En İyi 10 Çankaya Ankara Android Uygulama

4 Android Uygulama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çankaya civarında 149 Android Programcısı hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Taktir Ahmet Özdemir

Taktir Ahmet Özdemir

Android Uygulama Geliştirme · Çankaya, Ankara
Temel matematik bilgisine sahip,deneysel çalışmalara yatkın bilimsel ilkelere ve kanıtlara dayanarak değerlendirme yapabilen,fiziğin disiplinler arası çalışmaların temel yapı taşı olduğunun farkında olarak bilgi birikimimi hayatın her alanında kullanmaya çalışan biri olarak sizi temin ederim ki pişman olmayacaksanız.
Ahmet Samet Halıcı

Ahmet Samet Halıcı

Android Uygulama Geliştirme · Çankaya, Ankara
Başkent Üniversitesi, Elektrik-Elektronik Mühendisliğini 1.lik derecesiyle bitirdim. İstediğiniz tüm Android uygulama fikirlerinizi düşük maliyetle gerçekleştirebiliriz. Ayrıca IOS uygulama da geliştirmekteyiz. 10.000 kullanıcıya sahip uygulamamızdan sizin için geliştirdiğimiz uygulamalara yönlendirme de yapabiliriz.
Onur Özsoy

Onur Özsoy

Android Uygulama Geliştirme · Çankaya, Ankara
Merhaba, Ben 4. sınıf üniversite öğrencisiyim ve okul paramı çıkarmak için uygulama yazıyorum. Orta ve küçük projelerinizde sizlere yardım edebilirim.
Cuma Kesici

Cuma Kesici

Android Uygulama Geliştirme · Çankaya, Ankara
Profesyonel android uygulamalarınız geliştirilir. Haber, blog, emlak vs. sitelerinizin android uygulamaları yapılır. Sitenizin veritabanından içerikler çekilir ve uygulama içerisinde uygun tasarımla listelenir. Ayrıca projeleriniz için de başvurabilirsiniz. 2013 yılından bu yana Android uygulama geliştirme ile ilgilenmekteyim. İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesinde Endüstri Mühendisliği bölümü 3.Sınıf öğrencisiyim. Son geliştirmiş olduğum uygulamalarımı incelemek isterseniz : https://p
Hülya Şermin Karakaş

Hülya Şermin Karakaş

Android Uygulama Geliştirme · Çankaya, Ankara
Hacettepe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim. Daha önce bir çok oyun ve uygulama geliştirdim.
OLKAN ÇETİN

OLKAN ÇETİN

Android Uygulama Geliştirme · Çankaya, Ankara
Atılım Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği 3. Sınıf öğrencisiyim. Aynı zamanda Ufuk Üniversitesi'nde ise Bilgi Güvenliği Teknolojileri 1.sınıf öğrencisiyim.4 yıldır java,c#,html dillerinde kodlama yapıyorum. Photoshop ve css programlarında uzmanım.Android ve ios için geliştirdiğim store'da yayınlanan birçok uygulamam mevcut. Aynı şekilde bir çok web sitesi geliştirme deneyimimde oldu. En uygun fiyat ve sizin talepleriniz doğrultusunda en çok düzenleme ve geri dönüş ile birlikte %100 memnuniyet
Kivizen

Kivizen

Android Uygulama Geliştirme · Çankaya, Ankara
6 senedir Android pazarının içerisindeyim. Daha öncesinde kendime yaptığım programlarla reklam yoluyla gelir elde ederdim ancak fikirlerimiz risk yatırımcılarınca değerlenip şirketleşince bu işi hobi olarak yapmayı bırakıp sadece iş olarak çalışmaya başladım. Tabii ki kafamın bir yerlerinde işten bağımsız uygulamalar yapma isteği hep oldu. Armut sitesini gördükten sonra kendimi biraz işten soyutlayıp, farklı projelere yönelebileceğimi düşünüyorum.
Caner Samut

Caner Samut

Android Uygulama Geliştirme · Çankaya, Ankara
3 yıldır mobil uygulama geliştirme konusunda profesyonel olarak çalışmaktayım. Geliştirmiş olduğum 10 dan fazla proje ve deneyimim ile size en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışırım. Mobil uygulama tasarım ve yazılımı konusunda son derece profesyonel çözümler üretip hizmet vermekteyim.
Murat Arslan

Murat Arslan

Android Uygulama Geliştirme · Çankaya, Ankara
Android mobil uygulama geliştirmek isteyenler için Temel-Orta-İleri seviye Android programlama dersi verilmektedir. Bu eğitim sırasında birden çok uygulama geliştirilecek ve öğrenme süreci uygulamalar üzerinden çok daha basite indirgenerek gerçekleştirilecek. En son teknolojiler kullanılarak (Android Studio, Material Design vb.) hem görsel açıdan hem de kod tasarımı açısından Android uygulama geliştirme süreçleri öğretilecek. Eğer temel programlama bilginiz ve Java altyapınız var ise e
Eyüp Akkaya

Eyüp Akkaya

Android Uygulama Geliştirme · Çankaya, Ankara
Android ve ios uygulamalarınızı yaparım. Ücretlerim Kısa bir süreliğine %20 indirimli olacaktır. , Referans uygulamalar : https: play.google.com store search?q bildirbana https: play.google.com store apps details?id com.serdauysal.sevdauysal
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Haydar Tosun
Android Uygulama   18/10/2020

içten samimi olarak şunları söyleyebilirim yeni kurduğum işletmemi kolaylaştıracak bir yazılım programı geliştirdim Bilal beye ilgi ve alakası geç saatte bile olsa yardımcı olması ve fiyat konusunda da bana yardımcı olması gerçekten çok güzeldi. Yaptığı program tertemiz uygulamam ve işime yarayacak yazılımı sadece ve güzel bir şekilde bana ulaştırdı. Bilal beyden şahsım adına ben çok memnun kaldım. Sizlere de önerebilirim pişman olmazsınız. Eğer memnun kalmazsanız paranızı iade edeceğinden hiç bir şüphem yok para konusunda kalbinizde içinizde ferah olsun.

         
Ramazan DUYAR
Android Uygulama   25/09/2020

Selamlar, Korana virüsü ve Covid 19 dan dolayı oluşabilecek bir bulaş durumunu takip etmek için bir uygulama yaptırmayı düşündük. Bu uygulama yemekhane ve servislerde yakın temaslı kişileri kayıt altına almak ve olası bir bulaş durumunda filiasyon ekipleri ile paylaşmaktır. Murat bey bu konuda bize 2 gün gibi kısa bir sürede android ve ios bir uygulama gelitirdi. Hizmet kalitesini ve hızlı dönüşü bize güven verdi. Kendisine ve ekibine teşekkür ediyorum.

         
Samet Peker
Android Uygulama   20/06/2020

Çok ilgili ve güzel bir iş gerçekleştirdik. Gerçekten bu kadar ilgi insanı şımartıyor. Yapılan iş konusunda diyeceğim hiç birşey yok isteklerim fazlasıyla karşılandı süper süper süper.

         
Hüseyin Karaduman
Android Uygulama   27/05/2020

Çok memnunum allah razı olsun her türlü işimi rahat bir şekilde hallediyorlar güven isteyen herkese tavsiye ederim

         
Cenk Esencan
Android Uygulama   05/05/2020

Aykut Bey çok ilgili ve tecrübeli ekibiyle belirtilen süre içinde işi tamamladı. Kendisine ve ekibine teşekkür ediyorum.

         
YAŞAR ŞENER
Android Uygulama   11/04/2020

Yapacaklarımızın sınırı sizin hayal gücünüz diyerek başladığımız proje de anlaştıgımız gibi projemiz devam etmekte ve tecrübeleri dahilinde projeye yön vermekte, aklıma takılan soruların tamamını cevapladılar.Her şey için teşekkürler.Şiddetle tavsiye ediyorum...

         
Kemal Yazıcı
Android Uygulama   21/01/2020

Yıllardır bu sektörün içindeyim. Birçok yere de uygulama yaptırdık. Ama Carboncode Technology gibi güzel bir şirkete rastlamadım. Bir kere çok profesyoneller. Hem yazılım tarafında 10 numara hizmet verdiler. Hem de pazarlama konusunda bize çok güzel şekilde yol gösterdiler. Çok teşekkür ederim her şey için.

         
Memed Sah
Android Uygulama   21/01/2020
gallery thumbnail

Hazırlattigim Mobil uygulamadan memnun kaldım, işini iyi bilen bir arakadaş irfan bey ayrica içiniz rahat bir sekilde iş yapabileceginiz bir bey efendi.

Android Uygulama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz