Hizmet Ver

4 Çankaya İlkokul Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çankaya civarında 233 İlkokul Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

İlkokul Özel Ders

En İyi 10 Çankaya İlkokul Özel Ders Öğretmeni

Sema Güleroğlu photo

Sema Güleroğlu

01.10.2021

İlkokul Özel Ders · Çankaya, Ankara

Başkent üniversitesi sınıf öğretmenliği mezunuyum. 10 yıllık deneyimli öğretmenim. kolej ve özel eğitim merkezlerinde öğretmenlik yaptım. Disleksi eğitimi vermekteyim.

Ahmet Eves photo

Ahmet Eves

29.09.2021

İlkokul Özel Ders · Çankaya, Ankara

12 yıllık (özel eğitim kurumları, özel dersler ve Milli Eğitim) tecrübesi olan, eğitim koçluğu yapan, soru çözüm tekniklerini öğreten, kitap okuma alışkanlığı kazandıran eğitim sevdalısı bir öğretmen.

Selma Göktaş photo

Selma Göktaş

16.09.2021

İlkokul Özel Ders · Çankaya, Ankara

Merhaba ,ortaokul düzeyinde Fen Bilgisi lise düzeyinde Biyoloji dersleri verilir.25 yıllık örgün eğitim ve öğretim içinde fiili olarak bu alanlarda öğretmenlik yaptım .Benimle yol alan öğrencilerime başarılı olmalarında oldukça katkım olacağına inanıyorum.

Levent Koca photo

Levent Koca

03.01.2018

İlkokul Özel Ders · Çankaya, Ankara

11 YILLIK TECRÜBELİ ÖĞRETMENDEN ÖZEL DERS ve EĞİTİM KOÇLUĞU İLK DERS TANITIM AMAÇLI ve ÜCRETSİZDİR. - Çocuğunuzun eğitim hayatına ve geleceğine dokunarak, öğrenmenin ve başarmanın verdiği mutluluğu yaşamasını gözlemleyeceksiniz. - Her sezon olduğu gibi bu sezon da öğrencilerimle özel olarak...

Melek Erdoğan photo

Melek Erdoğan

07.09.2020

İlkokul Özel Ders · Çankaya, Ankara

Ilkokula giden çocuklarınızda başarıya ulaşmak, onlarda öğrenmeyi bir yaşam biçimi haline gitirmek istiyorsanız bana ulaşın , tanışalım .

Özgür Yeşiltepe photo

Özgür Yeşiltepe

28.10.2021

İlkokul Özel Ders · Çankaya, Ankara

Merhaba, üniversite son sınıf öğrencisiyim. Yaşamkent civarında özel ders veriyorum.Bir çok kişiye özel ders verdim ve yeni öğrenciler arıyorum. Özel ders almak için bana ulaşırsanız sevinirim.

Deniz Özüm photo

Deniz Özüm

22.10.2021

İlkokul Özel Ders · Çankaya, Ankara

İlkokul okuma yazma ve diğer dersler için 13 yildir özel ders veriyorum. İletişim yönü kuvvetli biriyim. Çocuklarla aram çok iyidir. 😊

Feyza Oğraş photo

Feyza Oğraş

07.10.2021

İlkokul Özel Ders · Çankaya, Ankara

4 yıldır özel okullarda sınıf Öğretmenliği yapmaktayım. Montessori ve PYP eğitim sertifikalarım var. Öğrencilik yıllarım boyunca sıklıkla özel ders verdim.

Şerife S. photo

Şerife S.

04.09.2021

İlkokul Özel Ders · Çankaya, Ankara

Boğaziçi Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldum. Bölüme üniversite sınavında 486. olarak giriş yaptım. Mezun olur olmaz şu anda okuduğum Bilkent Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsünde yüksek lisans programına başvurdum ve kabul aldım. İş tecrübelerime gelince dershane ve...

Emre Sınıkçı photo

Emre Sınıkçı

10.10.2021

İlkokul Özel Ders · Çankaya, Ankara

7 yıldır sınıf öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Okuma yazma,Temel eğitim ilkokul-ortaokul ingilizce, tiyatro ve drama uzmanlık alanlarım. Halihazırda sınıf öğretmenliği alanında yüksek lisansımı yapmaya devam etmekteyim.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Çankaya İlkokul Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Çankaya İlkokul Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Çankaya İlkokul Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

İlkokul Özel Ders için Çankaya içinde toplam 233 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 115 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Çankaya içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 863 kişi Çankaya İlkokul Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde İlkokul Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! İlkokul Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- İlkokul Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  İlkokul Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. İlkokul Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin İlkokul Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- İlkokul Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İlkokul Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İlkokul Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 60 TL ile 130 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl