En İyi 10 Bornova İzmir İngilizce Çeviri

4 İngilizce Çeviri Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bornova civarında 60 İngilizce Çevirmen ve Tercüman hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Betul Y.

Betul Y.

İngilizce Çevirmen · Bornova, İzmir
ODTU mezunuyum 18 sene ingilizce ogretmenligi yaptim cok sayida makale ve yazi tercumesi yaptim 2 sene yurtdisinda bulundum
Seren  A.

Seren A.

İngilizce Çevirmen · Bornova, İzmir
Ege Üniversitesi İngilizce Tercümanlık mezunuyum. Yaklaşık 4 yıldır Teknik, Hukuk, Sosyal Bilimler metinleri, tez, proje metinleri üzerine serbest çevirmen olarak çalışıyorum. İşlerimde 1000 karakter 8 lira veya kelimesi 6 kuruştan fiyatlandırma yapıyorum. İşlerimde son kontroller yapılmış ve düzenlenmiş haliyle teslimat tarihi ve saatinde daima hassasiyet gösteriyorum.
Tuğçe  C.

Tuğçe C.

İngilizce Çevirmen · Bornova, İzmir
Samsun ondokuzmayıs üniversitesi eğitim fakültesi fransızca öğretmenliği bölümü mezunu yeminli tercüman ingilizce ve fransızca derslerinden özel ders vermekteyim.
Ekin N.

Ekin N.

İngilizce Çevirmen · Bornova, İzmir
Çeviri sektöründe yedi yıldan fazla deneyimimle hukuk, ekonomi, edebiyat, teknoloji, tıp, turizm vb. çeşitli alanlarda, beklentilerinizi karşılayabilecek geniş yetkiniklere sahibim. Bağımsız çevirmenlik tecrübem süresince çeşitli noterlikler ve çeviri şirketleriyle çalıştım. Having worked within translation sector for over seven years now, I have developed a wide range of skills in interpretation on several different fields including law, economics, literature, technology, engineering, medic
Cihan T.

Cihan T.

İngilizce Çevirmen · Bornova, İzmir
Tekstil mühendisliği ve kimya bölümü mezunu bir çevirmenim. Tekstil, Kimya, Müzik, Teknik, Mühendislik, Yemek ve Finans alanları başta olmak üzere bir çok alanda çeviri deneyimim bulunmakta.
Barış Güven K.

Barış Güven K.

İngilizce Çevirmen · Bornova, İzmir
İngilizce - Türkçe , Türkçe - İngilizce Çeviri işleri yapmaktayım. 1000 Karakter baz alınarak çeviri ücreti 8 Türk Lirasıdır. Ücret çevirinin konu ve kapsamına göre değişim gösterebilir. Çeviriler faal Ege Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı 3. Sınıf öğrencisi olarak şahsım tarafından itina ile yapılacaktır.
Ezgi  Ş.

Ezgi Ş.

İngilizce Çevirmen · Bornova, İzmir
Penn state Eyalet üniversitesinden mezunum ve Amerika’da bir yıl çalıştım. Bulunduğum ilaç firmasında tüm teknik çevirileri yapabilmekteyim.
Ebru K.

Ebru K.

İngilizce Çevirmen · Bornova, İzmir
Merhaba,üniversitede ingilizce mühendislik okudum ve iyi derecede ingilizce biliyorum. Freelance olarak ingilizce çeviriler yapabilirim.
Ömer B.

Ömer B.

İngilizce Çevirmen · Bornova, İzmir
Ege üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği son sınıf öğrencisiyim.İlk olarak hazırlık muafiyet sınavından aldığım not(87) ile hazırlık bölümünü okumadan geçmeye hak kazandım. 3. sınıfta Erasmus sınavlarından başarılı oldum ve 6 ay süre ile Almanya da bulundum. Şu an C1 seviyesinde ingilizce biliyorum . Bölümüm ile alakalı kaynaklarımın ingilizce olmasından dolayı da bu konuda çok fazla tecrübem vardır.
Çağrı  A.

Çağrı A.

İngilizce Çevirmen · Bornova, İzmir
Ege Üniversitesi İngilizce Mütercim Tercümanlık bölümünde ikinci sınıf öğrencisiyim. Çeviri yapabilir ve/veya ilkokul-lise arasına özel ders verebilirim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Deniz S.
İngilizce Çeviri   02/02/2020

Haşim Bey tercümeyi kısa sürede ve özenli bir şekilde hazırlayarak teslim etti. İletişim konusunda hiç sorun yaşamadım, her soruma hızlı bir şekilde yanıt verdiği için teşekkür ederim.

         
Mustafa Hazman
İngilizce Çeviri   21/12/2019

Hem işini çok iyi yapıyor hem iletişimi çok iyi. Dört dörtlük insan, tavsiye ederim. not: çeviri yaptığı işler akademik ve çevirmesi zor işlerdi

         
Aysu İpek
İngilizce Çeviri   11/12/2019

Kenan beye ilgisi için çok teşekkür ederim. Acil bir durumum vardı söz verdiği sürede çevirimi tamamlayıp bana hemen yolladı kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
İngilizce Çeviri   05/12/2019

Çok hızlı ve çok güzel bir dille çeviri ilgisi ve nezaketi için ayrıca Haşim Bey’e çok teşekkür ederiz

         
Emre Kazan
İngilizce Çeviri   30/11/2019

İbrahim bey ilk başlangıçtan son teslimat kadar gerçekten çok ilgiliydi. Özel bir alanla ilgili çeviri için çok uğraştı ve şikayet etmeden işini gayet güzel yaptı. Kesinlikle tavsiye ederim.

         
Belma Cihaner
İngilizce Çeviri   19/11/2019

Söylediği gibi ücret konusunda onunla konuşmadan kimseyle anlaşmayın :) ayrıca enerjisi, sadece verdiğiniz iş ile yetinmeyip ek kaynaklar bulması ve yönlendirmesiyle istediğinizden fazlasını veriyor. Emeğiniz ve yardımlarınız için teşekkürler 🙏🏻 Bundan sonra başka birini aramama gerek yok

         
Recai Deneri
İngilizce Çeviri   30/10/2019

Çok özel bir letter çevirisini detaylara önem vererek hazırladı. Kısa zamanda harika bir iş çıkardı hep destek tam destek

         
Hakan Terbiyeli
İngilizce Çeviri   03/10/2019

Tam aradığımız gibi Eric Stenly bey’den geldi. Ama o kadar profesyonel, titiz ve mükemmeliyetçilik bir çalışma idi ki, biz de şaşırdık Güvenle, dialogla, uygun bir ücretle çevirilerimin yapılması mümkün oldu. Gercekten herkese tavsiye ederim.

İngilizce Çeviri hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz