En İyi 10 Bornova İzmir İngilizce Çeviri

4 İngilizce Çeviri Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bornova civarında 59 İngilizce Çevirmen ve Tercüman hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Betul K.

Betul K.

İngilizce Çevirmen · Bornova, İzmir
ODTU mezunuyum 18 sene ingilizce ogretmenligi yaptim cok sayida makale ve yazi tercumesi yaptim 2 sene yurtdisinda bulundum
Ömer B.

Ömer B.

İngilizce Çevirmen · Bornova, İzmir
Ege üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği son sınıf öğrencisiyim.İlk olarak hazırlık muafiyet sınavından aldığım not(87) ile hazırlık bölümünü okumadan geçmeye hak kazandım. 3. sınıfta Erasmus sınavlarından başarılı oldum ve 6 ay süre ile Almanya da bulundum. Şu an C1 seviyesinde ingilizce biliyorum . Bölümüm ile alakalı kaynaklarımın ingilizce olmasından dolayı da bu konuda çok fazla tecrübem vardır.
Seren  A.

Seren A.

İngilizce Çevirmen · Bornova, İzmir
Ege Üniversitesi İngilizce Tercümanlık mezunuyum. Yaklaşık 4 yıldır Teknik, Hukuk, Sosyal Bilimler metinleri, tez, proje metinleri üzerine serbest çevirmen olarak çalışıyorum. İşlerimde 1000 karakter 8 lira veya kelimesi 6 kuruştan fiyatlandırma yapıyorum. İşlerimde son kontroller yapılmış ve düzenlenmiş haliyle teslimat tarihi ve saatinde daima hassasiyet gösteriyorum.
Ebru K.

Ebru K.

İngilizce Çevirmen · Bornova, İzmir
Merhaba,üniversitede ingilizce mühendislik okudum ve iyi derecede ingilizce biliyorum. Freelance olarak ingilizce çeviriler yapabilirim.
Barış Güven K.

Barış Güven K.

İngilizce Çevirmen · Bornova, İzmir
İngilizce - Türkçe , Türkçe - İngilizce Çeviri işleri yapmaktayım. 1000 Karakter baz alınarak çeviri ücreti 8 Türk Lirasıdır. Ücret çevirinin konu ve kapsamına göre değişim gösterebilir. Çeviriler faal Ege Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı 3. Sınıf öğrencisi olarak şahsım tarafından itina ile yapılacaktır.
Özlem E.

Özlem E.

İngilizce Çevirmen · Bornova, İzmir
Ege Üniversitesi nde Mütercim Tercümanlık bölümünde okumaktayım. İngilizce sözlü ve yazılı tercüme deneyimlerim olmuştur. Aynı zamanda uygun bulduğum alanlarda İngilizce özel ders de veriyorum. 2011-12 yıllarında AFS programı ile Ohio Amerika da yaşadım 2014-15 yıllarında ise Erasmus ile Hannover Almanya da yaşadım Yurtdışı deneyimi ve tercüme konusunda bana hitap eden konularda yardımcı olabilirim.
İpek B.

İpek B.

İngilizce Çevirmen · Bornova, İzmir
Merhabalar çocukluğumdan beri aldığım özel ingilizce kurslarıyla kendimi geliştirip birçok yabancı dil sınavlarında başarılı oldum. Advance seviyesinde olan ingilizcem ile 2014-2016 yılları arasında Amerika da yaşadım. San Jose State Universitesinde ingilizce kursuna giderek ingilizcemi pekiştirdim. 2015 yılında TOEFL IBT den 75 aldım ve şuanda da geliştirmek için çalışmalar yapmaktayım. İngilizce makale, kitap, dergi çevirebilirim. Titiz ve hızlı çalışırım. Düzenli ve programlıyım. Bana
Cihan T.

Cihan T.

İngilizce Çevirmen · Bornova, İzmir
Tekstil mühendisliği ve kimya bölümü mezunu bir çevirmenim. Tekstil, Kimya, Müzik, Teknik, Mühendislik, Yemek ve Finans alanları başta olmak üzere bir çok alanda çeviri deneyimim bulunmakta.
Ekin N.

Ekin N.

İngilizce Çevirmen · Bornova, İzmir
Çeviri sektöründe yedi yıldan fazla deneyimimle hukuk, ekonomi, edebiyat, teknoloji, tıp, turizm vb. çeşitli alanlarda, beklentilerinizi karşılayabilecek geniş yetkiniklere sahibim. Bağımsız çevirmenlik tecrübem süresince çeşitli noterlikler ve çeviri şirketleriyle çalıştım. Having worked within translation sector for over seven years now, I have developed a wide range of skills in interpretation on several different fields including law, economics, literature, technology, engineering, medic
Ezgi  Ş.

Ezgi Ş.

İngilizce Çevirmen · Bornova, İzmir
Penn state Eyalet üniversitesinden mezunum ve Amerika’da bir yıl çalıştım. Bulunduğum ilaç firmasında tüm teknik çevirileri yapabilmekteyim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ceyda BÜTE
İngilizce Çeviri   28/03/2020

Gerçekten güvenebilirsiniz. Çevirinin kaliteli ve anlamlı olduğunu, özenli ve emek kokan olduğunu, sizin için bitmesi gereken tarihden önce gece gündüz çalışmakta olduğunu söyleyebilirim. Bu yüzden her şey için teşekkür ediyorum.

         
Emre Çolak
İngilizce Çeviri   03/12/2019

İbrahim bey, hem teklif ettiği makul/uygun ücret hemde işini ciddiye alıp çeviride gerekli olan özel alan kelimeleriyle ilgili literatür taramaları yapıp en doğru çeviri için ayrıca önerilerde bulunması bağlamında beni gerçekten oldukça memnun etti. Kendisi disiplinlii,işini iyi bilen,yardımsever,dürüst ve güvenilir bir insan.Gönül rahatlığıyla işlerinizi kendisine emanet edebilirsiniz.

         
Gamze Güldiken
İngilizce Çeviri   12/11/2019

14 dakikalık sadece konuşma olan bir youtube videosunu birkaç saatte çevirip hatasız bana teslim etti.çok teşekkür ederim

         
Pınar Demir
İngilizce Çeviri   25/10/2019

İbrahim bey,işini başarı ve titizlikle yapan bir çevirmen.Sadece çeviri anlamında değil, diğer akademik konularda da bana yardımcı oldu.Akademik bir alana sunulacak çalışmaya manevi desteği ile destek veren birisiyle çalışmaktan mutluluk duydum.Çeviri piyasasına göre gayet makul fiyatlarla anlaştık.Herkese tavsiye ediyorum .

         
Elif Diken
İngilizce Çeviri   18/10/2019

Çevirilerimi oldukça hızlı ve guzel bir şekilde teslim etti. Bu süreçte kendisinden memnun kaldım. Ceviri sonrasında bile benimle tekrar iletişim geçip ceviri ile ilgili bana yardımcı oldu. Kendisine buradan cok teşekkür ederim.

         
İngilizce Çeviri   06/10/2019

Uğur bey yaptığı tıbbi makale çevirisinde kendi alanı dışında olmasına rağmen çok başarılıydı. Hem zamanında teslim etmesi hem.maddi kaygı gütmeden uygun fiyat ile çeviri yapmasıyla tercih sebebi

         
Hakan Terbiyeli
İngilizce Çeviri   03/10/2019

Tam aradığımız gibi Eric Stenly bey’den geldi. Ama o kadar profesyonel, titiz ve mükemmeliyetçilik bir çalışma idi ki, biz de şaşırdık Güvenle, dialogla, uygun bir ücretle çevirilerimin yapılması mümkün oldu. Gercekten herkese tavsiye ederim.

         
Kemal Uzun
İngilizce Çeviri   18/09/2019

Profesyonel bir çevirmen, hızlı ve akademik konulara çok hakim. Ellerinize sağlık. Sizinle çalışmaya devam edeceğim

İngilizce Çeviri hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz