En İyi 10 Bornova İzmir İngilizce Çeviri

4 İngilizce Çeviri Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bornova civarında 81 İngilizce Çevirmen ve Tercüman hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Betul Y.

Betul Y.

İngilizce Çevirmen · Bornova, İzmir
ODTU mezunuyum 18 sene ingilizce ogretmenligi yaptim cok sayida makale ve yazi tercumesi yaptim 2 sene yurtdisinda bulundum
Mehmet Ö.

Mehmet Ö.

İngilizce Çevirmen · Bornova, İzmir
Amerika yüksek lisanslıyım. 5 yıl kadar Amerika’da yaşadım. Her türlü çeviri işinize yardımcı olabilirim.
Yaşar A.

Yaşar A.

İngilizce Çevirmen · Bornova, İzmir
Merhaba, Dumlupınar Üniversitesi Mütercim-Tercümanlık (İngilizce) bölümünde aktif öğrenciyim. İşimin tamamen çeviri olmasından dolayı kendimi alanımda geliştirmek adına uzun süredir çeviri işleriyle uğraşıyorum. Aynı zamanda özel bir şirkette İngilicze Öğretmenliği yapıyorum.
Alara  A.

Alara A.

İngilizce Çevirmen · Karşıyaka, İzmir
Lise de fransız lisesinde okudum ve üniversitede %100 ingilizceyle okuyorum. Makale okur ve yazarım. Teknik yazılarda özellikle kimya alanında yardımcı olabilirim. Girişimcilik ve iş dünyası yazınlarını takip ediyorum. Aynı zamanda sosyal medya içeriklerinin çevirisini de yapabilirim.
Efe E.

Efe E.

İngilizce Çevirmen · Bornova, İzmir
Merhaba. Ben Efe. C1 seviyesinde ingilizce biliyorum. İngilizce - Türkçe çeviri yapıyorum. Ayrıca uygun fiyata İngilizce özel ders veriyorum
Ezgi K.

Ezgi K.

İngilizce Çevirmen · Bornova, İzmir
6 yasindan beri Ingilizce egitimi aliyorum. Ege Universitesinde Ingiliz Dili ve Edebiyati ogrencisiyim. Ingilizcem native seviyesinde.
Ceren T.

Ceren T.

İngilizce Çevirmen · Bornova, İzmir
Uluslararası İlişkiler bölümü son sınıf öğrencisiyim. Aynı zamanda Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi ikinci sınıfta okuyorum. Amerika Birleşik Devletleri’nde dört aylık bir süreçte İngilizcemi geliştirme imkanı buldum. Özellikle yabancı dilde yayınlanmış film,dizi, kitap ve şarkılara ilgim var.
Ebru K.

Ebru K.

İngilizce Çevirmen · Bornova, İzmir
Merhaba,üniversitede ingilizce mühendislik okudum ve iyi derecede ingilizce biliyorum. Freelance olarak ingilizce çeviriler yapabilirim.
Enes T.

Enes T.

İngilizce Çevirmen · Bornova, İzmir
İstanbul Üniversitesi ve Ege Üniversitesi'nde çeviri ve dil ile ilgili eğitim aldım, İngilizce çevirilerinizi profesyonel derecede yapabilirim.
Ezgi  Ş.

Ezgi Ş.

İngilizce Çevirmen · Bornova, İzmir
Penn state Eyalet üniversitesinden mezunum ve Amerika’da bir yıl çalıştım. Bulunduğum ilaç firmasında tüm teknik çevirileri yapabilmekteyim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Önder Karakuş
İngilizce Çeviri   04/08/2020

İlk defa Armut üzerinde bir işlem yapıyorum, başta çekincelerim vardı ama kendisi ile konuşunca hiç bir şüphe kalmadı. Güvenle çevirinizi teslim edebilirsiniz. Çevirinin tüm aşamalarında ilgili, sadece metni çevirmek değil de okuyup anlayarak doğru kelimeler ile çevrilmesi için emek sarf ettiğini de gördüm.

         
Yusuf Ekinci
İngilizce Çeviri   10/07/2020

Hizmet oldukça kaliteli ve hızlı. Bunun yanında İbrahim Bey gayet kibar ve saygılı. Teşekkür ediyorum.

         
Pinar Ozhabes
İngilizce Çeviri   15/06/2020

Bence 5 yıldız yetmez. 10 yıldız bırakabilsem 10'unu da birakirdim Yasemin Hanim'a. Hayatimin en önemli anlarından birinde sadece profesyonelliğiyle degil, ayni zamanda muhteşem enerjisi ve sahane durum yönetimiyle beni yalnız bırakmadigi icin çok teşekkür ediyorum. Kendisi toplantı oncesi benimle iletişime geçerek gerekli bilgileri topladı. Toplantıya en hazır sekilde ve zamanında geldi. Toplantı suresince akici ve çok saglam dil bilgisiyle herkesin güvenini kazandı. Ve tabi, her iki dile olan hakimiyeti sayesinde kisilerin birbiriyle olan iletişimini sanki ayni dili konusuyormuscasina kolaylastirdi. Yasemin Hanım'la calismak büyük bir keyifti. Herkese tavsiye ederim.

         
Omrum Ozgul
İngilizce Çeviri   13/06/2020

Melike hanım çok nazik ve çok donanımlı biri. Ne istediğinizi çok iyi anlıyor ve önerilerde bulunuyor. Kendisi ingilizce metin yazımları konusunda oldukça deneyimli olduğundan bana çok yardımcı oldu. Kısa bir süre içinde çeviri aciliyeti olan belgemi bana ulaştırdığı ve sürecime ortak olduğu için çok teşekkür ederim. Kendisine gözü kapalı güvenebilirsiniz :)

         
Ayça Aydınhan
İngilizce Çeviri   04/06/2020

Melike Hanım kadar işini önemseyerek yapan kişiye rastlamadım. Gönül rahatlığıyla birlikte çalışabileceğiniz birisi, sizin yerinize de teslim zamanınızı önemsiyor. Çevirileri de kusursuz❤️

         
Tuba Yenil
İngilizce Çeviri   19/05/2020

Akademik çeviri olduğu için tereddütlerim vardı fakat uğur bey yaptığı çeviri ile bu tereddütlerimi ortadan kaldırdı. Kendisine çok teşekkür ederim. Güvenebileceğiniz birisi ayrıca elinden geldiğince hızlı bir şekilde teslim ediyor. Düşünmeden Uğur Beyi tercih edebilirsiniz.

         
Tanju Karacan
İngilizce Çeviri   20/04/2020

Tugrul Bey’e ozverili calismasi ve metni konustugumuzdan daha once teslim ettigi icin tesekkur ederim.

         
ASLI ALAY
İngilizce Çeviri   07/01/2020

İş ahlakı ve disiplini ile sunulan hizmetten ziyadesiyle memnun kaldım. gözüm kapalı iş teslim edebileceğim biriyle tanıştığım için çok memnunum.

İngilizce Çeviri hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz