Hizmet Ver
Broşür Tasarım

3 Broşür Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1,671 Broşür Tasarımcısı hizmet vermeye hazır.

Broşür Tasarım için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Broşür Tasarım için toplam 1,671 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 3,110 yorum ve verilen 4.8 ortalama puan doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 766 kişi Broşür Tasarım için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Broşür Tasarımcısı

Sezgin A. ✓✓✓ photo

Sezgin A. ✓✓✓

26.09.2020

Broşür Tasarım · Kağıthane, İstanbul

Ajans, matbaa ve tekstil sektörlerinde çalıştım. 8 sene aşamasında kutu, karton, katalog, digital(onevision,rollup,branda,afiş),bloknot,kurumsal çalışmalar(zarf,antetli kağıt, cepli dosya, bloknot,) broşür, flayer,kartvizit, dekupe, resim düzenleme, rötüş, tekstil desen tasarımı ( eşarp , erkek,...

Görkem Tütüncü photo

Görkem Tütüncü

12.02.2022

Broşür Tasarım · Marmaris, Muğla

Grafik tasarım, marka oluşturma, afiş, kampanya oluşturma, özel gün ve promosyon tanıtımları gibi daha birçok iş için yanınızdayım

Yunus Ceviz photo

Yunus Ceviz

14.05.2022

Broşür Tasarım · Çankırı, Çankırı

Grafik tasarım öğrencisiyim hem kendimi geliştirmek hem para kazanmak için burdayım

Elif Yılmaz photo

Elif Yılmaz

13.06.2022

Broşür Tasarım · Gebze, Kocaeli

Marmara Üniversitesi Basım ve Yayın bölümünü birincilikle bitirdim. Sinpaş tabanlı EYG GRUP-Narlı Bahçe Evleri reklam kampanyasında 1 yıl görev aldıktan sonra pandemi etkisiyle bir süre evden çalıştım. Şimdi ADF Mühendislik'te düzenli olarak çalışırken KNAUF-YAPI MODEL gibi firmalara dışardan...

Fovimarlo photo

Fovimarlo

02.03.2022

Broşür Tasarım · Çankaya, Ankara

Fovimarlo olarak Görsel Medya, İşitsel Medya, Basılı Medya,  İnternet ve Yeni Medya alanında fotoğraf, video, logo, webtasarımı ve sosyal medya danışmanlığı konularında özgün tasarımlarla hizmet vermekteyiz. Sosyal medya paylaşımı, fotoğraf, video, internet adresi ve reklam konularında...

Zeynep Doğan photo

Zeynep Doğan

26.09.2020

Broşür Tasarım · Bakırköy, İstanbul

Kurumsal kimlik, ilan, broşür, davetiye ve daha birçok alanda özgün tasarımlar. İletişime geçerseniz eğer daha önce yaptığım işleri de gösterebilirim.

İrem Aslan photo

İrem Aslan

06.04.2022

Broşür Tasarım · Fethiye, Muğla

Merhaba. Hasan Kalyoncu Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı Lisans mezunuyum. 4 yıllık deneyimimle size etkileyici ve özgün tasarımlar hazırlayabilirim. 🤍

Berra Büyükbudak photo

Berra Büyükbudak

09.05.2022

Broşür Tasarım · Çankaya, Ankara

Merhaba, ben Berra ODTÜ’de endüstriyel tasarım öğrencisiyim. Uzun zamandır topluluk işlerinden ve bölümümden dolayı, afiş tasarımıyla maket, çizimle (dijital+geleneksel) ilgileniyorum. İngilizce hazırlık gördüğüm ve 1 sene kursa gittiğim için İngilizcem yeterli seviyede. Çeviri işleri ile de...

Gaye Hatice Çobanoğlu photo

Gaye Hatice Çobanoğlu

08.12.2021

Broşür Tasarım · Çiğli, İzmir

Merhabalar ben Gaye. Üniversite öğrencisiyim.Bilgisayar bölümünde okuyorum.Lisede Grafik tasarım ve fotoğrafçılık bölümünden mezun oldum.Kendimi grafik alanında geliştirdiğimi düşünüyorum.Bana bir şans vermeye ne dersiniz?

Çağla Kalemci photo

Çağla Kalemci

24.01.2022

Broşür Tasarım · Kağıthane, İstanbul

Marmara Üniversitesi Grafik Tasarım bölümü öğrencisiyim. Yaratıcı ve uygun fiyatlı işler yapıyorum.

Gökhan Soylu photo

Gökhan Soylu

26.09.2020

Broşür Tasarım · Çiğli, İzmir

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümü Mezunuyum. 2 yıl sahada tecrübem var.Ürün katoloğu, broşür, dergi, menü vb tasarımları yapıyorum. Sizinle Çalışmak İsterim

Ali Koçak photo

Ali Koçak

26.09.2020

Broşür Tasarım · Karşıyaka, İzmir

Logo tasarım, Afiş El İlanı ve Broşür, Kartvizit, Kurumsal Kimlik işleriniz yapılır.

Zafer Kahveci photo

Zafer Kahveci

26.09.2020

Broşür Tasarım · Karşıyaka, İzmir

Grafik tasarım, (logo tasarımı, katalog, broşür, dergi, kartvizit tasarımı ) konusunda 25 yıllık tecrübemle yeni müşterilere hizmet vermek amacımdır.

Gizem Tekin photo

Gizem Tekin

26.09.2020

Broşür Tasarım · Karşıyaka, İzmir

Merhaba, İzmir Yaşar üniversitesi Görsel iletişimi tasarımı 2014 mezunuyum. Uzun yıllardır Logo tasarım, Banner Tasarım, Kartvizit tasarımı, Afiş Broşür tasarım ve Dijital medya görsel çalışmaları yapmaktayım.

Enes Yapıcılar photo

Enes Yapıcılar

26.09.2020

Broşür Tasarım · Karşıyaka, İzmir

İzmir de freelance olarak çalışmaktayım. Baskı için İzmir de anlaştığım bir matbaa bulunmakta. Grafik Tasarıma gönül vermiş genç bir tasarımcı olarak farklılık peşindeyim. Sıradanlıktan yana değilim. Hiçbir zaman müşterilerime benzer tasarımları sunmadım. Yaptığım belirli işler: -Kurumsal...

Buse Ak photo

Buse Ak

26.09.2020

Broşür Tasarım · Karşıyaka, İzmir

Logo Tasarımı, Kart Vizit Tasarımı, Broşür Tasarımı, 3D fuar standı Tasarımlarınız yapılır.Gazi Üniveristesi Grafik Tasarımı Bölümünden mezunum 3D max üzerine eğitim almış olup Grafikerlik ve 3D fuar tasarımları üzerine tecrübelerim var Firmalarınıza tasarımlarımla farklı bir boyut getirebilceğime...

Ahmet Saim Yılmaz photo

Ahmet Saim Yılmaz

26.09.2020

Broşür Tasarım · Gaziemir, İzmir

Bilge Adam Akademi sertifikalı başarılı bir freelance Grafik Tasarımcıyım, Üniversite mezunuyum. logo, kurumsal kimlik, kartvizit, afiş, broşür, banner, fotoğraf düzenleme işlerinde verilen numarayı arayabilirsiniz.

Bengisu Acar photo

Bengisu Acar

26.09.2020

Broşür Tasarım · Balçova, İzmir

Hacettepe Üniversitesi mezunuyum. Bir çok kişiye şirkete freelance grafik tasarım hizmeti verdim. Logo,kartvizit,broşür,afiş,illüstrasyon,animasyon,kitap-dergi tasarımı, kapak tasarımı, ambalaj tasarımı alanlarında tecrübeliyim.

Dilek Küçük photo

Dilek Küçük

26.09.2020

Broşür Tasarım · Çiğli, İzmir

Lise ve Üniversite Grafik Tasarım mezunuyum. Kurumsal kimlik, kartvizit, magnet, el ilanı, broşür, afiş, takvim, fotoğraf çekimi, photoshop vb işlerinizde yardımcı olabilirim.

Eren Yerli photo

Eren Yerli

26.09.2020

Broşür Tasarım · Çiğli, İzmir

Benim adım Eren Yerlikaya son 17 yıldır Ürün çekimleri yapıp aynı zamanda web siteleri, web içerikleri, kurumsal logo, billboard içerikleri, broşür, kitap albüm kapakları ve müzisyenler için albüm yada şarkı kapakları tasarlamaktayım. Haricinde ek olarak reklam ve kısa film jenerik müzikleri de...

Bedir Yoldaş photo

Bedir Yoldaş

26.09.2020

Broşür Tasarım · Balçova, İzmir

Logo, web design, okul ve yardımcı kitap şablon dan PDF teslime kadar tüm görselleri, katalog, broşür, kurumsal kimlik

Esin Ceyhan photo

Esin Ceyhan

26.09.2020

Broşür Tasarım · Çiğli, İzmir

Rantın gün geçtikçe arttığı piyasada farkınızı görsellerle taçlandırıp bir üst boyuta çıkartmak istiyorsanız, doğru adrese geldiniz demektir. (Sosyal medya içerik tasarımı, afiş tasarımı, kartvizit tasarımı, broşür tasarımı, kişilere ve kurumlara özel tasarımlar)

Gamze Aslan photo

Gamze Aslan

26.09.2020

Broşür Tasarım · Çiğli, İzmir

Merhaba, Celal Bayar Üniversitesi Grafik Tasarım bölümü mezunuyum. Çalıştığım firmada pek çok şirketin faaliyet raporu, katalog, broşür, kitap ve dergi gibi bir çok farklı işlerinin tasarımlarını yapıyorum.

Ozan Aktürk photo

Ozan Aktürk

26.09.2020

Broşür Tasarım · Çankaya, Ankara

Photoshop, Illustrator vb. tasarım programlarını kullanıyorum. Afiş ve broşür tasarımları yapıyorum.

Şebnem Öztürk photo

Şebnem Öztürk

26.09.2020

Broşür Tasarım · Çiğli, İzmir

İsteğe uygun Kurumsal kimlik , Logo, Kartvizit , ambalaj, broşür tasarımlarını birçok tasarım seçeneğiyle, uygun fiyatlarda size sunulmakta.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Broşür Tasarım Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Broşür Tasarım ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Broşür Tasarım talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Broşür Tasarım için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Broşür Tasarım talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Broşür Tasarım taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Broşür Tasarım talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Broşür Tasarım için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Broşür Tasarım hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Broşür Tasarım fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Broşür Tasarım fiyatları, talep detayına göre 100 TL ile 500 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl