En İyi 10 Çankaya Ankara Asansör Bakım

4 Asansör Bakım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çankaya civarında 44 Asansör Bakım Servisi hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Lıftcomp Asansör Ve Elektromekanik

Lıftcomp Asansör Ve Elektromekanik

Asansör Bakım · Çankaya, Ankara
Asansörünüz için rekabetçi fiyatlı, yetin personelle yüksek kalitede, hızlı ve kalıcı çözüm üreten, öncelikle işveren yararını gözeten, profesyonel, uluslararası akredite kuruluşlarca sertifikalandırılmış, asansör projelendirme, montaj, bakım ve arıza servis hizmeti. .
Hüseyin Can Baş

Hüseyin Can Baş

Asansör Bakım · Çankaya, Ankara
Asansör insan hayatının vazgeçilmez bir yapı ulaşım aracıdır. Bu ulaşım araçlarına ne kadar değer ve önem veriyoruz? Güvenlik tertibatı ve müfredata uygunluğu nasıldır? Kaliteli hizmet ve uzman kadromuzla hizmet etmekten gurur duyarız. Uzman mühendis ve teknik kadromuz ile asansörünüz için gerekli bütün işlemleri gözünüz kapalı bize teslim edebilirsiniz.
Özgür  Şan

Özgür Şan

Asansör Bakım · Çankaya, Ankara
2006 yılında başlayan güçlü serüvenimiz günümüzde tüm hızıyla ve gelişimi ile devam etmektedir. Asansör firması olarak edindiğimiz misyon, düşük maliyet uğruna kaliteden ödün vermeden son teknoloji takip edip geliştirerek çözüm ortağı olduğumuz müşterilerimize ultra konfor, 7/24 arıza hizmeti ve yaptığımız işin arkasında olmakla siz müşterilerimize güven sunmaktayız. Firma olarak önceliğimizin müşteri memnuniyeti olması bizim bu meslekteki portfoyumuzu geliştirmiştir. Eğer sizde işin ehli,güler
Canberk Asansör Limited Şirketi

Canberk Asansör Limited Şirketi

Asansör Bakım · Altındağ, Ankara
Asansör sektöründe tüm Türkiye ye hizmet veren firmamız 2002 yılında kurulmuş olup,uzman mühendis ve tekniker leri ile hizmet vermeye 7 24 hazır, kıymetli müşteri lerimizin sipariş lerini beklemektedir.
TURKLIFT PLUS ASANSÖR

TURKLIFT PLUS ASANSÖR

Asansör Bakım · Yenimahalle, Ankara
Firmamız, 1996 yılında mühendislik firması olarak kurulmuş ve alanında uzman kadrosuyla faaliyet göstermeye başlamıştır. Hergün gelişen teknolojinin etkisiyle kaliteli hizmet anlayışımız ve üstlenmiş olduğumuz misyonla firmamız sürekli olarak kendisini geliştirmiş ve büyüyerek 2001 yılında TURKLIFT ASANSÖR SAN. TİC. LTD. ŞTİ. olarak sektördeki yerini almıştır. İnşaat, sanayi ve turizm sektörleri hızla gelişirken, TURKLIFT ASANSÖR, müşterileri için talep edilenin ötesinde seçenekler sunara
Teksa Lift Asansör

Teksa Lift Asansör

Asansör Bakım · Mamak, Ankara
Teksa Asansör, konusunda uzman kadrosuyla 1996 yılından beri asansör, montaj, onarım hizmeti vermektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla, kalite faaliyetlerine ve teknik donanım ihtiyaçlarının karşılanmasına, personel eğitimi ve yeterliliğine, yönetim olarak verilen hizmetin takibine önem vermektedir. Bu doğrultuda TSE kalite mevzuatına uygun hizmet vermekte olup hizmetimiz belgelendirilmiştir. Teksa Asansör tüm Türkiye ye hizmet götürecek alt yapı ve teknik donanıma sahiptir.
Ma Lift & Asansör

Ma Lift & Asansör

Asansör Bakım · Mamak, Ankara
FİRMAMIZ HER TİP VE KİLOGRAMDA ELEKTRİKLİ VE HİDROLİK ASANSÖRLERİN ARIZASI,MONTAJI,BAKIMI, REVİZYONU VE RUHSATLANDIRMA KONULARINDA FAALİYET GÖSTERMEKTEDİR. * UZAMAN EKİBİMİZLE GÜN GÜN HİZMET VERİLMEKTEDİR. * GECE E KADAR ARIZA VE ACİL MÜDAHALE EKİPLERİMİZ HAZIR DA BEKLEMEKTEDİR. ACİL SERVİS NUMARAMIZ SAĞLIK LI GÜNLER DİLERİZ.
Arte  AS Asansör

Arte AS Asansör

Asansör Bakım · Altındağ, Ankara
Asansörleriniz en kısa zamanda ve en uygun fiyatlarla uygun hale getirilmesi amacıyla işimizi en güzel biçimde yapma gayesiyle burada bulunmaktayız.
Peaklift Asansör

Peaklift Asansör

Asansör Bakım · Yenimahalle, Ankara
Asansör Bakım , Revizyon , Montaj , Projelendirme işlerinizin hepsi sıkıntısız ve güvenli bir şekilde çözülür.
ZEYBEK ASANSÖR İNŞAAT ELEKTİRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİK LTD.ŞTİ.

ZEYBEK ASANSÖR İNŞAAT ELEKTİRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİK LTD.ŞTİ.

Asansör Bakım · Mamak, Ankara
1993 den beri uzman kadrosuyla tecrübesiyle ankara ve cankiri ve ilçelerinde ASANSÖR İMALAT MONTAJ REVİZYON BAKIM ONARIM RUHSATLANDIRMA PROJELENDİRME YEŞİL ET HİZMETLERİ VERMEKTEYİZ
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
İlker Başkurt
Asansör Bakım   11/09/2020

Güler yüzlü ve işine hakim personel, ilgili ve tecrübeli yönetim kadrosu. Hızlı ve kaliteli hizmet. Teşekkürler Öz Emin asansör...

         
Yuksel Nalbant
Asansör Bakım   10/07/2020

Aldığım fiyatlardan 5 kat daha ucuz olması beni başta tereddüte düşürdü, Mavi etiket almadan ödeme yapmayın dedi, ilk kontrolde etiketimizi aldık, 1 yıllık bakım sözleşmesi imzaladık, bakım sözleşmesi bedelinde de iyi bir fiyat verdi. İyi başladık. İyi devam etmeyi umuyoruz. Teşekkür ederiz.

         
Hamit Can
Asansör Bakım   09/03/2020

Binamızdaki asansörün periyodik muayenesi geçmişti. Asansör bakımı için Armut.Com aracılı ile Gökhan bey ile iletişime geçtim. Kendisi aynı gün gelip asansörü kontrol etti,bakım sözleşmesini yaptık ve periyodik muaye için bağlı bulundugumuz bölgeye bakan asansör muayene kuruluşundan randevuyu oluşturdu. İki gün sonra periyodik muaye için mühendis geldi ve Gökhan Bey'in ilk kontrole geldiği zaman söyledikleri eksiklikler dışında bişey çıkmadı. 4 gün sonra kurum raporu hazırladı ve gönderdi. Rapor Gökhan Beye ulaştığında hemen hızlı bir aksiyon alarak aynı hafta eksikleri giderdi. Şimdi ikinci kontrol muayenesini bekliyoruz. Yeşil etiket için bir engel kalmadı. Gökhan Bey ve ekibi işinde uzman ve dürüst. Gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim.

         
Haluk Karagül
Asansör Bakım   10/02/2020

Asansör aylık bakım işi olup, işe 12 Şubat 2020 tarihi itibariyle başlayacaktır. Bir yıl süreli ve 3 ayı deneme şartlı olacaktır.

         
Batuhan Gözal
Asansör Bakım   12/01/2020

cemal usta gerçekten işini bilen ve yöneticiliğe işinden dolayı zaman ayıramayan yöneticiler için biçilmiş kaftan. bakimlar için kendisi gelmeden önce arar gelir bakımları layığıyla yapar ve işini hakkıyla bitirir. başında durmama gerek bile kalmadan bircok işi kendi taahüt ettiği gibi yaptı. teşekkürler cemal usta

         
Selçuk Gencer
Asansör Bakım   10/05/2019

Gelen teklifler sonucu Metyıl asansörde karar kıldık. Bakımlarımızı eksiksiz yaptılar, personeli de gayet bilgili. Aldığımız hizmetten memnun kaldık.

         
İsmail Bayır
Asansör Bakım   03/05/2019

Settar bey, bu işin çekirdeğinden yetişme, diyaloğu güçlü, işini profesyonel şekilde yapan bir abimiz. Biz gayet memnunuz tavsiye ederiz.

         
Harun Yuca
Asansör Bakım   24/04/2019

Uygun ve duzgun bir fiyat ile ELSCO ASANSÖR FIRMASINA tesekkur ederim. Sozlesmeyi karsilikli imzalayip ișe koyulduk 👍🏻tavsiye edilebilir bir firma.

Asansör Bakım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz