En İyi 10 Bornova İzmir İngilizce Özel Ders

4 İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bornova civarında 403 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Ali Zeytinkesen

Ali Zeytinkesen

İngilizce Özel Ders · Bornova, İzmir
Amerika dan İngilizce yi yabancı dil olarak öğretebilme (TEFL), Ana dili İngilizce olan uluslar dışındaki ülkelerin bireylerine İngilizce öğretebilme (TESOL) ve Öğretmenlik uygulamaları (TPC) sertifikaları sahibi, iki kitap çalışması olan, 25 yıllık İngilizce öğretmeniyim. Her yaş ve düzeyde program deneyimim var. Amerika da bulunduğum 5 yıl ve sonrasında İngiltere sürecinde geliştirdiğim Connotation tekniği ile pasif sözcük dağarcığınızı aktive edebiliyorum. Öğrenme sürecinin eğlenceli v
Mehmet Toros Altuntug

Mehmet Toros Altuntug

İngilizce Özel Ders · Bornova, İzmir
ABD’DEN TECRÜBELİ, İNGİLİZCE LİSANINA HAKİM, İYİ BİR EĞİTİCİ VE ÖĞRETİCİDEN DERS ÜCRETİNİ BİRLİKTE BELİRLEYEREK İNGİLİZCEYİ ÖĞRENMEK İSTEYENLER. Son zamanlarda ders verdigim ogrencilerimden basarili olduklarini bildiren ve cok mutlu oldugum mesajlari asagida paylasiyorum; Sn Hocam; YDS sınavında çok heyecan yapıyorum, eylüldeki sınav az önce açıklandı, yine heyecan yapmıştım ve potansiyelimi koyamamıştım ancak 80,00 alarak İngilizce ders verebilen öğretim üyesi için yeterli puanı ald
Özgül  Tankız

Özgül Tankız

İngilizce Özel Ders · Bornova, İzmir
Yaklaşık 5 yıldır düzenli olarak İngilizce ve Almanca alaninda özel ders veriyorum. Pek cok yas grubuyla çalışma fırsatım oldu. Ezberden uzak, pratiğe dayalı çok çeşitli tekniklerle dil öğrenmek için ayırdığınız zamanı kendiniz için bir avantaja çevirebilirsiniz.
Ezgi  Urel

Ezgi Urel

İngilizce Özel Ders · Bornova, İzmir
Merhabalar, ben Ezgi öğretmen. Lise yabancı dil bölümünün ardından Ege Üniversitesi İngiliz Dili Edebiyatı bölümünden mezun oldum. Yurtiçi ve yurtdışındaki çeşitli fuarlarda tercüman olarak görev aldım. Buna ek olarak ICF onaylı öğrenci koçluğu yapıyorum. Hem bölümüm gereği hem de iletişim becerilerim doğrultusunda 5 yıldır ilkokuldan yetişkine birçok öğrenciye özel ders veriyorum. Yaşça küçük öğrencilerim sebebiyle hem özel hem özel okul hem devlet okulu müfredatına hakimim. Onların özgürce ha
Haktan Akcin

Haktan Akcin

İngilizce Özel Ders · Bayraklı, İzmir
ODTÜ Felsefe Bölümü mezunuyum. 2012-2020 yılları arasında İngiltere Bristol Üniversitesi ve Hong Kong Lingnan Üniversitesi'nde lisans üstü çalışmalarda bulundum. Armut.com'da İngilizce konuşma pratiği dersleri veriyorum. CV: https://www.ln.edu.hk/philoso/staff/cvhaktanakcin.pdf
Dilara Gün

Dilara Gün

İngilizce Özel Ders · Bornova, İzmir
Dokuz Eylül Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı son sınıf öğrencisiyim. İngilizce dersleri dışında satranç öğretmenliği de yapıyorum.
DİLA GENÇAĞA

DİLA GENÇAĞA

İngilizce Özel Ders · Bornova, İzmir
Merhaba,izmirde konaklıyorum kendi harçlığımı çıkartmak amacıyla özel ders veriyorum.Yaşar üniversitesini c1 ile bitirdim ayrıca TOEFL IBT sınavına girdim ve IELTS seviye tespit sınavlarına girdim.İngilizceme güveniyorum.Genelde ilk derslerimi demo dersi olarak yapıp öğrencimin seviyesini öğrenmeye çalışıyor ve buna göre bir ders programı çıkarıyorum.
Nurhan Coşkun

Nurhan Coşkun

İngilizce Özel Ders · Bornova, İzmir
30 yıllık deneyimli bir ogretmenim 20 yıl Anadolu lisesinde çalıştım hazırlık sınıfı çalıştırdım ilkokuldan lise sona kadar her türlü hizmet verilir özellikle çocuklarla çalışmayı severim
Şura IŞIK

Şura IŞIK

İngilizce Özel Ders · Bayraklı, İzmir
İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Pedagojik formasyon eğitimi sertifikam mevcuttur.(Dokuz Eylül Üniv. Buca Eğitim Fakültesi) 3 yıldır özel ders veriyorum. 7- 14 yaş grubu öğrencilerle okula yardımcı müfredat bazlı, sınavlara yönelik çalışmaktayım. Derslerimi online işliyorum. Kitap olarak Cambridge kaynakları kullanıyorum. derslerde ingilizce hızlı konuşmaya yönelik aktiviteler uyguluyorum. yüz yüze ders işlemek isteyen öğrencilerimle kendi evimde ders işliyorum. Ayrıca Almanca için
Erman Denk

Erman Denk

İngilizce Özel Ders · Bayraklı, İzmir
I have a master's degree in Sociology and Criminology from the State University of New Jersey, Rutgers, U.S.A. I lived in this country for about 8 years. As an additional expertise, I completed a “Teaching English language to foreigners” course and got a certificate while I was in the U.S.; and I have been working as an English instructor and English education coordinator for the last 6 years. My level of English is C2 in writing (formal-informal), speaking (formal-informal) and all other skil
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ayşegül Ö.
İngilizce Özel Ders   02/04/2021

Beklentiye yönelik ders anlatması , bilgisi, yetkinliği ve disiplinli olmasından ötürü çok memnun kaldım ..Dersler çok verimli geçiyor . Kesinlikle tavsiye ederim .

         
Tansu G.
İngilizce Özel Ders   02/04/2021

İlgisi alakası çok iyi çok mükemmel hoca sayesinde İngilizce dersini rahatlıkla verebildim gerçekten işini severek yapanlardan :)

         
Cemre E.
İngilizce Özel Ders   13/03/2021

Soner hocamla uzun zamandır IELTS odaklı bir çalışmanın içindeyiz, düzenli ve doğru yönlendirmelerle kendimde her geçen gün gelişmeleri fark ediyorum. Çok teşekkür ederim!

         
Esra Ç.
İngilizce Özel Ders   10/03/2021

Alanında başarılı ve sonuç odaklı şekilde İngilizce öğretiyor, profili ve hizmetleri göze çarpıyor,online veya birebir farketmez.hem kendiniz hemde çocuklarınız için en uygun kişi olduğunu düşünüyorum.kesinlikle öneririm.

         
Umut A.
İngilizce Özel Ders   09/03/2021

Kendisi konusunda çok başarılı gerçekten. İngilizce ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız iletişime geçmeniz gereken biri. İngilizceyi sıkılmadan , doğru yöntemle öğrenmek için gerekli eğitime sahip ve sıcakkanlılıkla size İngilizceyi A dan Z ye öğretebilecek dört dörtlük bir insan :)

         
İlhan K.
İngilizce Özel Ders   04/02/2021

herekese merhaba. Fatma hanımla sadece 3 gün çalışabildim. Beni sınava hazırladı. kendisi çok özverili, ilgili ve kişilik olarak çok iyi biridir. sınavdan gayet güzel not aldım sayesinde. kesinlikle tavsiye ederim.

         
Duygu E.
İngilizce Özel Ders   28/01/2021

Kesinlikle mükemmel bir eğitimci. İlk dersten itibaren çok hızlı ve sağlam temelli ilerleme kaydediyorsunuz. Anlatımı ve bize sunduğu kaynaklar çok iyi hocamı tanıdığım için çok şanşlıyım :) herkese tavsiyemdir :)

         
Nisa S.
İngilizce Özel Ders   09/01/2021

Kendisi ile eğitime başladığımdan bu yana ingilizceyi kasarak değil sakin ve severek öğreniyorum.Endişe duymadan gönül rahatlığı ile ders almanızı tavsiye ederim.

Popüler İngilizce Özel Ders Bölgeleri
İngilizce Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz