En İyi 10 Çankaya Ankara İngilizce Çeviri

4 İngilizce Çeviri Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çankaya civarında 415 İngilizce Çevirmen ve Tercüman hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
İbrahim T.

İbrahim T.

İngilizce Çevirmen · Çankaya, Ankara
İngiliz Dili ve Edb. öğrencisinden, yazım kurallarına uygun, Türkçe ve İngilizce dilbilgisine hakim bir çeviri hizmeti. Fiyat makuldür, zamanında teslim edilir.
Elif D.

Elif D.

İngilizce Çevirmen · Çankaya, Ankara
Dr Ögretim üyesi Elif Demirel halen bir devlet universitesinde mutercim tercumanlik bolumunde ogretim uyesi olarak gorev yapmakta ve akademik arastirmalar yurutmektedir. Deneyimli bir İngilizce eğitimcisi ve akademisyen olan Elif Demirel in ozellikle bilimsel makale çevirileri konusunda uzmanlığı vardir. Bircok konuda akademik makale cevirileri bulunmaktadir Tip, sosyal bilimler, fen bilimleri ve mimari alaninda bircok akademik ceviri yapmistir. Bu alanlarda tercih edilen bir çevirmendir. Çevir
Yıldırım I.

Yıldırım I.

İngilizce Çevirmen · Çankaya, Ankara
ABD de master yaptım ve burada uzun yıllar yaşadım. Halen Londra merkezli bir şirkette tam zamanlı olarak çalışmaktayım. Profesyonel tercüme, akademik metin/makale yazımı ve editing alanlarında üst seviye yeterlilik sahibiyim.
Can G.

Can G.

İngilizce Çevirmen · Çankaya, Ankara
8 senelik profesyonel çeviri deneyimim var. Üniversite dahil olmak üzere bütün eğitim hayatım boyunca %100 İngilizce eğitim gördüm. Yurt dışında yaşadım, 111 puanlık TOEFL iBT yetkinlik sertifikam var ve dış ticarette çalışıyorum. İngilizce her gün yoğun olarak kullandığım bir araç ve medikal, mühendislik, hukuk vb. gibi içeriklere sahip teknik metin çevirisi konusunda da kapsamlı deneyim sahibiyim. Simultane çeviri deneyimim de mevcuttur. İstenilirse eski çeviri projelerimden örnekler sunabil
Gizem K.

Gizem K.

İngilizce Çevirmen · Çankaya, Ankara
Merhabalar. ODTÜ EFL son sınıf öğrencisiyim. 4 yıldır hayatımı İngilizce-Türkçe çeviriler yaparak kazanıyorum. Daha profesyonel ve güvenilir bir ortamda çalışmak istediğim için armut.com üyesi olma kararı aldım. Size akademik hayatınızda yardımcı olabilmem için benimle iletişime geçmeniz yeterli :) İngilizce -.Türkçe çeviri ya da ödev/article yazımları için mesajlarınızı bekliyorum.
Müge Ö.

Müge Ö.

İngilizce Çevirmen · Çankaya, Ankara
30 yıllık deneyime sahip bir çevirmen olarak becerilerim ve deneyimlerim doğrultusunda, başarılı ve hedefinize yönelik bir çeviri hizmeti sunacağımı biliyorum. İngilizce - Türkçe ve Türkçe - İngilizce olarak, mimarlık ve tasarım, teknoloji, resmi konular, güvenlik, pazarlama ve reklam, web sitesi,ihracat-ithalat, kalite kontrol yönetimi, AB projeleri, edebi belgeler ve makaleler, yönetim ve lojistik konularında, ödevler kapsamında Büyükelçilikler, şirketler, öğrenciler, vb. için çeviriler y
Mehmet A.

Mehmet A.

İngilizce Çevirmen · Çankaya, Ankara
Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler öğrencisiyim. Bölümüm İngilizce dilinde ve sözel ağırlıklı olduğunda makaleler ve çevirilerle çok ilgilenmek durumundayım.
Nilay  Ş.

Nilay Ş.

İngilizce Çevirmen · Çankaya, Ankara
Orta Doğu Teknik Üniversitesi Eğitim Fakültesi son sınıf öğrencisiyim. ODTÜ nün İngilizce Yeterlilik Sınavı nda üstün bir başarı sağladım. Bölümüm gereği sıklıkla İngilizce dilinde makaleler yazıyor, uzun metinli projeler hazırlıyorum. İngilizce akademik dile ileri derecede hakimim. Her türlü metin (makale, tez, teknik metinler, vs.) için İngilizce-Türkçe ve Türkçe-İngilizce çeviriler yapabilirim.
Eşref Ö.

Eşref Ö.

İngilizce Çevirmen · Çankaya, Ankara
Ortaokul ve lise hayatımı tamamen İngilizce öğrenerek geçirdiğim TED Ankara Koleji'nde tamamladım. Yeminli tercüme hariç her türlü İngilizce çeviri ihtiyacınıza cevap verebilirim.
Melike Su U.

Melike Su U.

İngilizce Çevirmen · Çankaya, Ankara
Merhaba. Bilkent Üniversitesi Mütercim Tercümanlık bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. Fransızca ve İngilizce dillerinde hukuk, ekonomi alanlarında ve bir çok başka alanda teknik çeviri, aynı zamanda edebî çeviri yapmaktayım. 2016 yılından beri ilk ve ortaokul öğrencilerine İngilizce ve Fransızca özel ders vermekteyim. Mutlu günler :)
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Burak Adalar
İngilizce Çeviri   13/06/2020

Melike hanim ile calisarak hizli ve kaliteli bir sonuc aldik. Isini oldukca guzel ve kaliteli yapiyor. Tereddut etmeden tavsiye edebilirim:)

         
Ramazan Yüksel
İngilizce Çeviri   24/05/2020

Çevirimi gayet güzel ve zamanında yaptı. Süreçte iletişimi oldukça iyidi. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

         
Tuba Yenil
İngilizce Çeviri   19/05/2020

Akademik çeviri olduğu için tereddütlerim vardı fakat uğur bey yaptığı çeviri ile bu tereddütlerimi ortadan kaldırdı. Kendisine çok teşekkür ederim. Güvenebileceğiniz birisi ayrıca elinden geldiğince hızlı bir şekilde teslim ediyor. Düşünmeden Uğur Beyi tercih edebilirsiniz.

         
Ceyda BÜTE
İngilizce Çeviri   28/03/2020

Gerçekten güvenebilirsiniz. Çevirinin kaliteli ve anlamlı olduğunu, özenli ve emek kokan olduğunu, sizin için bitmesi gereken tarihden önce gece gündüz çalışmakta olduğunu söyleyebilirim. Bu yüzden her şey için teşekkür ediyorum.

         
ADEM AKİNANÇ
İngilizce Çeviri   28/02/2020

Hızlı, anlayışlı, halden anlayan bir arkadaş. İlgi ve alakası sayesinde şüphe etmeden iş yapabileceğiniz bir yetenek.

         
Bilkan Yılmaz
İngilizce Çeviri   27/02/2020

Ceren hanım verdiğim çeviriyi çok kısa bir süre içerisinde tamamladı. Kendisine ilgisi ve yardımı için teşekkür ederim:)

         
Osman Akbağ
İngilizce Çeviri   23/02/2020

Fikret bey yurtdışı konkur sunumumuz için yardımcı olmuştur. Alanı olmadığı bir konuya çalışarak gelmesi ve konuyu sahiplenmesi ile de kendisi bize yardımcı olmuştur. Müşterimiz bizi tercih etmesi durumunda kendisiyle tekrar görüşmek isteriz. Kendisine yardımlarından dolayı teşekkür ederiz. Tavsiye ederiz.

         
Deniz S.
İngilizce Çeviri   02/02/2020

Haşim Bey tercümeyi kısa sürede ve özenli bir şekilde hazırlayarak teslim etti. İletişim konusunda hiç sorun yaşamadım, her soruma hızlı bir şekilde yanıt verdiği için teşekkür ederim.

İngilizce Çeviri hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz