En İyi 10 Buca Yaşam Koçu | Armut

En İyi 10 Buca İzmir Yaşam Koçu

4 Yaşam Koçu Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Buca civarında 18 Yaşam Koçu hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Deniz Ö.

Deniz Ö.

Yaşam Koçu · Buca, İzmir
Merhabalar Psikoloji lisans eğitimimi İzmir Ekonomi Üniversitesi nde tamamladım. Mobil/online/yüz yüze psikolojik danışmanlık ile sizi dinliyor, gereken desteği ve psikolojik eğitimi veriyorum. İzmir de 3 spor kulübününün ortağı olarak sizleri antrenör eşliğinde çalıştırarak kilo verme/ stres yönetimi/ motivasyon/ yaşam doyumu konularında maksimum faydaya ulaştırma olanağına sahibim. Sevgilerimle, Deniz.
Seda S.

Seda S.

Yaşam Koçu · Konak, İzmir
Yaşam koçluğu hayatımızın her alanında ihtiyacımız olan bir destektir.Yardımdır demiyorum çünkü değişmek ve hayatınızın bütün sorumluluğunu alması gereken kişi sizsiniz.Ne kadar güçlü olduğunuzu değişimin mümkün olduğunu görmek elinizde.Bu konuda iki tane sertifikam vardır.Ayrıca Theta healing ve reiki biliyorum .Bu konuyla ilgili okuduğum onlarca kitap vardır.Öğrendiğim bilgileri önce kendi hayatımda uyguladım şimdi sizlere de yardım etmek istiyorum.
Benay Dağ B.

Benay Dağ B.

Yaşam Koçu · Buca, İzmir
Biraz daha sağlıklı olmak ve kilo vermek için yaşam tarzınızı tamamen değiştirmek zorunda değilsiniz. Günlük rutininizde yapacağınız küçük değişikliklerle,takviyelerle ve 7/24 ulaşabileceğiniz danışmanınızla hedeflerinizi gerçekleştirme yolunda ilk adımı atabilirsiniz.
Kayra S.

Kayra S.

Yaşam Koçu · Buca, İzmir
Ürünlerimiz ve desteğimiz ile sizlere sağlıklı bir şekilde kilo alma ve kilo verme konusunda sıkılaşma konusunda yardımcı oluyoruz.Sizin çabanız , bizim besleyici,sağlıklı ürünlerimiz ve sorularınıza yanıt olacak bilgilerimiz ile sizlere güzel sağlıklı bir vücut ve yaşam oluşturmanızda yardımcı oluyoruz.
Murat K.

Murat K.

Yaşam Koçu · Buca, İzmir
14 yıldır kariyer ve eğitim danışmanlığı ile öğrenci koçluğu yapmaktayım. İş tanımına gelir isem; Öğrenci Koçluğu her yaştan öğrenci için gerçekleşen kişiye özel bir programdır. “Yeteri kadar nedenin varsa yapabilirsin” Öğrencilerin kendilerini tanımaları, güçlü yanlarını ve yeteneklerini keşfetmelerini, hedef koymalarını sağlamaya ve kaynaklarını daha iyi kullanabilmelerine yönelik , yol haritası ve eylem planı yapmalarına estek sağlayan hizmettir. Tamamen kişinin özelinde oluşturul
Nil  B.

Nil B.

Yaşam Koçu · Buca, İzmir
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ RUH SAĞLIĞI VE PSİKİYATRİ HEMŞİRELİĞİ NDE YÜKSEK LİSANSIMI TAMAMLADIM. SANAT PSİKOTERAPİSİ, KİŞİLİK BOZUKLUKLARINDA PSİKODİNAMİK TERAPİ, YARATICI PSİKOLOJİ, FİLMLERLE PSİKOLOJİ, STRES YÖNETİMİ, ETKİLİ İLETİŞİM VE BEDEN DİLİ EĞİTİMLERİNİ ALDIM. 4 YILDIR İSTANBUL TIP FAKÜLTESİNDE YATAN VE AYAKTAN PSİKİYATRİ HASTALARI İLE GRUP BİREYSEL SANAT TERAPİ ATÖLYELERİ YÜRÜTMEKTEYİM. ÖZEL BİR PSİKOTERAPİ MERKEZİNDE OTİZMLİ ÇOCUKLARLA YÜRÜTÜLEN ALTERNATİF GELİ
Carpediem Coaching Solutions

Carpediem Coaching Solutions

Yaşam Koçu · Buca, İzmir
Yaşamda bizi engelleyen düşünce ve davranış modellerimiz ile mücadele edip, en değerli kavram olan zamanımızı harcıyoruz. Verilen mücadeleler sonrasında hala istediğimiz yerde olmadığımızı düşünüp olumsuz duygulara kapılıyoruz. Her zaman bir şeyleri gerçekleştirirken engellerle karşılaşıyoruz. İş hayatımız, aile yaşamımız ve sosyal çevremiz zaman zaman karışıp içinden çıkamadığımız durumlarda olabiliyor. Korkular, endişeler bizi teslim alıyor. Koçluk görüşmesinde aktif dinleme ve etki
Gökhan T.

Gökhan T.

Yaşam Koçu · Buca, İzmir
Gökhan TEKİN Psikolojik Danışman / Psikodramatist 1976 yılında İzmir'de doğdu. İlk ve orta öğrenimini İzmir’de tamamladı. Dokuz Eylül Üniversitesi, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Ana Bilim Dalı’ndan 1998 yılında mezun oldu. Aynı bölümde yüksek lisans eğitimine devam ediyor. Alanıyla ilgili pek çok eğitim programı, kurs ve seminere katıldı. Anaokulundan üniversiteye pek çok kamu ve özel eğitim kurumunda psikolojik danışman, proje yürütücüsü, eğitim danışmanı ve yönetici olarak çalıştı.
Nokta Atış Kgm

Nokta Atış Kgm

Yaşam Koçu · Buca, İzmir
Merkezimizde; fark yaratmak için bir araya gelmeyi hedefledik. Öğrenci-Aile Koçluğu ile öğrencilerin sınav kaygısını azaltmayı ailelerin ne yapacaklarına yardımcı olmayı, Yaşam Koçluğu, NLP ve EFT ile kişilerin yaşam kalitesini yükseltmeyi amaçlamaktayız.
İkbal K.

İkbal K.

Yaşam Koçu · Buca, İzmir
Eğitim, öğrenci ve aile koçluğu, Profesyonel yaşam koçluğu, Koa çocuk koçluğu (5-12 yaş), Matematik, Türkçe, Edebiyat, Tarih, Coğrafya dersleri ofisimizde verilmektedir.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Yaşam Koçu   29/06/2019

Imran Hanım ile karşılaştığım an samimiyetini hissetim bu yüzden rahatça kendisiyle konuşabildim . Tanımadığın birine hemen bir şeyleri anlatmak kolay değil ama Imran Hanım hem o rahatlığı hem de profesyonelliği bana hissettirdi. Yaptığı değerlendirmeler ile bir farkındalık yarattı . Duygularımı mantığım ile kullanmamı gösterdi . Kendisiyle bundan sonra sık sık görüşeceğim.

         
Dilber Şahin
Yaşam Koçu   21/06/2019

Nurdan hanım Güler yüzlü cana yakın bir insan.. Arkadaş gibi. İyi ki karşıma çıkmış, iyi ki tanımışım. Başarılarının devamını diliyorum. Herşey için teşekkür ederim..

         
Beste Danışmaz
Yaşam Koçu   16/03/2019

İlk görüşmemiz olmasına rağmen kendi adıma gayet faydalı geçtiğini düşünmekteyim. Kendisi ile çalışmaya memnuniyetle devam edeceğim. Ozan bey işinin ehli bir yaşam koçu.

         
Seçil Renkler
Yaşam Koçu   16/03/2019

Ozan Bey ile yeni çalışmaya başladık fakat, isine bagliligi, insana verdigi deger hemen hissediliyor. Henuz 2 gorusme sagladik, 2 gorusmede insanin dunyaya bakisi degisir mi? Evet degisiyormus.. cok tesekkurler yeniden

         
Yaşam Koçu   04/02/2019

Tesadüf diye bir şey yok hayatta. Ne yapmalıyım diye hayatımı nasıl yaşanabilir hale getirmeliyim diye düşünürken çıktı karşıma Nurdan Hanım. Daha yolun çok başındayım ama onun harika desteğiyle çok iyi gidiyor her şey. İlgisi ve desteğiyle size başka bir pencere açacak güzel insan.

         
Yaşam Koçu   27/01/2019

Nurdan hanim ile dort hafta calistim. Isine ne kadar onem verdigi belli oluyor samimi ve isini seven biri. Kesinlikle maddiyata degil sizin gelisiminize odakli, istediginiz zaman temas kurabileceginizi bilmek cok guzel zira o sizinle surekli temasda, kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
Sevim yılmaz
Yaşam Koçu   24/01/2019

Her şeyden önce talebime çok hızlı geri döndüğü için Özgür Bey’e teşekkür ederim. Bugün pek çok koç ile bu kadar çabuk randevulaşmak ve görüşmek mümkün değil. Kariyer konusunda uzun zamandır içinden çıkamadığım ikilemler konusunda Özgür Bey ile yaptığımız seans çok işime yaradı. Nereye takıldığımı ve ne yapmam gerektiğini daha ilk görüşmede fark etmek beni heyecanlandırdı. Teşekkür ederim.

         
Fikri Aydoğdu
Yaşam Koçu   22/01/2019

Bir arkadaşımdan duyduğum Özgür Bey i Armut.com da görünce teklif istedim; hızlı yanıt verdi, kendisiyle koçluk hakkında detaylı bir görüşme yaptık. Koçluk hakkında detaylı, samimi bilgiler verdi. Ertesi sabah ilk seansımızı yaptık. İlk görüşmeden son derece tatmin olmuş ayrıldım. Özgür Bey in anlattıklarımı dinlerkenki dikkati ve sorularıyla beni daha önce fark etmediğim bir bakış açısına ulaştırması beni çok etkiledi. Görüşmelerimiz devam edecek. Hem Özgür Bey e hem Armut.com a teşekkürler.

Yaşam Koçu hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz