En İyi 10 İzmir İngilizce Çevirmen ve Tercüman

4 İngilizce Çeviri Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İzmir civarında 358 İngilizce Çevirmen ve Tercüman hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Betul K.

Betul K.

İngilizce Çevirmen · Bornova, İzmir
ODTU mezunuyum 18 sene ingilizce ogretmenligi yaptim cok sayida makale ve yazi tercumesi yaptim 2 sene yurtdisinda bulundum
Baha K.

Baha K.

İngilizce Çevirmen · Buca, İzmir
Dünya genelinde tanınmış Freelance platformlarında ( Upwork, Freelancer gibi) İngilizce-Turkce makale, deneme, hikaye çevirileri yapıyorum. Ayrıca ilkokuldan üniversiteye kadar her alanda İngilizce ödev hazırlıyorum. Bu anlamda da bir şirkette bir süre çalıştım. İngilizce ile ilgili her türlü proje de beraber çalışabiliriz. Yaptığım çevirileri veya ödevleri istediğiniz süre içinde teslim ediyorum. Bu konuda sıkıntı yasamayacaginizi garanti edebilirim. Beraber çalışmak dileğiyle.
Ömer B.

Ömer B.

İngilizce Çevirmen · Bornova, İzmir
Ege üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği son sınıf öğrencisiyim.İlk olarak hazırlık muafiyet sınavından aldığım not(87) ile hazırlık bölümünü okumadan geçmeye hak kazandım. 3. sınıfta Erasmus sınavlarından başarılı oldum ve 6 ay süre ile Almanya da bulundum. Şu an C1 seviyesinde ingilizce biliyorum . Bölümüm ile alakalı kaynaklarımın ingilizce olmasından dolayı da bu konuda çok fazla tecrübem vardır.
Lingocan T.

Lingocan T.

İngilizce Çevirmen · Seferihisar, İzmir
10 yıla yakın tecrübem ile size en kaliteli tercüme hizmetini sunacağımdan emin olabilirsiniz. Özellikle matbu evrak, vize işlemleri, eğitim belgeleri, sağlık raporlarınızın ve medikal belgelerinizin tercümeleri doğrudan benim işim. Üstelik hem kaliteli hem de cam kenarı fiyatlar ile. Tercüme denilince önünüze çok seçenek çıkacağını biliyorum ama unutmayın ki hizmet flu bir konudur. Sonuç elinize geçmeden önce kalitesini anlayamazsınız. Sonuç elinize geçtiğinde ise geri dönüşü yoktur. Siz en iy
Elifsu G.

Elifsu G.

İngilizce Çevirmen · Menderes, İzmir
İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Birçok alanda çeviri yapabiliyorum. SDL Trados kullanmayı biliyorum.
Portia M.

Portia M.

İngilizce Çevirmen · Konak, İzmir
Ben profesyonel bir ingilizce öğretmeniyim. Ana dilim İngilizce. Türkçeyi çok akıcı konuşuyorum ve 5 ila 70 yaşları arasında çoğunlukla Türklere İngilizce öğretiyorum. Size sormak için başvurabileceğim başarılı öğrencilerim var. A1'den C2'ye IETLS, TOEFL, SATs, IB ve genel İngilizce dilini öğretiyorum. Hem İngilizce hem de Türkçe'de iyiyim, sonuç olarak işleri her iki dilden de çevirmek kolay. İşimi çok özveri ve kararlılıkla yapıyorum.
Hakan Y.

Hakan Y.

İngilizce Çevirmen · Urla, İzmir
Yazılı ya da sözel İngilizce tercüme ve çevirmenlik hizmeti sunmaktayım. Zaman ve lokasyon, seyahat engelim yoktur.
Çağla G.

Çağla G.

İngilizce Çevirmen · Urla, İzmir
İngilizce Mütercim Tercümanlık bölümü mezunuyum. Bölümüm dolayısıyla İngilizce de bir çok alanda (tıp, diplomasi, gümrük, turizm, basın-medya, teknik metinler ve edebi metinler vb) eğitim aldım, bu alanlarda sizlere hızlı ve kaliteli çeviri hizmeti sunuyorum.
Demet O.

Demet O.

İngilizce Çevirmen · Urla, İzmir
Hacettepe Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümü mezunuyum,yüksek lisans diplomamı University of Manchester-Business School-İşletme Bölümü'nde tamamladım, çevirilerinizi titizlikle hazırlarım ve kısa sürede teslim edebilirim.
Yaşar A.

Yaşar A.

İngilizce Çevirmen · Bornova, İzmir
Merhaba, Dumlupınar Üniversitesi Mütercim-Tercümanlık (İngilizce) bölümünde aktif öğrenciyim. İşimin tamamen çeviri olmasından dolayı kendimi alanımda geliştirmek adına uzun süredir çeviri işleriyle uğraşıyorum. Aynı zamanda özel bir şirkette İngilicze Öğretmenliği yapıyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
ADEM AKİNANÇ
İngilizce Çeviri   28/02/2020

Hızlı, anlayışlı, halden anlayan bir arkadaş. İlgi ve alakası sayesinde şüphe etmeden iş yapabileceğiniz bir yetenek.

         
Rüstem Çiftçi
İngilizce Çeviri   12/12/2019

Hızlı ve kaliteli hizmet sunan, işinde profosyonelliği, samimiyeti ve dürüstlüğü ilke edinmiş ,kendine özgüveni ve işine göstermiş olduğu saygısı beni ciddi anlamda etkiledi.Gerçek bir idealist diyebilirim. Bu konuda kendisine müteşekkirim.Çevirisinden oldukça memnun kaldım.Ellerinize sağlık Uğur Bey. Çeviri yaptırmak isteyen arkadaşlara tavsiye ederim.

         
Gamze Güldiken
İngilizce Çeviri   12/11/2019

14 dakikalık sadece konuşma olan bir youtube videosunu birkaç saatte çevirip hatasız bana teslim etti.çok teşekkür ederim

         
Tuba K.Aksu
İngilizce Çeviri   24/10/2019

Vermiş olduğum makaleleri eksiksiz ve hızlı bir şekilde teslim etti. Güvenilir, özenli ve ilgili. En yakın zamanda tekrardan çalışmak dileğiyle, teşekkürler.

         
BÜLENT ŞENER
İngilizce Çeviri   01/10/2019

Uğur bey çeviri işini layıkıyla yerine getiren, müşterisini süreç boyunca bilgilendiren ve makul çeviri ücretleri üzerinden teklif sunan bir kişidir. Emeğinin karşılığını işin sonunda beğenildiği taktirde talep eden bir anlayışa sahip olması da takdire şayandır. Kendisiyle çalışmaktan büyük memnuniyet duydum. Kesinlikle öneriyorum çeviri yaptırtmak isteyenlere.

         
Okan Kaan
İngilizce Çeviri   30/09/2019

I’m very happy to recommend Mr Eric Stenly to go on with your projects. Eric is hard working and extremely professional in his every day responsibilities. Every task he was given came back better than I thought possible, even though we were often working under tight deadline constraints from European Union. Mr Stenly has my highest recommendation for your project. He would be an outstanding addition to every company.

         
Mehmet ÜNAL
İngilizce Çeviri   04/09/2019

İşlerinin ehli insanlar. Hemen cevap verip hemen yardımcı oldular. Fiyat uygun. Hatta bedava. Kesinlikle tavsiye ederim. Çok teşekkür ederim

         
Faruk SAHIN
İngilizce Çeviri   01/05/2019

Turkçe bir videomun ingilizce altyazı çevirisini yapan Murat arkadaşım işi hem çok hızlı, hem de oldukça düzgün bir çeviriyle bana zamanında teslim etti. Yaptığı iş, istediği ücretin çok üstünde bir değer sunuyor. Kendisi ile çalışmak isteyene kesinlikle tavsiye ederim.

İngilizce Çeviri hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz