Hizmet Ver

4 Çankaya İlkokul Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çankaya civarında 180 İlkokul Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

İlkokul Özel Ders

En İyi 10 Çankaya İlkokul Özel Ders Öğretmeni

Evrim Bozay photo

Evrim Bozay

01.11.2020

İlkokul Özel Ders · Çankaya, Ankara

18 yıllık, Hacettepe Üniversitesi mezunu sınıf öğretmeniyim. Çok kısa sürede çocuklarınızın eksiklikleri tarafımca giderilmektedir.Çocuklarla aram çok iyidir. Gelecekleri benim için çok önemlidir.

İsa Yeşil photo

İsa Yeşil

10.01.2021

İlkokul Özel Ders · Çankaya, Ankara

9 yıldır sınıf öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Sayısız öğrencilerim oldu yeteri kadar bilgi birikim ve tecrübe sahibiyim. Aynı zamanda yayınevinde soru yazarıyım. İlkokul öğrencilerinize her anlamda destek olabilirim. TÜRKÇE- MATEMATİK- FEN VE SOSYAL BİGİLER uzmanlık derslerim. Öğrencinize...

Begüm Şekercioğlu photo

Begüm Şekercioğlu

18.08.2020

İlkokul Özel Ders · Çankaya, Ankara

Başkent Üniversitesi sınıf öğretmenliği mezunuyum. 2 yıldır resmi olarak özel bir kurumda sınıf öğretmenliği yapıyorum. Bunun dışında 5 yıllık özel ders geçmişim bulunmakta. Eğlenerek öğrenmenin daha kalıcı olduğu kanısındayım. Yeniliklere açık ve işimde oldukça iyiyim.

Elif Al photo

Elif Al

01.06.2021

İlkokul Özel Ders · Çankaya, Ankara

Gazi Üniversitesi'nde eğitim gördüm, sınıf öğretmenliği bölümünden mezun oldum. 2 yıldır profesyonel olarak özel ders veriyorum. Öğrencilerimden ve velilerden güzel dönüşler alıyorum. Eğitimin bir süreç olduğunu ve bu sürecin eğlenceli bir şekilde devam etmesi gerektiğini düşünüyorum.

Özge Yücer photo

Özge Yücer

30.05.2021

İlkokul Özel Ders · Çankaya, Ankara

Merhaba, 2019 yılında Hacettepe Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. 2019 yılından bu yana bir özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde özgül öğrenme güçlüğü, erken müdehale programı alanlarında öğretmenlik yapıyorum.

Fazilet Oğuz photo

Fazilet Oğuz

23.05.2021

İlkokul Özel Ders · Çankaya, Ankara

Bahçeşehir Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi 2017 Lisans mezunuyum. 2017 Hazirandan itibaren Özel eğitim alanında çalışmaktayım . 0-18 yaşı kapsayan her alanda bilgiye sahibim. Detaylı bilgi için yazabilirsiniz. (Lütfen teklif verdiğim zaman olumlu veya olumsuz olarak geri...

Şirin Çetinkaya photo

Şirin Çetinkaya

29.03.2021

İlkokul Özel Ders · Çankaya, Ankara

Özel eğitimde öğretmenlik yapmaktayım. Özel ders olarak Okul öncesi, okuma yazma öğretimi, ilkokul, ortaokul matematik, öğrenme güçlüğü akıcı okuma, bellek egzersizleri vs.

İdil Öztürmen photo

İdil Öztürmen

21.04.2021

İlkokul Özel Ders · Çankaya, Ankara

Merhabalar ben İdil,ilkokul ve ortaokul düzeyindeki öğrencilere yardım etmek istiyorum.Bu konu hakkında bilgilerimi paylaşabilecek deneyimlere sahibim.Bilkent Üniveristesinde okuyorum.Bildiğim bilgileri paylaşmayı ve insanlara yardımcı olmayı özellikle çocuklara yardımcı olmayı çok seviyor ve...

Sabriye Ergin photo

Sabriye Ergin

25.03.2019

İlkokul Özel Ders · Çankaya, Ankara

16yıldır öğretmenlik yapmaktayım.Sınıf öğretmenliğinin yanı sıra özel gereksinimi bulunan çocuklarla da 10 yıldır çalışmaktayım.

Sema Akaydın photo

Sema Akaydın

01.06.2021

İlkokul Özel Ders · Çankaya, Ankara

Özel eğitim alan mezunuyum, 3-4 senedir aktif olarak çalışmaktayım. Çeşitli akademik ve özel eğitim programları yürütmekteyim.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Çankaya İlkokul Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Çankaya İlkokul Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Çankaya İlkokul Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

İlkokul Özel Ders için Çankaya içinde toplam 180 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 74 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Çankaya içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 841 kişi Çankaya İlkokul Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl