En İyi 10 Büyükçekmece Yaşam Koçu | Armut

En İyi 10 Büyükçekmece İstanbul Yaşam Koçu

4 Yaşam Koçu Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Yaşam Koçu  L.

Yaşam Koçu L.

Yaşam Koçu · Büyükçekmece, İstanbul
Kimi zaman gerek iş gerekse günlük yaşamımızda öyle bir noktaya geliriz ki nerede olduğumuzu, ne istediğimizi, hedeflerimize ulaşmak için neler gerektiğini bilmediğimizi fark ederiz. Başka bir deyişle "biri olsa da yol gösterse" dediğimiz bir noktaya geliriz. Bire bir yapılan koçluk gerçekleştirmek istediğiniz sonuçların tarifinden başlar ve güzergahınızı çizmenizi amaçlayan bir yol arkadaşlığıdır. Bu yolculuk hedefe ulaşmanın yanı sıra sürpriz farklılıklar getirir, kişileri zenginleştirir.
Pinar D.

Pinar D.

Yaşam Koçu · Beylikdüzü, İstanbul
Ben Pinar Demir. ilk ve orta öğrenimimi Zonguldak ta, lise öğrenimimi Rize de tamamladım. istanbul üniversitesi Felsefe Bölümünden 2013 yılında mezun oldum. Kocluk alanında eğitimlerimi Uluslararasi Kocluk Federasyonu (ICF) akrediteli Fa Coach Academy de tamamladım. Profesyonel Koc olarak Bireysel ve Aile&Iliskiler Koclugu hizmeti vermekteyim. Amerika dan dünyanın heryerine Kadınlara ve Ailelere online olarak Türkçe ve Ingilizce Kocluk hizmeti vermekte ve ayni zamanda Motivasyon Seminerl
Güliz A.

Güliz A.

Yaşam Koçu · Beylikdüzü, İstanbul
Zamanın az , hedeflerin çok olduğu ve organize olmakta gerçekten zorlanılan dönemlerdeyiz. Oysa hedefe ulaşmak için sistem ve plan, en önemlisi de bunlara bağlı kalarak gerçek anlamda eyleme geçebilmek çok önemli. Hayatınızda daha iyi olmasını ya da daha iyi yapmayı arzu ettiğiniz şeyler varsa, bu konudaki tüm potansiyeliniz kullanıp mevcut blokajlarınızı ortadan kaldırarak hedefinize doğru alacağınız yolda size yol arkadaşlığı yapabilirim. Aldığım akademik eğitimler ve tecrübelerimle beraber s
Emrah B.

Emrah B.

Yaşam Koçu · Beylikdüzü, İstanbul
Eğitim verdiğim bireylerin, karşılaştığı sorunları ve problemleri çözebilen ve kendisi kendinin öğretmeni olduğu bir felsefeyle eğitim hizmeti sunmaktayım.
Samet S.

Samet S.

Yaşam Koçu · Büyükçekmece, İstanbul
Koç bireylerin kendilerini keşfetmelerine, problemlerini çözmelerine ve fırsatları değerlendirmelerine yardımcı olan kişidir. Sizi yönlendirmek ya da sorularınıza yanıt vermek yerine, sorular sorarak sizin yanıtları bulmanıza yardımcı olur. Yaşamdan ne istediğinizi ve önceliklerinizi belirlemenize, hedefler koymanıza ve bunlara nasıl ulaşacağınızı görmenize yardımcı olur. Bunu yaparken çözüm odaklı çalışır ve geçmişe takılıp kalmaz. Koçluk yan yana yapılan yolculuktur… Yeditepe Üniversitesinden
Hacı Bayram K.

Hacı Bayram K.

Yaşam Koçu · Esenyurt, İstanbul
Merhaba. ESENYURTBESLENME KULÜBÜ olarak çevremizdeki kişilerin daha sağlıklı ve mutlu yaşaması için çalışıyoruz. Eğer çevrenizde beslenme kaynaklı sağlık, kilo, enerji ve sindirim problemi yaşayan tanıdıklarınız varsa yardımcı olabiliriz. MUTLU SAĞLIKLI BAŞARILI BİR YAŞAM DİLERİM.
Tahsin  K.

Tahsin K.

Yaşam Koçu · Beylikdüzü, İstanbul
Profesyonel Yaşam Koçluğu yapıyorum. ICF (Uluslararası Koçluk Federasyonu) onaylı koçluk eğitimim var. İlk seanstan ücret talep etmiyorum, memnuniyet olması durumunda devam .
Pozitif Eğitim Ve Danışmanlık

Pozitif Eğitim Ve Danışmanlık

Yaşam Koçu · Beylikdüzü, İstanbul
Genellikle bu kısım, bir başkasının ağzından beni anlatıyorlarmış gibi yazılır ama ben burada kendi kendimden bahsedeyim : ) Memur bir baba ve ev hanımı bir annenin ilk çocuğu olarak İstanbul’da dünyaya geldim. Babamın erken vefatı sonrası hayatın gerçekleriyle erken yaşta tanıştım. Yaş 35. Bu yaşıma kadar çoooook şeyi yaşamıma sığdırdım. Ama pek çooooook şeyi daha sığdırma konusunda kararlı ve istekliyim. İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler mezunuyum. Me
Herbal O.

Herbal O.

Yaşam Koçu · Beylikdüzü, İstanbul
Merhaba ben Gülşen Firuze Demir 🌸 Herbalife Beslenme koçuyum. Kilo alma yada kilo verme problemi yaşıyorsanız size yardımcı olabilirim. Sağlıklı beslenerek ideal kilonuza ulaşmanız mümkün. . 💚 1 aylık süreçte 4-8 kg arası net sonuç aldırıyorum. Daha detaylı bilgi için bana ulaşın 💜 instagram : @herbalofis
Emine S.

Emine S.

Yaşam Koçu · Beylikdüzü, İstanbul
Insan hayatında dönem dönem ilerlediği yolda takılır sorular ve bulamadığı cevaplar karşısında çaresiz kalır işte tam o dönemde olduğunuz zamanlarda biz sizin o sorularınıza cevap bulmanıza yardımcı oluyoruz ki siz o yolda rahat yürüyebilesiniz
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
B
Yaşam Koçu   25/03/2019

Duygu Hanım’la tanışmam tamamen tesadüfi gerçekleşti. Ama adına artık şans diyorum. Ve iyi ki kendisiyle tanışmışım. Bir danışmandan daha fazlası olduğunu gördüm. İlk seansımızı memnuniyetle geçirdikten sonra devama karar verdik.

         
Beste Danışmaz
Yaşam Koçu   16/03/2019

İlk görüşmemiz olmasına rağmen kendi adıma gayet faydalı geçtiğini düşünmekteyim. Kendisi ile çalışmaya memnuniyetle devam edeceğim. Ozan bey işinin ehli bir yaşam koçu.

         
Esin Orac
Yaşam Koçu   28/02/2019

Gerçekten alaninda çok profesyonel. Kişiye yaklaşımı çok sıcakkanli. Bana çok yardımcı oldu. Çok memnun kaldım.

         
Arzu İşgüzar
Yaşam Koçu   26/02/2019

Yönlendirmesi ve kaliteli tecrubesiyle takıldıgım konularda bana akılcı yollar sunması sorunlarımı cozmeme yetti. Tesekkur ederim.

         
Medine Kılıç
Yaşam Koçu   05/02/2019

Merhabalar :) güler yüzlü ve samimi yaklaşımınızdan ötürü teşekkür ederim. Hayatta bazı konularda farkındalık oluşturmak gerekiyor. Bu konuda yardımcı olduğunuz için de ayriyeten teşekkür ederim benim için keyifli bir vakittir.

         
Selen Ösge
Yaşam Koçu   04/02/2019

Tek Kelime İle bir profesyonel. İşini layıkıyla yapıyor ve oldukça yardımcı oluyor. Hayatımdaki bir çok kararı almama yardımcı oldu. Teşekkürler Nurdan Hanım.

         
Sevim yılmaz
Yaşam Koçu   24/01/2019

Her şeyden önce talebime çok hızlı geri döndüğü için Özgür Bey’e teşekkür ederim. Bugün pek çok koç ile bu kadar çabuk randevulaşmak ve görüşmek mümkün değil. Kariyer konusunda uzun zamandır içinden çıkamadığım ikilemler konusunda Özgür Bey ile yaptığımız seans çok işime yaradı. Nereye takıldığımı ve ne yapmam gerektiğini daha ilk görüşmede fark etmek beni heyecanlandırdı. Teşekkür ederim.

         
Fikri Aydoğdu
Yaşam Koçu   22/01/2019

Bir arkadaşımdan duyduğum Özgür Bey i Armut.com da görünce teklif istedim; hızlı yanıt verdi, kendisiyle koçluk hakkında detaylı bir görüşme yaptık. Koçluk hakkında detaylı, samimi bilgiler verdi. Ertesi sabah ilk seansımızı yaptık. İlk görüşmeden son derece tatmin olmuş ayrıldım. Özgür Bey in anlattıklarımı dinlerkenki dikkati ve sorularıyla beni daha önce fark etmediğim bir bakış açısına ulaştırması beni çok etkiledi. Görüşmelerimiz devam edecek. Hem Özgür Bey e hem Armut.com a teşekkürler.

Yaşam Koçu hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz