En İyi 10 İzmir İngilizce Çevirmen ve Tercüman

4 İngilizce Çeviri Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İzmir civarında 346 İngilizce Çevirmen ve Tercüman hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Baha K.

Baha K.

İngilizce Çevirmen · Buca, İzmir
Dünya genelinde tanınmış Freelance platformlarında ( Upwork, Freelancer gibi) İngilizce-Turkce makale, deneme, hikaye çevirileri yapıyorum. Ayrıca ilkokuldan üniversiteye kadar her alanda İngilizce ödev hazırlıyorum. Bu anlamda da bir şirkette bir süre çalıştım. İngilizce ile ilgili her türlü proje de beraber çalışabiliriz. Yaptığım çevirileri veya ödevleri istediğiniz süre içinde teslim ediyorum. Bu konuda sıkıntı yasamayacaginizi garanti edebilirim. Beraber çalışmak dileğiyle.
Betul Y.

Betul Y.

İngilizce Çevirmen · Bornova, İzmir
ODTU mezunuyum 18 sene ingilizce ogretmenligi yaptim cok sayida makale ve yazi tercumesi yaptim 2 sene yurtdisinda bulundum
Seren  A.

Seren A.

İngilizce Çevirmen · Bornova, İzmir
Ege Üniversitesi İngilizce Tercümanlık mezunuyum. Yaklaşık 4 yıldır Teknik, Hukuk, Sosyal Bilimler metinleri, tez, proje metinleri üzerine serbest çevirmen olarak çalışıyorum. İşlerimde 1000 karakter 8 lira veya kelimesi 6 kuruştan fiyatlandırma yapıyorum. İşlerimde son kontroller yapılmış ve düzenlenmiş haliyle teslimat tarihi ve saatinde daima hassasiyet gösteriyorum.
Meryem B.

Meryem B.

İngilizce Çevirmen · Konak, İzmir
Ege Üni. İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Daha önce altyazı çevirmenliği yaptım, şu an aktif olarak bir firmanın dış ticaret departmanında sözlü/yazılı çeviri yapıyorum.
Kadir Can Ü.

Kadir Can Ü.

İngilizce Çevirmen · Gaziemir, İzmir
Yaklaşık 10 yıldır profesyonel, ancak ek iş odaklı olarak İngilizce çevirmenlik yapmaktayım. Film, makale ve döküman çevirilerinden, medikal, ve yasal döküman çevirilerine kadar bir çok geçmiş iş deneyimim bulunmaktadır.
Sumran E.

Sumran E.

İngilizce Çevirmen · Çeşme, İzmir
Uzun yıllar NATO da tercüman olarak görev yaptım. Amerikan Kültür derneğinde ders verdim. Ayrıca Kurumsal ve özel tercümelerde yaptım.
Ece B.

Ece B.

İngilizce Çevirmen · Urla, İzmir
İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü, Moleküler Biyoloji ve Genetik 4. sınıf öğrencisiyim. Okulumun eğitimi %100 İngilizce olduğu için 1 sene hazırlık sınıfı + 4 senedir bir fiil bilimsel makaleler okuyup bir hayli fazla deneysel rapor yazdım. Yurt dışında 8 ay Erasmus geçirdim ve İngilizce çevirilerime güveniyorum.
Hakan Y.

Hakan Y.

İngilizce Çevirmen · Urla, İzmir
Yazılı ya da sözel İngilizce tercüme ve çevirmenlik hizmeti sunmaktayım. Zaman ve lokasyon, seyahat engelim yoktur.
Çağla G.

Çağla G.

İngilizce Çevirmen · Urla, İzmir
İngilizce Mütercim Tercümanlık bölümü mezunuyum. Bölümüm dolayısıyla İngilizce de bir çok alanda (tıp, diplomasi, gümrük, turizm, basın-medya, teknik metinler ve edebi metinler vb) eğitim aldım, bu alanlarda sizlere hızlı ve kaliteli çeviri hizmeti sunuyorum.
Demet O.

Demet O.

İngilizce Çevirmen · Urla, İzmir
Hacettepe Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümü mezunuyum,yüksek lisans diplomamı University of Manchester-Business School-İşletme Bölümü'nde tamamladım, çevirilerinizi titizlikle hazırlarım ve kısa sürede teslim edebilirim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Deniz S.
İngilizce Çeviri   02/02/2020

Haşim Bey tercümeyi kısa sürede ve özenli bir şekilde hazırlayarak teslim etti. İletişim konusunda hiç sorun yaşamadım, her soruma hızlı bir şekilde yanıt verdiği için teşekkür ederim.

         
Mustafa Hazman
İngilizce Çeviri   21/12/2019

Hem işini çok iyi yapıyor hem iletişimi çok iyi. Dört dörtlük insan, tavsiye ederim. not: çeviri yaptığı işler akademik ve çevirmesi zor işlerdi

         
Aysu İpek
İngilizce Çeviri   11/12/2019

Kenan beye ilgisi için çok teşekkür ederim. Acil bir durumum vardı söz verdiği sürede çevirimi tamamlayıp bana hemen yolladı kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
İngilizce Çeviri   05/12/2019

Çok hızlı ve çok güzel bir dille çeviri ilgisi ve nezaketi için ayrıca Haşim Bey’e çok teşekkür ederiz

         
Emre Kazan
İngilizce Çeviri   30/11/2019

İbrahim bey ilk başlangıçtan son teslimat kadar gerçekten çok ilgiliydi. Özel bir alanla ilgili çeviri için çok uğraştı ve şikayet etmeden işini gayet güzel yaptı. Kesinlikle tavsiye ederim.

         
Belma Cihaner
İngilizce Çeviri   19/11/2019

Söylediği gibi ücret konusunda onunla konuşmadan kimseyle anlaşmayın :) ayrıca enerjisi, sadece verdiğiniz iş ile yetinmeyip ek kaynaklar bulması ve yönlendirmesiyle istediğinizden fazlasını veriyor. Emeğiniz ve yardımlarınız için teşekkürler 🙏🏻 Bundan sonra başka birini aramama gerek yok

         
Recai Deneri
İngilizce Çeviri   30/10/2019

Çok özel bir letter çevirisini detaylara önem vererek hazırladı. Kısa zamanda harika bir iş çıkardı hep destek tam destek

         
Hakan Terbiyeli
İngilizce Çeviri   03/10/2019

Tam aradığımız gibi Eric Stenly bey’den geldi. Ama o kadar profesyonel, titiz ve mükemmeliyetçilik bir çalışma idi ki, biz de şaşırdık Güvenle, dialogla, uygun bir ücretle çevirilerimin yapılması mümkün oldu. Gercekten herkese tavsiye ederim.

İngilizce Çeviri hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz