En İyi 10 Çiğli Metin Yazarı | Armut

En İyi 10 İzmir Çiğli Metin Yazarı

4 Metin Yazarı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Yahya Karaoğulları

Yahya Karaoğulları

Metin Yazarı · Çiğli, İzmir
4 yıllık deneyim. Çok sayıda ulusal ve uluslararası marka için online offline içerik ve slogan üretimi.
Melike Kuyumcu

Melike Kuyumcu

Metin Yazarı · Karşıyaka, İzmir
Dil ve Tarih-Coğrafya Tiyatro Bölümü Dramatik Yazarlık Anasanat Dalını 94 100 dereceyle bitirdim. Çeşitli dizilerde senaristlik, Lacivert Öykü ve Şiir Dergisi nde editörlük ve yazarlık, Kum Dergileri nde yazarlık yaptım. Cumhuriyet Kitap Eki nde çeşitli roman çözümleme yazılarım, Tiyatro Dergisi nde birçok eleştiri ve analiz yazılarım yayımlanmıştır. Yazdığım oyunlar ve öykülerden çeşitli ödüller aldım. Çeşitli kurum ve firmalarda tanıtım yazıları, kurumsal kimlik çalışmaları, marka yaratma-m
Barış Pekan

Barış Pekan

Metin Yazarı · Karşıyaka, İzmir
On yıldan uzun bir süredir yayın sektörünün içindeyim. Ticaret siteleri için blog yazarlığı, sosyal medya yönetiminin yanında kültür-sanat yazılarım da çeşitli mecralarda yayımlanmaktadır. İlgi alanım çok geniş olduğu için her türlü konuda hızlı ve hem bilgi hem de imlâ hatasız içerik hizmeti alabilirsiniz.
İlkay Göçmen

İlkay Göçmen

Metin Yazarı · Çiğli, İzmir
Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Radyo TV Yayımcılığı, Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun oldum.  İş hayatıma ilk olarak Denizlide özel bir fotoğraf stüdyosunda başladım. Daha sonra ulusal bir ajansın muhabirliği görevini üstlendim. Meslek hayatım boyunca ağırlıklı olarak insan hikayeleri üzerine özel çalışmalar yaptım. Bu hikayeleri gazete ve dergi sayfalarıyla birlikte televizyon ekranlarına taşıdım. Kültür sanat ağırlıklı olarak ünlü isimlerle gerçekleştirdiğim röportajlar çe
Sinplayer

Sinplayer

Metin Yazarı · Karşıyaka, İzmir
2001 yılından bu yana edebiyatla uğraşıyorum. 2013 yılından beri de profesyonel çeviri, editörlük, metin yazarlığı hizmetleri veriyorum. Yuvaya Yolculuk internet dergisinde ve otuzbeslik.com sitesinde yazarlık yapıyorum. Ayrıca biri kitap incelemesi olmak üzere 2 blog sahibiyim..
Ali Tok

Ali Tok

Metin Yazarı · Bornova, İzmir
Merhabalar efendim. Her konuda fikri var derler ya, işte o kişi benim. Peki biraz tevazu göstereyim. İstediğiniz her konuda fikrim var diyelim, isteklerinizi bekliyorum.
Hatice Özgiden

Hatice Özgiden

Metin Yazarı · Karşıyaka, İzmir
Reklamcılık ve Halkla İlişkiler mezunuyum. 2009 dan beri freelance yazarlık yapıyorum. Ürün ve markalar için tanıtım metinleri yazıyorum. Profesyonel olarak blog, kategori, ürün ve marka tanıtım içerikleri hazırlıyorum. Birçok tanınmış markanın içeriklerini şu an için hazırlamaya devam etmekteyim. E-ticaret siteleri, dergiler, blog lar, kurumsal web sayfaları için içeriklerinizi hazırlayabilirim. Metin ya da içerikleriniz kelime sayısı üzerinden ücretlendirilir. Toplu işlerde toplam bir fiyatla
Şahika Çalışkan

Şahika Çalışkan

Metin Yazarı · Karşıyaka, İzmir
Makale, tanıtım yazısı, reklam metni, ürün açıklamaları, vb. ihtiyacı ne ise yazım kurallarına uygun, anlaşılır bir dille ve titizlikle yazılır.
Gözde Alp

Gözde Alp

Metin Yazarı · Karşıyaka, İzmir
Düzenli olarak köşe yazarlığı veya istenilen konulara ilişkin metin yazarlığı hizmeti verilmektedir.
Can Ü.

Can Ü.

Metin Yazarı · Karşıyaka, İzmir
Merhaba. Ben gazetecilik ve reklam metni yazarlığı yapıyorum. 4 yıldır reklam amaçlı söyleşiler, basın ilanları ve SEO uyumlu tanıtım metinleri yazıyorum. Elimden geldiğince İzmir ve çevre illerden, yüz yüze iletişim kurma imkanım olan müşterilerle çalışıyorum. Nadiren de olsa Ege Bölgesi dışından işletmelerle iş yapıyorum. Ulusal medya kuruluşlarında edindiğim yazınsal becerileri reklam metinlerine yansıtmaktan keyif alıyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
M. Mustafa Şahin-Brandt
Metin Yazarı   17/02/2018

Ömer Bey ile ilk andan itibaren uyumlu ve profesyonel bir çalışma atmosferi yakaladık. Kendisiyle freelance temelli ve uzun vadeli bir çalışmanın temelini attığımızı umuyorum.

         
Umut Özgüven
Metin Yazarı   25/12/2017

Ayşenur Gündüz İletişimi kuvvetli ve her zaman ulaşabilme adına sorumluluk sahibi davrandı. Anlaştığımız işi zamanında tamamlayarak teslim etti. Ödev ve tezler için kendisinden rahatlıkla yardım alınabilir.

         
Volkan Akkuş
Metin Yazarı   10/10/2017

Çalışkan ve yaratıcı bir yazar. İyi bir insan. Beraber çalışmaktan memnun kaldım. Bundan sonraki işlerimde de çalışmayı düşünüyorum.

         
Nursel Ç
Metin Yazarı   28/06/2017

Evren bey istediğimiz tüm düzeltmeleri yaparak, işi kaliteli ve tam zamanında tamamladı. Tek kişilik kurumsal yapı buna denir.

         
Alpago Polat
Metin Yazarı   08/06/2017

İşini titizlikle yapan, Türkçeyi çok iyi kullanan, Profesyonel bir hizmet anlayışı ...

Metin Yazarı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz