Hizmet Ver

4 Çankaya Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çankaya civarında 335 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Matematik Özel Ders

En İyi 10 Çankaya Matematik Özel Ders Öğretmeni

Hasan Sarışın photo

Hasan Sarışın

06.07.2016

Matematik Özel Ders · Çankaya, Ankara

Güncel MEB müfredatına uygun olarak makul fiyatlarla kaliteli eğitim imkanı sunan akademimiz ilkokul, ortaokul, lise öğrencilerine KPSS, DGS, ALES, LGS, TYT, AYT ve ayrica online odevlerde her türlü yardımı sunar. Unutmayın ki ehline denk gelmeyen her şey ziyan olur. Can da, inci mercan da.

Yavuz Kamacı photo

Yavuz Kamacı

29.11.2020

Matematik Özel Ders · Çankaya, Ankara

Her düzeye uygun matematik ve geometri özel dersi. TYT AYT LGS DGS KPSS Matematik ve geometri dersleri veriyorum. 10 senedir özel okullar ve etüt merkezlerin de çalışıyorum. Ankara dışından MATEMATİK-GEOMETRİ ders isteyenler için Görüntülü Uzaktan Eğitim imkanı mevcuttur.

Ahmet Coşar photo

Ahmet Coşar

11.09.2019

Matematik Özel Ders · Çankaya, Ankara

Saygin bir kurumda matematik öğretmenliği yapıyorum. yıldır özel ders vermekteyim. Amacım öğrencilerimin okul hayatlarını ve derslerini sıkıcı ve stresli olmaktan çıkarıp hem keyifli hem de sağlam adımlarla ilerleyerek, yani size rehberlik ederek hayalinizdeki LİSE ya da ÜNİVERSİTEYE kadar eşlik...

Kenan Çilingir photo

Kenan Çilingir

27.08.2018

Matematik Özel Ders · Çankaya, Ankara

ODTÜ Matematik bölümü mezunuyum. Yüksek Lisans derecemi de yine ODTÜ de MBA üzerine yaptım.Ankara da çeşitli okullarda dersler verdim ve yaklaşık 15 senedir özel ders sektörü içerisindeyim ve birçok öğrenci ile çalışma imkanı buldum. Öğrencilerin matematiğe karşı olan önyargısını , korkularını ve...

Nazife E. photo

Nazife E.

12.10.2020

Matematik Özel Ders · Çankaya, Ankara

10 yıldır Ortaokul Matematik Öğretmeni olarak görev yapıyorum. Ortaokul 5,6,7 ve 8. Sınıf LGS matematik özel ders almak için iletişime geçebilirsiniz.

Mustafa Mert photo

Mustafa Mert

21.01.2021

Matematik Özel Ders · Çankaya, Ankara

BİRÇOK ÖZEL DERS TECRÜBESİ BULUNAN BAŞARILI BİR ÖĞRETMENİM. AYNI ZAMANDA MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINA BAĞLI BİR DEVLET OKULUNDA ÇALIŞMAKTAYIM. 2007 YILINDAN BERİ ÖĞRETMENLİK YAPMAKTAYIM VE 10 YILDIR DA ÖZEL DERSLERE YOĞUNLAŞMIŞ DURUMDAYIM. DERSLERİMİZE BAŞLAMADAN ÖNCE ÖN GÖRÜŞME YAPIP SÜRECİN NASIL...

Nuri Güzel photo

Nuri Güzel

08.02.2019

Matematik Özel Ders · Çankaya, Ankara

Derslerimi olabildiğince sistemli ve belli bir program dahilinde işlemeyi tercih ederim.Özel ders talebinden sonra öğrenciyle yapılan ders tanışma amaçlıdır.Bu yüzden önce öğrenciyi tanımak, hazırbulunuşluk düzeyini belirlemek ve ardından da öğrencinin ilgi,istek ve yetenekleri doğrultusunda bir...

A kadir Yaralı photo

A kadir Yaralı

20.09.2018

Matematik Özel Ders · Çankaya, Ankara

30 yıldır öğrencilerime matematiği hem sevdirip hem de iyi öğretiyorum. İLKOKUL ve ORTAOKUL MATEMATİK veGEOMETRİ, YENİ NESİL SORULARLA LGS HAZIRLIKTA çok yetkinim. MEB OKULLARI, ETÜT, DERSANE VE ÖZEL DERS TECRÜBEM DORUK NOKTASINA ULAŞMIŞTIR. ÖĞRENCİ KAPASİTESİNE GÖRE HER ÖĞRENCİYE MATEMATİĞİ HEM...

Celal Hoca photo

Celal Hoca

26.08.2019

Matematik Özel Ders · Çankaya, Ankara

13 yıllık dershane ve özel ders tecrübesi ile özel ders veriyorum. Dersleri ister evinizde isterseniz de kurumumuzda yapabiliriz.

Ali Kaya photo

Ali Kaya

17.09.2017

Matematik Özel Ders · Çankaya, Ankara

Yıllardır İstanbul da millî eğitim de öğretmenim ve İstanbul da özel dersler verdim çok iyi yerlere yerleştiğim öğrencilerim oldu.Simdi tayin Ankara'ya çıktı ve burdan özel ders veriyorum dereceye giren ogrencimde oldu sıfırdan matematiğe basladigim ogrencimde oldu dersleri dakikaya bakarak değil...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Çankaya Matematik Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Çankaya Matematik Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Çankaya Matematik Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Matematik Özel Ders için Çankaya içinde toplam 335 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 468 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Çankaya içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 2,697 kişi Çankaya Matematik Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl