En İyi 10 Buca İzmir Freelance Yazılımcı

4 Freelance Yazılımcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Buca civarında 133 Freelance Yazılımcı hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Yiğit  Özkan

Yiğit Özkan

Freelance Yazılımcı · Buca, İzmir
Orta ölçekli firmaların ara yazılım çözüm hizmetini özel olarak oluşturabiliriz. Firma içi kullanabileceğiniz ana yazılım hizmetide vermekteyiz. En önemli bakış açımız ; Elde ettiğiniz yazılım verilerinin, Sizin için raporlayarak anlam katmamızdır .
Ahmet C.

Ahmet C.

Freelance Yazılımcı · Buca, İzmir
Merhaba, Dokuz Eylül Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunuyum. Platform bağımsız olarak isteklerinizi profosyenel çözümlerle karşılamak isterim.
Özgen Akıncılar

Özgen Akıncılar

Freelance Yazılımcı · Buca, İzmir
Yaklaşık 2 yıldır otomotiv ve sanayi sektöründe( CANLI OTOMOTİV, İZELTAŞ AŞ.) MICROSOFT teknolojilerini kullanarak ( ASP.NET , MVC , VB.NET ,C# , vs ) web ve masaüstü yazılımlar geliştirmekte olup bir yandan da kendi işlerimi yapmaktayım ( bknz: https://www.eduarsiv.com ) yarım kalmış projelere revizyon yahut yeni istenen projeler için destek veriyorum.
Mustafa Balaban

Mustafa Balaban

Freelance Yazılımcı · Buca, İzmir
Sistem Mühendisi ve Proje yöneticisi olarak 10 yıldır sektörde hizmet veriyorum. Yazılım, sistem entegrasyonu ve otomasyon konularında uzmanlığım var. Her türlü Web Sitesi, Web ve masaüstü projeleri için yardımınıza hazırım.
Melih Güçlü

Melih Güçlü

Freelance Yazılımcı · Buca, İzmir
Merhaba, php, c# (masaüstü ve web yazılım) geliştirme üzerine yedi yıldır profesyonel bir şekilde çalışmaktayım. İhtiyacınız olan yazılım çözümlemelerini web sitesi, masaüstü uygulama ve android mobil uygulama olarak geliştirebilirim.
Koray Kavruk

Koray Kavruk

Freelance Yazılımcı · Buca, İzmir
Arkas Holding bünyesinde 2.5 yıl hizmet masası uzmanı, Kompozit Studios ta 2 yıldır yarı zamanlı proje yöneticisi, Bilge Adam da 2.5 yil yazılım eğitmeni pozisyonlarinda görev aldim.Suan da Pergamon Solutions sirketinde yazilim uzmani olarak calismaktayim. Küçük ve büyük ölçekli masaüstü, web uygulamaları,web siteleri, e-ticaret siteleri yapabilirim.
Ahmet Ceylan

Ahmet Ceylan

Freelance Yazılımcı · Buca, İzmir
Şuanda özel bir şirkette yazılım geliştirme mühendisi olarak çalışmaktayım. Üniversite eğitimim boyunca hobi olarak ve part-time olarak .net teknolojileri ve mobil teknolojiler üzerinde çalıştım. Mobil teknolojilere karşı olan ilgimden dolayı çeşitli projelerde görev aldım. Android, iOS Windows Phone, JQuery Mobile, PhoneGap gibi çeşitli teknolojiler üzerinde deneyimlerim oldu. Bu alanda 3 yıllık bir tecrübem bulunmaktadır. Genelde zaman kısıtlılığından dolayı ufak ve orta ölçekli projeler alıp
Didem Kayalı

Didem Kayalı

Freelance Yazılımcı · Buca, İzmir
Ege Üniversitesi Bilgisayar mühendisliği mezunuyum. 3 yıldır aktif olarak yazılım sektöründe çalışıyorum. Son 1 yıldır Turkcell e danışmanlık yapıyorum. Daha çok Microsoft ürünleri ile geliştirmeler yapıyor, .net framework ü üzerinde çalışıyorum.
Eda Keser

Eda Keser

Freelance Yazılımcı · Buca, İzmir
C#,MSSQL,Asp.NET,HTML,CSS tecrübelerim mevcuttur. Takip sistemleri , otomasyon yazılımları ,her türlü masaüstü ya da web programlarında yardımcı olabilirim.
Ecode Bilgisayar Yazılım Ve Mühendislik

Ecode Bilgisayar Yazılım Ve Mühendislik

Freelance Yazılımcı · Buca, İzmir
2011 yılında kurulan ECODE Bilgisayar Yazılım ve Mühendislik, yazılım geliştirme ve uygulama konularında faaliyet gösteren bir bilişim firmasıdır. Uzman ve deneyimli yazılım ekibiyle, bilişim alanında ARGE Projeleri, yazılım üretimi, geliştirmesi ve bilgi işlem danışmanlığı hizmetlerini vermektedir. ECODE Bilgisayar Yazılım ve Mühendislik Vizyonu Yazılım teknolojilerini kullanarak firmaların tüm iş süreçlerinde verimliliklerini ve karlılıklarını arttırmak için bilgi işlem çözümleri üretmekt
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ali V.
Freelance Yazılımcı   17/01/2021

gerçekten memnun kaldım kendisinden. istediğim işi söz verdiği günde teslim etti. Her soruma çok açıklayıcı cevaplar verdi. tavsiye ederim. sözünün eri bi arkadaş

         
Alp K.
Freelance Yazılımcı   17/12/2020

Oldukça verimli ve etkili bi iş çıkardı kendisi. İhtiyacı olan kişilere tavsiyem Beyhan Beyi tercih etmeleridir!

         
Kayra O.
Freelance Yazılımcı   01/12/2020

Batuhan Bey, isteğim üzerine hemen geri dönüş yaptı. Projeyi yapmaya aynı gün içinde başladı. İki gün içerisinde titizlikle yaptığı kodu teslim etti. İlgisinden ve hizmetinden çok memnun kaldım.

         
Ömer M.
Freelance Yazılımcı   27/11/2020

20 yıllık Java tecrübesiyle İzzet Bey çok yardımcı oldu. Onun sayesinde bende geliştim. Kesinlikle güvenebilirsiniz. Aynı zamanda çok beyefendi.

         
Burak K.
Freelance Yazılımcı   26/11/2020

isinde uzman zamaninda geldi. inanilmaz hizli. profesyonel calisma icin tesekkur ederim. yeniden baska projelerde calisacagimi dusunuyorum.

         
Berika S.
Freelance Yazılımcı   26/11/2020

Proje odevimi istedigimden daha erken ve eksiksiz teslim etti. Ihtiyacim oldugunda da destek vermekten hic cekinmedi. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
Hasan D.
Freelance Yazılımcı   21/10/2020

Halil bey çok yardımcı oldu, teşekkür ediyorum kendisine. Hiç düşünmeden projelerinizi vs. yaptırabilirsiniz.

         
Alper V.
Freelance Yazılımcı   11/09/2020

İşinin arkasında duran paraya değil başarıya odaklanan olayları kavrayan bir yazılımcı arkadaş. iş vermeyi düşünen arkadaşlara tavsiye ederim.

Freelance Yazılımcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz