En İyi 10 Bornova İzmir Fotoğrafçı

4 Fotoğrafçı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bornova civarında 119 Fotoğrafçı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Hülya  T.

Hülya T.

Fotoğrafçı · Bornova, İzmir
Küçüklüğümden beri fotoğrafçılıkla ilgileniyorum ve son 4 yıldır bunu profesyonelce yapmaya çalışıyorum. Son 4 yıldır Ege Üniversitesi Fotoğraf topluluğunun yönetiminde olmakla birlikte 2018 den beri başkanlığını yürütmekteyim. Okul dışında kurduğumuz minik bir ekiple istediğiniz konsepti uygun fiyat ve profesyonellikle çekmekteyiz.
Serhat Ç.

Serhat Ç.

Fotoğrafçı · Bayraklı, İzmir
İsmim Serhat. Fotoğrafa başlanan sebep doğaya olan tutkumdu. Her çičeği, gün batımını fotoğraflamaya çalışırken bir anda fotoğraf çekme işini bilerek yapmam gerektiğine karar verdim. Aslında biyoloğum. Şu an Dokuz Eylül Üniversitesi nde Moleküler Tıpta yüksek lisansa devam ediyorum.Anadolu Üniversitesi Fotoğtafçılık ve Kameraman Teknikerliği de 2. Sınıf öğrencisiyim. Fotoğraf özel anlarınızı anıya dönüştürdüğünüz bir zaman durdurma aracıdır. Zamanı beraber durduralım.
Yusuf B.

Yusuf B.

Fotoğrafçı · Bornova, İzmir
1999, İzmir doğumluyum. Gazetecilik öğrencisi serbest fotoğrafçıyım 2017 yılından itibaren sahne, haber, kişisel çekimler yapmaktayım ve Temel Fotoğrafçılık dersi vermekteyim. 2017’dan bu yana; Konser/Sahne Fotoğrafçılığı’nda; Kıraç, Sertab Erener, Kenan Doğulu, Hayko Cepkin, Feridun Düzağaç, Melek Mosso, Ceylan Ertem, Bülent Ortaçgil, Moğollar, Adamlar gibi birçok kişi ve grupların sahne performanslarını çektim. Etkinliklerde ise; CHP İzmir İl Başkanlığı ve Konak İlçe Başkanlığı’nda gönüll
Bg Photovideo Production

Bg Photovideo Production

Fotoğrafçı · Bornova, İzmir
Benim için en büyük keyif, sonsuz bir anı küçücük bir kareye sığdırmaktır. Bir gün, bir yerlerde, bir anınızı ölümsüzleştirmek dileklerimle.
Story O.

Story O.

Fotoğrafçı · Karşıyaka, İzmir
Teknolojiye ve sanata ilgisi olan rb shot fotoğrafçılığa karşı engellenemez bir tutku duyuyordu. Henüz genç yaştayken, ailesinin, arkadaşlarının ve doğanın fotoğraflarını çekmeye başlayarak hem tekniğini geliştirdi, hem de kendine özgü kişisel tarzını edindi. Fotoğrafçılıkta kariyer yapmak rb shot için vermesi en kolay karardı ve bundan asla pişmanlık duymadı. rb shot her zaman sektördeki en iyi ekipmanları kullanıyor ve müşterilerin vizyonları ile tercihlerini daha iyi anlamak için çekim ö
Ömer Emre T.

Ömer Emre T.

Fotoğrafçı · Bornova, İzmir
5 yıldır profesyonel olarak fotoğraf çekiyorum. 1.5 yıl fotoğrafçı asistanlığı ve reklam tasarımcılığı yaptım. İzmirde yaşıyorum çekim için şehir kısıtım yoktur. Müzik albüm çekimleri,still life,dış mekan düğün,moda ve endüstriyel fotoğraflar çekiyorum.
Haydar D.

Haydar D.

Fotoğrafçı · Bornova, İzmir
Öncelikle siteyi kullanıp gerçekten işinde uzman kişilerle çalışmak istediklerini gösterdikleri için çok teşekkür ediyorum. Kısaca kendimden bahsetmek gerekirse Ege Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatından mezun oldum. Mezun olduktan sonra kendi alanımla ilgili bir iş yapmadım bunun da sebebi fotoğrafçılığın hayatımda 11 senelik bir geçmişe sahip olması ve bu işten aldığım zevkin önüne hiç bir şeyin geçememesi. Aslında geçmişten çok da bahsetmeye gerek yok sanırım. Sizlere gerekli bilgiyi sağ
Serdar G.

Serdar G.

Fotoğrafçı · Bornova, İzmir
Yaklaşık 5 yıldır fotoğrafçılıkla uğraşıyorum. bu uğraşımın sebebi bu işten haz alıyor olmam. o yüzden benim için alacağım para önemli değil. sizin taktiriniz benim için çok daha önemli. umarım çalışma imkanımız olur ve sizide memnun edebilirim. aşağıya yaptığım işlerden fotoğraf koymadım çünkü müşterilerimin izni olmadan fotoğrafları kullanmıyorum. ama çekimlerimden fotoğraf kalitesini görebilirisiniz.
Sezgin K.

Sezgin K.

Fotoğrafçı · Bornova, İzmir
Biz 1971 yılından bugune sizlerin desteğiyle varız ve varolmayada devam edecez.En özel günlerinize,En güzel bakış açısı.BERK FOTOGRAFÇILIK - SEZGİN KALKAN
Baturhan C.

Baturhan C.

Fotoğrafçı · Bornova, İzmir
İzmir'de üniversite öğrencisi olmak büyük bir şans bana kalırsa. İstanbul'dan geldiğim için yaşadığım huzur ve rahatlık çok başka. şehir hayatının ne kadar sorunlu olabileceği görüp burada olmanın değerini daha iyi anlayabiliyorum. ve bu şehirde yaşadığım her güzel tecrübe bunu daha da kanıtlar nitelikte. Söylediğim gibi üniversite öğrencisiyim. ege üniversitesinde okuyorum ayrıca açık öğretim dış ticaret programından dersler alıyorum. 23 yaşındayım, son 2 yıldır bir sosyal dansçıyım ve fotoğra
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Müge Banu
Fotoğrafçı   27/01/2020

Emrah Beyden yeğenimin doğumgünü için hizmet aldık. Gayet memnun kaldık. Söz verdiği saatte gelip çekime başladı, güzel fotoğraflar çekti. Fiyatı makul, tavsiye ederim.

         
Volkan Ergüder
Fotoğrafçı   27/01/2020

Berke kardeşim anlaştığımız saatten önce mekana geldi. İstediğimiz saatte kadarda kaldı sağ olsun. Gayet güler yüzlü , işini iyi yapan bir arkadaşımız. Herkese tavsiye ederim. Teşekkürler Berkecim.

         
NURBAY KURULTAYOĞLU
Fotoğrafçı   08/09/2019

Mim ekibine ve mehmet beye çok teşekkür ediyoruz kendileri hem profesyonel hemde çok güleryüzlü yardımcı olan bir ekip tüm etkinliklerimizde kesinlikle değişilmezimiz oldular

         
Nazlı Ay
Fotoğrafçı   20/06/2019
gallery thumbnail

Deniz’in onu o kadar zorlayıp gülmemesi huysuzlanmasına rağmen Harika fotoğraf çekti .. emeğine çok teşekkürler ☺️

         
Ersin İşgör
Fotoğrafçı   19/11/2018

Beklentilerimi karşılayan ve çok samimi iki insanla çalıştım. Berrin hanım ve Levent bey işini oldukça titizlikle ve isteğinize uygun yapıyor. Piyasaya göre uygun fiyatlı olması da cabası :)

         
Levent Özkayalı
Fotoğrafçı   06/10/2018

Çok saygılı ve samimi. Hiçbir ricamızı kırmadı. Fotoğraflar muhteşem oldu.. tavsiye ederim tekrar teşekkürler

         
Özgül Türk
Fotoğrafçı   17/09/2018

Garo Bey kızımın 1. Yaş günü fotoğraflarını çekti. 3 saatlik organizasyon boyunca her anı ,hatta her saniyeyi değerlendirdi. Bir dakika bile oturmadı. Muhteşem kareler yakaladı . Çok ama çok memnun kaldık . İyi ki bu özel günümüzü profesyonel bir fotoğrafçıya emanet etmişiz. Teşekkür ederiz emekleriniz için .

         
Erdem Mert
Fotoğrafçı   30/08/2018

Gerçekten çok ilgili işini hakkıyla yapan bir bayan. Bebek fotoğrafları düşünüyorsanız doğru adres. Her sene oğlumun doğumgünü çekimlerini de nesrin hanıma yaptıracağım.

Fotoğrafçı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz