En İyi 10 Buca İzmir İngilizce Özel Ders

4 İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Buca civarında 408 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Deniz Türksen

Deniz Türksen

İngilizce Özel Ders · Buca, İzmir
Merhabalar. Ben Deniz Armut uygulaması üzerinden Almanca,İngilizce ve İspanyolca dersleri teklif vermekteyim.Kendimi size biraz tanıtayım; ilkokul,ortaokul ve lise eğitimimi İzmir Türk-Alman Koleji’nde tamamladım ve şu anda Boğaziçi Üniversitesi’nde birinci sınıf öğrencisiyim. Genel olarak engel olamadığım bir dünyayı tanıma dürtüsüne ve tutkusuna sahibim daha iyi tanıyabilmek için olabildiğince dil öğrenmeye önem veriyorum. Bilgimi de paylaşmaya özen gösteriyorum.Bu sebeple de lise öğrenimim s
Hasan Ali Kocademir

Hasan Ali Kocademir

İngilizce Özel Ders · Buca, İzmir
10 yıl Amerika da yaşadım. Georgia Tech English school da eğitim aldım. özel ders çeviri ve danışmanlık verebilirim
İlker Özmen

İlker Özmen

İngilizce Özel Ders · Buca, İzmir
-Callan Yöntemi ile çalışıyorum. Bu metot, ana dil öğrenme sürecine benzeyen eşsiz yapısıyla, tüm dünyada kitleleri İngilizce konuşturan oldukça güçlü bir sistemdir. Her yaştan, her seviye ve beklentiye yanıt verir. Esnek yapısıyla keyifli ve hızlıdır. -Uyguladığımız protokollerin İngilizce'yi anlama ve konuşma yetilerine yaklaşımı sadece dilbilgisi kurallarını öğretip kelime ezberletmekle sınırlı değildir. Konuşma; "sahada" uygulanıp edinilen bir beceridir. -15 senelik mesleki tecrübemle her
Müge Nur Argun

Müge Nur Argun

İngilizce Özel Ders · Buca, İzmir
Dokuz Eylül Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunuyum. Formasyon belgesine sahibim. İngilizce özel ders veriyorum. Bunun yaninda ilköğretim Türkçe ve matematik derslerini de verebilirim
Serdar Dalkılıç

Serdar Dalkılıç

İngilizce Özel Ders · Konak, İzmir
İngilizce %100 Konuşma Garantili 3 Kişilik Gruplarda Dersler Haftada 2 saat dersle 3 ayda, kendimin geliştirdiği ''Tam Kademeli ve Tam Pekiştirmeli Öğretim Sistemi'' ve kendime ait özel ders dokümanları ile İngilizceyi konuşabilir ve konuşulanı anlayabilir seviyeye getiriyorum. Ayrıca Öğretim Teknikleri uzmanıyım. Kendimin yazdığı 15 adet ders kitabı mevcuttur ve Türkiye genelinde satılmaktadır. Aylık ücret 350 liradır. Üç ayda ben öğrenemedim diyenlere ücretin TAMAMI İADE EDİLMEKTEDİR.
Şeyda  Ergün

Şeyda Ergün

İngilizce Özel Ders · Buca, İzmir
Liseden beri yoğun İngilizce eğitimimi üniversitede İngilizce öğretmenliği bölümümle tamamladım. Alanımda aldığım eğitimleri, gerek verdiğim özel derslerle gerek kurum çalışmalarımla pratiğe döküp deneyim kazandım. Daima güler yüzlü ve dinamik yeniliklere açık ve hayat boyu öğrenmeyi destekleyen bir öğretmenim.
Oky Wulandari

Oky Wulandari

İngilizce Özel Ders · Buca, İzmir
Ben Endonezyalim bali adasında fransız kolejinde ingilizce öğretmenliği yaptım ana dilim ingilizce ingilizce bütün seviyelerde ders verebilirim
Begüm Üçer

Begüm Üçer

İngilizce Özel Ders · Buca, İzmir
Pamukkale üniversitesi ingilizce öğretmenliği bölümü öğrencisiyim. Dokuz eylül üniversitesinde hazırlık bölümü okudum. İngilizce'yi seviyorum ve kendimi bu alanda geliştirdim. İngilizce öğrenmek isteyen veya sınavlara hazırlanan kişilere yardımcı olabilirim.
Ayten Algül

Ayten Algül

İngilizce Özel Ders · Buca, İzmir
Emekli ingilizce öğretmeniyim.İzmir-Buca da ikamet ediyorum.Çözüm odaklı hoşgörülü ve sabırlıyım.Çocukşları severim.
Manzar İsmayilova

Manzar İsmayilova

İngilizce Özel Ders · Buca, İzmir
London Kids- full-time Preschool Teacher (as Native Speaker) Buca British Culture- part-time English Teacher (for adults) Sınav Eğitim Kurumları - full time English Teacher (as Native Speaker) I currently work at Sınav Eğitim Kurumları. I am looking for students who are available after 17:00 on weekday. I have approximately more than 6 years working experience.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Örsan Ö.
İngilizce Özel Ders   21/11/2020

Ayşegül Hanim, güleryüzlü ve ilgili, kendi kardeşi gibi oğlumun durumunu, gün içinde yaptıklarını soruyor ve takip ediyor. Psikoloji öğrencisi olması sayesinde ikna edici olabiliyor, zorlayarak değil anlatarak sağlıyor kendi disiplinini. Oğlumuzun okula daha pozitif bakmasını sağliyor. Teşekkür ediyoruz kendisine.

         
Sena G.
İngilizce Özel Ders   04/11/2020

Çok ilgili ve işini titizlikle yapan bir öğretmen . Çok yardımcı oluyor ve elinden gelenin en iyisini yapmak için çabalıyor.

         
Hulki K.
İngilizce Özel Ders   11/10/2020

Fevkâlade bir öğretmen. Bilgili, tecrübeli ve öğrencinin seviyesini, bilgisini hemen anlıyor. Çocuğumun ilgisini ve dikkatini hiç kaybettirmeden ve eğlendirerek konuları anlattı. Farklı kaynakları kullanarak görsel ve işitsel metotla öğretiyor. Teşekkür ederiz.

         
Umut G.
İngilizce Özel Ders   27/08/2020

gerek kelimeleri ingilizce tarifi, gerek hep uyguladığı hızlı pratik yöntemi ve ayrıca özellikle derste asla Türkçe konuşmayı yasaklaması öğrenme sürecini inanılmaz hızlandırıyor. Daha ilk dersten etki hissettim. Tavsiye ederim :))

         
İrem A.
İngilizce Özel Ders   21/08/2020

Yıllardır ingilizce öğrenmekle alakalı ne kadar korkum varsa hepsi daha 2. dersten itibaren gitmişti. Yöntemi, yönlendirmesi, ilgisi muhteşem bir Hoca Cengiz Hoca. çok kısa sürede ingilizce düşünüp konuşabilme mantığını öğretti.

         
Arda P.
İngilizce Özel Ders   14/07/2020

Gökçen Hoca ingilizce öğretme konusunda çok başarılı bir isim onunla çalışmaktan çok keyif alıyorum.Dijital medyadan birebir derslerden daha iyi bir eğitim vermesi ve uluslararası kullanılan en iyi kitaplar ile dijital medyadan eğitim vermektedir.Sizin seçeceğiniz herhangi bir saatte yani istediğiniz zaman birebirinize başlayabiliyorsunuz bu çok iyi birşey. Ama en son olarak şunu söylemek isterim herşey kendinizde bitiyor yani Gökçen hocanın tüm dediklerini harfi harfine yapmanız lazım eğer dil öğrenmek istiyorsanız. Tekrar yapmadan çalışmadan hiçbir başarıya ulaşamazsınız.

         
Nupelda D.
İngilizce Özel Ders   23/05/2020

Ahmet bey işinde oldukça uzman Metin çevirisin den oldukça memnun kaldım . Metin çok zorlu olmasına rağmen talep ettiğim tarihten önce eksiksiz ve kusursuz bir şekilde teslim etdi. Metin emek kokuyordu 👍

         
Gamze T.
İngilizce Özel Ders   22/05/2020

Cok kibar ve pozitif birisi. Eksik oldugunuz yerleri degerlendirerek bir calisma programi sunuyor. kesinlikle tavsiye ederim 👍🏾

Popüler İngilizce Özel Ders Bölgeleri
İngilizce Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz