En İyi 10 Bodrum İç Mimar | Armut

En İyi 10 Bodrum Muğla İç Mimar

5 İç Mimar Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bodrum civarında 108 İç Mimar hizmet vermeye hazır.

5 TEKLİF AL
Ayla G.

Ayla G.

İç Mimar · Bodrum, Muğla
2007 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) nden mezun oldum ve çeşitli prestijli projelerde görev aldım. Tüm yaşam, çalışma ve kültür sanat alanlarına dair mimari ve iç mimari tasarım konusunda tecrübeli olduğumu düşünüyorum. Umarım sizlerle de eviniz, ofisiniz, restoran ve ya belki cafeniz, ve ya muhteşem mutfağınız ya da sadece dingin salonunuz için beraber çalışma fırsatımız olur. :)
Gamze  K.

Gamze K.

İç Mimar · Bodrum, Muğla
Ev,işyeri ve aklınıza gelebilecek her türlü yaşam alanlarınıza değer katmak ve kaliteli hizmet sunmak için buradayız.
İlayda B.

İlayda B.

İç Mimar · Bodrum, Muğla
İç mimarlık alanında ; * Online danışmanlık * 3d modelleme *Teknik çizim *Uygulama ve tasarım *Konsept oluşturma ve daha birçok tasarım alanında hizmet vermekteyim daha detaylı görüşme için iletişime geçiniz.
Zeynep G.

Zeynep G.

İç Mimar · Bodrum, Muğla
2008 yılından beri iç mimarlık yapıyorum. 3ds max, photoshop, autocad ve teknik açıdan tecrübeliyim. Özellikle 3 boyutlu görselleştirmeve photoshop konusunda destek verebilirim.
Arthe Mimarlık Mühendislik İnşaat

Arthe Mimarlık Mühendislik İnşaat

İç Mimar · Bodrum, Muğla
ARTHE MİMARLİK MÜHENDİSLİK İNŞAAT bünyesinde; mimari danışmanlık, projelendirme, proje yönetimİ, dizayn, uygulama, mühendislik (inşaat, elektirik&mekanik) ve ilgili konularda uygulamalı olarak hizmet vermektedir. ARTHE MİMARLİK MÜHENDİSLİK İNŞAAT; kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede inşaat sektöründe tanınmış ve bu ilkelerden asla vazgeçmemiştir. Firmanın değişmez prensibi daima kalite, hizmet, zamında teslim ve uygun fiyat olmuştur.
Sdw İç Mimarlık

Sdw İç Mimarlık

İç Mimar · Bodrum, Muğla
Her insan özeldir, Sizi özel yapan dünyaya bakışınız, zevkleriniz ve seçimlerinizdir. Sizi, size özel mekanlarla buluşturmak dileğiyle.
Mert E.

Mert E.

İç Mimar · Bodrum, Muğla
Tasarım, üretim ve uygulama konularında hizmet vermekteyim. Hizmet verdiğim kişi ve kuruluşların hedeflerini, markalarını, piyasadaki yerlerini ve stratejik noktalarını ön planda tutarak özgün tasarımlar oluşturmaktayım. Amacım; Müşteri ihtiyaçları ve üretim teknolojileri çerçevesinde fonksiyonel, estetik ve ekonomik çözümler sağlamaktır. Bu çalışmalar doğrultusunda kaliteli ve ekonomik çalışma anlayışım prensibimdir. Projelerinizde birlikte çalışmak dileği ile…
Vahit K.

Vahit K.

İç Mimar · Bodrum, Muğla
BODRUM VE CİVARINDA EN GÜVENİLİR ÇÖZÜM ORTAKLI FİRMALAR İLE TASARIM VE YENİLEME HİZMETİ VERMEKTEYİZ.
Egemenkaya İçmimarlık Proje Tasarım

Egemenkaya İçmimarlık Proje Tasarım

İç Mimar · Bodrum, Muğla
2004 yılından bugünlere kadar. Kendi projelerimizi çizdik ve uyguladık. İlk hedefimiz daima insanların mutluluğu Ve memnuniyeti olmuştur. Sizlere daha iyi hizmet vermek için kendimizi herzaman daha ileriye taşıdık.
Ezgican S.

Ezgican S.

İç Mimar · Bodrum, Muğla
İç mimari ve dekorasyon alanına sürekli gelişen teknoloji ve dünya trendleri doğrultusunda müşterilerimize en iyi servisleri sunmak için yapılandık. Hedefimiz, proje sahiplerine, hızlı yaratıcı ve kaliteli proje üretimi, planlama bütçe ve zaman diliminde akılda kalır marka mekanlar yaratmaktır.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Vedat Biricik
İç Mimar   05/04/2019

Son derece profesyonel,dürüst ve iyi niyetli çalışanlardan oluşan bir firma. Görenlerin hayran kaldığı bir iş çıkardılar. Gözü kapalı evinizi teslim edebilirseniz.

         
İnanç Yardım
İç Mimar   21/02/2019

Kısıtlı bütçeme rağmen beklentilerimin üzerinde bir iş ortaya çıktı ve özellikle malzeme seçimlerinde çok yardımcı olundu.Emeklerinden ötürü Arda bey ve ekibine çok teşekkür ederim.

         
SELAHATTİN ALİ USTA
İç Mimar   19/12/2018

İlk defa armut.com dan hizmet aldım ve Yapı Kayıt Başvurum için Vivenka Mimarlık ile sizin sayenizde tanıştım. Vivenka Mimarlık tan Uğur Bey sorunuma kendi sorunu gibi yaklaşıp, tecrübe ve bilgi birikimiyle yolumu aydınlattı. Sayesinde sorunsuz bi başvuru yaptık. Gerçekten aradığım hizmet için kapı kapı mimarlık bürosu gezip Vivenka Mimarlığı aramam gerekirdi ama Armut.com sayesinde Uğur Bey e kolaylca ulaşabildim. İyiki varsın armut.com, İyiki varsın Vivenka Mimarlık, iyiki varsın Uğur Bey.

         
İç Mimar   31/10/2018
gallery thumbnail

Abu Mimarlıktan Mimarımız Murat Bey işin başından sonuna kadar süreci bizzat kendisi takip etti. Yapılan işin kalitesinin yanısıra bize verdiği güven sayesinde ailemizden biri gibi kendisine gönül rahatlığıyla evimizin anahtarını teslim edebildik ve işin bitiminde hayal ettiğimiz kaliteyi Abu Mimarlık bize sundu. Murat Bey hem süreç öncesi bize yapmış olduğu önerilerle hem de süreç esnasındaki esnek davranışlarla ortaya bizim için mükemmel bir iş çıkardı. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

         
Akif Demirel
İç Mimar   31/05/2018

İşinde uzman, müşteri ilişkileri son derece iyi ve en önemlisi karşılıklı güven ve saygı içinde çalışabileceğiniz bir ekip, Aytekin ve Oltan Bey ler çok teşekkürler.

         
İlhan Avcı
İç Mimar   09/05/2018

Retro dizayn ailesine; Ece hanım ve Burhan bey e,özellikle teşekkür ediyorum.yaptıkları çalışmada kendilerinin verdiği fikir ve yönlendirme doğrultusunda güzel bir iş başardık.bütçemiz azda olsa bizlere gösterdikleri özveri ve iş yapış şekillerinden dolayı tekrar teşekkür eder çalışmalarında başarılarının devamını dilerim.

         
İç Mimar   06/05/2018

Göstermiş olduğu ilgi ve alakayı iş sürecinde sürekli hissedebiliyorsunuz. Süreçte oluşabilecek tüm sıkıntıları büyük bir profesyonellikle atlatmayı başarabilen, hızlı ve makul çözümler ile kısa zamanda kaliteli bir hizmeti bize sundukları İçin teşekkür ediyorum.

         
Belkıs Ertürk
İç Mimar   23/04/2018

Yalın bey’in iş disiplini ve işini severek yapması sonucunda harika bir iş çıktı.Dekorasyon konusunda çok zevkli,değişik fikirleri sayesinde istediğim gibi bir çalışma oldu.kendisine çok teşekkür ederiz.

İç Mimar hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz