En İyi 10 Bornova İzmir İngilizce Özel Ders

4 İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bornova civarında 428 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Ali Zeytinkesen

Ali Zeytinkesen

İngilizce Özel Ders · Bornova, İzmir
Amerika dan İngilizce yi yabancı dil olarak öğretebilme (TEFL), Ana dili İngilizce olan uluslar dışındaki ülkelerin bireylerine İngilizce öğretebilme (TESOL) ve Öğretmenlik uygulamaları (TPC) sertifikaları sahibi, iki kitap çalışması olan, 25 yıllık İngilizce öğretmeniyim. Her yaş ve düzeyde program deneyimim var. Amerika da bulunduğum 5 yıl ve sonrasında İngiltere sürecinde geliştirdiğim Connotation tekniği ile pasif sözcük dağarcığınızı aktive edebiliyorum. Öğrenme sürecinin eğlenceli v
Nurhan Coşkun

Nurhan Coşkun

İngilizce Özel Ders · Bornova, İzmir
30 yıllık deneyimli bir ogretmenim 20 yıl Anadolu lisesinde çalıştım hazırlık sınıfı çalıştırdım ilkokuldan lise sona kadar her türlü hizmet verilir özellikle çocuklarla çalışmayı severim
Neşe Coşkun

Neşe Coşkun

İngilizce Özel Ders · Bornova, İzmir
Cambridge Üniversitesi CELTA sertifikalı İngilizce öğretmeninden ders almak istersen, senin için elimden geleni yaparım.
Mehmet Toros Altuntug

Mehmet Toros Altuntug

İngilizce Özel Ders · Bornova, İzmir
ABD’DEN TECRÜBELİ, İNGİLİZCE LİSANINA HAKİM, İYİ BİR EĞİTİCİ VE ÖĞRETİCİDEN DERS ÜCRETİNİ BİRLİKTE BELİRLEYEREK İNGİLİZCEYİ ÖĞRENMEK İSTEYENLER. Son zamanlarda ders verdigim ogrencilerimden basarili olduklarini bildiren ve cok mutlu oldugum mesajlari asagida paylasiyorum; Sn Hocam; YDS sınavında çok heyecan yapıyorum, eylüldeki sınav az önce açıklandı, yine heyecan yapmıştım ve potansiyelimi koyamamıştım ancak 80,00 alarak İngilizce ders verebilen öğretim üyesi için yeterli puanı ald
Yonca Yılmaz

Yonca Yılmaz

İngilizce Özel Ders · Bornova, İzmir
Merhaba, ben restoratör mimarım. Bir dönem yurt dışında yaşadım ve High Intermadiate ingilizceye sahibim.(İngiltere sertifikalı). Akademik çalışmalarım için şu anda çalışmamaktayım. İlkokul ve Ortaokul öğrencilerine seve seve yardımcı olabilirim. Gramer, Okuma, Yazma, Konuşma çalışmaları yapabilir, ödevlerini beraber yapıp, eksik konularını anlatabilirim.
Ece Rena  Özlü

Ece Rena Özlü

İngilizce Özel Ders · Bornova, İzmir
İzmir Ekonomi Üniversitesi İngilizce - Türkçe Mütercim Tercümanlık bölümünden mezunum, 2 ay Amerika da dil eğitimi aldım. Avrupa Konseyi onaylı C2 seviyesinde İngilizce yeterliliğim vardır. YDS puanım 85 tir. Sabah 11 ile akşam 9 aralığında bana telefon numaramdan ulaşabilirsiniz.
ZEYNEP YAZ

ZEYNEP YAZ

İngilizce Özel Ders · Bornova, İzmir
Merhaba. ingilizceye yeni başlayanlar için eğlenceli ve hızlı öğrenmek isteyenler için özel ders veriyorum.
Eren Tıraş

Eren Tıraş

İngilizce Özel Ders · Bornova, İzmir
Ege Üniversitesi üçüncü sınıf öğrencisiyim. Daha önce başlangıç seviyesinde İngilizce dersi de verdim, ileri seviyede konuşmayı geliştirme amaçlı da verdim. İlk dersi ücretsiz alabilirsiniz.
Üsame Akkor

Üsame Akkor

İngilizce Özel Ders · Bornova, İzmir
15 yıllık Kolej tecrübem var .Cambridge sınav sistemi tecrübesine sahibim. From Teacher to Trainer sertifikasını İngiltere de Norwich te NILE akademiden aldım.
Hande Özbek

Hande Özbek

İngilizce Özel Ders · Bornova, İzmir
Uludağ üniversitesi ingilice öğretmenliği bölümünden mezun oldum. 6 yıldır İngilizce öğretmeniyim. 2 sene turizm sektöründe çalıştım. Yabancı dilde konuşmayı, yabancı dil ile her mecrada zaman geçirmeyi seviyorum. Kendimi sürekli yenileyip geliştirme odaklıyım. Yds-yökdil eğitimi verdim. Çocuklarla da zaman geçirmekten keyif alıyorum. İlkokul, ortaokul, lise hazırlık atlama sınavlarında deneyimliyim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Halenur Savaşcı
İngilizce Özel Ders   26/10/2020

Mükemmel bir öğretmen. Olabildiğince çeşitlilikte kaynak verip katkıda bulunuyor. Şimdiye kadar çok yol kat etmemi sağladı, bazı cümleleri rahatlıkla kurabiliyorum, derslerimize hala devam ediyoruz. Sabrı ve anlayışı içinde ayrıca teşekkür ediyorum :)

         
Emel Uysal
İngilizce Özel Ders   22/10/2020

Donanımlı, çok teknik ve sınavlara güncel stratejilerle hazırlayan etkileyici bir hoca. İşinin ehli ve çalışması dinamik. Öğrenci takip, ödev kontrol, güncel stratejiler, çeşitli eğitim materyalleri, moral motivasyon ne ararsan var. Güzel sesi de bonus. Tavsiye ediyorum.

         
Göksel Erok
İngilizce Özel Ders   13/10/2020

İhtiyacı doğru belirleyip , çok doğru dökümanlarla dersi yönetmektedir.Dile hakimiyeti son derece iyidir.Tavsiye ederim.

         
Kübra Maral
İngilizce Özel Ders   12/10/2020

Abdulkadir Bey gayet ilgili, sıcakkanlı ve beyfendi. Kendisinden ders almak çok keyifli ve eğlenceliydi. Öğrenciyi sıkmadan, bir o kadar da sabırlı ders anlatıyor. Verdiği ödevlerle sizlerin gelişimine çok katlı sağlıyor. Yardımları için kendisine çok teşekkür ederiz. Yakınlarıma tavsiye edebileceğim disiplinli, işini bilen ve iletişimi iyi bir insan.

         
Recep Kocaağa
İngilizce Özel Ders   05/10/2020

Tufan hoca gerçekten işini hakkıyla yapan bir hoca. Dil eğitiminde planlamanın kullanılan kaynakların ne kadar önemli olduğunu ispatlıyor. Öğretim tarzı gayet yalın ve işlevsel. Ben kendisiyle çalışmaktan gayet memnunum. Tufan Koçak hoca ile çalışmanızı tavsiye ederim

         
Berfin Taşçı
İngilizce Özel Ders   24/09/2020

Ebru hocamla yaklaşık 3 haftadır ders yapıyoruz.Bugune kadar telafuz,tensler konusunda bana çok şey kattı ve eminim devamında da çok yol katedeceğiz.Her ders sonunda ödevlendirme yapıyor ve sorduğum sorularla birebir ilgileniyor.Aynı zamanda bol bol sohbet ettiğim birisi,bu yüzden derslerimiz hiç monoton geçmedi.

         
Olga Kashtanova
İngilizce Özel Ders   05/09/2020

Davut hocadan memnun kaldım. Saygılı , kibar, zamana dikkat eder , disiplinli. Başarılı olmanız için elinden geleni yapar.

         
Nesrin Değirmenci
İngilizce Özel Ders   01/09/2020

Gökçen Hoca, siz anlayana kadar bırakmıyor, detaylı olarak anlatıyor. Anlattığı dersten hiç sıkılmıyorsunuz. Saati doldurmak için ekran başında olmadığınızı hissedebiliyorsunuz. Ders arasında bilmediğiniz kelimeleri, ders notlarını sizinle ders sonrasında paylaşması da, derste zaman kaybının önüne geçiyor. İyi ki tanışmışız. Thank you my teacher

Popüler İngilizce Özel Ders Bölgeleri
İngilizce Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz