En İyi 10 Çankaya Ankara Spss Analizi

4 Spss Analizi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çankaya civarında 36 Spss Danışmanı hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
İstatistik Atölyesi Araştırma Analiz Ve Raporlama Merkezi

İstatistik Atölyesi Araştırma Analiz Ve Raporlama Merkezi

Spss Analizi · Çankaya, Ankara
İstatistik Atölyesi Yanınızda. 7 yılı aşkın süredir 1000’den fazla öğrenci ve akademisyenin 3500’den fazla çalışmasında yanında olduk. Bilimsel çalışma yapan kişilerin lisans bitirme projesi, yüksek lisans ve doktora tezi, tıpta uzmanlık tezi ve makale çalışmalarını sorunsuz tamamlamalarına yardımcı olduk. Şimdi sıra sizde. İstatistik Atölyesi Bilgi Üretir. www.istatistikatolyesi.com
Mehmet  Murat

Mehmet Murat

Spss Analizi · Çankaya, Ankara
Istatistik mezunuyum ve spss ile veri girişi, analizi, raporlama konusunda her türlü desteği verebilirim.
Kadir Kuzlak

Kadir Kuzlak

Spss Analizi · Çankaya, Ankara
Merhabalar. Yaklaşık 15 yıldır SPSS programı ile veri analizi yapıyorum. ODTÜ'den doktoramı geçen sene bitirdim ve YouTube'da da 4000 kişinin abone olduğu veri analizi videoları çektiğim Ofislab adında bir kanalım var. Lisans, master ve doktora öğrencilerine istatistik ve SPSS ile veri analizi konularında yardımcı oluyorum.
Kutay Çelebi

Kutay Çelebi

Spss Analizi · Çankaya, Ankara
Bir çok tez analizi, kurumsal analiz ve makale simülasyonları yaptım. Referanslarıma da websitemden ulaşabilirsiniz. Bu noktada siyasi partilerle, ilaç firmaları ve akademisyenlerle beraber çalışma fırsatım oldu. R, Matlab, Python gibi yazılım dilleri ile de veri görselleştirmeleri ve simülasyon örnekleri de geliştirdim. Yaptığım tüm bu işler doğrultusunda yardımcı olabileceğim konular şunlardır. Örnekleme planı Anket tasarımı Betimleyici istatistikler İstatistiksel testler (t-tes
Hüseyin Çınar

Hüseyin Çınar

Spss Analizi · Çankaya, Ankara
Gazi Üni Endüstri Mühendisliği mezunuyum. Bir çok tez için spss üzerinen analiz yaptım. Spss üzerinden bitirme tezleriniz, yüksek lisans tezleriniz için analiz ve yorumlamalar yapabilirim. Anketlerinizi Spss üzerinden raporlama yapabilrim.
Afra Bardakçı

Afra Bardakçı

Spss Analizi · Çankaya, Ankara
Hacettepe Üniversitesi psikoloji bölümü mezunuyum. Lisans hayatım boyunca birçok makale yazımı yaptım. Aynı zamanda da SPSS analizi yapıp bulgular kısmını yorumlamada başarılıyım. Bunların haricinde makaleleri akademik dile çevirip APA formatına uygun hale getirebilirim. Tezler ve makaleler için gereken uzun veri girişlerini SPSS e girebilirim. Sizin vermiş olduğunuz teslim tarihinde, aciliyet durumuna göre ise çok daha kısa zamanda işlerinizi bitirebilirim.
Tugba Turkoglu

Tugba Turkoglu

Spss Analizi · Yenimahalle, Ankara
Gazi Üniversitesi istatistik mezunuyum hala aynı üniversitede yüksek lisans eğitimime devam ediyorum. 2016'dan bu yana istatistiksel analizleri spss programı kullanarak yapıyorum.
Uğur U.

Uğur U.

Spss Analizi · Keçiören, Ankara
SPSS ve AMOS'ta tek veya çok değişkenli istatistiksel analizleriniz yapılır. Analiz sonuçlarına göre tablolar oluşturulur ve yorumlanır. Araştırmada kullandığınız ölçeklerin SPSS ve AMOS ile açıklayıcı ve doğrulayıcı faktör analizleri, hipotez analizleri (fark, ilişki, etki, aracılık) yapılır. Analiz ve araştırma süreci ile ilgili gerekli teknik destek verilir.
Tuba Özcan

Tuba Özcan

Spss Analizi · Gölbaşı, Ankara
Merhabalar, Ankara Üniversitesi Psikoloji bölümünden 2019 yılında mezun oldum. Şu an yüksek lisansa hazırlanmakta ve aynı zamanda bir araştırma laboratuvarında görev almaktayım. Hem İngilizce hem de Türkçe pek çok araştırma deneyimim oldu.
Alihan Coşar

Alihan Coşar

Spss Analizi · Etimesgut, Ankara
Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora tezleri için SPSS analizi yapmaktayım. İlk olarak verileriniz analiz yapılmaya hazır hale getirilir. (Missing Values, Factor Analysis, Cronbach s Alfa.) Tanımlayıcı ve betimleyici istatistikler yapılır. Verilerin normallik varsayımına uygunluğu kontrol edilir. Ardından veri türünüze uygun analizler belirlenir. (Chi Square, Anova, Independent T Test, Kruskal Wallis, Mann Whitney U, Dunnett s Test.) Regresyon (ilişki) analizi yapılır. Process Analizi için teklif
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Rabia Akgün
Spss Analizi   03/09/2020

Öncelikle bu yorumu okuyanlar için net bir şekilde söylemek isterim ki tezim aşamasında karşılaştığım sorunlar ve yapılması gereken analizler ile karşı karşıya kalmışken hiç sıkıntı yaşamadan bu süreci atlatmamı sağlayan, beyefendi kişiliği ve ilgili bir şekilde sürekli bilgilendirilmeler ile kaliteli bir hizmet veren Kınay beye teşekkür ederim. Güvenilir mi, olur mu diye düşünmeden bu aşamaları Kınay Bey ile atlatabilirsiniz.

         
Sefa Kahraman
Spss Analizi   25/08/2020

Müge Hanım sorularınıza sabırla cevarp veren, maillerine hızlı şekilde dönen, işini layıkı ile yapan güven veren bir hanım. Kendisinden aldığım hizmetten memnun kaldım. İletişim açısından kendisi ile bir problemimiz olmadı. Bu yüzden 5 yıldız :)))

         
Esra Ece
Spss Analizi   24/08/2020

Cansu Hanımla iyi ki yolumuz kesişmiş. Çok ayrıntılı ve dikkatli çalışıyor. Süreç boyunca iletişimde kalarak ilerledik, çok güzel bir çalışma oldu. Verilerle ilgili verdiği bilgilerle analiz kısmını takip etmemi sağladı. Enerjisi de çok güzel, pozitif bir iletişim kurduk. Kendisiyle çalışmanızı tavsiye ederim 😊

         
Spss Analizi   31/07/2020

Yüksek lisans tezim için yaptığım istatistik çalışmasının analiz ve bulguları için Kınay Bey’den yardım aldım. Kendisi çalışma boyunca çok yardımcı oldu ve analizimi başarılı bir şekilde yorumladı. Kendisini bu yönde düşünecek olanlara tavsiye ediyorum. İşini iyi ve de layıkıyla yapan biri olduğunuz için teşekkürler Kınay Bey.

         
Binali Kılıç
Spss Analizi   27/07/2020

Çok hızlı bir şekilde süreç tamamlandı. İhtiyaç duyulan ekstra bilgileri kısa sürede cevapladı. Sorunsuz bir şekilde tamamlandı. Kendisini kesinlikle tavsiye ederim.

         
Hasan Öz
Spss Analizi   15/07/2020

Spss analizi tekliflerinde seçmeniz gereken kişi. Her sorunuza en güzel şekilde cevap alabilirsiniz. Tekrar teşekkürler.

         
Spss Analizi   14/07/2020

Terminden önce ve istenen kalitede hizmet aldık. Ecem Hanım, kibar ve pozitif yaklaşımıyla bize çok memnun kaldığımız bir hizmet sundu. Tereddütsüz tavsiye ederim.

         
Spss Analizi   13/06/2020

Kısa bir zamanda istediğimden de iyi bir iş çıkartarak bana çok yardımcı oldu.Güvenilir ve kesinlikle tavsiye derim.

Spss Analizi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz