En İyi 10 Beyoğlu İstanbul İngilizce Özel Ders

4 İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Beyoğlu civarında 148 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Özel Kolay Dil Kursu

Özel Kolay Dil Kursu

İngilizce Özel Ders · Şişli, İstanbul
Merhabalar. Boğaziçi üniversitesi eğitim fakültesi mezunu ve yabancı hocalardan oluşan uzman kadromuz ile birebir ve sınıf eğitimleri vermekteyiz. Eğitimimiz, öğrencilerimizi hedefledikleri dilde konuşturmak üzerine kuruludur. Hizmetlerimiz: 1. Her dilde Milli eğitim bakanlığı onaylı sertifikalı birebir eğitim veya sınıf eğitimi. 2. TOEFL, IELTS, TOEIC, YDS VE PROFICIENCY sınav hazırlık programları. 3. Demo derslerimiz ücretsizdir. 4. Bu hizmetlerimizi ofisinizde, evinizde veya skype üzer
Rasa Moin

Rasa Moin

İngilizce Özel Ders · Beyoğlu, İstanbul
Yabancı (yarı kanadalı) öğretmen; Son 3 yıldır çeşitli dil enstitülerinde İngilizce öğretiyorum ( online ve yüzyüze eğitim); Boğaziçi yüksek lisans öğrencisi.
Cengiz Çetin

Cengiz Çetin

İngilizce Özel Ders · Şişli, İstanbul
Merhaba, mütercim tercüman bir öğretmen ve aynı zamanda dilbilimci olarak çeşitli çevirilerle birlikte, eğitim verirken temelde Türkçe düşünmekten kaynaklanan yaygın yanlışları zihinden atma ve yabancı dili ve anlatılan dilbilgisi konularını tam anlamıyla günlük hayatta uygulamayı merkez almaktayım. Deyimsel öbekler, sözcük tamlamaları ve edat ve bağlaçlarla da bu anlatımı destekleyici eğitimler sunmaktayım.
Özel Linguist Yabancı Dil Kursu

Özel Linguist Yabancı Dil Kursu

İngilizce Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
2013 yılından beri Gerçek Öğretmenler ile İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca, (Yabancılara) Türkçe, Japonca gibi dillerde eğitim veren butik bir dil okuluyuz. İş hayatınız için veya sınava hazırlık gibi farklı amaçlarınız varsa doğru yerdesiniz. Özel ders başta olmak üzere, küçük kapalı gruplar veya maksimum 10 kişilik sınıflarda eğitimlerimize katılabilirsiniz. Merkezimiz Çamlıca da olmasına rapmen eğitiminizi İstanbul hemen tüm semtlerinde kendi yerinizde de alabilirsiniz. Üniversitelerin i
Barış İlhan

Barış İlhan

İngilizce Özel Ders · Beyoğlu, İstanbul
Lisans eğitimimi ABD de Ekonomi ve Finans bölümlerinde çift anadal ve derece ile tamamladım. 2 sene kadar çalıştıktan sonra 2013 senesinde Türkiye ye döndüm ve bu tarihten beri farklı seviyelerde bir çok öğrenciye İngilizce dersi verdim. Finans sektöründe farklı kademelerde geçirdiğim 7 sene boyunca Amerika ve Avrupa da çeşitli ülkelerde konferanslarda çok sayıda sunum yaptım. Başta TOEFL, IELTS, GRE, SAT sınavlarına hazırlık olmak üzere tüm seviyelerde öğrencileri sınavlara hazırlıyorum.
Bulent Belbez

Bulent Belbez

İngilizce Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Profesyonel kariyerime ilaveten, bir hobi olarak Ingilizce ders veriyorum. Hazirladigim kelime, fiil listeleri ile Lego mantığı formatında 10 hafta gibi kısa sürede konusturacak hale getiriyorum . 6 zamanı öğretiyorum, gerisi sürekli pratik yapıyoruz. 25 yıl içerisinde hem Türkiye de, hem A.B.D. de öğrencileri sınavlara hazırladım (Toefl, YDS, IELTS). Ayrıca Ingilizce CV ve Cover Letter yazımlarına yardımcı oluyorum. Mülakat simülasyonları yapıyoruz.
Umay Hanım

Umay Hanım

İngilizce Özel Ders · Şişli, İstanbul
İstanbul Üniversitesi - Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunuyum. Bilgi Üniversitesi'nde Kültürel İncelemeler alanında yüksek lisans yapıyorum. Üniversitelerin hazırlık bölümlerinde okutman olarak çalıştım. Şu anda ana dili İngilizce olan öğrencilere İngiliz Edebiyatı dersi veriyorum.
Mahmut Genç

Mahmut Genç

İngilizce Özel Ders · Şişli, İstanbul
3 yıldır özel ders veriyorum 1 yıldır da ingilizce özel dersleri veriyorum. Enerjik, interaktif ve eğlenceli ders için buyrun gelin. Eğlenmezseni paranız iade:)
Hüseyin Avcı

Hüseyin Avcı

İngilizce Özel Ders · Şişli, İstanbul
Merhaba. Gazi Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği mezunuyum. 8 yıldır öğretmenlik yapmaktayım. Şu ana kadar farklı yaş gruplarından ve eğitim kademelerinden kişilere İngilizce öğretme şansı buldum. Deneyimlerimi sizlerle de paylaşmak isterim. Talepleriniz doğrultusunda genel İngilizce, ortaokul, lise ve üniversite takviye ders, YDS, YÖKDİL, TOEFL, IELTS ve proficiency sınavlarında sizlere yardımcı olabilirim. Saygılarımla.
Meryem  Kasap

Meryem Kasap

İngilizce Özel Ders · Beyoğlu, İstanbul
Özel okullar ve kurslarda çalıştığım süreçte tecrübeler edindim,daha çok öğrenci odaklı ve native öğretmen olarak çalıştım. TESOL eğitimimle öğrencilere inductive eğitim veriyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Dilan Y.
İngilizce Özel Ders   09/04/2021

Sevil Hocamla bir süredir TOEFL çalışıyorum. Kendisi son derece anlayışlı, samimi ve işinin ehli bir eğitmen :) Özellikle eksiğe yönelik çalışması bana çok yardımcı oldu. İngilizce konusunda kendisine kesinlikle güvenebilirsiniz :)

         
Sait B.
İngilizce Özel Ders   29/03/2021

İelts sınavına hazırlık için kendisiyle çalıştım. Sadece İngilizceye değil Almancada biliyor. Ki, Buda bir dile giden yolu çok iyi bildiğini gösteriyor. İelts sınavına hazırlık sürecindede özellikle dilin üretim kısmı olan writting ve speking de çok yardımını gördüm. Ayrıca reading ve listening için verdiği doğru yönlendirmeler sayesinde puanımı artırmayı başardım. Farklı çalışma tarzı ile kendisinden eğitim almak benim işin mutluluk oldu. İlerde Almancada düşünebilirim 🙂

         
Sabriye Ü.
İngilizce Özel Ders   28/03/2021

Hocam klise kaliplarin disinda , gercekten ingilizce ögrenmeye dair efektif yollar sunuyor. Keyifle dil ögrenmek , seviyenizi ilerlerletmek icin dogru adres 👍🏻

         
Gültekin S.
İngilizce Özel Ders   27/03/2021

Biz de Buse hanımla daha yeni tanışıyor olmamıza rağmen kendisi Güler yüzlü ve çok enerji dolu, bunu bizlere çok güzel duygularla hissettirdi. oğlum 2. Sınıf öğrencisi ve kendisi ilk dersini almış olmasına rağmen çabuk kaynaştı ve çok mutlu oldu. Randevu konularında da çok yardımcı oldu kendisine bunun için de teşekkür ederiz. Biz çok memnunuz Gönül rahatlığıyla iletişime geçip tercih edebilirsiniz.

         
Derya Y.
İngilizce Özel Ders   23/03/2021

Uğur hoca çok nazik ve yardımcı. Sayesinde erasmus sınavımdan 90 üstü aldım. Ne kadar teşekkür etsem az 🙏🏻

         
Ceyda Y.
İngilizce Özel Ders   17/03/2021

Ertuğrul hocam alanında bir numara kesinlikle öğrenciyi anlayan, çözmeye çalışan bir öğretmen. Her öğrencinin anlayıp öğrenebileceği şekilde ilgileniyor bu da tabiki çok önemli dersler hem çok hızlı hem de kaliteli geçiyor. Kısa sürede gelişmeyi farkedebiliyorsunuz.

         
Tuğba T.
İngilizce Özel Ders   10/03/2021

Gamze hocayla yaklaşık 3 aydır haftada 2 kez olmak üzere çalışıyoruz.Gerçekten öğrenciye özel program uygulayan bir öğretmen.dersler haricinde de şarkılarla,videolarla,gönderdiği kelimelerle keyifli bir şekilde ingilizceye maruz kalıyorsunuz ve istemsizce bir takım şeyler artık aklınızda kalmış ve tekrar etmiş oluyorsunuz :) Zaten güler yüzüyle dersler gerçekten eğlenceli geçiyor,iyi bir öğretmen olmasının yanında Gamze Hocanın güzel bir insan olduğunu düşünüyorum.Tereddütsüz tavsiye ederim.

         
Mehmet E.
İngilizce Özel Ders   02/03/2021

Kaan bey çok nazik ve anlayışlı bir hoca, çok cana yakın. zevkle ders yapıyoruz. iki haftada çok şey öğrendim. Fedakarca verdiği derse karşılık talep ettiği ücret çok uygun.

İngilizce Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz