En İyi 10 Çukurova Adana İngilizce Özel Ders

4 İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çukurova civarında 141 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Serhat B.

Serhat B.

İngilizce Özel Ders · Çukurova, Adana
İKİ ANA DİL E SAHİBİM (İNGİLİZCE VE TÜRKÇE) GENEL INGILIZCE, TOEFL, KPSS, IELTS, INGILIZCE TELAFFUZ VE EĞİTİM DANIŞMALIĞI. %100 ÖĞRENİM GARANTİSİ.
Ufuk A.

Ufuk A.

İngilizce Özel Ders · Çukurova, Adana
Genç yaklaşımlı öğrencinin halinden anlayan ve değişik tekniklere sahip olan bir üniversite öğrencisi 1 yıl yurt dışında yaşamış ve %100 ingilizce bölümü okuyan önceden de tecrübeli
Burcu K.

Burcu K.

İngilizce Özel Ders · Çukurova, Adana
10 yıldır gerek özel ve devlet kurumlarında ingilizce dersleri vermekteyim. Tüm seviyelerde ingilizce dersi verilir.
Firdevs  D.

Firdevs D.

İngilizce Özel Ders · Çukurova, Adana
Çukurova Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi öğrencisiyim .İngilizce hazırlık egitimimi tamamladım ve 2016 yılında Londra da özel bir dil okulundan egitim aldım . Eğitimini aldığım farklı öğrenme stillerine göre her yaş aralığına uygun ders anlatma tarzına sahibim .
Mert O.

Mert O.

İngilizce Özel Ders · Çukurova, Adana
Uzun zamandır İngilizce dersleri vermekteyim, ilköğretim, TEOG, LYS-5 ve genel ingilizce gruplarında konuşma odaklı dersler veriyorum.
Semira Ç.

Semira Ç.

İngilizce Özel Ders · Çukurova, Adana
Merhaba Armut.com :) Türkiyede doğup büyüdüm ama Kıbrısta okuyorum. Bölümüm %100 İngilizce olup 4 yıldır İngilizce okumaktayım ve son 2 yıldır makale yazıyorum. Ödevler , makaleler ve belgeler için yardım edebilirim.
Merve Feyza  Ç.

Merve Feyza Ç.

İngilizce Özel Ders · Çukurova, Adana
Merhaba. Adana’da Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi ingilizce olarak okuyorum. Girdiğim erasmus sınavından 1.olarak 81 puan aldım. Okuluma girdiğimde hazırlık sınıfını geçerek 1.sınıftan başladım. Halen 2.sınıf olarak okumaktayım. Umarım anlaşabiliriz.
Ömer T.

Ömer T.

İngilizce Özel Ders · Çukurova, Adana
UZUN YILLAR KAMUDA VE ADALET BAKANLIĞINDA ULUSLARARASI GÖREVLERDE BULUNDUM. EXETER (İNGİLTERE) ÜNİVERSİTESİ MEZUNUYUM. TECRÜBELERİMİ YENİ JENERASYONA AKTARMAK İSTİYORUM.
Ömer T.

Ömer T.

İngilizce Özel Ders · Çukurova, Adana
Konuşma ve yazma başta olmak üzere her seviyede İngilizce ve IELTS sınavına hazırlık. ortaokul öğrencilerine sınava destek.
Yasemin S.

Yasemin S.

İngilizce Özel Ders · Çukurova, Adana
Deneyimli ve dinamik ingilizce öğretmeninden, denenmiş yöntemlerle sadece ingilizce değil ayrıca dersin eğlence de geçmesi için benimle irtibata geçin.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Asli Doganci
İngilizce Özel Ders   24/07/2020

Cok kibar ve isini onemseyen birisiyle is yaptigim icin cok memnunum. Sonuclarim da cok iyi geldi, kendisiyle tekrar is yapmaktan cok memnun olurum.

         
Pınar Küçükkaya Kablan
İngilizce Özel Ders   26/06/2020

Yeliz Hanım süper bir öğretmen. Her durumu idare edebiliyor. Çocuklarla arası çok iyi. 7 yaşında ikiz erkek çocuğa ingilizceyi öğretiyor. Tavsiye ediyorum. Ve teşekkür ediyorum ona.

         
Kaya Özcan
İngilizce Özel Ders   24/06/2020

Çok ilgili ve sabırlı. Dersler dışında da whatsApp üzerinden ayrıca takip ve yardımcı oluyor. Hiç tereddüt etmeden tavsiye ederim...

         
Batuhan Karaca
İngilizce Özel Ders   23/06/2020

Hocamın İlgisi alakası samimiyeti çok iyi herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim memnun kalacağınızdan %100 eminim bana çok faydası oldu başkalarınada olsun diye yorumumu bırakmak istedim 😊🌹

         
Şenay Parlak
İngilizce Özel Ders   10/06/2020

Seçil Hanım işinde çok profesyonel ,donanimlı ve dakik bir insan , disiplinli çalışıyor ve hazırlıklı geliyor. Ayrica güeryüzlü ve sempatik. Dersi rahat gidiyor. Onu bulabildiğimiz için çok şanslıyız. Teşekkür ediyoruz .

         
Nupelda Demir
İngilizce Özel Ders   23/05/2020

Ahmet bey işinde oldukça uzman Metin çevirisin den oldukça memnun kaldım . Metin çok zorlu olmasına rağmen talep ettiğim tarihten önce eksiksiz ve kusursuz bir şekilde teslim etdi. Metin emek kokuyordu 👍

         
Kadir Sözen
İngilizce Özel Ders   28/03/2020

Sara hanımla arkadaş tavsiyesi üzerine bir teklif yaptım ve uzaktan eğitim alıyorum farklı illerde olduğumuz için. İlk başta tepkili yaklaştım çünki daha öncesindede özel ders alıyodum ve anlamadığım için görüntülü derste faydası olmucağını düşündüm şuana kadar 10 derse yakın bir ders işledik ve günlük konuşmaları yapabiliyor kendi derdimi anlatıcak kadar ingilizce sahibi oldum. Kendisi anlatımıyla ve düzgün kişiliğiyle harika bir insan. Ve bu yorumu okuyan kişi veya kişiler ingilizce öğrenmek istiyorsan doğru adrestesin 2 ci bir tercih hata olur ;)

         
İngilizce Özel Ders   06/03/2020

Cengiz hoca çok iyi bir öğretmen, işini severek yapıyor ve klasik yöntemlerin dışına çıkarak akılda kalıcı şekilde öğretiyor. Kesinlikle tavsiye ederim.

İngilizce Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz