En İyi 10 Bornova İzmir İngilizce Özel Ders

4 İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bornova civarında 436 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Ali Zeytinkesen

Ali Zeytinkesen

İngilizce Özel Ders · Bornova, İzmir
Amerika dan İngilizce yi yabancı dil olarak öğretebilme (TEFL), Ana dili İngilizce olan uluslar dışındaki ülkelerin bireylerine İngilizce öğretebilme (TESOL) ve Öğretmenlik uygulamaları (TPC) sertifikaları sahibi, iki kitap çalışması olan, 25 yıllık İngilizce öğretmeniyim. Her yaş ve düzeyde program deneyimim var. Amerika da bulunduğum 5 yıl ve sonrasında İngiltere sürecinde geliştirdiğim Connotation tekniği ile pasif sözcük dağarcığınızı aktive edebiliyorum. Öğrenme sürecinin eğlenceli v
Mehmet Toros Altuntug

Mehmet Toros Altuntug

İngilizce Özel Ders · Bornova, İzmir
ABD’DEN TECRÜBELİ, İNGİLİZCE LİSANINA HAKİM, İYİ BİR EĞİTİCİ VE ÖĞRETİCİDEN DERS ÜCRETİNİ BİRLİKTE BELİRLEYEREK İNGİLİZCEYİ ÖĞRENMEK İSTEYENLER. Son zamanlarda ders verdigim ogrencilerimden basarili olduklarini bildiren ve cok mutlu oldugum mesajlari asagida paylasiyorum; Sn Hocam; YDS sınavında çok heyecan yapıyorum, eylüldeki sınav az önce açıklandı, yine heyecan yapmıştım ve potansiyelimi koyamamıştım ancak 80,00 alarak İngilizce ders verebilen öğretim üyesi için yeterli puanı ald
Ayça Tunalı

Ayça Tunalı

İngilizce Özel Ders · Bornova, İzmir
American Cultural Association Language School 2017-2018 yılı olmak üzere 2 yıl eğitim gördüm, B1 düzeyi sertifika aldım.Özel ders deneyimim var. Sadece ortaokul düzeyi Fen Bilimleri/ Matematik / İngilizce dersi vermekteyim. Ders saati 100₺
Ceyda  C.

Ceyda C.

İngilizce Özel Ders · Bornova, İzmir
2015 İstanbul Aydın Üniversitesi Uygulamalı Çevirmenlik, 2019 Ege Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünden mezun oldum. Vakıflarda gönüllü eğitmenlik ve devlet okullarında stajyer öğretmenlik geçmişimle birlikte şuan aktif olarak İngilizce öğretmenliği yapmaktayım. Toplu ders ve birebir dersler dahil olmak üzere her yaş grubuna eğitim vermekteyim.
Merve  Çakır

Merve Çakır

İngilizce Özel Ders · Bornova, İzmir
Manisa runway kariyer de 3 sene ingilizce ogretmeni olarak calistim . İlkokul ortaokul lise seviyelerine ders vermede sınavlara hazırlamada tecrubeliyim. A1 A2 B1 B2 C1 C2 seviyelerinde derslerim oldukça yoğundu. Çocuklarla yetişkinlerle iyi gecinir ve iyi anlasirim.
Haktan  Akcin

Haktan Akcin

İngilizce Özel Ders · Bayraklı, İzmir
ODTÜ Felsefe Bölümü Lisans ve İngiltere Bristol Üniversitesi Yüksek Lisans mezunuyum. Halen Honk Kong ta Doktora eğitimine devam ediyorum. Üç yıl İngiltere ve beş yıl Hong Kong olmak üzere toplamda sekiz yıl İngilizce nin anadil olarak konuşulduğu toplumlarda yaşadım. YDS sınavına hazırlık, İngilizce konuşma pratiği, İngilizce akademik makale yazım ve çeviri teknikleri gibi konularda yardımcı olabilirim. CV: https://www.ln.edu.hk/philoso/staff/cvhaktanakcin.pdf
Nurhan Coşkun

Nurhan Coşkun

İngilizce Özel Ders · Bornova, İzmir
30 yıllık deneyimli bir ogretmenim 20 yıl Anadolu lisesinde çalıştım hazırlık sınıfı çalıştırdım ilkokuldan lise sona kadar her türlü hizmet verilir özellikle çocuklarla çalışmayı severim
Mediha GÜMÜŞ

Mediha GÜMÜŞ

İngilizce Özel Ders · Bornova, İzmir
Izmir'de MEB bağlı bir ilkokulda çalışmakta olan ingilizce öğretmeniyim. Ilköğretim düzeyindeki her sınıfa özel ingilizce dersi verebilirim. Ayrıca diğer derslerde de etüt yaptırabilirim.
Müge Derin

Müge Derin

İngilizce Özel Ders · Bornova, İzmir
18 yıllık ingilizce öğretmeniyim .İlk orta ve lise okullarında öğretmenlik yaptım.Şu an lisede çalışmaktayım.
Merve Taşpınar

Merve Taşpınar

İngilizce Özel Ders · Bornova, İzmir
İstanbul Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği mezunuyum. Üç yıldır özel bir eğitim kurumunda çalışmaktayım. Öğrenciyken de çalışırken de İngilizce özel dersler verdim. (YDS, YDT, Okula Yardımcı)
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Senay K.
İngilizce Özel Ders   07/12/2020

Deniz Hanım, seviyenize uygun ihtiyaçlarınız doğrultusunda derslere devam ediyor. İlgili ve sorularınıza her zaman cevap veriyor. Teşekkürler.

         
Berkay Ş.
İngilizce Özel Ders   23/11/2020

Öncelikle hocamızın tatlı dili ve bana yaklaşımı gerçekten çok iyiyidi. Derslerimizi online yürütmemize rağmen ne kadar sıcak kanlı ve öğrenci dostu olduğunu bana karşı direkt hissettirdi. Kendisiyle çalışmaktan çok memnun oldum ve kesinlikle devam etmeyi düşünüyorum. Benim gibi ingilizce dersi için yardıma ihtiyacı olan arkadaşlar kesinlikle hocamızla iletişime geçmeliler. ŞİDDETLE TAVSİYE EDİYORUMM..

         
Fatma G.
İngilizce Özel Ders   22/11/2020

Harika bir öğretmen. Her anınızda öğretmeyi çok iyi biliyor beni 0 dan aldı. Yökdile hazırlıyorum sonuçları ve gelişimi mi birlikte görücez. Harikasın Hatice Hocam

         
Gülçin K.
İngilizce Özel Ders   27/10/2020

Hızlı bir şekilde kavrayacağımı düşünmüyordum ama gökçen hocanın anlatımı,mantıkı çok güzel bu yüzden ben çok memnunum :)

         
Mehmet Y.
İngilizce Özel Ders   22/10/2020

Cok nazik,çok bilgili ve oldukça ilgili bir öğretmen. Oğlum onun sayesinde ingilizceyi öğrenecek diye düşünüyorum

         
Mersa U.
İngilizce Özel Ders   11/10/2020

Erman hoca muthis, herkese tavsiye ederim. Isini severek yapiyor olmasinin yani sira cok iyi bir aksani var yani benim gibi kitaplardan tenslerden yorulmus ve pratik yaparak bu isi ogrenmek isteyen herkese tavsiye ediyorum.Sadece tanismak ,sartlari konusmak icin bile aradiginizda fark edeceksiniz.

         
Mesut B.
İngilizce Özel Ders   23/09/2020

Buse hanım ile çalışmaya başladık.Ata oğlumuz çok sevdi ve çok iyi anlaşıyorlar.Buse hanım da çok ilgili ve iyi bir öğretici.Çok teşekkür ederiz.Bizim gibi hoca arayanları kesinlikle tavsiye ederiz.

         
Şule Ç.
İngilizce Özel Ders   14/09/2020

Esra Hanım gerçekten çok iyi bir öğretmen, speaking dersleri çok öğretici ve zevkli, kendisini herkese öneriyorum. Eğer geliştirmek isteyen varsa, çekiniyorum ingilizceyi biliyorum ama konuşamıyorum diyenleriniz varsa çok kolaylıkla size yardımcı olabiliyor.

Popüler İngilizce Özel Ders Bölgeleri
İngilizce Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz