Hizmet Ver

4 Çiğli İlkokul Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çiğli civarında 171 İlkokul Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

İlkokul Özel Ders

En İyi 10 Çiğli İlkokul Özel Ders Öğretmeni

Ömer Ergin photo

Ömer Ergin

19.10.2017

İlkokul Özel Ders · Çiğli, İzmir

10 yıldır İstanbul ve İzmir de özel okullarda çalışma hayatına devam ediyorum. Her zümrede görev aldım. Müfredata hakimim. Çok miktarda kaynak kitap arşivim ve hikaye kitabı arşivim var. Yaratıcı Drama Lideriyim. Tecrübelerimle desteğe ihtiyacı olan her öğrenci ve ebeveyn için elimden geleni...

Zeynep Esirgen photo

Zeynep Esirgen

05.10.2021

İlkokul Özel Ders · Çiğli, İzmir

Mesleğinde 13. yılımda olup ilkokul ve ortaokuldaki eğitim kurumlarında çalıştım.İlkokul öğrencilerinin tüm dersler ve ortaokul 5-6-7-8 . sınıf öğrencilerinin Türkçe- sosyal bilgiler-din kültürü branşlarında 5-6. Sınıf öğrencilerin matematik branşlarında müfredat ve konu anlatımına hakim olup...

Gaye Parlayan photo

Gaye Parlayan

11.08.2021

İlkokul Özel Ders · Çiğli, İzmir

20 yıllık deneyimli öğretmenim. Sınıf ogretmeniyim. İlk okuma yazma, ilkokul düzeyi ders veriyorum. Aynı zamanda Türk Dili ve Edebiyatı yan alanım. Ortaokul düzeyinde Türkçe dersleri veriyorum.

Ulaş Emlik photo

Ulaş Emlik

04.10.2021

İlkokul Özel Ders · Çiğli, İzmir

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi psikoloji bölümü 2. sınıf öğrencisiyim. Daha önce bir çocuk kulübünde sınıf öğretmenliği yaptım ve ayrıca dışarıda birçok kez özel ders verdim. Okuduğum bölümden de kaynaklı olarak çocuklarla iyi iletişim kurabildiğimi düşünüyorum. Hem öğrenip hem de eğlenceli vakit...

Sultan Yukarı Nergiz photo

Sultan Yukarı Nergiz

28.11.2021

İlkokul Özel Ders · Çiğli, İzmir

Dokuz yıldır sınıf öğretmeni olarak özel bir kurumda çalışıyorum . 2012 de Muğla Üniversitesinden bölüm ikinci olarak dereceyle mezun oldum . İlkokul öğrencilerine Türkçe , Matematik derslerine takviye amaçlı destek vermekteyim . Şu anda da özel derslerime devam etmekteyim .

Ceren Kızıltaş photo

Ceren Kızıltaş

29.10.2019

İlkokul Özel Ders · Çiğli, İzmir

Pamukkale Üniversitesi sınıf öğretmenliği mezunuyum. Öğrenci hayatımda ve iş hayatımda uzun süredir özel ders veriyorum. Özel eğitimli öğrencilerle de bireysel çalışmalar yaptım. İstanbul’da özel bir kurumda çalıştım şuan İzmir’de özel bir kurumda çalışıyorum.

Aylin Özçelik photo

Aylin Özçelik

13.11.2021

İlkokul Özel Ders · Çiğli, İzmir

Lisede Bilişim Teknolojileri alanından mezun oldum. Üniversitede ise en çok istediğim alana Felsefe bölümüne yöneldim. Felsefe bölümüne devam ederken ikinci üniversite olarak Sosyal Hizmetler bölümünü okudum. Şu anda özel bir kurumda Felsefe Grubu ve Rehber Öğretmen olarak çalışıyorum. Aynı zamanda...

Filiz Aygıt photo

Filiz Aygıt

06.07.2021

İlkokul Özel Ders · Çiğli, İzmir

18 yıldır aktif olarak çalışan öğretmenim. 6-10 yaş arası ödev rehberliği, bütün derslerde rehberlik ve konu anlatımı, akıl strateji geliştirme egzersizleri verdiğim hizmet alanı içindedir. Yan uzmanlık alanları olarak ayrıca: *Üstün Zekalılar ve Üstün Yetenekliler eğitmenliği *Disleksi, öğrenme...

Pınar Beşçınar photo

Pınar Beşçınar

05.08.2021

İlkokul Özel Ders · Çiğli, İzmir

Okul öncesi öğretmeniyim daha önce 4 5 ve 6. Sınıf özel ders verdim 2si 9 yaşında olmak üzere 6 çocuğuma okuma yazma öğrettim. 5 yıldır özel ders veriyorum çocuklarla aram meslegimden ötürü çok iyidir. Siz de çocuğunuzun severek ders çalışmasını istiyorsanız sizlerle tanışmak çok isterim .

Gülşen Eren photo

Gülşen Eren

23.11.2021

İlkokul Özel Ders · Çiğli, İzmir

Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Seramik bölümünden 1994'te mezun oldum. 20 yıl ilköğretimde, 7 yıl seramik alanında olmak üzere 27 yıllık öğretmenlik deneyimim var. Seramik ve ilköğretim dersi ihtiyaçlarınızda ders vermeye hazırım.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Çiğli İlkokul Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Çiğli İlkokul Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Çiğli İlkokul Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

İlkokul Özel Ders için Çiğli içinde toplam 171 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 77 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Çiğli içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 482 kişi Çiğli İlkokul Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde İlkokul Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! İlkokul Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- İlkokul Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  İlkokul Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. İlkokul Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin İlkokul Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- İlkokul Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İlkokul Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İlkokul Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 50 TL ile 150 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl