En İyi 10 Beylikdüzü İstanbul Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı

4 Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Beylikdüzü civarında 104 Sosyal Medya Danışmanı ve Ajansı hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Emre Çetinkaya

Emre Çetinkaya

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Beylikdüzü, İstanbul
Sosyal medya yönetimi, medya iletişimi stratejisinin oluşturulması, medya planlama & satın alma, post prodüksiyon hizmetleri ve dijital alanda çalışmalarıyla hizmet vermeye hazırım. • Post tasarımları, tipografik uygulamalar ve infografikler • Etkileşim yaratacak görseller oluşturma • Kolay yöntemler ile video oluşturma • Gerçek zamanlı iletişim ve moderasyon • Takipçi artırma ipuçları • Kampanya çeşitleri ve uygulama araçları • Gerçek zamanlı kampanya yönetimi • Yarışma oluşturma ve
Birkan Yenikurtuluş

Birkan Yenikurtuluş

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Avcılar, İstanbul
Tamamen kişiye ve markaya özel gerçekleştirdiğim sektör analizi ile yaratıcı çözümler üretip, müşterilerin ihtiyaçlarını saptayarak bu doğrultuda çalışmalar ile fark yaratıp sizleri sektörünüzde ön plana çıkarıyorum. Kurumsal, Blog, E-Ticaret sitelerde grafik desteği ile birlikte çözüm sunuyorum. Bunun haricinde ayrı olarak sosyal medya danışmanlığı ,grafik tasarım ve uygulama, yazılım alanlarında da destek oluyorum.
Medyaumut

Medyaumut

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Beylikdüzü, İstanbul
Sosyal medya yönetiminizi aktif şekilde kullanarak sektörünüze özel satış stratejileri ve reklam yönetiminizi yapabilirm.
Emre  Yener

Emre Yener

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Beylikdüzü, İstanbul
Kurumsal ya da bireysel sosyal medya hesaplarınızı yönetebilirim. Kişinin isteğine göre planlama yaparak takipçi artışı, etkileşim oranını yükseltebilirim. Sosyal Medya reklamcılığı ve hesap yönetimi konusunda her türlü hizmeti vermekteyim. Sistemli ve düzenli çalışma sağlamaktayım. Adınıza yada şirketinize fatura düzenleyebilirim
Beylikdüzü Medya

Beylikdüzü Medya

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Beylikdüzü, İstanbul
Sosyal Medya (Twitter, Facebook, Instagram) Hesap Yönetimi, Şahıs ve şirketler için sosyal medyada itibar ve kriz yönetimi. Sosyal Medya ölçümleme ve raporlama, hakkınızda sosyal medyada konuşulamlar ve konuşulmasını istedikleriniz.
Vedat Kızıl

Vedat Kızıl

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Beylikdüzü, İstanbul
Web sitenizin popülerliğini ve marka değerini artırın Tanıtım yazısı ile Web sitenizin dijital ortamda popülerliğini arttırarak, marka bilinirliğini sağlayın. Tanıtım yazısı; Web sitenizin arama motorlarında “Anahtar Kelimelerde” yükselmesi için gerekli olan bir SEO tekniğidir. Arama motorları tarafından tamamen doğal olarak algılanan haber makale tanıtımları, yapacağınız SEO çalışmasının daha çok verimli olmasını sağlamaktadır. Tanıtım Yazısı Hazırlarken Nelere Dikkat Etmeli? - Tanıtım
Tiktak Ajans

Tiktak Ajans

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Beylikdüzü, İstanbul
Sizi tanımaya, projelerinizi dinlemeye her zaman vaktimiz var. Sosyal medya üzerinde sesinizi duyurmak, takipçi ağınızı ilginç içerikler ile geliştirmek ve önerilerimizi dinlemek isterseniz mail ve telefonlarınızı bekleriz.
Ömer Layık

Ömer Layık

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Beylikdüzü, İstanbul
YILLARIN VERDİĞİ TECRÜBEMİZ İLE DANIŞMANLIK HİZMETLERİNE DEVAM EDİYORUZ. .Sosyal Medya Yönetimi .Sosyal Medyaya ve E-postaya Dayalı Pazarlama ve İletişim Çözümleri .Facebook.com sirketadi sayfasının açılması, yönetimi .Aylık beğenen sayısının garantili artırılması. .Marka topluluğu oluşturulması .GooglePlus sayfasının açılması, yönetimi .Müşteri twitter hesabının açılması, yönetimi .Müşteri LinkedIn hesaplarının açılması, yönetimi .Müşteri İnstagram hesabının açılması, yönetimi .S
Durin Ajans

Durin Ajans

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Beylikdüzü, İstanbul
Sosyal Medya’da doğru stratejiler ile harcanan emek başarı getirir. Bu başarıyı birlikte paylaşalım.
Okan Selen

Okan Selen

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Beylikdüzü, İstanbul
Markanız, firmanız, müşteriniz ya işletmeniz için Profesyonel Sosyal Medya Yönetimi yapıyorum. - Facebook Yönetimi * Her Gün Post (İçerik) Paylaşımı * Gelen Yorum ve Mesajlara Yanıt Verme * Facebook Reklamlarını Kontrol Etme * Paylaşımlar Hazırlama * Slider & Videolu Paylaşımlar Hazırlama * Sayfa içi ayar yönetimi * Aylık Analizler - Twitter Yönetimi * Her Gün Post (İçerik) Paylaşımı * Gelen Yorum ve Mesajlara Yanıt Verme * İstenirse ek olarak Twitter Reklamları Verme * Görsel
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ayhan Öcal
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   12/09/2020

İletişime önem veren bir şirket olarak aradığımızı bulduk diyebilirim. İşbirliği ve iletişim becerisi ile beklentilerimizi hızlıca anlaması çözümü kolaylaştırdı. SOSYAL medya yönetimi hizmeti arayan tüm dostlara tavsiye ediyoruz.

         
Soner Aldaşoğlu
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   25/06/2020

Muhteşem bir vizyona sahip bir kuruluş. Sizi baştan sona kadar profesyonel bir anlayışla dinliyor ve çok verimli bir geri dönüş sağlıyorlar. Hiç düşünmeden çalışabileceğiniz ve çok memnun kalacağınız bir firma. Çok teşekkür ediyorum.

         
Bedirhan ERTAN
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   16/06/2020

Sohbet ve aklındaki sorulara yanıt verme konusunda çok iyi istedigin zaman arayip rahatca konusabiliyorsun kisa zamanda cok seye yardımcı oldu tavsiye ederim

         
Figen Sarıkaya
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   28/05/2020

Benim onemli bir is icin ve surekli yardima ihtiyacim vardi. Dilek hanima gercekten cok tesekkurler. Cok hizli bir sekilde sorunlarima egildi ve uygun cozumleri buldu. Isinde usta ve fiyat olarakta cok makul davrandi. Teşekkür ederim.

         
Işın Şanlı
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   08/04/2020

Hande den aldığımız hizmetten gayet memnunuz. Neye ihtiyacınız olduğunu dinliyor ve buna yönelik bir yol haritası çıkarıyor. İşini yaparken yeterli iletişimi kuruyor. Gayet ilgili ve özenli çalışıyor.

         
Levent Başpınar
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   28/02/2020

ilgili,çalışkan ve çok yetenekli bir arkadaşımız.Kendisine firmamıza verdiği katkılardan dolayı teşekkür ederiz.

         
Osman Cengiz Cengiz
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   17/02/2020

Aylin hanım işini çok iyi bilen bir sosyal medya uzmanı. Hassas ve detaycı... Onunla uzun bir süre çalışacağımızı tahmin ediyorum. Çok teşekkürler. :)

         
Muhittin Ünal
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   13/01/2020

Bihter hanımın iletişimi süper, hızlı. Yapmak istenileni anlayıp uyguluyor. Çok memnun kaldım. Kesinlikle birdaha benzer işim olursa yine çalışmak isterim kendisiyle.

Popüler Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı Bölgeleri
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz