En İyi 10 Buca Yaşam Koçu | Armut

En İyi 10 Buca İzmir Yaşam Koçu

4 Yaşam Koçu Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Buca civarında 18 Yaşam Koçu hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Gökhan T.

Gökhan T.

Yaşam Koçu · Buca, İzmir
Gökhan TEKİN Psikolojik Danışman / Psikodramatist 1976 yılında İzmir'de doğdu. İlk ve orta öğrenimini İzmir’de tamamladı. Dokuz Eylül Üniversitesi, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Ana Bilim Dalı’ndan 1998 yılında mezun oldu. Aynı bölümde yüksek lisans eğitimine devam ediyor. Alanıyla ilgili pek çok eğitim programı, kurs ve seminere katıldı. Anaokulundan üniversiteye pek çok kamu ve özel eğitim kurumunda psikolojik danışman, proje yürütücüsü, eğitim danışmanı ve yönetici olarak çalıştı.
Özge  K.

Özge K.

Yaşam Koçu · Karşıyaka, İzmir
15 yıllık kurumsal Yöneticilik kariyerime ek olarak, 100 saati aşkın bireysel koçluk tecrübemle; Kariyerinle ilgili karar vermek, Potansiyelini keşfetmek, Motivasyonunu artırmak ve yolda kalmana yardımcı olmak, Hedeflerini Belirlemek gibi konularda çalışma yapabiliriz.
Zeynep U.

Zeynep U.

Yaşam Koçu · Buca, İzmir
Çocuk Gelişim Uzmanı,Yaşam Koçu ve Reiki Master’ım. Psikoloji,sosyoloji,anne baba eğitimi,ruh sağlığı,beden dili,diksiyon,yaratıcı drama,stres yönetimi,iletişim,çakra dengeleme,bilinç altı kod yükleme,enerji temizleme,bağ koparma ,theta frekansında bilinç altına inme eğitimleri aldım. Koçlukla var olan potansiyelinizi açığa çıkarabilir,farkındalık sağlamanızda yardımcı olabilir,kendinizi görmeniz için size ayna olabilir ve belirlediğiniz hedefte varmak istediğiniz yere gidene kadar yol a
Yasemin A.

Yasemin A.

Yaşam Koçu · Karşıyaka, İzmir
Neden Yaşam Koçu? Hayat bir yolculuk.Direksiyon sizde, yönler iç güdülerinizde. sadece minik bir fısıltıyla kendi potansiyelinize nasıl ulaşabileceğinizi görün. Bir arkadaş gibi içten fakat dışarıdan bakan bir göz kadar objektif olabilmek. İşte bu faktör bedeninizi ve ruhunuzu yoran değil gerçek bir kılavuz olma yolunda ilerlememizi sağlayan en büyük unsur olacak. Duygusal zaaflarınızın değil asıl benliğinizin iç dünyanızın, burada yapacaklarınızın konuşulduğu, sizi daima iyiye götürecek bir
Kayra S.

Kayra S.

Yaşam Koçu · Buca, İzmir
Ürünlerimiz ve desteğimiz ile sizlere sağlıklı bir şekilde kilo alma ve kilo verme konusunda sıkılaşma konusunda yardımcı oluyoruz.Sizin çabanız , bizim besleyici,sağlıklı ürünlerimiz ve sorularınıza yanıt olacak bilgilerimiz ile sizlere güzel sağlıklı bir vücut ve yaşam oluşturmanızda yardımcı oluyoruz.
Benay Dağ B.

Benay Dağ B.

Yaşam Koçu · Buca, İzmir
Biraz daha sağlıklı olmak ve kilo vermek için yaşam tarzınızı tamamen değiştirmek zorunda değilsiniz. Günlük rutininizde yapacağınız küçük değişikliklerle,takviyelerle ve 7/24 ulaşabileceğiniz danışmanınızla hedeflerinizi gerçekleştirme yolunda ilk adımı atabilirsiniz.
Murat K.

Murat K.

Yaşam Koçu · Buca, İzmir
14 yıldır kariyer ve eğitim danışmanlığı ile öğrenci koçluğu yapmaktayım. İş tanımına gelir isem; Öğrenci Koçluğu her yaştan öğrenci için gerçekleşen kişiye özel bir programdır. “Yeteri kadar nedenin varsa yapabilirsin” Öğrencilerin kendilerini tanımaları, güçlü yanlarını ve yeteneklerini keşfetmelerini, hedef koymalarını sağlamaya ve kaynaklarını daha iyi kullanabilmelerine yönelik , yol haritası ve eylem planı yapmalarına estek sağlayan hizmettir. Tamamen kişinin özelinde oluşturul
Nil  B.

Nil B.

Yaşam Koçu · Buca, İzmir
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ RUH SAĞLIĞI VE PSİKİYATRİ HEMŞİRELİĞİ NDE YÜKSEK LİSANSIMI TAMAMLADIM. SANAT PSİKOTERAPİSİ, KİŞİLİK BOZUKLUKLARINDA PSİKODİNAMİK TERAPİ, YARATICI PSİKOLOJİ, FİLMLERLE PSİKOLOJİ, STRES YÖNETİMİ, ETKİLİ İLETİŞİM VE BEDEN DİLİ EĞİTİMLERİNİ ALDIM. 4 YILDIR İSTANBUL TIP FAKÜLTESİNDE YATAN VE AYAKTAN PSİKİYATRİ HASTALARI İLE GRUP BİREYSEL SANAT TERAPİ ATÖLYELERİ YÜRÜTMEKTEYİM. ÖZEL BİR PSİKOTERAPİ MERKEZİNDE OTİZMLİ ÇOCUKLARLA YÜRÜTÜLEN ALTERNATİF GELİ
Evrim Aydın

Evrim Aydın

Yaşam Koçu · Konak, İzmir
Merhabalar; Yaklaşık iki aydır İstanbul da yaşamaktayım. 36 Yaşındayım ve bu süre zarfında pek çok farklı süreçlerden geçip yeni deneyimler elde ettim. Aslen üniversite de iktisat eğitimi aldım, 10 sene boyunda yazılım uzmanı olarak çalıştım. Hayatımın akışını kendi ellerimde tutmadığımı fark ettiğim anda 7 sene boyunca çalışmış olduğum şirketten ayrılıp çok farklı bir alan olan Aşçılık üzerine eğitim alıp 3 yıl boyunca bu sektörde profesyonel olarak çalıştım. Doğu felsefesi, psikoloji ve k
Carpediem Coaching Solutions

Carpediem Coaching Solutions

Yaşam Koçu · Buca, İzmir
Yaşamda bizi engelleyen düşünce ve davranış modellerimiz ile mücadele edip, en değerli kavram olan zamanımızı harcıyoruz. Verilen mücadeleler sonrasında hala istediğimiz yerde olmadığımızı düşünüp olumsuz duygulara kapılıyoruz. Her zaman bir şeyleri gerçekleştirirken engellerle karşılaşıyoruz. İş hayatımız, aile yaşamımız ve sosyal çevremiz zaman zaman karışıp içinden çıkamadığımız durumlarda olabiliyor. Korkular, endişeler bizi teslim alıyor. Koçluk görüşmesinde aktif dinleme ve etki
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Sibel Aykan
Yaşam Koçu   27/07/2019

Gerektiğinde resmi işini yapan yaşam koçu gerektiğinde arkadaş dost olabilen kendini her an yanı başınızda hissettiren müthiş birisi. Hayatıma ışık tuttu kendim olmamı sağladı. Teşekkür ederim.

         
Abdusselim Peker
Yaşam Koçu   23/06/2019

Hocayla 8-9 seans çalıştık. Hayattaki asıl amaçlarımı, gündelik hayatın kargaşasında unuttuğum ama diğer şeylerden daha önemli olan değerlerimi yeniden keşfettim. Sigarayı bıraktım, beni sınırlayan düşünceleri aşmaya, spor yapmaya, meditasyona vakit ayırdım. Alanında tecrübeli ve hala kendini geliştirmeye devam ediyor. Dikte edici bir tarzı yok, sakin ve bilge tavırlarıyla sizi yönlendiriyor. Aldığı paranın hakkını misliyle hakettiğini düşünüyorum. Kendisiyle ileride tekrar çalışmak isterim.

         
Dilber Şahin
Yaşam Koçu   21/06/2019

Nurdan hanım Güler yüzlü cana yakın bir insan.. Arkadaş gibi. İyi ki karşıma çıkmış, iyi ki tanımışım. Başarılarının devamını diliyorum. Herşey için teşekkür ederim..

         
Halil Ak
Yaşam Koçu   14/06/2019

İşini severek yapıyor bu sayede de motivasyonu size yansıyor, çok ilgili kendisine çok teşekkür ediyorum. Sevgiler

         
Şafak Türk
Yaşam Koçu   29/04/2019

Nurdan hanım Güler yüzlü cana yakın bir insan..İyiki danımışım.Hayatıma güzel şeyler katdığına inanıyorum ve dahada güzel şeyler katcak olduğuna inancım sonsuz..

         
Fatma Kaya
Yaşam Koçu   20/03/2019

İnternette araştırarak kendisini seçtim. Çok da doğru bir karar vermişim. Online olabilir dediğinde önce tuhaf geldi ancak online in rahatlığı da ayrıca süpermiş. Erkenden ve kolayca yapabildik. Seanstan çıkarken büyük bir rahatlama içindeydim.

         
Dilek Yıldız
Yaşam Koçu   25/02/2019

İçinde bulunduğum durumu dışarıdan biz gözle bakarak görmemi sağladı, Hayatımda beni fazlaca meşgul eden, asıl yapmak istediklerime odaklanmamı engelleyen, önemsiz gibi görünen işleri ortaya çıkardı. Kendim için bir yol haritası çizmeme yardımcı oldu. Teşekkürler Tayfun Saltaş, bundan sonra da yaşam koçluğuna ihtiyaç duyduğumda ilk başvuracağım isim.

         
Gamze Güler
Yaşam Koçu   24/01/2019

Özgür ile teklif istediğim günün akşamında görüştük. Beklediğimden çok daha hızlı bir randevulaşma oldu. Her şeyden önce çok rahat, samimi ve keyifli bir görüşmeydi. Yıllardır tanıdığım biriyle konuşuyormuşum gibi kolay ve içtendi. Hislerimi fark etmemi sağladı daha ilk görüşmeden. Tıkandığım ve çözemediğim şeyleri nasıl çözeceğime dair doneler alarak çıktım. Bir sonraki görüşmemize kadar kendime soracaklarımı ve düşüneceklerimi biliyor, sonraki görüşmemizi iple çekiyorum.

Yaşam Koçu hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz