak ilk okuma yazma dersleri de veriyorum.
Songül Cankılıç

Songül Cankılıç

Sınıf Öğretmeni · Beylikdüzü, İstanbul
Çocukların başarılı bir eğitimden alıp hayatlarına taşıdıkları şey, genellikle kendilerine ve yaptıklarına tutku ve ilham aşılayan bir öğretmenle kurdukları ilişkide yatar.Her çocuk öğrenir sadece aynı zamanda veya aynı şekilde değil.İlkokul.tüm.derslerde yardımcı olabilir.
Gözde Ökmen

Gözde Ökmen

Sınıf Öğretmeni · Beylikdüzü, İstanbul
Hacettepe Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği Ana Bilim dalından mezun oldum. Beylildüzü Gökkuşağı Koleji nde çalışıyorum. Öğrencilik hayatımdan beri süregelen özel ders deneyimim var.
Yusuf Öğretmen

Yusuf Öğretmen

Sınıf Öğretmeni · Beylikdüzü, İstanbul
Ikokul öğrencilerine yönelik ,yılların tecrübesiyle ve bilgi birikimiyle her ders için özel yetiştirme.Yalnız hafta içi ancak verebilirim,hafta sonu doluyum.Dikkate alacağınızı umarım.
Zekeriya Karakaya

Zekeriya Karakaya

Sınıf Öğretmeni · Beylikdüzü, İstanbul
Modern cağın gereksinimleri doğrultusunda onbeş yıllık özel okul tecrübsi ile öğrencilerime faydalı olmaya devam ediyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Nuray Ç.
Sınıf Öğretmeni   12/02/2021

Özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi çalışanı olarak tavsiye edebileceğim hocamızın çocuklara yaklaşımı tavrı ders işleyişi pratik kolay yoldan konu anlatımı mükemmel oğlum çok memnun tabiki bizde

         
Dilek A.
Sınıf Öğretmeni   02/02/2021

Duygu Hanım özverili, öğrencisini tanıyarak verimli bir çalışma planı çıkaran, dinamik bir öğretmen. Emeği için çok teşekkür ederim.

         
Nursel B.
Sınıf Öğretmeni   13/01/2021

Özverili ve anlayisli bir şekilde öğrencisiyle iletişim kuran bir öğretmendir. Emekleri için kendisine teşekkürler ederim.

         
Hüseyin B.
Sınıf Öğretmeni   10/01/2021

Işinde gayet başarılı çocukla iletişimi cok kuvvetli, cok beyfendi bir insan. Biz kendisiyle tanıştığımız icin kendimizi çok şanslı hissediyoruz. Çocuğumuzun derslerinde farkı hemen gördük.

         
Buket K.
Sınıf Öğretmeni   23/12/2020

Çok tedirgin başladık çalışmaya ama çok memnun kaldık karşılıklı. Çok başarılı naif ve kızıma çok iyi arkadaş buradan da gıyabında teşekkürlerimi iletiyorum

         
Rabia A.
Sınıf Öğretmeni   11/12/2020

Biz öğretmenimizden çok memnunuz oğlum ile abi arkadaş öğretmen ilişkisini çok güzel kuruyor.Teşekkürler öğretmenimize😊

         
Almira Ç.
Sınıf Öğretmeni   29/11/2020

Ayşe öğretmenimiz ile dersimiz çok verimli geçti. Çocuk ile nasıl iletişim kuracağını çok iyi biliyor. Velisi olarak benimle iletişimi de çok güzeldi. Çok memnun kaldık.

         
Arzu A.
Sınıf Öğretmeni   01/11/2020

Güleryüzlü,çocuklar ile iletişimi kuvvetli, alanında başarılı bir öğretmen.Kendisine teşekkür ediyorum.

Sınıf Öğretmeni hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz