En İyi 10 İzmir İngilizce Çevirmen ve Tercüman

4 İngilizce Çeviri Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İzmir civarında 434 İngilizce Çevirmen ve Tercüman hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Betul Y.

Betul Y.

İngilizce Çevirmen · Bornova, İzmir
ODTU mezunuyum 18 sene ingilizce ogretmenligi yaptim cok sayida makale ve yazi tercumesi yaptim 2 sene yurtdisinda bulundum
Meryem B.

Meryem B.

İngilizce Çevirmen · Konak, İzmir
Ege Üni. İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Daha önce altyazı çevirmenliği yaptım, şu an aktif olarak bir firmanın dış ticaret departmanında sözlü/yazılı çeviri yapıyorum.
Alara  A.

Alara A.

İngilizce Çevirmen · Karşıyaka, İzmir
Lise de fransız lisesinde okudum ve üniversitede %100 ingilizceyle okuyorum. Makale okur ve yazarım. Teknik yazılarda özellikle kimya alanında yardımcı olabilirim. Girişimcilik ve iş dünyası yazınlarını takip ediyorum. Aynı zamanda sosyal medya içeriklerinin çevirisini de yapabilirim.
Oğuzhan E.

Oğuzhan E.

İngilizce Çevirmen · Karşıyaka, İzmir
İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği mezunuyum. Okulumun eğitim dili ingilizce olduğu için yazışmalar konusunda iyi bir geçmişim bulunmaktadır. Ayrıca şu anda kurumsal bir firmada çalışmaktayım. İngilizceye çevirmeniz gereken ödev, iş yazıları veya mektuplarınız vb şeylerin çevirileri konusunda yardımcı olabilirim.
Ali T.

Ali T.

İngilizce Çevirmen · Konak, İzmir
Uygun fiyata Türkçe - İngilizce veya İngilizce - Türkçe çeviri yapabilirim. Şu anda dizi çevirmenliği yapıyorum. NOT : Akademik veya resmi çeviri yapamam, sadece genel çeviri yapabilirim.
Çağdaş K.

Çağdaş K.

İngilizce Çevirmen · Konak, İzmir
Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi mezunuyum. 15 senedir ana meslek olarak dış ticaretle uğraşıyorum. Ek iş olarak da metin çevirisi anlamında kendimi geliştirdim ve hukuk, kimya, sivil toplum gibi çok farklı alanlarda çeviri yapıyorum.
Seçil Ö.

Seçil Ö.

İngilizce Çevirmen · Konak, İzmir
Gaziantep üni gıda mühendisliği (ingilizce) bölümü mezunuyum. Üni ve yüksek lisans süresince derslerim ingilizce olduğu için sürekli çeviriyle geçti hayatım:) Yurt dışında aldığım eğitimle de profesyonelleşti dil bilgim. Yabancı firmalarda çalışarak dil bilgimi sürekli canlı tuttum. Şu ana kadar kendi çevirilerimi yaptım ve severek yapıyorum ingilizce çeviri yapmayı. Sizin çevirilerinizi de elimden geldiğince iyi yapacağıma emin olabilirsiniz:)
Nazlı Aybike A.

Nazlı Aybike A.

İngilizce Çevirmen · Buca, İzmir
Dokuz Eylül Üniversitesi İngilizce Almanca Mütercim Tercümanlık bölümü mezunuyum. İngilizce ve Almanca dillerinde profesyonel çeviri hizmeti (akademik, ticari, teknik, hukuk metinleri çevirileri) veriyorum.
Ömer Mert K.

Ömer Mert K.

İngilizce Çevirmen · Buca, İzmir
Merhabalar, Dokuz Eylül Üniversite'sinde 1. sınıf Mütercim-Tercümanlık öğrencisiyim. Seviyeme uygun çevirileri en uygun fiyata yapacağım.
Tamer B.

Tamer B.

İngilizce Çevirmen · Buca, İzmir
Uygulamalı İngilizce ve Çevirmenlik ön lisans mezunuyum. Çeviri üzerine eğitim aldım ve insanların işlerini kolaylaştırmak adına bu hizmeti vermek istiyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
İngilizce Çeviri   30/07/2020

Demet Hanım çok kibar ve çok profesyonel. Taahhüt ettiği sürede çevirimizi tamamladı. Dokümanda düzeltme yapma ihtiyacı dahi duymadık. Bir sonraki ihtiyacımızda ilk tercihimiz olacaktır.

         
Emirhan Soyal
İngilizce Çeviri   02/07/2020

Biraz geç bir yorum oldu ama tez çeviriyi hocanın onaylaması zaman aldı gayet güzel düzenli 10/10 yaptı gerçekten. Ve bikaç sayfa da fazladan olmasına rağmen bunu konu bile etmedi.Tezdeki grafiklere kadar düzenledi saolsun. Sonuna kadar güvenle iş yapabilirsiniz teşekkürler herşey için 🙋🏻‍♂️

         
Pinar Ozhabes
İngilizce Çeviri   15/06/2020

Bence 5 yıldız yetmez. 10 yıldız bırakabilsem 10'unu da birakirdim Yasemin Hanim'a. Hayatimin en önemli anlarından birinde sadece profesyonelliğiyle degil, ayni zamanda muhteşem enerjisi ve sahane durum yönetimiyle beni yalnız bırakmadigi icin çok teşekkür ediyorum. Kendisi toplantı oncesi benimle iletişime geçerek gerekli bilgileri topladı. Toplantıya en hazır sekilde ve zamanında geldi. Toplantı suresince akici ve çok saglam dil bilgisiyle herkesin güvenini kazandı. Ve tabi, her iki dile olan hakimiyeti sayesinde kisilerin birbiriyle olan iletişimini sanki ayni dili konusuyormuscasina kolaylastirdi. Yasemin Hanım'la calismak büyük bir keyifti. Herkese tavsiye ederim.

         
Tuba Yenil
İngilizce Çeviri   19/05/2020

Akademik çeviri olduğu için tereddütlerim vardı fakat uğur bey yaptığı çeviri ile bu tereddütlerimi ortadan kaldırdı. Kendisine çok teşekkür ederim. Güvenebileceğiniz birisi ayrıca elinden geldiğince hızlı bir şekilde teslim ediyor. Düşünmeden Uğur Beyi tercih edebilirsiniz.

         
Metin Eser
İngilizce Çeviri   13/04/2020

Bu kadar hızlı bir çözüm ile karşılacağımı bilmiyordum. Teşekkür ederim. Bir gecede 30 sayfa tercüme işimi bitirdiğiniz.

         
ŞEYMA YİĞİT
İngilizce Çeviri   02/01/2020

Baha bey, konusunda uzman kesinlikle akademik makalelerde tercih edeceğiniz birisi. Makaleleri anlaştığımız süreden daha önce önce teslim ettiği için ayrıca teşekkür ediyorum. Maddiyattan çok işin güzelliğine önem veren, ilgili, düzenli bir tercüman. 👏👏👏

         
Yaşar Burak Pişkin
İngilizce Çeviri   16/12/2019

İbrahim bey yaptığı iş gibi kendide 10 numara bir insan iş ahlakı olsun yaptığı iş olsun mükemmel bir özverisi var. İş kalitesi mükemmel kimseyi yarı yolda bırakacak biri değil herkese tavsiye ederim. İbrahim beye danışmadan kesinlikle başka birine yönelmeyin pişman olursunuz. Kendisine ilgisinden dolayı ve mükemmel çevirisinden dolayı teşekkür ederim herkese tavsiye ederim...

         
Berfin Uça
İngilizce Çeviri   15/11/2019

Nesrin Hanım benim için kısa bir sürede uzun bir işi harika bir şekilde teslim etti. İlgisine ve alakasına ise sonsuz teşekkür ediyorum. Çok memnun kaldım! Bundan sonra bu tarz bir yardıma ihtiyacım olduğunda sadece Nesrin Hanım ile iletişimde olacağım.

İngilizce Çeviri hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz