Hizmet Ver

4 Bornova Kimya Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bornova civarında 105 Kimya Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Kimya Özel Ders

En İyi 10 Bornova Kimya Özel Ders Öğretmeni

Seher Biler photo

Seher Biler

02.05.2019

Kimya Özel Ders · Bornova, İzmir

İzmir’de Özel bir dershanede 3 yıldır kimya öğretmenliği yapmaktayım. Öğrencinin isteğine göre eksiklerini belirleyip o yönde çalışmalar düzenlemekteyim. İlgilenenler iletişime geçebilir.

Berna Sundu Demir photo

Berna Sundu Demir

02.07.2020

Kimya Özel Ders · Bornova, İzmir

Ankara üniversitesi kimya bölümü mezunuyum. 6 yıldır kolejlerde kimya öğretmenliği yapmaktayım. Sizleri eğlenerek öğretmek en büyük tercihimdir.

İnci İlker Görür photo

İnci İlker Görür

13.06.2019

Kimya Özel Ders · Bornova, İzmir

Kişisel Bilgiler Anadolu Üniversitesi Fen Fakültesi 2008 Kimya Bölüm birincisiyim. Osmangazi Üniversitesi’nde Yüksek Lisansımı tamamladım ve Fırat üniversitesi’nde Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Şu an, Ege Üniversitesi’nde Doktora eğitimime devam ediyorum. Hem öğretmenlik mesleğime...

Çetin Budak photo

Çetin Budak

26.08.2021

Kimya Özel Ders · Bornova, İzmir

23 yıllık üniversite sınavlarına hazırlık ta tecrübe. Alanında yüksek lisans mezunu Özellikle ayt kimya ve tyt kimya yüzyüze ya da online ders.

Serhat Mustafa İşcan photo

Serhat Mustafa İşcan

12.10.2021

Kimya Özel Ders · Bornova, İzmir

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi 4.Sınıf öğrencisiyim. 9. Veya 10. sınıf lise öğrencilerine haftada 1 veya 2 saat olmak üzere özel ders vermekteyim.

Emre Demir photo

Emre Demir

12.10.2019

Kimya Özel Ders · Bornova, İzmir

10 yıldır tecrübe ile öğrencileri üniversiteye hazırlıyorum. Zor bir bilim olan kimyayı öğrencilerimin sevmesini sağlayarak onlara başarıyı motive ediyorum. ücretsiz demo dersi veriyorum. öğrencilerin başarı takibi yaparak onların netlerinin artmasına olanak sağlıyorum. Aynı aktif olarak Oğuzhan...

Onur Yıldız photo

Onur Yıldız

12.11.2016

Kimya Özel Ders · Bornova, İzmir

Ege Üniversitesi Kimya bölümü mezunuyum. Alsancak ta bir etüt merkezinde kimya öğretmenliği yapmaktayım. Lise ve üniversite düzeyinde kimya dersinde deneyimlerim var. Yapacağımız çalışmalarda başarılı olup çalıştığımız konularda hedefimize ulaşacağımıza inanıyorum.

Leyla Kaplan photo

Leyla Kaplan

25.10.2020

Kimya Özel Ders · Bornova, İzmir

Kendime göre yaptığım taktiklerle ve öğrenme stratejisiyle istediğim bölüm olan tıp fakültesine yerleştim. Çalıştığım öğrencileri en temelden alarak en zor soruların üstesinden gelebilecek seviyeye getireceğim.

Aslı Uslan photo

Aslı Uslan

11.11.2017

Kimya Özel Ders · Bornova, İzmir

Merhabalar, 2016 yılında Ege Üniversitesinden dereceyle mezun oldum.Şu anda Ege Üniversitesi Malzeme Bilimi ve Mühendisliğinde yüksek lisansımı yapmaktayım.Kimya ders anlatımı konusunda da tecrübem bulunmakta.Her seviyeden öğrenciye ihtiyaçları doğrultusunda bilgilerimi aktarabilirim.Bunu...

Tolga Özel photo

Tolga Özel

30.03.2019

Kimya Özel Ders · Bornova, İzmir

Oncelikle öğrencinin doğru ve inandığı hedef dogrultusunda yürümesi gerektiğine inanmaktayim. Sınıfı 9 10 11 12 yada mezun olmasi hiç önemli değil hedefi olan arkadaşlarıma üniversite sınavında kimyada doğru sıkki lsaretletmeyi amaçlayan bir çalışma prensibim vardır.bunu yaparken En önemli şey...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Bornova Kimya Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Bornova Kimya Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Bornova Kimya Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Kimya Özel Ders için Bornova içinde toplam 105 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 55 yorum ve verilen 5 ortalama puan Bornova içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 402 kişi Bornova Kimya Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde {{ServiceName}} talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! {{ServiceName}} için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- {{ServiceName}} talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  {{ServiceName}} taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. {{ServiceName}} talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin {{ServiceName}} için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- {{ServiceName}} hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl