En İyi 10 Çankaya İngilizce Çeviri | Armut

En İyi 10 Çankaya Ankara İngilizce Çeviri

4 İngilizce Çeviri Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çankaya civarında 316 İngilizce Çevirmen ve Tercüman hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
F. Ç.

F. Ç.

İngilizce Çevirmen · Çankaya, Ankara
Editor in chief olarak başladığım yayın hayatımda, 30 yıllık şair, 17 yıllık editörlük, 25 yıllık tercümanlık tecrübem var. Basın bültenleri, röportajlar, broşür içerikleri, faaliyet raporları, proje içerikleri, dergiler, WEB siteleri gibi pek çok alanda resmî/sivil kurumlara hizmet verdim. Çeşitli dergilerde yayımladığım şiirlerimi 2 şiir kitabımda topladım, basıma hazırlıyorum. 2 roman-araştırma tarzında kitap da sırada bekliyor. Yerli/yabancı birçok dokümanın, dijital platformda/manuel, yazı
İbrahim T.

İbrahim T.

İngilizce Çevirmen · Çankaya, Ankara
İngiliz Dili ve Edb. öğrencisinden, yazım kurallarına uygun, Türkçe ve İngilizce dilbilgisine hakim bir çeviri hizmeti. Fiyat makuldür, zamanında teslim edilir.
Özgün Y.

Özgün Y.

İngilizce Çevirmen · Çankaya, Ankara
Mütercim Tercümanlık bölümü mezunuyum. Çeviribilim bölümünde yüksek lisans eğitimime devam ediyorum. Şu anda bir AB projesinde çevirmen olarak çalışıyorum. Yaklaşık 8 senedir İngilizce-Türkçe ve Türkçe-İngilizce çeviriler yapıyorum.
Can T.

Can T.

İngilizce Çevirmen · Çankaya, Ankara
İngilizce den Türkçe ye , Türkçe den İngilizce ye her türlü tercüme yapılır. Bilimsel, tıbbi, literatür, broşür, kitap-kitapçık, idari vb. gibi türlü alanda güvenilir ve akıcı tercüme yapılır.
Ayşen  K.

Ayşen K.

İngilizce Çevirmen · Çankaya, Ankara
Özellikle hukuk ve teknik alanlarında olmak üzere çeviri taleplerinizi beklemekteyim. Ücreti teklif alarak konuşmamız daha doğru olacaktır. Kırıkkale İngilizce Mütercim-Tercümanlık mezun öğrencisiyim. Daha öncesinde 3 Yıllık bir TED tecrübem oldu. Stajımı BM'de gerçekleştirdim. Şimdiden teşekkürler.
Ömer D.

Ömer D.

İngilizce Çevirmen · Çankaya, Ankara
Ankara Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum. İstanbul ve Ankara'da yaşıyorum. İngilizce-Türkçe, Türkçe-İngilizce çevirilerinizi hızlı ve kaliteli şekilde yapabilirim. Ayrıca özel ders de vermekteyim.
Gokhan E.

Gokhan E.

İngilizce Çevirmen · Çankaya, Ankara
İngilizceden Türkçeye belirlenen sürede etkili ve güzel bir çeviri gerçekleştirebilirim. Gerekli görüldüğü takdirde yapılan çeviride düzeltme ve değişiklik yapabilirim.
Haydar A.

Haydar A.

İngilizce Çevirmen · Çankaya, Ankara
Orta Doğu Teknik Üniversitesi fizik bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. Akademik ve resmi düzeyde çevirileri yapabilecek kadar ingilizce biliyorum. Fen bilimleri ve matematik alanındaki çevirileri tercih etmekle birlikte mimari, tıbbi ve hukuk metinlerinin çevirilerini de daha önce yaptığım ve memnuniyetle karşılandığım için bunları da tercih ediyorum.
Ayşenur E.

Ayşenur E.

İngilizce Çevirmen · Çankaya, Ankara
Hacettepe Üniversitesi Mütercim-Tercümanlık öğrencisiyim. -İngilizce-Türkçe metin, makale, şarkı vs. çevirisi yapabilirim, sunum hazırlayabilir ya da hazır sunumu çevirebilirim. -Çevrili metinlerin orjinal nüshası da elimde olduğu sürece redaksiyonunu yapabilirim. -En çok 3 gün içerisinde size teslim ederim.
Onat T.

Onat T.

İngilizce Çevirmen · Çankaya, Ankara
Kurumsal ve Bireysel Çeviri, Tercüme, Danışmanlık Hizmetleri için Deneyimli ve ile Dinamik Ekip ile Profesyonel Çözümlere ulaşın.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Belma Cihaner
İngilizce Çeviri   19/11/2019

Söylediği gibi ücret konusunda onunla konuşmadan kimseyle anlaşmayın :) ayrıca enerjisi, sadece verdiğiniz iş ile yetinmeyip ek kaynaklar bulması ve yönlendirmesiyle istediğinizden fazlasını veriyor. Emeğiniz ve yardımlarınız için teşekkürler 🙏🏻 Bundan sonra başka birini aramama gerek yok

         
Gamze Güldiken
İngilizce Çeviri   12/11/2019

14 dakikalık sadece konuşma olan bir youtube videosunu birkaç saatte çevirip hatasız bana teslim etti.çok teşekkür ederim

         
Ülkü Kaya
İngilizce Çeviri   31/10/2019

Ibrahim bey ile tanistigim icin cok memnunum kendisi istenilenden fazlasini yaparak sizi şaşırtabiliyor cok hizli teslimat gerceklestirdi kesinlikle bundan sonraki işlerimde beraberiz

         
Mehmet Ünal
İngilizce Çeviri   21/10/2019

Ayşe hanım hızlı ve terminolojik olarak farklı bir sektörde olmamıza rağmen çok uygun bir çeviri yaptı bize. Biz kendisinden gayet memnun kaldık. Kesinlikle tavsiye ederim.

         
Kadir Ağaoğlu
İngilizce Çeviri   19/09/2019

Firma sahibi gayet saygılı ve nazikti.İsteklerimi yüzyüze bile gelmeden telefondan dinleyip arzum doğrultusunda çözdüler.Söz verdikleri gün ve saatte çevirimi teslim ettiler.Hatta üzerinde rivize isteğimi de geri çevirmediler.Gayet memnun kaldım.İhtiyacim olduğunda düşünmeden tekrar kendileriyle çalışacağım.

         
HUMEYRA YILMAZ
İngilizce Çeviri   09/09/2019

Uğur Bey ile kavramsal bakımdan da oldukça çok boyutlu doktora tezimin çevirisi için çalıştık. hem metnin aslına bağlı kalma, ingilizce diline hakimiyet hem de zamanında ve özenli çalışma konusunda dört dörtlük bir iş çıkardı. ayrıca iletişim ve üslup konusunda da oldukça kibar ve saygılı bir kişi. gönül rahatlığıyla güvenebileceğiniz profesyonel bir çevirmen. kendisiyle her zaman çalışmak isterim ve soran herkese de tavsiye ederim.

         
Oğuzhan Kasırga
İngilizce Çeviri   23/07/2019

Hızlı ve kaliteli bir işti. Profesyonel tercüme için teşekkürler. Gönül rahaylığıyla tavsiye ederim.

         
Yelda Kökçü
İngilizce Çeviri   04/06/2019

İşini layığı ile belirlenen sürede yapan bir çevirmenle çalıştım. Gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.

İngilizce Çeviri hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz