En İyi 10 Çankaya Yazılım Geliştirme | Armut

En İyi 10 Çankaya Ankara Yazılım Geliştirme

4 Yazılım Geliştirme Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çankaya civarında 261 Yazılım Geliştirme Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Serhat  S.

Serhat S.

Yazılım Geliştirme · Çankaya, Ankara
Toplamda 7 kurumsal projede Yazılım Mühendisi olarak çalıştım ve şuanda ODTU Teknokent te kurumsal bir firmada çalışmaktayım , Web ve Mobil (IOS & Android) uygulamarı kurumsal bir alt yapı ve modern teknolojiler ile geliştirerek çözümler üretmekteyim.
Onur A.

Onur A.

Yazılım Geliştirme · Çankaya, Ankara
5,5 Yıllık Yazılımcıyım. Java,Node Js , Angular 5 ,NoSql(MongoDB,Cassandra) ve Sql(Posgresql,Oracle) ,Native Script ürünlerinde deneyime sahibim.
Orkun Y.

Orkun Y.

Yazılım Geliştirme · Çankaya, Ankara
KTÜ Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden 2017 yılında mezun oldum ve şuan kurumsal bir firmada yazılım uzmanı olarak çalışıyorum. Bugüne kadar 3 Farklı kurum için enterprise seviyede web uygulamaları ve bir çok kuruluş için de kurumsal web kimlik tasarımını geliştirdim. Sizin de ihtiyaçlarınıza göre hizmet sunmak için buradayım. Kullandığım temel teknolojiler : .net Core 2.0, Angular.js, .net MVC 5, Node.js, Mssql, Oracle, MongoDb
Weblink Bilgi Teknolojileri

Weblink Bilgi Teknolojileri

Yazılım Geliştirme · Çankaya, Ankara
Dijital Pazarlama Çözümleri Tasarım Hizmetleri Yazılım Geliştirme Yazılım Danışmanlık Medya takip ve Halkla İlişkiler alanında hizmet,servis ve destek vermek üzere 2016 yılında kurulan Weblink Bilgi Teknolojileri Danışmanlık A.Ş. Yenilikçi ve kaliteli hizmetleri ile kısa zamanda sektörün bilinen ve tercih edilen bir markası olmuştur. Gerek yurt içi gerek yurt dışı tüm platformlarda dostluk kurduğu tüm kurum, kuruluşlar ile birlikte büyümeyi esas hedefi olarak gören ve bu hedef doğrultusunda uz
Makrocell Yazılım

Makrocell Yazılım

Yazılım Geliştirme · Çankaya, Ankara
Delphi, C#, .NET ve Objective C yazılım dilleriyle, Oracle, MYSQL, MSSQL veritabanlarıyla bütünleşik çalışabilen masaüstü, web ve mobil uygulama projelerinizin profesyonelce tasarlanıp, geliştirilip, yazılarak sizlere en kısa sürede teslim edilmesini sağlarız.
Akmegasoft

Akmegasoft

Yazılım Geliştirme · Çankaya, Ankara
Firmamız Ankara ve Erzurum Teknoloji Geliştirme Bölgesinde (AtaTeknokent) Ar-Ge ve Bilgisayar Yazılım hizmeti sunmaktadır. Tüm platformlar için yazılım sunmaktayız: Masaüstü Yazılımlarımız Windows, Mac OS X ve Linux Server üzerinde çalışmaktadır. Mobil Yazılımlarımız için hem Android hemde iOS desteğimiz vardır. Ar-Ge kapsamında devam eden faaliyetlerimiz; 1- Organizasyon Yönetim Sosyal Medya Mobil Uygulaması, 2- Akıllı Otomasyon: Mobil Uygulama İle Turnike, Bariyer ve Kapı açma, eş zam
Adem Ö.

Adem Ö.

Yazılım Geliştirme · Çankaya, Ankara
Deneyimler WEB Php(laravel, codeigniter) Angular(iki ve üstü) Vuejs Bootstrap MOBİL Java(native) İonic framework(hybrid) DB Mysql Mongodb Postgresql APİ Restfull Graphql Nodejs Firebase
Oğuz A.

Oğuz A.

Yazılım Geliştirme · Çankaya, Ankara
Telekomünikasyon sektöründe 10 yıllık tecrübemiz ile Sanal Santral,Asterisk,Elastix,Freepbx,Kamalio,Çağrı Merkezi kurulumu,api,crm ve ihtiyaca yönelik yazılım - sistem hizmetleri,eğitimi ve desteği vermekteyiz.
Afacar Yazılım Ve Teknoloji Çözümleri

Afacar Yazılım Ve Teknoloji Çözümleri

Yazılım Geliştirme · Çankaya, Ankara
AFACAR Yazılım; Mobil Geliştime, Prototip Oluşturma, Nesnelerin İnterneti (IoT) Çözümleri ve Web Tasarım ve Geliştirme alanlarında profesyonel çalışmalar yapan bir yazılım şirketidir. Profesyonel ve kaliteli hizmet istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.
Zenit Yazılım

Zenit Yazılım

Yazılım Geliştirme · Çankaya, Ankara
Web ve Masaüstü Uygulamaları Çoğunlukla ASP.Net teknolojileri kullanarak modern web tabanlı yazılım ve web servisleri geliştirme. Masaüstü uygulamasıyla entegre çalışan web ve mobil çözümler. Mobil Uyumlu Uygulamalar Tablet ve akıllı telefonlarla uygulamalarınıza erişim. Anında rapor alma, veri girme. Raporlama Bilgiye hızlı ulaşım için kolay anlaşılabilen grafik raporlar.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Alaettin Çelik
Yazılım Geliştirme   02/03/2019
gallery thumbnail

Kadir bey ile tanışmak ve iş yapmak çok güzeldi,işine hakim ve özenli bir insandı.İstediğimi fazlası ile yaptı.Kendisine çok teşekkür ediyorum.

         
Yazılım Geliştirme   31/10/2018

aldığım hizmetten çok memnun kaldım. sercan bey yaptığı işi özenle yapıyor. yazılım ile ilgili oldukça tecrübeli.

         
Fatih Özcan
Yazılım Geliştirme   29/09/2018

İstediğim bir geliştirmeyi hızlı ve güzel bir şekilde yaptı sağ olsun. Güvenle işinizi teslim edebilirsiniz.

         
Mustafa İlker
Yazılım Geliştirme   17/09/2018

Merhaba, Öncelikle Armut.com çalışanlarına teşekkür ederim ilgi ve alakadan dolayı işlerine bağlı Ve takip ediyorlar. Sercan Doyuranlı arkadaşımız yani bizim işimizi yapan arkadaş, karakter, samimiyet,dürüstlük, herşey tam Ve 4*4 Lük. Adam işinin erbabı Ve isteklerimin de ötesinde yazılım geliştirdi. Kendisine sonsuz teşekkürler başarılarının da devamını dilerim. Özel bir yazılım olduğu İçin fotoğraf ekleyemiyorum

         
İlke Bayrak
Yazılım Geliştirme   03/05/2017

Faruk Bey c# Konusunda gerçek bir deha . Buradaki arkadasların gerek bilgisi gerek tecrübesiyle ilk basvurması gereken kisi oldugunu düsünüyorum. Yardımlarınız için Teşekkürler Faruk Bey.

         
Yazılım Geliştirme   24/04/2017

Firmanıza talep bıraktığımdan bir gün sonra yazılımcı arkadaslar beni aradılar. Ofislerine gittim gayet güler yüzlü mütavazi bir şekilde karsıladılar. İstediklerimi anlattım. Hatta benim istemeyip de isteyebileceklerimide hesaba katarak çok kapsamlı bir program yapıp teslim ettiler. Hem hesaplı hem kaliteli bir program yapıp gününde teslim ettiler. FAYDA yazılım ekibine çok teşekkür ediyorum.

         
Yazılım Geliştirme   27/01/2017

istediğim programa hızla başladılar . Çok hoş , anlayışlı ve güler yüzlü bir hizmet anlayışları var . şimdiden benden tam puan aldılar :)

         
Ersin Taş
Yazılım Geliştirme   26/01/2017

Bizim sistemimiz gerçekten çözülmesi zor bir sistem. Ekstra dışarı kaynakdan aldığımız script i başarılı şekilde kurup, sistemimize entegre etti. Teşekkürler.

Yazılım Geliştirme hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz