Hizmet Ver

3 İzmir İngilizce Çevirmen Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İzmir civarında 281 İngilizce Çevirmen ve Tercüman hizmet vermeye hazır.

İngilizce Çevirmen

En İyi 10 İzmir İngilizce Çevirmen ve Tercüman

Bora Denizkuşu photo

Bora Denizkuşu

25.09.2021

İngilizce Çevirmen · Karşıyaka, İzmir

Merhaba ben Bora. 21 yaşında İzmir'de yaşıyorum ve Yaşar Üniversitesi'nde İngilizce Mütercim Tercümanlık son sınıf öğrencisiyim. İngilizcenizi geliştirmenizde size yardımcı olabilir ve çeviri işlerini yapabilirim.

Demet Gökhan photo

Demet Gökhan

12.01.2020

İngilizce Çevirmen · Konak, İzmir

Merhaba, izmir amerikan kız koleji ve boğaziçi üniversitesi ekonomi mezunuyum. uzun yıllar üretim / satış / ithalat ve ihracat faaliyetleri sürdüren aile işimizi yönettikten sonra emekli oldum. eğitim ve iş hayatım süresince ingilizce kullandığım ana lisandı, bu nedenle bu dildeki tercümeler...

Esma H. photo

Esma H.

18.09.2020

İngilizce Çevirmen · Bayraklı, İzmir

Merhaba, Endüstri ve Bilgisayar Mühendisiyim aynı zamanda. 10 yılı aşkın ithalat ve lojistik uzmanı olarak özel sektörde çalıştıktan sonra son 4 yıla yakın freelance ingilizce çevirmen , oyun/ mobil uygulama/ website yerelleştirme/ dizi altyazı çeviri işleri ve içerik yazarı olarak...

Meryem Bülbül photo

Meryem Bülbül

11.09.2019

İngilizce Çevirmen · Bornova, İzmir

İlk olarak 2011'de hobi olarak altyazı çevirmeye başladım. 2012 civarında dizimag'de işe alındığımda, benim için bir ek işe dönüştü. Daha sonra 2013 yılında, yabancı müşterilerle iletişim sağlamak adına, çoğunlukla ticari ve teknik belge çevirdiğim bir boya kabini şirketinde yarı zamanlı çalışmaya...

Aslı Akdemir photo

Aslı Akdemir

15.10.2021

İngilizce Çevirmen · Bayraklı, İzmir

HACETTEPE üNİVERSİTESİ İNGİLİZ DİLİ EĞİTİMİ 2006 MEZUNUYUM. İKİ KİTAP VE FARKLI ALANLARDA ONLARCA MAKALE ÇEVİRİSİ YAPTIM.

Burcu Akçil photo

Burcu Akçil

20.02.2018

İngilizce Çevirmen · Urla, İzmir

İngilizceden türkçeye çeviri yapılır. Eczacıyım, 20 yıl ilaç firmasında çalıştım. Tıp, medikal, ruhsatlandırma ve klinik araştırmalar alanında çalışma ve çeviri tecrübelerim var. Diğer alanlarda da çeviri yapılır.

Tunahan Altındal photo

Tunahan Altındal

05.11.2020

İngilizce Çevirmen · Bornova, İzmir

Ege Üniversitesi İngilizce Mütercim Tercümanlık bölümü öğrencisiyim. İngilizce-Türkçe, Türkçe-İngilizce çeviri yapıyorum. Taleplerinizi en kısa sürede ve en ekonomik şekilde değerlendirip geri dönüş sağlayacağım.

Aleyna Durmuş photo

Aleyna Durmuş

14.03.2020

İngilizce Çevirmen · Bornova, İzmir

Merhaba, Ege Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı 2019 yılı mezunuyum, aynı üniversitede Master yapıyorum. Türkçe-İngilizce, İngilizce-Türkçe çeviriler yapıyorum.

Can Oral photo

Can Oral

19.10.2021

İngilizce Çevirmen · Bayraklı, İzmir

Öğrenim durumu: Yaşar Üniversitesi İngilizce Mütercim-Tercümanlık (son sınıf) Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret (öğrenci) ------------------------------------------- Öğrenim görmüş olduğum Yaşar Üniversitesinin Merkezi Koordinasyon Biriminde mülakatları geçerek çevirmen olarak çalıştım....

Serhan Temel photo

Serhan Temel

12.10.2021

İngilizce Çevirmen · Torbalı, İzmir

-Yakın Doğu Üniversitesi / Ingiliz dili ve edebiyati 2011 mezunuyum. - 10 senelik öğretmenlik kariyerimde tüm kademelerde görev yaptim (ilkokul,ortaokul,lise) - Şuan ' Izmir bahçeşehir koleji ' lise kademesinde meslegime devam etmekteyim. - Özel ders,Çeviri,ödev,proje vb. ihtiyaclariniz icin...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta İzmir İngilizce Çevirmen Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

İzmir İngilizce Çevirmen ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

İzmir İngilizce Çevirmen için Neden Armut Tercih Edilmeli?

İngilizce Çevirmen için İzmir içinde toplam 281 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 175 yorum ve verilen 4.8 ortalama puan İzmir içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 409 kişi İzmir İngilizce Çevirmen için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde İngilizce Çevirmen talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! İngilizce Çevirmen için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- İngilizce Çevirmen talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  İngilizce Çevirmen taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. İngilizce Çevirmen talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin İngilizce Çevirmen için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- İngilizce Çevirmen hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İngilizce Çevirmen fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İngilizce Çevirmen fiyatları, talep detayına göre 40 TL ile 1250 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl