Hizmet Ver
İlkokul Özel Ders

4 İzmir Bornova İlkokul Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bornova civarında 250 İlkokul Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Bornova İlkokul Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

İlkokul Özel Ders için Bornova içinde toplam 250 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 143 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Bornova içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 688 kişi Bornova İlkokul Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Bornova İzmir İlkokul Özel Ders

Turna . photo

Turna .

16.03.2022

İlkokul Özel Ders · Bornova, İzmir

9 Eylül Üniversitesi sınıf öğretmenliği bölümü 3. Sınıf öğrencisiyim. İletişim becerilerim yüksek, yeni nesil mantığa dayalı sorular çözmekteyim.

Gözde Demirel photo

Gözde Demirel

13.05.2022

İlkokul Özel Ders · Bornova, İzmir

Merhaba ben Gözde. 23 yaşındayım 5 yıldır özel ders verdiğim bir çok öğrencim oldu. Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Öğretmenliği bölümü öğrencisiyim.

Merve Bozkurt photo

Merve Bozkurt

16.11.2021

İlkokul Özel Ders · Bornova, İzmir

Merhabalar,Ben Merve sınıf öğretmenliği bölümünde okuyorum Bornova tarafında oturuyorum benimle mail adresimden iletişime geçerseniz sevinirim.

Kübra Yüksel photo

Kübra Yüksel

10.10.2021

İlkokul Özel Ders · Bornova, İzmir

Etkili sözlü ve yazılı iletişim becerisi,farklı anlatım metodları,bireysel etkileşim dersleri ve rehberlik modunda bir ders bizi bekliyor.

Ece Yılmaz photo

Ece Yılmaz

12.12.2021

İlkokul Özel Ders · Bornova, İzmir

Merhaba ben Ece. Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği 2.sınıf öğrencisiyim aynı zamanda Yüzme Antrenörlüğü Çift Ana Dal öğrencisiyim. 11 senelik profesyonel bir spor hayatım var hala aktif olarak devam etmekteyim. 7 senedir de kadın milli takımında yer almaktayım. Milli sporcu olmanın gururunu ve...

Beste Kaya photo

Beste Kaya

05.08.2021

İlkokul Özel Ders · Bornova, İzmir

İsmim Beste Kaya, Ege Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği 2021 mezunuyum. Akademik başarısı yüksek, idealist, neşeli birisiyim. Daha önce 5 farklı öğrenciyle özel ders, 3 farklı yerde gönüllü öğretmenlik, biri yurtdışı olmak üzere 3 farklı yerde staj deneyimim oldu. Danimarka’da 5 ay yaşadım. 4....

Akif Otacı photo

Akif Otacı

18.11.2021

İlkokul Özel Ders · Bornova, İzmir

Ege üniversitesi İngilizce Mütercim Tercümanlık öğrencisiyim. Daha önce birçok öğretmenlik deneyimim oldu. İlkokul öğrencilerinden tutun tecrübeli işadamlarına kadar İngilizce özel dersler verdim. Deneyimliyim. Öğretme metodum kişinin kapasitesine ve ne öğrenmek istediğine göre değişiklik gösterir....

Ezel Çelik photo

Ezel Çelik

04.12.2020

İlkokul Özel Ders · Bornova, İzmir

Ege Üniversitesi Kimya Mühendisliği (%100 İngilizce) Bölümü mezunuyum. Şu anda aynı bölümde yüksek lisans yapmaktayım. TEGV gönüllüsü olarak ilkokul seviyesindeki çocuklara nasıl eğitim verilmesi gerektiğiyle ilgili eğitimlerim mevcut, çocuklarla da genel olarak çok iyi anlaşırım. Şu an bir yüksek...

Hatice Yılmaz photo

Hatice Yılmaz

27.12.2021

İlkokul Özel Ders · Bornova, İzmir

Merhaba ben Hatice Yılmaz Tarih yüksek lisans mezunuyum daha önce ücretli öğretmenlik ve özel ders öğretmenliği yapmış deneyimli bir öğretmenim. Osmanlı Türkçesi, tarih, sosyal bilgiler, inkılap tarihi, çağdaş dünya tarihi, Türkçe ve ilkokul sınıf derslerini en iyi şekilde öğretebilirim. Beni...

Ferhat Dağdeviren photo

Ferhat Dağdeviren

24.10.2021

İlkokul Özel Ders · Bornova, İzmir

Evinize gelip yüzyüze özel ders veriyorum.Ilkokul 1,2,3,4. Sınıf öğrencilerine.Saati 120 lira.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Bornova İlkokul Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Bornova İlkokul Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde İlkokul Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! İlkokul Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- İlkokul Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  İlkokul Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. İlkokul Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin İlkokul Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- İlkokul Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İzmir Bornova İlkokul Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İzmir Bornova İlkokul Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 60 TL ile 150 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl