En İyi 10 Çiğli Metin Yazarı | Armut

En İyi 10 Çiğli İzmir Metin Yazarı

4 Metin Yazarı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Melike  K.

Melike K.

Metin Yazarı · Karşıyaka, İzmir
Dil ve Tarih-Coğrafya Tiyatro Bölümü Dramatik Yazarlık Anasanat Dalını 94 100 dereceyle bitirdim. Çeşitli dizilerde senaristlik, Lacivert Öykü ve Şiir Dergisi nde editörlük ve yazarlık, Kum Dergileri nde yazarlık yaptım. Cumhuriyet Kitap Eki nde çeşitli roman çözümleme yazılarım, Tiyatro Dergisi nde birçok eleştiri ve analiz yazılarım yayımlanmıştır. Yazdığım oyunlar ve öykülerden çeşitli ödüller aldım. Çeşitli kurum ve firmalarda tanıtım yazıları, kurumsal kimlik çalışmaları, marka yaratma-m
Yahya K.

Yahya K.

Metin Yazarı · Çiğli, İzmir
4 yıllık deneyim. Çok sayıda ulusal ve uluslararası marka için online offline içerik ve slogan üretimi.
İlkay  G.

İlkay G.

Metin Yazarı · Çiğli, İzmir
Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Radyo TV Yayımcılığı, Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun oldum.  İş hayatıma ilk olarak Denizlide özel bir fotoğraf stüdyosunda başladım. Daha sonra ulusal bir ajansın muhabirliği görevini üstlendim. Meslek hayatım boyunca ağırlıklı olarak insan hikayeleri üzerine özel çalışmalar yaptım. Bu hikayeleri gazete ve dergi sayfalarıyla birlikte televizyon ekranlarına taşıdım. Kültür sanat ağırlıklı olarak ünlü isimlerle gerçekleştirdiğim röportajlar çe
Berna  G.

Berna G.

Metin Yazarı · Çiğli, İzmir
1 yılı aşkın süredir freelance makale yazarlığı yapıyorum. SEO kurallarına ve özgün makale yazımına hakimim. İçerik yazarlığının yanı sıra edebiyat dergilerinde sinema ve edebiyat üzerine yazılar yazmaktayım. Editörlük dersleri alıyorum. Edebi bir metinden, web sitesi makalesine her konuya hakimim :)
Korhan Y.

Korhan Y.

Metin Yazarı · Karşıyaka, İzmir
2005 yılından itibaren metin ve senaryo yazarlığı yapmaktayım. Türkiye'nin en prestijli reklam ajanslarında metin yazarı olarak çalıştım. Kristal Elma kazanan ekiplerin içinde yer aldim. Güncel gelişmeleri takip eden ve sürekli araştırarak kendini geliştiren biriyim, yazılacak bir şey varsa söylemeniz yeterli.
Sevi A.

Sevi A.

Metin Yazarı · Konak, İzmir
Web siteniz ve blog sayfanız için özgün içerikler üretebilirim, Katalog ve broşür metinlerinizi sizin için hazırlayabilirim, Tanıtım videolarınız için metin ve senaryo desteği sağlayabilirim, Aklınıza gelebilecek her konuda metin desteği sağlayabilirim.
GÜL D.

GÜL D.

Metin Yazarı · Karşıyaka, İzmir
Hayal et ve yaz bu sözcükler beni hep çocukluğuma götürdü.Sokak köpeklerini izleyip onlara birer isim bulup bir hikaye yaratıp önce bu hikayeyi günlerce hayal edip bilinç altımda kurgulayıp metne dökeceğim cümleleri oluşturup sonra kaleme dökerdim ve tüm aile bireylerine okurdum kimisi güler dalga geçerdi kimisi taktir eder küstürmek istemezdi ama ben hep yazdım. Kahramanlar hep değişirdi evden eskiyen sandalye atılırdı üzerine bir hikaye çıkardı, nasıl oluyordu anlamıyordum anlam veremiyordum
Şahika Ç.

Şahika Ç.

Metin Yazarı · Karşıyaka, İzmir
Makale, tanıtım yazısı, reklam metni, ürün açıklamaları, vb. ihtiyacı ne ise yazım kurallarına uygun, anlaşılır bir dille ve titizlikle yazılır.
Hatice Ö.

Hatice Ö.

Metin Yazarı · Karşıyaka, İzmir
Reklamcılık ve Halkla İlişkiler mezunuyum. 2009 dan beri freelance yazarlık yapıyorum. Ürün ve markalar için tanıtım metinleri yazıyorum. Profesyonel olarak blog, kategori, ürün ve marka tanıtım içerikleri hazırlıyorum. Birçok tanınmış markanın içeriklerini şu an için hazırlamaya devam etmekteyim. E-ticaret siteleri, dergiler, blog lar, kurumsal web sayfaları için içeriklerinizi hazırlayabilirim. Metin ya da içerikleriniz kelime sayısı üzerinden ücretlendirilir. Toplu işlerde toplam bir fiyatla
Can Ü.

Can Ü.

Metin Yazarı · Karşıyaka, İzmir
Merhaba. Ben gazetecilik ve reklam metni yazarlığı yapıyorum. 4 yıldır reklam amaçlı söyleşiler, basın ilanları ve SEO uyumlu tanıtım metinleri yazıyorum. Elimden geldiğince İzmir ve çevre illerden, yüz yüze iletişim kurma imkanım olan müşterilerle çalışıyorum. Nadiren de olsa Ege Bölgesi dışından işletmelerle iş yapıyorum. Ulusal medya kuruluşlarında edindiğim yazınsal becerileri reklam metinlerine yansıtmaktan keyif alıyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Eşref Ustaoğlu
Metin Yazarı   07/01/2019

Web sitesi içeriği konusunda, bizlere vermiş olduğu desteklerinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyor. İş hayatında başarılar diliyorum.

         
Mustafa İsmail Çetin
Metin Yazarı   30/07/2018

Kendisinden küçükte olsa bir hizmet satın aldık, gerçekten çok başarılı iş çıkardı. Aynı zamanda konuya getirdiği geniş perspektifle bize değer kattı.

         
serhat haznedaroğlu
Metin Yazarı   21/06/2018

Aykut Bey nezaket sahibi ve işinin ehli bir beyefendi. Bize düşündüğümüzden fazlasını sundu ve aklımızda olanı bir adım ileriye taşıdı. Zamanlamaya çok dikkat ediyor ve iletişimi de çok sıcak. Aldığınız hizmetten pişman olmazsınız.

         
Halis Tosun
Metin Yazarı   21/05/2018

Tam da aradığım yönde bir metin yazarlığı hizmeti aldım. Daha önce metin yazdırdığım kişinin gelen metinlerini incelediğimde hep başka sitelerden alıntı olduğunu farketmiştim. Barış Bey bana bunun olmayacağının garantisini verdi ve metin tesliminden sonra özgünlük test sonuçlarını kendisi gönderdi. Güzel bir edebi dili var. Zamanında teslim etti. İhtiyaç halinde tekrar kendisiyle çalışmak isterim.

         
M. Mustafa Şahin-Brandt
Metin Yazarı   17/02/2018

Ömer Bey ile ilk andan itibaren uyumlu ve profesyonel bir çalışma atmosferi yakaladık. Kendisiyle freelance temelli ve uzun vadeli bir çalışmanın temelini attığımızı umuyorum.

         
Umut Özgüven
Metin Yazarı   25/12/2017

Ayşenur Gündüz İletişimi kuvvetli ve her zaman ulaşabilme adına sorumluluk sahibi davrandı. Anlaştığımız işi zamanında tamamlayarak teslim etti. Ödev ve tezler için kendisinden rahatlıkla yardım alınabilir.

         
Volkan Akkuş
Metin Yazarı   10/10/2017

Çalışkan ve yaratıcı bir yazar. İyi bir insan. Beraber çalışmaktan memnun kaldım. Bundan sonraki işlerimde de çalışmayı düşünüyorum.

         
Nursel Ç
Metin Yazarı   28/06/2017

Evren bey istediğimiz tüm düzeltmeleri yaparak, işi kaliteli ve tam zamanında tamamladı. Tek kişilik kurumsal yapı buna denir.

Metin Yazarı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz