Hizmet Ver

4 Çankaya Android Uygulama Geliştirme Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çankaya civarında 100 Android Programcısı hizmet vermeye hazır.

Android Uygulama Geliştirme

En İyi 10 Çankaya Android Programcısı

Anıl Taylan Durakcan photo

Anıl Taylan Durakcan

13.11.2020

Android Uygulama Geliştirme · Çankaya, Ankara

Merhaba, Ben Anıl Taylan DURAKCAN, Mobil Uygulama (Android/IOS) istekleriniz için görüşmeye hazırım. Hizmetimden memnun kalacağınızdan eminim.

Cevdet V. photo

Cevdet V.

05.08.2020

Android Uygulama Geliştirme · Çankaya, Ankara

15 yıldır bilişim sektöründe yazılım geliştirme faaliyetlerinde bulunuyorum. Java teknolojileri ile kurumsal yazılım geliştirme projeleri. -J2EE -Java -Verltabanı -Web Uygulamaları -Android -Sistem yönetimi -Yazılım projeleri analiz, tasarım ve kodlama -İhtiyaca yönelik yazılım geliştirme -Sistem...

Erkin Eren photo

Erkin Eren

30.08.2018

Android Uygulama Geliştirme · Çankaya, Ankara

Kendi kurmuş olduğum yazılım ekibim içerisinde ve bireysel olarak yazılım alanında ihtiyaçlarınıza etkin çözümler üretiyorum. E-ticaret sistemleri, masaüstü programlar, web siteleri ve android mobil uygulamalar geliştirmekteyim. Kişisel veya kurumsal amaçlı bir çok projede yer aldım. Php, C#,...

Onur Özsoy photo

Onur Özsoy

24.02.2019

Android Uygulama Geliştirme · Çankaya, Ankara

Merhaba, Ben 4. sınıf üniversite öğrencisiyim ve okul paramı çıkarmak için uygulama yazıyorum. Orta ve küçük projelerinizde sizlere yardım edebilirim.

Yusuf Çalışkan photo

Yusuf Çalışkan

31.10.2018

Android Uygulama Geliştirme · Çankaya, Ankara

Daha önce birçok mobile oyun ve uygulama yaptım. robotik projelerde çalışmaya da uygunum

Finex Media photo

Finex Media

16.10.2014

Android Uygulama Geliştirme · Çankaya, Ankara

Şirketimizin ana hedefi bilişim alanında müşterilerinin ihtiyaç duyduğu çözümleri yüksek kalitede ve doğru bir şekilde sunmak, bilişim alanında güvenilir ve optimum çözümler üreten bir şirket olmaktır. Finex Media, genç kadrosu ve dinamizmi ile web tabanlı yazılım, danışmanlık, internet...

Ali Arıkan photo

Ali Arıkan

16.09.2019

Android Uygulama Geliştirme · Çankaya, Ankara

Desktop,web,e-ticaret programlarında aktif olarak görev almaktayım. Mustafa Kemal Üniversitesi bilgisayar Mühendisliği mezunuyum. 12 yıllık yazılım deneyim ile sizlere istediğiniz uygulamayı yapmaya hazırım.

Emrah İnce photo

Emrah İnce

05.02.2019

Android Uygulama Geliştirme · Çankaya, Ankara

4 yıldır yazılım geliştirmekteyim son 3 yıldır Elektronik firmasında yazılım mühendisi olarak çalışmaktayım genel olarak devlet kurumlarına yazılım geliştirmekteyim winform , devexpress , asp.net , android platformlarında bir çok uygulama geliştirdim.

Furkan Gündoğdu photo

Furkan Gündoğdu

23.09.2019

Android Uygulama Geliştirme · Çankaya, Ankara

Ben Furkan Gündoğdu. Yazılım ve Veritabanı Uzmanıyım. Bu işe çocukluktan gönül verip Bilge Adam dan eğitim alarak başladım. Şu anda da uzaktan eğitim ile bilgisayar programcılığı okuyorum. Kendim freelance işler yapmaktayım. Uzman olduğum kendime güvendiğim konular sırayla; 1)MVC 2)HTML, CSS 3)...

Cemil Yeşil photo

Cemil Yeşil

02.11.2013

Android Uygulama Geliştirme · Çankaya, Ankara

Projelendirme Birebir uzmanlık alanlarımız dahilinde projelendirebilme,projenin kabul görmesi veya görmemesi sorun teşkil etmez… Söz Verdiğimiz Zamanda Normal şartlar altında projelerimizi %100 zamanında teslim edebilmenin gururunu taşıyoruz. Kontrol Sizde Tüm şeffaflığıyla projelerinizi...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Çankaya Android Uygulama Geliştirme Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Çankaya Android Uygulama Geliştirme ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Çankaya Android Uygulama Geliştirme için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Android Uygulama Geliştirme için binlerce hizmet veren sana en kaliteli hizmeti sunmak için bekliyor.

Teklif seçmeden önce inceleyebileceğin gerçek müşteri yorumları ve ortalama puan doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Her yıl binlerce kişi Android Uygulama Geliştirme için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden hallettiğin Android Uygulama Geliştirme işlerini Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Android Uygulama Geliştirme talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Android Uygulama Geliştirme için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Android Uygulama Geliştirme talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Android Uygulama Geliştirme taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Android Uygulama Geliştirme talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Android Uygulama Geliştirme için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Android Uygulama Geliştirme hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Android Uygulama Geliştirme fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Android Uygulama Geliştirme fiyatları, talep detayına göre 500 TL ile 50000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl