En İyi 10 Çankaya Marka Tescil | Armut

En İyi 10 Çankaya Ankara Marka Tescil

4 Marka Tescil Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çankaya civarında 23 Marka Tescil hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Tubay Danışmanlık Ve Temsilcilik Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.

Tubay Danışmanlık Ve Temsilcilik Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.

Marka Tescil · Çankaya, Ankara
Marka patent endüstriyel tasarım ve faydalı modellerin tescil işlemlerini yapan, müşterisiyle şeffaf bir ilişki kurmayı hedefleyen ve tüm Türkiye çapında faaliyet gösteren bir firmayız.
İşte M.

İşte M.

Marka Tescil · Çankaya, Ankara
Markalaşmanın önemi çerçevesinde her anlamda yaratıcı ve yenilikçi bir bakış açısı ile hizmet vermekteyiz. Her zaman sorularınıza yanıt bulacağına emin olabilirsiniz.
Oluşum Patent Marka Ve Sinai Haklar Danışmanlık

Oluşum Patent Marka Ve Sinai Haklar Danışmanlık

Marka Tescil · Çankaya, Ankara
MARKA TESCİLİ ,PATENT ,FAYDALI MODEL TASARIM TESCİLİ KONULARI İLE BERABER KALİTE BELGELERİ ISO ,TSE CE BELGELERİNDE KALİTELİ ÇÖZÜM ORTAĞINIZ
Kümelendik Platformu

Kümelendik Platformu

Marka Tescil · Çankaya, Ankara
Kalkınma Ofisi Ltd.Şti. koordinasyonunda konularında ihtisaslaşmış uzmanların üst kimlik olarak kümelendiği hizmet platformudur. Hizmetlerini bölge,sorumluluk ve yetki kıstaslarıyla tanımlanmış koordinatörler gözetiminde vermektedir. Ülke genelinde yaşanan bilgi kirliliğini aşacak birikime sahip uzmanlarımız; işletmelerimizin ihtiyaç duydukları bilgi temelindeki donanım ihtiyacına cevap vererek ticaret hayatımızdaki bu büyük boşluğu doldurmaktadırlar. Kümelendik Platformu : bir büy
Vizyon Danışmanlık

Vizyon Danışmanlık

Marka Tescil · Çankaya, Ankara
Vizyon Danışmanlık; çeşitli sektörlerdeki 250 yi aşkın yerli ve yabancı özel sektör ve kamu kuruluşuna danışmanlık hizmeti vermektedir. Vizyon 17 yıllık tecrübesiyle; Marka & Patent, Yatırım Teşvik Belgesi, İthal İzinleri ve diğer alanlarda faaliyet göstermektedir.
Hüseyin  Ç.

Hüseyin Ç.

Marka Tescil · Çankaya, Ankara
TÜRKPA MARKA PATENT TESCİL DANIŞMANLIK HİZMETLERİ, Sınaî mülkiyet hakları ile birlikte kalite belgelendirme işlemleri konularında danışmanlık faaliyetlerini 13 yıllık aktif tecrübesi ile Ankara ve İstanbul ofislerinde yürütmektedir.
Açılım Marka Patent Tescil Ve Danışmanlık

Açılım Marka Patent Tescil Ve Danışmanlık

Marka Tescil · Çankaya, Ankara
Merkezi Ankara'da bulunan Açılım Patent Tescil Ofisi; Marka Tescil, Patent Tescil, Marka Tescili, Patent Tescili, konuları ve İstanbul' daki Ofisi ile 'de Sinai Fikri Haklar ve Mülkiyet Danışmanlığı Konularında Faaliyet göstermektedir. Deneyimli kadromuzla Marka, Patent ve Endüstriyel Tasarım Tescil İşlemleri ile Telif Hakları, Barkod, Alan Adları ve Web Sayfası hazırlıkları ile Çevre Danışmanlığı Hizmetlerini Sunmaktadır.
Etiket Patent Danışmanlık Hizmetleri

Etiket Patent Danışmanlık Hizmetleri

Marka Tescil · Çankaya, Ankara
Etiket Patent Danışmanlık Hizmetleri, Marka Vekili Çağlar Özden tarafından kurulmuştur. Türk Patent Enstitüsü’ne bağlı bir resmi vekil şirkettir. Şirketin ana amacı sınai ve fikri haklar kapsamında müvekkillere ait marka, patent ve endüstriyel tasarım tescili işlemlerinin Türkiye’de ve uluslararası alanda gerçekleştirilmesidir. Şirket aynı zamanda kurumsal kimlik danışmanlığı kapsamında müşterilerinin ticari markalarına dair konsept düzenleme, tasarım ve yazılım çalışmalarını üstlenmektedir.
Mtp Marka Ve Patent Tescil Ofisi

Mtp Marka Ve Patent Tescil Ofisi

Marka Tescil · Çankaya, Ankara
Sınai Mülkiyet Hakları Kapsamında yer alan; marka tescili, patent tescili, Faydalı Model Tescili, Endüstriyel Tasarım Tescili ve Coğrafi işaret tescilleri konusunda yurtiçi ve yurtdışı gerçek ve tüzel kişiliğe sahip bir çok firmaya vekillik ve danışmanlık hizmeti veren profesyonel bir kuruluştur. Merkezi, Kızılay Ankara’da bulunan MTP Marka ve Patent Tescil Ofisimiz, sizlere daha iyi ve hızlı bir hizmet sunabilmek için, Türk Patent Enstitüsü’nün karşısında Hipodrom Şubesini de siz değerli m
Kutlu Marka Patent Ve Müşavirlik Ltd. Şt

Kutlu Marka Patent Ve Müşavirlik Ltd. Şt

Marka Tescil · Çankaya, Ankara
Şirketimiz 1997 yılından beri Marka & Patent & Tasarım ve Coğrafi İşaret Tescil ve Vekillik hizmetleri ile Yatırım Teşvik Müşavirlği (Yatırım Teşvik Belgesi, Turizm Yatırım Belgesi, Dahilde İşleme İzin Belgesi, Yabancı Personel Çlıştırma İzni, vb. Belgeler ile Barkod ve Domain alımı hizmetlerini güven içiersinde vermektedir.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Süleyman Talat Ünel
Marka Tescil   23/07/2019

Marka tescili ile ilgili aklıma takılan tüm soruları gayet detaylı bir şekilde cevapladılar. Tescil etmek istediğim marka ile ilgili süreç içerisinde oluşabilecek tüm problemler ve gelişmeler hakkında bilgilendirdiler. En önemlisi ise kendi tecrübeleri ile beni yönlendirdiler. Marka ile ilgili uzun yıllar hizmet alacağım ve herkese tavsiye edeceğim bir firma.

         
Çiğdem Yılmaz
Marka Tescil   01/05/2019

Benim bitmek bilmeyen sorularıma sabırla cevap veren Serkan Bey e çok teşekkür ederim.Başvurum hemen gerçekleşti sorunsuz ve hızlı bir şekilde.Umarım markam da onaylanır.

         
Kaan Yomralıoğlu
Marka Tescil   31/03/2018

Çok memnun kaldık gerçekten çok disiplinli ve taahhüt ettiklerini düzgün yapan bir firma tekrar patent alacaksam bir yer aramama gerek yok tebrikler...

         
Mustafa Onur Kayma
Marka Tescil   27/09/2017

İletişime geçmemiz ve işlemlerin başlaması 24 saatten az bir sürede tamamlandı.. Konusunda güven + tecrübe sahibiler.. Teşekkürler

         
Orhan Kaya
Marka Tescil   27/09/2017

Yapılacak işlemi bizzat kendileri anlattılar işini severek ve gönülden yapıyorlar kendileri teşekkürler...

         
Kadir Korkunç
Marka Tescil   18/04/2017

Hızlı, güvenilir, yuz yuze detaylı bilgilendirme ve cozum odaklı bir firma. tesekkurler anlam patent

         
Ramazan Yaşar
Marka Tescil   13/03/2017

Herhangi bir problem yaşamadım. Geldiler anlattılar. İşimi hallettiler. Çok memnun kaldım kendilerinden teşekkürler

         
AHMET BÜLENT KARGI
Marka Tescil   01/03/2017

Gayet olumlu bir işbirliği yaptık, teşekkürler. Ayrıca işin bir kısmını evvelden yaptığım için ciddi bir indirim de yapıldı.

Marka Tescil hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz