En İyi 10 İzmir Freelance Yazılımcı

4 Freelance Yazılımcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İzmir civarında 963 Freelance Yazılımcı hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Mehmet Usta

Mehmet Usta

Freelance Yazılımcı · Bornova, İzmir
Biz yeni bir şirketiz ve dinamiğiz, 2 kişiden oluşuyoruz ve temel prensiplerimiz var. Öncelikle şunu söyleyebilirim ki, bu işi ciddiye alıyoruz ve keyifle yapıyoruz. Herhangi bir iş bize geldiğinde, önce araştırıp daha sonra uygulanabilirliğini ele alıp hayata sunuyoruz. Usta Brothers olarak 2 kardeşiz biz, hayata anlam katan projeler belirleyip yapıyoruz. Her türlü işinize ortak olup, dinamik bir şekilde projenizi yapıyoruz. Ayrıca kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Biz bir aile bilinci ile ve
Irem Uzunbaz

Irem Uzunbaz

Freelance Yazılımcı · Gaziemir, İzmir
Yeditepe universitesi bilgisar muhendisligi bolumunden mezun olarak sektore atildim. Halihazirda projelerde calismaktayim.
Zafer Sincar

Zafer Sincar

Freelance Yazılımcı · Karşıyaka, İzmir
Kişiye ve ihtiyaca özel yazılımlar geliştiriyorum. Çalışma geçmişim ve çözüm geliştirdiğim firmaların farklı yelpazelerde olması sebebiyle çözüme daha kısa sürede ve daha ihtiyaca yönelik daha kullanışlı yazılımlar hazırlıyorum. Otomasyon ve endüstriyel alanlarda da uygulamalar geliştriyorum.
Çağrıcan Pazarcıklı

Çağrıcan Pazarcıklı

Freelance Yazılımcı · Karşıyaka, İzmir
İsteğinize uygun yazılımı bir türlü bulamadınız mı? Kolayı var. Benimle iletişime geçin, isteğinize uygun yazılımı birlikte hazırlayalım. Yazılım dili olarak PHP, veritabanı olarak da MySQL kullanmaktayım.
Burak Durukan

Burak Durukan

Freelance Yazılımcı · Konak, İzmir
6 yaşlarındayken bilgisayar kullanmaya ve keşfetmeye başladım. 15 yaşlarıma kadar donanımla ilgilendim ve daha fazla gelişeceğim bir nokta olmadığına karar vererek yazılımla ilgilenmeye başladım. Liseden veritabanı programcılığından mezun olmamın ardına Ege Üniversitesinde bilgisayar programcılığı bölümünü okuyup bölüm 1. si olarak bitirdim. Bu dalda hizmet veren şirketlerin eleman politikaları görüşlerime uymadığından reddedip freelance çalışmaya başladım. Halihazırda bildiğim diller Vb.net, C
Okan DAVUT

Okan DAVUT

Freelance Yazılımcı · Karşıyaka, İzmir
Selamlar, lisede veritabanı programcılığı okuduktan sonra, Celal Bayar Yazılım Mühendisliği bölümünü seçtim. Burada ağırlıklı web uygulamaları geliştirip yarışmalara katıldım. Sonrasınd 1 bucuk yıl parttime ve suan 1 yıla yakın süredir sektörde yazılım mühendisi olarak çalışmaktayım. Web uygulamaları geliştiriyorum.
İrem Vardan

İrem Vardan

Freelance Yazılımcı · Karşıyaka, İzmir
Android studio üstünde mobil programlamayla uğraşıyorum. C# programlama diline hakimim. .NET üstünde api yazıyorum.Entity FrameWork kullandım. Ayrıca C# üstünde form ve consol uygulaması geliştirdim.
Ahmet Hamdi Kılıç Kılıç

Ahmet Hamdi Kılıç Kılıç

Freelance Yazılımcı · Bayraklı, İzmir
Ben Ahmet Hamdi Kılıç 25 yaşındayım Bilgisayar Programlama bitirdim, İstanbul Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri 2. sınıf ve aynı zamanda Atatürk Üniversitesi İşletme Bölümü 3. sınıfı okuyorum. Mezun olduktan sonra dönemsel projelerde yer aldım. Son 3 yıldır PHP Developer olarak bir çok yazılım firmalarında çalıştım. Şu an Bir yazılım bir firmasında Yazılım ekibi takım liderliği yapıyorum. Kendimi yüksek motivasyonlu ve çeşitli görevlerle başa çıkabildiğimi düşünüyorum. İlgili tüm teknik s
Süleyman Turhal

Süleyman Turhal

Freelance Yazılımcı · Bornova, İzmir
Php,JavaScript,Html,Css ve veritabanlarina tamamen hakimim. Özellikle SOLID prensiplerini ve design patternsleri kullanip onlara uygun şekilde hazırlıyorum.
Abdulkerim Şenoğlu

Abdulkerim Şenoğlu

Freelance Yazılımcı · Konak, İzmir
Laravel ve symfony gibi frameworkler ile profesyonel web uygulamalarınızı geliştiriyorum. Çok hızlı ve çekici Pure html/css web sayfaları tasarlıyorum. Alışveriş sitesi, ön muhasebe programı gibi web tabanlı uygulamalarınızın tasarımını yapıyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ali V.
Freelance Yazılımcı   17/01/2021

gerçekten memnun kaldım kendisinden. istediğim işi söz verdiği günde teslim etti. Her soruma çok açıklayıcı cevaplar verdi. tavsiye ederim. sözünün eri bi arkadaş

         
Alp K.
Freelance Yazılımcı   17/12/2020

Oldukça verimli ve etkili bi iş çıkardı kendisi. İhtiyacı olan kişilere tavsiyem Beyhan Beyi tercih etmeleridir!

         
Kayra O.
Freelance Yazılımcı   01/12/2020

Batuhan Bey, isteğim üzerine hemen geri dönüş yaptı. Projeyi yapmaya aynı gün içinde başladı. İki gün içerisinde titizlikle yaptığı kodu teslim etti. İlgisinden ve hizmetinden çok memnun kaldım.

         
Ömer M.
Freelance Yazılımcı   27/11/2020

20 yıllık Java tecrübesiyle İzzet Bey çok yardımcı oldu. Onun sayesinde bende geliştim. Kesinlikle güvenebilirsiniz. Aynı zamanda çok beyefendi.

         
Burak K.
Freelance Yazılımcı   26/11/2020

isinde uzman zamaninda geldi. inanilmaz hizli. profesyonel calisma icin tesekkur ederim. yeniden baska projelerde calisacagimi dusunuyorum.

         
Berika S.
Freelance Yazılımcı   26/11/2020

Proje odevimi istedigimden daha erken ve eksiksiz teslim etti. Ihtiyacim oldugunda da destek vermekten hic cekinmedi. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
Hasan D.
Freelance Yazılımcı   21/10/2020

Halil bey çok yardımcı oldu, teşekkür ediyorum kendisine. Hiç düşünmeden projelerinizi vs. yaptırabilirsiniz.

         
Alper V.
Freelance Yazılımcı   11/09/2020

İşinin arkasında duran paraya değil başarıya odaklanan olayları kavrayan bir yazılımcı arkadaş. iş vermeyi düşünen arkadaşlara tavsiye ederim.

Freelance Yazılımcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz