En İyi 10 Çankaya Ankara Android Uygulama

3 Android Uygulama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çankaya civarında 163 Android Programcısı hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Şükrü  KIRMAN

Şükrü KIRMAN

Android Uygulama Geliştirme · Çankaya, Ankara
Bilkent üniversitesinde bilgisayar teknolojisi ve bilişim sistemleri bölümünde 4. Sınıf öğrenciyim. Yeni teknolojileri kullanarak bir çok projede yer alma şansım oldu. Genç ve enerjik bir insanım. Istenilen işte yeni teknolojileri kullanmaktan zevk duyarım. Spring,react,redux,mongodb,nodejs,apache ignite db, php,javascript gibi yeni teknolojilerde tecrübeye sahibim.
Arya Teknoloji Laboratuvarları Arya Tech Labs

Arya Teknoloji Laboratuvarları Arya Tech Labs

Android Uygulama Geliştirme · Çankaya, Ankara
Ra Teknoloji Laboratuvarları, Ankara merkezli olarak, tüm Türkiye’ye mobil yazılım alanında kurumsal çözümler sunmaktadır. AR-GE yatırımlarıyla, yazılım çözümlerini sağlam temeller üzerine inşa ederek Türkiye’de artan bir ivme ile ilerlemektedir. Türkiye’ye Arya Tech Labs imzasıyla sunulan bütün yazılım çözümleri detaylı araştırma sonucu, tamamı Türk mühendislerden oluşan ekibimiz tarafından oluşturulmaktadır. Teknoloji çağının gereklerine uygun olarak, Android ve Apple işletim sistemlerinde ça
Cuma Kesici

Cuma Kesici

Android Uygulama Geliştirme · Çankaya, Ankara
Profesyonel android uygulamalarınız geliştirilir. Haber, blog, emlak vs. sitelerinizin android uygulamaları yapılır. Sitenizin veritabanından içerikler çekilir ve uygulama içerisinde uygun tasarımla listelenir. Ayrıca projeleriniz için de başvurabilirsiniz. 2013 yılından bu yana Android uygulama geliştirme ile ilgilenmekteyim. İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesinde Endüstri Mühendisliği bölümü 3.Sınıf öğrencisiyim. Son geliştirmiş olduğum uygulamalarımı incelemek isterseniz : https://p
Kivizen

Kivizen

Android Uygulama Geliştirme · Çankaya, Ankara
6 senedir Android pazarının içerisindeyim. Daha öncesinde kendime yaptığım programlarla reklam yoluyla gelir elde ederdim ancak fikirlerimiz risk yatırımcılarınca değerlenip şirketleşince bu işi hobi olarak yapmayı bırakıp sadece iş olarak çalışmaya başladım. Tabii ki kafamın bir yerlerinde işten bağımsız uygulamalar yapma isteği hep oldu. Armut sitesini gördükten sonra kendimi biraz işten soyutlayıp, farklı projelere yönelebileceğimi düşünüyorum.
Abdullah Bodur

Abdullah Bodur

Android Uygulama Geliştirme · Çankaya, Ankara
Merhabalar ben Abdullah, Hacettepe Üniversitesi Bilgisayar Mühedisliği lisans öğrencisiyim. Android'e meraklı birisi olarak birsürü tecrübe kazandım ve artık bu tecrubemi siz değerli müşterilere aktarmak istiyorum
Caner Samut

Caner Samut

Android Uygulama Geliştirme · Çankaya, Ankara
3 yıldır mobil uygulama geliştirme konusunda profesyonel olarak çalışmaktayım. Geliştirmiş olduğum 10 dan fazla proje ve deneyimim ile size en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışırım. Mobil uygulama tasarım ve yazılımı konusunda son derece profesyonel çözümler üretip hizmet vermekteyim.
Murat Arslan

Murat Arslan

Android Uygulama Geliştirme · Çankaya, Ankara
Android mobil uygulama geliştirmek isteyenler için Temel-Orta-İleri seviye Android programlama dersi verilmektedir. Bu eğitim sırasında birden çok uygulama geliştirilecek ve öğrenme süreci uygulamalar üzerinden çok daha basite indirgenerek gerçekleştirilecek. En son teknolojiler kullanılarak (Android Studio, Material Design vb.) hem görsel açıdan hem de kod tasarımı açısından Android uygulama geliştirme süreçleri öğretilecek. Eğer temel programlama bilginiz ve Java altyapınız var ise e
Sbd Netsolutions

Sbd Netsolutions

Android Uygulama Geliştirme · Çankaya, Ankara
SDB NETSOLUTIONS olarak amacımız dijital dünyanın karmaşıklığını sizlere yaşatmadan anlaşılır ve şık çözümler üretmektir. Günümüzde her işin internet üzerinden yapıldığının farkındayız. Tam da bu yüzden bu sanal dünyada sorunsuz ve anlaşılır çözümlerimizle yanınızdayız.
Burak Temizci

Burak Temizci

Android Uygulama Geliştirme · Çankaya, Ankara
Merhaba çeşitli bilişim şirketlerinde mobil uygulama geliştiricisi olarak görev aldım. Android platformu üzerinde geliştirme yapıyorum. Uzmanlık alanlarım: sunucu istemci etkileşimli uygulamalar, görüntü işleme, yapay zeka.
Umobile Soft

Umobile Soft

Android Uygulama Geliştirme · Çankaya, Ankara
Mobil uygulamalar geliştiren yeni bir şirketiz . Bundan önce Hacettepe ve Odtu Teknokentte bakanlıklar için uygulama geliştiren bir şirkette 1 yıl çalıştık ve ayrılıp kendi işimizi kurmaya çalışıyrouz. Bilgisayar alanında toplamda 3 senelik bir deneyimimiz var.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Cenk E.
Android Uygulama   05/05/2020

Aykut Bey çok ilgili ve tecrübeli ekibiyle belirtilen süre içinde işi tamamladı. Kendisine ve ekibine teşekkür ediyorum.

         
Onur A.
Android Uygulama   05/05/2020

Cok memnun kaldım 😊 işin hakkini ve aldığı ücretin karşılığını kat kat veriyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum

         
Memed S.
Android Uygulama   21/01/2020
gallery thumbnail

Hazırlattigim Mobil uygulamadan memnun kaldım, işini iyi bilen bir arakadaş irfan bey ayrica içiniz rahat bir sekilde iş yapabileceginiz bir bey efendi.

         
Salih Y.
Android Uygulama   20/01/2020

İstemis oldugum uygulama en kisa surede hazirlandi. Kontrol paneli sayesinde mobil uygulamaya kendim istedigim guncellemeyi cok rahat ve kolay sekilde yapabiliyorum.

         
Bahadır K.
Android Uygulama   29/10/2019

Daha önce birçok defa deneyip gerçekleştiremediğim uygulamamı, Çağatay Bey sayesinde hayata geçirdim, Gerçekten işinin hakkını fazlasıyla veren bir yazılımcı, deneyimiyle de projeyi iyileştirme konusunda çok yardımcı oldu..Herkese tavsiye ediyorum.

         
Ahmet Ş.
Android Uygulama   15/10/2019

Eline emeğine sağlık. Teknolojiye , çoğu platforma hakim bir yazılımcı olmandan ve en önemlisi de iyi niyetinden ötürü teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim.

         
Volkan Y.
Android Uygulama   19/08/2019

Uyum, pratiklik, zamanlama ve idrak açısından çok başarılı. Süreci de güzel götürebiliyor. Hızlı. Teşekkürler.

         
Hakan T.
Android Uygulama   15/08/2019

Ertuğrul bey İle android projem için çalışma yaptık çok memnun kaldım. Proje için tüm istediklerimi eksiksiz yerine getirdi. Kendisine çok teşekkür ederim.

Android Uygulama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz