En İyi 10 Beylikdüzü İstanbul Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı

4 Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Beylikdüzü civarında 131 Sosyal Medya Danışmanı ve Ajansı hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Startupgrup

Startupgrup

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Beylikdüzü, İstanbul
İş yerinizin ve kendi talepleriniz doğrultusunda tamamen sizin istekleriniz üzerine uzman ve genç kadromuzla tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.
Burak Yalçın

Burak Yalçın

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Beylikdüzü, İstanbul
7 senelik tecrübem ve bilinirliği yüksek bir çok markayla çalışarak başarılı sosyal medya çalışmalarına imza attım. 5 farklı e-ticaret sitesinde pazarlama yöneticiliği yaptım. Ayrıca SEO ve web sitesi geliştirme işleri de yapmaktayım. Dijital mecralarda marka bilinirliğinizi yükselterek cironuzda artış hedefliyorsanız size yardımcı olabilirim.
Hakan Yıldırım

Hakan Yıldırım

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Beylikdüzü, İstanbul
Sosyal medya platformlarının gerekliliklerini karşılayan içeriklerin, üretiminden paylaşılmasına her aşamasında yer alıyorum. Paylaştığım içerikleri hazırlamış olduğum plan doğrultusunda yapıyor ve belirli periyotlarda bu içeriklere gelen erişimlerin raporlamasını yapıyorum. Ayrıca çeşitli blog sayfaları için güncel haberleri içeren yazılar yazıyorum.
Ömer Layık

Ömer Layık

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Beylikdüzü, İstanbul
YILLARIN VERDİĞİ TECRÜBEMİZ İLE DANIŞMANLIK HİZMETLERİNE DEVAM EDİYORUZ. .Sosyal Medya Yönetimi .Sosyal Medyaya ve E-postaya Dayalı Pazarlama ve İletişim Çözümleri .Facebook.com sirketadi sayfasının açılması, yönetimi .Aylık beğenen sayısının garantili artırılması. .Marka topluluğu oluşturulması .GooglePlus sayfasının açılması, yönetimi .Müşteri twitter hesabının açılması, yönetimi .Müşteri LinkedIn hesaplarının açılması, yönetimi .Müşteri İnstagram hesabının açılması, yönetimi .S
Medyaumut

Medyaumut

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Beylikdüzü, İstanbul
Sosyal medya yönetiminizi aktif şekilde kullanarak sektörünüze özel satış stratejileri ve reklam yönetiminizi yapabilirm.
BURAK CAN AY

BURAK CAN AY

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Beylikdüzü, İstanbul
Merhaba Video ve Grafik Tasarım Uzmanıyım. İnstagram, Facebook, Youtube içeriklerini verilen dosyalar dahilinde düzenleyip StoryTasarım, Story Video, IGTV Video, instagram ve facebook Pos tasarımı, Youtube için video crop-edit-müzik-ses ekleme işlerini yapabilirim. Dilerseniz paylaşımların altına özgün metinde yazılabilir.
Pelin Hasanoğlu

Pelin Hasanoğlu

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Beylikdüzü, İstanbul
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunuyum. Daha önce çalıştığım ajanslarda Kuveyt Türk, Galatasaray, Bridgestone, Skoda gibi markaların dijital pazarlama ve sosyal medya ekip yöneticisi olarak görev aldım.Sosyal Medya Uzmanı olarak; sosyal medya içerik stratejisinin oluşturulması, rakip analizi, ekip yönetimi, ajans-marka iletişimi yönetimi, sosyal medya kanallarının diline ve hedef kitleye uygun yaratıcı uygulama, kampanya, içerik metin ve görsellerin hazırlanması, bütünleşik pazarlama
Tutku Naz Konuş

Tutku Naz Konuş

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Beylikdüzü, İstanbul
Radyo sinema ve tv 3. Sınıf öğrencisiyim bir çok fotoğrafçılık dersi aldım fotoğraf sayfam var. Aynı zaman da instagram üzerinden Gümüş kaplama takı satış sayfam var o sayfayı yönetiyorum ve bütün fotoğrafları kendim çekiyorum. Medya alanında bir çok bilgiye sahibim yönetim ve iletişimim kuvvetlidir.
Tiktak Ajans

Tiktak Ajans

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Beylikdüzü, İstanbul
Sizi tanımaya, projelerinizi dinlemeye her zaman vaktimiz var. Sosyal medya üzerinde sesinizi duyurmak, takipçi ağınızı ilginç içerikler ile geliştirmek ve önerilerimizi dinlemek isterseniz mail ve telefonlarınızı bekleriz.
Durin Ajans

Durin Ajans

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Beylikdüzü, İstanbul
Sosyal Medya’da doğru stratejiler ile harcanan emek başarı getirir. Bu başarıyı birlikte paylaşalım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Neslihan Ö.
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   19/01/2021

Kendisine yardımları için çok teşekkür ederim. Vakit ayırıp ayrıntılı olarak slayt hazırladı ve anlattığı bir video olarak gönderdi. Çık yardımcı oldu. Tavsiye ederim.

         
Mujdat C.
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   14/01/2021

Simdiye kadar çok kisiyle proje yürüttük. İlk defa kendimizi bu kadar rahat hissettik. Ayhan bey, çözüm ortakliginin otesinde bir kişilik. Anlayan, dinleyen, yön veren ve herşeyden önemlisi çok ama çok dürüst bir insan. Onunla konustugunuzda, kendinizi ; yakın bir dostla konuşuyormus gibi hissedersiniz. Kisacasi, iyiki varsınız Ayhan bey. Ve biz de iyiki sizi tanımıșız.

         
Banu Ç.
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   11/01/2021

İşinizde son derece titiz ve başarılısınız. Müşterinin isteğini en doğru şekilde analiz edip, harika işler ortaya koyuyorsunuz. İyi ki sizinle çalışmışım. Başarılarınızın devamını dilerim🤗🙏

         
Emine G.
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   16/12/2020

Harika bir ilgi harika bir iş aşkı:) Aylin hanımla tanıştıktan sonra başka birilerine bakma ihtiyacı bile duymadım açıkçası:) ne istediğimi hemen anlıyor ve ona göre planı hemen çiziyor;) asla tereddüt etmeyin diyorum Aylin hanım ile olmak bir ayrılacak:)

         
Elif G.
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   01/12/2020

İlgi, alaka, iletişimi süper. İşini de çok iyi yapıyor. İnanılmaz memnunum, iyi ki sizi tercih etmişim paranızı hakkıyla kazanıyorsunuz. Çok teşekkür ederim, aylarca çalışacağım.

         
Ünal Ç.
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   26/11/2020

Türker bey çok ilgili konusunda uzman tanıştıgımız süreçten bu yana tüm konularda yardımcı olup projem ile kat etmem gereken yolu çok daha hızlı ilerlememe yardımcı oldu kendisine ve ekibine çok teşekkür ederim kesinlikle tavsiye ediyorum referansları güçlü bir ekip her konuda yardımcı olabilecek kafanızda soru işareti bırakmadan çalışabileceginiz bir firma tekrar teşekkür ederim

         
Ebru G.
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   16/10/2020

Emre Bey gerçekten tecrübeli ve işini severek yapıyor. Ben sadece Instagram’da post hazırlatmak istiyordum ama hiç üşenmeden 3 saat boyunca neyin nasıl olduğuna dair çok detaylı şekilde her şeyi anlattı. Fiyat konusunda da gayet memnunum hatta ayırdığım bütçeden daha azına anlaştık, para kazanmak için fazladan hizmet sunmaya çalışmıyor. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

         
Ahmet A.
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   06/10/2020

işini iyi bilen, çözüm odaklı, ilgili ve profesyonel biriyle çalışmak istiyorsanız tam da aradığınız kişi. Katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

Popüler Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı Bölgeleri
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz