En İyi 10 Çekmeköy İstanbul İngilizce Çeviri

4 İngilizce Çeviri Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çekmeköy civarında 21 İngilizce Çevirmen ve Tercüman hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Dila Santalu

Dila Santalu

İngilizce Çevirmen · Çekmeköy, İstanbul
Meb e bağlı bir okulda ingilizce öğretmeniyim. Özellikle tıbbi makale çevirisinde 5 yıllık deneyime sahibim. Bu konuda çeviri desteği isteyenler başvurabilir.
Burak Gurtekin

Burak Gurtekin

İngilizce Çevirmen · Çekmeköy, İstanbul
Istanbul Teknik Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği bölümü mezunuyum, 5 yıl ingilizce çevirmenlik ve özel ders tecrubem var, teşekkürler
Simge Türe

Simge Türe

İngilizce Çevirmen · Çekmeköy, İstanbul
Merhaba, Ben Simge, Özyeğin Üniversitesi Psikoloji (Öğrenim dili İngilizce) bölümü mezunuyum ve şu anda Nöro-bilişsel Psikoloji (Öğrenim dili İngilizce) master programı öğrencisiyim. İngilizceden Türkçeye ya da Türkçeden İngilizceye çeviri yapabilirim.
Alev Akturk

Alev Akturk

İngilizce Çevirmen · Çekmeköy, İstanbul
I am a mechanical engineer but I never used my diploma. The university just taught me how to think analytical. My main focus is environment, science, culture and media. Because of my works and interests I travel a lot and so far I lived in United States,Australia and Germany. Right now, I live in Turkey. I am also a committed cook .I love to learn about technology, science, new media,animals and ecology. .Nowadays I am doing the programming language C# course and also I have excellent off
Elifnur  Kargıoğlu

Elifnur Kargıoğlu

İngilizce Çevirmen · Sancaktepe, İstanbul
İngilizce özel ders veririm ödevlerde yardım bilemediği konularda anlatım ve soru çözümü rehberlik ve danışmanlık yaparım. Her türlü ingilizce metni türkçeye türkçe metni ingilizceye çeviririm.
Engin Güner

Engin Güner

İngilizce Çevirmen · Sancaktepe, İstanbul
Iyi seviyede ingilizce bilmekteyim. Çeviri işlerinizi uygun fiyatlara yapabilirim. YDS sınavından 90 civarında bir kaç notum bulunmaktadır. Umarım sizlere yardımcı olabilirim.
Ömer Dağtekin

Ömer Dağtekin

İngilizce Çevirmen · Sancaktepe, İstanbul
Ağustos 2018 IELTS İngilizce sınavından 7/9 alan İngilizceyi gerek günlük gerek iş hayatında aktif kullanan biri olarak boş vakitlerimi yabancı makaleler okuyarak ve çevirilerini yaparak geçiyorum. Ayrıca ingilizce konuşma pratiği alnında özel ders verebilmekteyim.
Nesrin Köse

Nesrin Köse

İngilizce Çevirmen · Kartal, İstanbul
Merhabalar, ODTÜ Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler mezunuyum. İngilizce-Türkçe ve Türkçe-İngilice çevirilerinizde veya makale yazımlarında memnuniyetle sizlere yardımcı olur, istediğiniz zaman içerisinde ve istediğiniz kalitede teslim ederim. Bir ODTÜ’lü sizi asla hayal kırıklığına uğratmaz :)
Alison Teresa Thomas

Alison Teresa Thomas

İngilizce Çevirmen · Sancaktepe, İstanbul
Freelance bilingual (Native EN and TR) simultaneous and consecutive interpreter, translator with over 8 years of experience. EDUCATION 2008 - Current BSc. in Computer Engineering, Boğaziçi University 2003 - 2007 Marmara University, Faculty of Medicine - Dropped Out SKILLS AND SPECIALIZATIONS Medicine and pharmaceutics (advertising texts, websites, promotional material, clinical trial documentation) IT Computing (hardware and software user assistance material, user guides and tec
İbrahim Şahin Cesur

İbrahim Şahin Cesur

İngilizce Çevirmen · Şişli, İstanbul
Merhabalar, akıcı ve anlaşılır bir dile sahibim. Okumayı, yazmayı ve yeni konularda araştırmalar yapmaya bayılırım. Türkçeden İngilizceye, İngilizceden Türkçeye kolaylıkla çeviri yaparım. Hızlı ve titiz çalışırım öğrenci olduğum için uygun fiyatlar sağlarım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Dilek Aksoy
İngilizce Çeviri   11/08/2020

Verdiğim metni söz verdiği zamandan önce ve çok kaliteli bir çeviri yaparak teslim etti. Her zaman çalışmayı tercih edeceğim bir uzman, tavsiye ederim .

         
Ramazan Oğuzhan Erdoğan
İngilizce Çeviri   29/07/2020

Çok ilgili , hızlı ve güvenilir bir kurum. İşlerinde çok iyiler , çok hızlılar ve çok yardımcı oluyorlar. Her türlü çeviriniz için düşünmeden hizmet alabilirsiniz.

         
Onur Hastürk
İngilizce Çeviri   20/07/2020

Melike hanım, teklif ettiğim makaleyi mümkün olan en hızlı zamanda , uygun bir bütçe ve gayet keyifli bir çalışma olarak İngilizce’ den Türkçe çevirisiyle sunmuştur. Sonradan ilave etmem gereken kısa bir çeviri için de jestte bulunup ücretlendirmeye dahil etmeyen nazik bir hanımefendi.. teşekkürler .

         
Özlem Canay Olak
İngilizce Çeviri   18/07/2020

Tanışma fırsatımız oldu. Çokta memnun kaldım 1 gün içerisinde sayfalar dolusu evrak elimdeydi. Şiddetle tavsiye ederim!

         
Ali Yilmaz
İngilizce Çeviri   06/02/2020

Gönderdiğim metni İngilizceye çevirme sürecinde özverili, gayretli, karşılıklı çalışarak, profesyonel bir şekilde işini tamamladı. Bu tecrübeme dayanarak şunu da eklemek isterim: Çalışmanızın nitelikli bir şekilde çevrilmesini istiyorsanız, gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz. Ayrıca gonderdiği sözlük de hangi kavram için neyi kullandigini görmenizi saglamanin yanın da ihtiyaç olması halinde gerekli değişiklikler içinde büyük kolaylık sağlıyor. Tebrikler, başarılar.

         
Mina Oz
İngilizce Çeviri   03/02/2020

Elif hanım gönderdiğim edebi metni yazının duygusunu koruyarak hızlı bir şekilde çevirdi. Kendisiyle tekrar çalışmak isterim.

         
Deniz S.
İngilizce Çeviri   02/02/2020

Haşim Bey tercümeyi kısa sürede ve özenli bir şekilde hazırlayarak teslim etti. İletişim konusunda hiç sorun yaşamadım, her soruma hızlı bir şekilde yanıt verdiği için teşekkür ederim.

         
Emre Çolak
İngilizce Çeviri   03/12/2019

İbrahim bey, hem teklif ettiği makul/uygun ücret hemde işini ciddiye alıp çeviride gerekli olan özel alan kelimeleriyle ilgili literatür taramaları yapıp en doğru çeviri için ayrıca önerilerde bulunması bağlamında beni gerçekten oldukça memnun etti. Kendisi disiplinlii,işini iyi bilen,yardımsever,dürüst ve güvenilir bir insan.Gönül rahatlığıyla işlerinizi kendisine emanet edebilirsiniz.

Popüler İngilizce Çeviri Bölgeleri
İngilizce Çeviri hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz