En İyi 10 Bodrum Muğla İç Mimar

5 İç Mimar Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bodrum civarında 246 İç Mimar hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Baykuş Dizayn

Baykuş Dizayn

İç Mimar · Bodrum, Muğla
Merhaba, Baykuş Dizayn olarak yaşam alanlarınızın daha keyifli hale gelmesine yardımcı olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Yaptığımız ve yapmakta olduğumuz işlerde müşterilerimizin memnuniyeti ve referansları bizim için en büyük onur kaynağıdır. Sizlerin de yaşam alanlarınızı tasarımlarımızla ve deneyimli ekiplerimizle keyifli mekanlar haline getirmeye talibiz. Saygılarımızla.
Bohem Mimarlık

Bohem Mimarlık

İç Mimar · Bodrum, Muğla
Mimari alanda üreten tasarlayan ve hizmet veren, ürün ve mekan tasarlayan,çözümler üreten,ara süreçleri değerlendiren ve bu süreçler içerisinde farklı disiplinleri yöneten bir mobilya üretim ve mimarlık firmasıdır.Bugüne kadar edindiğimiz profesyonel ve titiz çalışmalarımızla hep daha ileriye gidiyoruz.
Özlem Çakır Sevgen

Özlem Çakır Sevgen

İç Mimar · Bodrum, Muğla
Proje ve uygulama konusunda gereken bütün hizmeti benden alabilirsiniz. Kişiye özel konsept çalışmalar, özel tasarımlar , tasarım danışmanlık , 2D/3D çizim modelleme , anahtar teslim.
Vahit Keleş

Vahit Keleş

İç Mimar · Bodrum, Muğla
BODRUM VE CİVARINDA EN GÜVENİLİR ÇÖZÜM ORTAKLI FİRMALAR İLE TASARIM VE YENİLEME HİZMETİ VERMEKTEYİZ.
De Stil Mimarlık

De Stil Mimarlık

İç Mimar · Bodrum, Muğla
De STİL Mimarlık Yaşanabilir Yaşam Alanları Yaratmak Misyonu ile Kurulan, Proje yönetimi ve uygulama konularında hizmet veren tasarım ve uygulama ofisidir. Anahtar Teslim çalışan firmamız proje tasarım ve kontrolörlüğü konusunda da destek vermektedir. 3D Model İç Mekan Tasarım ve Çizim, İmalat ve Uygulama çizimleri ve şantiye kontrolü, Franchise Konsept Danışmanlığı, Mutfak Tasarım İmalat, Mobilya Tasarım İmalat ve Aydınlatma konularını da kapsamaktadır.
Bodrum Beyaz Ev Dekorasyon İnşaat Mobilya Perde Özel Koltuk Asarım Ferforje İmalat

Bodrum Beyaz Ev Dekorasyon İnşaat Mobilya Perde Özel Koltuk Asarım Ferforje İmalat

İç Mimar · Bodrum, Muğla
Muğlanın bodrum ilçesin,de siz saygı değer müşterilerimize 1998 yılından bu güne ev dekorasyon alanında hizmet vermekteyiz yapmış olduğuuz işler özel tasarım mobilya mutfak perde pergole kapı ferforje ve inşaat işleriyle yanınızdayız teşekkürler.
Berkem Bilgin

Berkem Bilgin

İç Mimar · Bodrum, Muğla
• Prime Class Lounge (Atatürk Airport International Flights, Istanbul)- Concept & 3D design • Prime Class Lounge (Atatürk Airport Domestic Flights, Istanbul) - Concept & 3D design • İDO (Headquarters. Yenikapı, İstanbul) - Building site • Turkish Airlines C.I.P Lounge (Atatürk Airport Domestic Flights, Istanbul) - Concept & 3D design • Prime Class Lounge (JFK Airport, NY, US.) - Concept & 3D design • Narlife apartments (Tepe Construction) - Concept & 3D design • Sapphire, 1408 (Arab Princ
Murat  Balkan

Murat Balkan

İç Mimar · Bodrum, Muğla
Eskitme tarzi ahsap yapimi duvar resimleri bahce selale kabartma tarzi resimler dekorasyon tarzi duvar motifleri
Dilara Ersin

Dilara Ersin

İç Mimar · Bodrum, Muğla
Firmamız İstanbul, İzmir ve Muğla'da İç mimari, tasarım ve uygulama, anahtar teslimi projeler, danışmanlık ve müşterilerimizin isteği doğrultusunda mobilya tasarım ve uygulama hizmeti vermektedir. Kullanıcılara işlevsel, yapısal ve estetik açıdan en uygun tasarımı sunmak için profesyonel ekibimiz, projenin her aşamasında müşterilerimiz ile iletişim halinde olup üç boyutlu görsellerinden mobilya üniteleri ve malzeme seçimine kadar tüm imalat aşamasında birlikte hareket etmektedir. Ayrıca müşte
Egemenkaya İçmimarlık Proje Tasarım

Egemenkaya İçmimarlık Proje Tasarım

İç Mimar · Bodrum, Muğla
2004 yılından bugünlere kadar. Kendi projelerimizi çizdik ve uyguladık. İlk hedefimiz daima insanların mutluluğu Ve memnuniyeti olmuştur. Sizlere daha iyi hizmet vermek için kendimizi herzaman daha ileriye taşıdık.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Mehtap H.
İç Mimar   29/01/2021

İç mimar Hazal hanım, çok ilgiliydi.Profosyonel çalışması, samimiyeti ve geri dönüşleri zamanında oldu.Bütçemize göre ve kaliteyi de koruyarak tarafımıza tekliflerini ilettiler, Kendilerine çok tesekkur ederiz

         
Necati S.
İç Mimar   22/09/2020

Ev içi yerleşim, eşya seçimi ve düzenleme konusunda yardım aldım. İlgisi, bilgisi ve zevki için teşekkür ederim.

         
Birol Ö.
İç Mimar   27/07/2020

Eren aslan sahsina sonsuz teşekkürler işimizi son gun itinalı bir şekilde güzel bir işçilikle teslim edildi eline sağlık armut ailesini de sonsuz tesekkur ederiz

         
Adnan K.
İç Mimar   16/05/2020

Hayalimizdeki evin tadilatında çizimleri ile büyük destek olan Nur Hanıma, tadilat süresi boyunca her türlü nazıma ve kaprisime rağmen sakinliğini koruyarak her işe koşturan Halil İbrahim Beye, Yakın ilgisi ve alakası için Oktay Beye çok teşekkür ediyoruz. Tadilat esnasında gerek ustalardan kaynaklı, gerekse bizden kaynaklı her türlü soruna içtenlikle çözüm üreten GÜNDÜZ YAPI'ya sonsuz teşekkürler. Sonuçta ne mi oldu? Ev çoook güzel oldu... :)

         
M Y.
İç Mimar   12/05/2020

Merhabalar. Ben evimle ilgili detaylara çok fazla takılan biriyim. Bir çok mimarla görüştüm karar vermeden önce. Fakat Batuhan beyin bilgisi, yaklaşımı, ne istediğinizi net bir şekilde anlayabilmesi ve hayalinizdeki evi ortaya çıkarabilmek için hissettirdiği hassasiyeti içimizi rahatlattı. Şu an için her şey süper gidiyor. Evimle ilgili aşamaları ilerleyen zamanlarda tekrar paylaşıcam. Kendisine bu süreçte en büyük destekçimiz olduğu için çok ama çokk teşekkür ediyoruz.

         
Murat Y.
İç Mimar   11/02/2020

Öncelikle Korhan Bey'le çalıştığımız için çok memnun olduğumuzu belirtmek isterim. 3+1 dairemizin komple tadilatı için Korhan Bey'le anlaştık, proje belirlendi, süre verildi ve işlere başlandı. İşler açısından, zaman açısından hiç bir sorun yaşamadan tüm işler tamamlandı. Bu süreçte Korhan Bey'in sürekli işin başında olması, bizi daha iyi olacağını düşündüğü şeylerde yönlendirmesi, fikir vermesi, çok iyi bir ekibinin olması, işçilik kalitesi sayesinde herşey tam istediğimiz gibi oldu. Korhan Bey'e ve ekibine herşey için çok teşekkür ederiz.

         
İrem Y.
İç Mimar   02/12/2019

Çiğdem hanımdan aldığımız hizmet tam anlamıyla dört dörtlük oldu. Çalışkan, güvenilir, estetik görüşü son derece yüksek. Kapsamlı bir yenilenme projesini tam planlandığı şekliyle ve zamanda harika biçimde tamamladı. Sonrasında da takibi ve ilgiyi sürdürdü. Kendisini herkese öneriyorum. Ayrıca kendisiyle buluşmamıza vesile olan armut.coma teşekkürler

         
Muhammed G.
İç Mimar   22/10/2019

Salonumu baştan yarattılar ve şuan her şey harika görünüyor. Çok ilgili ve sıcak bir ekip. Gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz. İşlerinde çok başarılılar. Her şey için teşekkür ederim.

İç Mimar hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz