En İyi 10 Çerkezköy Android Uygulama Geliştirme | Armut

En İyi 10 Tekirdağ Çerkezköy Android Uygulama Geliştirme

4 Android Uygulama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Barış Biltekin

Barış Biltekin

Android Uygulama Geliştirme · Çerkezköy, Tekirdağ
Yaklaşık 2 yıldır Android uygulamaları geliştiriyorum ve son 3 aydır Android oyun yazılımında uzmanlaşmaya çalışıyorum. iyi derece Java ve junior seviye C# biliyorum. Kullandığım programlar ise şöyle; Eclipse, Android Studio, Unity 3D, Andengine. Çalışmalarımı görmek isterseniz Google Play de "Elfiz Media" yazarak arama yapıp uygulamalarımı bulabilirsiniz.
Ataberk Dönmez

Ataberk Dönmez

Android Uygulama Geliştirme · Çerkezköy, Tekirdağ
Highly skilled software developer. Currently working for his own company. I m still studying college. Developed +10. ( Google Play +2,000,0 installs) Specialties: Software, Web Applications and Mobile Games/Apps (Android) Technologies: Java , C#, MSSQL, Javascript/Jquery, ASP.NET, HTML/XHTML, CSS, ActionScript 3.0, XML, PHP, LibGDX Programmes: Eclipse, Visual Studio,Visual Basic, Unity3D, XCode, Adobe Photoshop, All MS Office Software Concepts: Object-Oriented Programming, Design Patterns,
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ömer Kaya
Android Uygulama   22/01/2018

Aldığım hizmet gerçekten de beklentilerimi karşıladı. Sonradan eklenmesi veya değiştirilmesi gereken noktalarda çözüm odaklı bir tavır sergiledi. Kendisine buradan da çok teşekkür ederim ve tavsiye ederim.

         
Hande Çakmak
Android Uygulama   30/08/2017

Zamanından önce iş teslim edildi, teslim ettikten sonra özverili şekilde yardım edildi. Tavsiye ederim.

         
Rıdvan Aktepe
Android Uygulama   28/08/2017

Sinan Üstat 10 numara bir insan işini bu kadar iyi bilen ve yapan birisini daha önce görmedim.Aldığı her kuruşu hak eden birisi.Eline koluna emeğine sağlık üstat.Uygulamayı tam istediğim gibi yaptı.Daha beraber çok iş yapmak dileğiyle.Kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
İlker Döner
Android Uygulama   17/08/2017

İşini titizlikle yapan, Misafirperverlik had safhada, Ciddi bir bilgi birikimine sahip bir arkadaş. Özellikle ios android ve Oyun yazılımı için aranacak teklif verilecek tek kişi. Yanına gitme fırsatı buldum ve tekrar degıl milyonlarca kez dahi olsa çalışacağım tek insan. Eline Emeğine sağlık kardeşim.

         
Cihan Eren
Android Uygulama   17/06/2017

Müşterinin isteklerini önerileri ile geliştiren, ufuk açıcı ve bütçeye uygun tavsiyeleri ile çok yardımcı oldular. Benzerlerinin verdiği fiyat tekliflerinden, mevcut TÜBİTAK proje ortağı olmaları sebebiyle, daha uyguna işinizi yaptırabilirsiniz. Kendilerine KOBİleri dijitalleştirme yolunda başarılar diliyorum.

         
Android Uygulama   11/04/2017

Prensipli, iletişimi düzgün, şeffaf ve yetenekleri başarılı bir yazılımcı. Taahhüt ettiğini yapan ve sizi asla zor durumda bırakmayacak bir arkadaş tavsiye ederim.

Android Uygulama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz