En İyi 10 Çankaya Ankara Android Uygulama

4 Android Uygulama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çankaya civarında 146 Android Uygulama Geliştirme Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Muhammed D.

Muhammed D.

Android Uygulama Geliştirme · Çankaya, Ankara
Bir çok projede yer aldım. Her görevi eksiksiz başarıyla tamamladım. Bilmiyorum sözcüğünü lugatımdan çıkarıp öğrenir yaparızla yer değiştirdim. Daha nice projelerde yüksek motivasyon ve azimle çalışmak birinci önceliğimdir.
Cuma K.

Cuma K.

Android Uygulama Geliştirme · Çankaya, Ankara
Profesyonel android uygulamalarınız geliştirilir. Haber, blog, emlak vs. sitelerinizin android uygulamaları yapılır. Sitenizin veritabanından içerikler çekilir ve uygulama içerisinde uygun tasarımla listelenir. Ayrıca projeleriniz için de başvurabilirsiniz. 2013 yılından bu yana Android uygulama geliştirme ile ilgilenmekteyim. İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesinde Endüstri Mühendisliği bölümü 3.Sınıf öğrencisiyim. Son geliştirmiş olduğum uygulamalarımı incelemek isterseniz : https://p
Hülya Şermin K.

Hülya Şermin K.

Android Uygulama Geliştirme · Çankaya, Ankara
Hacettepe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim. Daha önce bir çok oyun ve uygulama geliştirdim.
Onur Ö.

Onur Ö.

Android Uygulama Geliştirme · Çankaya, Ankara
Merhaba, Ben 4. sınıf üniversite öğrencisiyim ve okul paramı çıkarmak için uygulama yazıyorum. Orta ve küçük projelerinizde sizlere yardım edebilirim.
Ahmet Samet H.

Ahmet Samet H.

Android Uygulama Geliştirme · Çankaya, Ankara
Başkent Üniversitesi, Elektrik-Elektronik Mühendisliğini 1.lik derecesiyle bitirdim. İstediğiniz tüm Android uygulama fikirlerinizi düşük maliyetle gerçekleştirebiliriz. Ayrıca IOS uygulama da geliştirmekteyiz. 10.000 kullanıcıya sahip uygulamamızdan sizin için geliştirdiğimiz uygulamalara yönlendirme de yapabiliriz.
Caner S.

Caner S.

Android Uygulama Geliştirme · Çankaya, Ankara
3 yıldır mobil uygulama geliştirme konusunda profesyonel olarak çalışmaktayım. Geliştirmiş olduğum 10 dan fazla proje ve deneyimim ile size en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışırım. Mobil uygulama tasarım ve yazılımı konusunda son derece profesyonel çözümler üretip hizmet vermekteyim.
Arya Teknoloji Laboratuvarları Arya Tech Labs

Arya Teknoloji Laboratuvarları Arya Tech Labs

Android Uygulama Geliştirme · Çankaya, Ankara
Ra Teknoloji Laboratuvarları, Ankara merkezli olarak, tüm Türkiye’ye mobil yazılım alanında kurumsal çözümler sunmaktadır. AR-GE yatırımlarıyla, yazılım çözümlerini sağlam temeller üzerine inşa ederek Türkiye’de artan bir ivme ile ilerlemektedir. Türkiye’ye Arya Tech Labs imzasıyla sunulan bütün yazılım çözümleri detaylı araştırma sonucu, tamamı Türk mühendislerden oluşan ekibimiz tarafından oluşturulmaktadır. Teknoloji çağının gereklerine uygun olarak, Android ve Apple işletim sistemlerinde ça
Sbd Netsolutions

Sbd Netsolutions

Android Uygulama Geliştirme · Çankaya, Ankara
SDB NETSOLUTIONS olarak amacımız dijital dünyanın karmaşıklığını sizlere yaşatmadan anlaşılır ve şık çözümler üretmektir. Günümüzde her işin internet üzerinden yapıldığının farkındayız. Tam da bu yüzden bu sanal dünyada sorunsuz ve anlaşılır çözümlerimizle yanınızdayız.
Eyüp A.

Eyüp A.

Android Uygulama Geliştirme · Çankaya, Ankara
Android ve ios uygulamalarınızı yaparım. Ücretlerim Kısa bir süreliğine %20 indirimli olacaktır. , Referans uygulamalar : https: play.google.com store search?q bildirbana https: play.google.com store apps details?id com.serdauysal.sevdauysal
Umobile S.

Umobile S.

Android Uygulama Geliştirme · Çankaya, Ankara
Mobil uygulamalar geliştiren yeni bir şirketiz . Bundan önce Hacettepe ve Odtu Teknokentte bakanlıklar için uygulama geliştiren bir şirkette 1 yıl çalıştık ve ayrılıp kendi işimizi kurmaya çalışıyrouz. Bilgisayar alanında toplamda 3 senelik bir deneyimimiz var.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Samet Peker
Android Uygulama   20/06/2020

Çok ilgili ve güzel bir iş gerçekleştirdik. Gerçekten bu kadar ilgi insanı şımartıyor. Yapılan iş konusunda diyeceğim hiç birşey yok isteklerim fazlasıyla karşılandı süper süper süper.

         
Onur Aru
Android Uygulama   05/05/2020

Cok memnun kaldım 😊 işin hakkini ve aldığı ücretin karşılığını kat kat veriyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum

         
YAŞAR ŞENER
Android Uygulama   11/04/2020

Yapacaklarımızın sınırı sizin hayal gücünüz diyerek başladığımız proje de anlaştıgımız gibi projemiz devam etmekte ve tecrübeleri dahilinde projeye yön vermekte, aklıma takılan soruların tamamını cevapladılar.Her şey için teşekkürler.Şiddetle tavsiye ediyorum...

         
Memed Sah
Android Uygulama   21/01/2020
gallery thumbnail

Hazırlattigim Mobil uygulamadan memnun kaldım, işini iyi bilen bir arakadaş irfan bey ayrica içiniz rahat bir sekilde iş yapabileceginiz bir bey efendi.

         
Nilüfer Kolhan
Android Uygulama   15/08/2019

Carboncode Teknoloji artirilimis gerceklik ile ilgili projemi gerçekten tam istedigim gibi kurgulayip teslim etti . bu firmayi Türkiye'nin geleceğini olarak görüyorum benden 5yildiz almayi hakkettiniz

         
Mehmet Soydan
Android Uygulama   17/07/2019

Carboncode Technology yi yaptıkları web ve mobil uygulamalarını lisanslayarak musteriyi garanti altına aldıkları için araştırıp çalısma kararı aldık.Güvenilirlik anlamında iyi bir sistem geliştirmişler memnunuz herkese tavsiye ederiz

         
Orhan Yılmaz
Android Uygulama   26/06/2019

Taleplerimizi en kısa sürede yerine getirdiğiniz için teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını diliyorum.

         
Sena Koka
Android Uygulama   23/05/2019

işim sağolsun hızlı bir şekilde bitirildi. Erdin Bey le rahat iletişim kurulabiliyor. İsteklerimi projeye ekledi. Bir araya gelip birlikte de tamamını inceledik, beni bilgilendirdi. Program sorunsuz çalıştı. Kendisine teşekkür ediyorum.

Android Uygulama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz