En İyi 10 Çerkezköy Android Uygulama Geliştirme - Armut

En İyi 10 Tekirdağ Çerkezköy Android Uygulama Geliştirme

4 Android Uygulama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Ataberk Dönmez

Ataberk Dönmez

Android Uygulama Geliştirme · Çerkezköy, Tekirdağ
1 Yıldır cxm software adında bu işi yapmaktayım, Uygun fiyata projelerinizi hayata geçirmek için lütfen şans tanıyın.
Barış Biltekin

Barış Biltekin

Android Uygulama Geliştirme · Çerkezköy, Tekirdağ
Yaklaşık 2 yıldır Android uygulamaları geliştiriyorum ve son 3 aydır Android oyun yazılımında uzmanlaşmaya çalışıyorum. iyi derece Java ve junior seviye C# biliyorum. Kullandığım programlar ise şöyle; Eclipse, Android Studio, Unity 3D, Andengine. Çalışmalarımı görmek isterseniz Google Play de "Elfiz Media" yazarak arama yapıp uygulamalarımı bulabilirsiniz.
Ataberk Dönmez

Ataberk Dönmez

Android Uygulama Geliştirme · Çerkezköy, Tekirdağ
5 yıla yakın süredir yazılım sektörü içerisindeyim. Son zamanlarda Android programlama ile ilgilenmekteyim. Bu konuda istediğiniz proje yi yapabilirim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
İlker Döner
Android Uygulama   17/08/2017

İşini titizlikle yapan, Misafirperverlik had safhada, Ciddi bir bilgi birikimine sahip bir arkadaş. Özellikle ios android ve Oyun yazılımı için aranacak teklif verilecek tek kişi. Yanına gitme fırsatı buldum ve tekrar degıl milyonlarca kez dahi olsa çalışacağım tek insan. Eline Emeğine sağlık kardeşim.

         
Cihan Eren
Android Uygulama   17/06/2017

Müşterinin isteklerini önerileri ile geliştiren, ufuk açıcı ve bütçeye uygun tavsiyeleri ile çok yardımcı oldular. Benzerlerinin verdiği fiyat tekliflerinden, mevcut TÜBİTAK proje ortağı olmaları sebebiyle, daha uyguna işinizi yaptırabilirsiniz. Kendilerine KOBİleri dijitalleştirme yolunda başarılar diliyorum.

         
Android Uygulama   11/04/2017

Prensipli, iletişimi düzgün, şeffaf ve yetenekleri başarılı bir yazılımcı. Taahhüt ettiğini yapan ve sizi asla zor durumda bırakmayacak bir arkadaş tavsiye ederim.

         
Erdener Erdoğan
Android Uygulama   03/04/2017

Proje umduğumuzdan daha kısa sürede ve her ayrıntısı istediğimiz şekilde tamamlandı. Hiçbir sıkıntı yaşamadığımız gibi ticari olarak da memnun kaldık. Kemal beyin karmaşık süreçleri biz anlatmadan dahi kavrayabildiğini ve çözüm geliştirebildiğini eklemek isteriz. Yorumda bir abartı olmadığını ancak kendisiyle görüşünce anlayacaksınız. Bir dahaki çalışmamızda da ilk tercihimiz olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.

         
Android Uygulama   27/03/2017

Aldığım hizmet sorunsuz bir şekilde devam etmekte, Suat Karabacak işinin uzmanı ikili ilişkileri gayet başarılı. Herkese öneririm. Teşekkürler

Android Uygulama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz