Hizmet Ver

4 Buca Kişisel Gelişim Eğitimi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Buca civarında 34 Kişisel Gelişim Eğitmeni hizmet vermeye hazır.

Kişisel Gelişim Eğitimi

En İyi 10 Buca Kişisel Gelişim Eğitmeni

İkbal Kurt photo

İkbal Kurt

23.03.2018

Kişisel Gelişim Eğitimi · Buca, İzmir

Eğitim, öğrenci ve aile koçluğu, Profesyonel yaşam koçluğu, Koa çocuk koçluğu (5-12 yaş), Matematik, Türkçe, Edebiyat, Tarih, Coğrafya dersleri ofisimizde verilmektedir.

Nuray Y photo

Nuray Y

29.02.2020

Kişisel Gelişim Eğitimi · Buca, İzmir

İlişkilerinizi yürütemiyorsan kariyerinde olduğun yerde sayıyorsan güne keyifsiz uyanıyorsan bir şeyleri değiştirme vakti gelmiştir hayalindeki hayatı yaşamak istiyorsan doğru yerdesin (İstediğin hayatı yaratmak içindeki gücü hatırlatmakta rehberlik ediyorum EFT NLP kundalini meditasyon )

Şebnem Soyoğlu photo

Şebnem Soyoğlu

21.11.2019

Kişisel Gelişim Eğitimi · Buca, İzmir

İlgi alanlarınıza uygun programlar dahilinde birebir , online ve sınıf içi eğitimler verilir.

Elif Toy photo

Elif Toy

18.02.2021

Kişisel Gelişim Eğitimi · Buca, İzmir

Etkili iletişimde dikkat edilmesi gereken püf noktalarla dolu başarılı bir eğitime var mısınız? Çeşitli konulardan örneklerle sohbet havasında geçecek bu eğitime sizleri de bekliyorum.

Gaye Kocar C photo

Gaye Kocar C

06.11.2017

Kişisel Gelişim Eğitimi · Buca, İzmir

Anlatmak bizi hafifletir. Anlattıklarınızın dinleniyor olduğunu bilmek, yardımlaşmak ve yolunda gitmediğini düşündüğünüz şeyler için normalleşmeye çabalamak harika bir süreçtir. Gücünüzün farkında mısınız?

Gökçenur Öztürk photo

Gökçenur Öztürk

19.02.2020

Kişisel Gelişim Eğitimi · Buca, İzmir

Mağaza yönetimi, eğitim ve işe alım konularında uzmanlıklarım bulunmaktadır. Eğitim talebi olan herkese cv düzenleme, mülakat, iletişim, takımdaşlık, çözüm odaklı olma, zamanı ve krizleri yönetebilme yetkinliklerini geliştirmede yardımcı olabilirim.

Ayla Şimşek photo

Ayla Şimşek

09.02.2016

Kişisel Gelişim Eğitimi · Buca, İzmir

Eğitim ve Yönetim Danışmanlığı"na başladı. Türkiye genelinde birçok işletmeye Yönetim Danışmanlığı, Marka Danışmanlığı hizmeti verdi. İşletmelere, Devlet Kurumlarına, Yerel Yönetimlere, Hastanelere, Eğitim Kurumlarına çok sayıda seminer ve eğitim programları düzenledi. Pozitif Yaşam...

Reyhan Altın photo

Reyhan Altın

15.11.2016

Kişisel Gelişim Eğitimi · Buca, İzmir

İktisat mezunuyum. Uzun yıllar boyunca Kurumsal firmalarda Müşteri İlişkilerinde görev aldım. Kariyerimde ilerlerken bana başarıyı getirenin gözlem yeteneğim ve insanları mutlu etmek için gösterdiğim içten çaba olduğunu fark ettim. Eğitim ve iş yaşantım boyunca her zaman başarılı olmak için...

Ömer Evcil photo

Ömer Evcil

06.11.2018

Kişisel Gelişim Eğitimi · Buca, İzmir

Merhaba; Ben Ömer Evcil Uluslararası Kişisel Gelişim Uzman Danışman, Eğitmen ve Master Koçum. İzmir'den Yurtiçi ve Yurtdışı hizmet vermekteyim. ***Çalışma Alanlarım*** İlişki Problemleri - Evlilik Sorunları Boşanma ve Çocuklar - İlişkide İletişim Sorunları - Çocuk-Ergen Ebeveyn...

Değer Yaşam Merkezi photo

Değer Yaşam Merkezi

11.01.2018

Kişisel Gelişim Eğitimi · Buca, İzmir

HİZMETLERİMİZ -Öğrenci Koçluğu -Yetişkin Koçluğu -Doğum Koçluğu(Doula) -Yetişkinler ve Öğrenciler için Bütünsel Hızlı Okuma Atölyesi PROFESYONEL ERICKSON KOÇU ZEYNEP UYMUR KOCAL KİMDİR? İstanbul’da Mimar Sinan Üniversitesinde Türk Dili ve Edebiyatı alanında lisans eğitimini tamamlayarak...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Buca Kişisel Gelişim Eğitimi Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Buca Kişisel Gelişim Eğitimi ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Buca Kişisel Gelişim Eğitimi için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Kişisel Gelişim Eğitimi için Buca içinde toplam 34 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 53 yorum ve verilen 5 ortalama puan Buca içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 21 kişi Buca Kişisel Gelişim Eğitimi için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Kişisel Gelişim Eğitimi talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Kişisel Gelişim Eğitimi için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Kişisel Gelişim Eğitimi talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Kişisel Gelişim Eğitimi taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Kişisel Gelişim Eğitimi talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Kişisel Gelişim Eğitimi için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Kişisel Gelişim Eğitimi hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Kişisel Gelişim Eğitimi fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Kişisel Gelişim Eğitimi fiyatları, talep detayına göre 50 TL ile 400 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl