Hizmet Ver

4 Bodrum İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bodrum civarında 65 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

İngilizce Özel Ders

En İyi 10 Bodrum İngilizce Özel Ders Öğretmeni

Burcu Akcı photo

Burcu Akcı

25.04.2021

İngilizce Özel Ders · Bodrum, Muğla

İngilizce öğretmenliği mezunu 8 yıl özel okul deneyimi Genel İngilizce Sınav İngilizcesi

Deniz Dönertaş photo

Deniz Dönertaş

10.09.2021

İngilizce Özel Ders · Bodrum, Muğla

Ege Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Aktif olarak İngilizce öğretmenliği yapıyorum. Kitap ve makale çevirisi yapabilirim.

Gizem Ataman photo

Gizem Ataman

14.06.2021

İngilizce Özel Ders · Bodrum, Muğla

Değerli öğrenci Adayı Merhabalar, 22 yıllık özel ve devlet okul öğretmen ve yöneticilik deneyimlerimi artık sadece siz değerli armut müşterilerim ile paylaşmak istiyorum. Ara sınıf takviye, sınava hazırlık veya iş İngilizcesi konularında sizlere yardımcı olabilir. Yurtdışı eğitim için sizleri...

Delfin teacher photo

Delfin teacher

18.05.2021

İngilizce Özel Ders · Bodrum, Muğla

Pamukkale üniversitesi İngiliz dili ve edebiyatı- Anadolu üniversitesi İngilizce öğretmenliği mezunuyum. İlkokul, ortaokul İngilizce özel ders takviye konu tekrarı için yardımcı olabilirim.

Erkan Candan photo

Erkan Candan

23.10.2018

İngilizce Özel Ders · Bodrum, Muğla

Konuşmaya yönelik Sıkıcı dil bilgisi kurallarından uzak Kelime ve cümle yapılarının birlikte kullanılacağı Kısa sürede ingilizce cümleler kurabileceğin Sadece ders zamanı değil çevrim içi destekle Eğlenceli ve öğretici Şimdi de senkron online dersler ile İngilizce derslerine hazır...

Kübra K photo

Kübra K

01.12.2020

İngilizce Özel Ders · Bodrum, Muğla

2014 yılından beri özel kurumlarda ve bireysel olarak İngilizce dersi vermekteyim. Şuanda milli eğitime bağlı bir okulda İngilizce öğretmeni olarak görev yapıyorum. Küçük yaş gruplarından sınav İngilizcesine kadar farklı seviyelerde tecrübem bulunmaktadır. Her bireyin öğrenme şekli farklıdır, bu...

Sibel Perister photo

Sibel Perister

12.12.2013

İngilizce Özel Ders · Bodrum, Muğla

Merhabalar her seviyeye ders vermekteyim derslerimi konuşma ağırlıklı vermekteyim eğitimimi Londra windsor english collage ve Beyrut american bristol collage ıst üniveritesi ingliz dili edebiyat mezunuyum.58 yaşındayım yıllardır ıstanbulda özel ders verdim simdi 10 yıldır bodrumda ders...

Erdem Demir photo

Erdem Demir

10.10.2021

İngilizce Özel Ders · Bodrum, Muğla

Merhaba, Amerika’da 7 yıl yaşadım.Amerika’da bulunduğum süre içerisinde eğitimine devam ettim. Toefl sınavına hazırlandım eğitimimin son 1,5 yılında. İspanyolca ve İngilizce biliyorum.Amerika da bulunduğum süre zarfında, 4.5 yıl eğitim sektöründe faaliyet gösterdim. Yabancı dil konusunda (...

Selva Salbaş photo

Selva Salbaş

03.10.2021

İngilizce Özel Ders · Bodrum, Muğla

İlk okul hariç tüm kademelerde özel okullarda çalıştım. Ayrıca yetişkin eğitimi ve iş ingilizcesi eğitimleri verdim.Buna iş yerlerinde toplu mesleki ingilizce eğitimi dahildir. Oldukça tecrübeli bir öğretmenim ve alanımda çok iyi olduğumu düşünüyorum. Tailor made denilen kişinin ihtiyaçları tespit...

Aslı Şentürk photo

Aslı Şentürk

27.09.2021

İngilizce Özel Ders · Bodrum, Muğla

Dil okulları ve Özel okullarda İlkokul,Ortaokul,Lise ve Üniversite öğrencilerine İngilizce dersleri tecrübem var. Dil Okulları ve Özel okullarda Yetişkinlere genel ingilizce dersleri tecrübem var. Okul İngilizcesine destek özel ders tecrübem var.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Bodrum İngilizce Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Bodrum İngilizce Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Bodrum İngilizce Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

İngilizce Özel Ders için Bodrum içinde toplam 65 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 105 yorum ve verilen 4.8 ortalama puan Bodrum içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 448 kişi Bodrum İngilizce Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde {{ServiceName}} talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! {{ServiceName}} için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- {{ServiceName}} talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  {{ServiceName}} taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. {{ServiceName}} talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin {{ServiceName}} için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- {{ServiceName}} hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl