En İyi 10 Etimesgut Dizgi Mizanpaj | Armut

En İyi 10 Etimesgut Ankara Dizgi Mizanpaj

4 Dizgi Mizanpaj Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Hakan K.

Hakan K.

Dizgi Mizanpaj · Etimesgut, Ankara
Dergileriniz, Kitaplarınız, Makaleleriniz, Tezleriniz Hızlı bir şekilde kurallara uygun şekilde dizilir.
Altes Bilim Akademisi Dizgi Servisi

Altes Bilim Akademisi Dizgi Servisi

Dizgi Mizanpaj · Etimesgut, Ankara
Altes Bilim Akademisi Dizgi Servisi olarak eğitimli ve tecrübeli kadromuzla dizgi, mizanpaj, tashih, redaksiyon ve grafik alanlarında hizmet vermekteyiz. Başta yayınevleri olmak üzere, dershaneler, kamu kurumu ve kuruluşları, yazarlar, akademisyenler gibi kitap, dergi, katalog vb. çalışmalarını yayına hazırlamak isteyen herkesi kaliteli hizmetimizden faydalanmaya davet ediyoruz.
Muhammed  K.

Muhammed K.

Dizgi Mizanpaj · Etimesgut, Ankara
Dört renk, iki renk, tek renk kitaplarınız dizgi ekibimiz tarafından büyük özen ve titizlikle hizmetinize sunulmaktadır. Dâhice fikir ve tasarımlarımızla sizleri kalitenin tek adresine bekliyoruz.
Mahmut Ramazan K.

Mahmut Ramazan K.

Dizgi Mizanpaj · Etimesgut, Ankara
24 yıldır macintosh bilgisayarlarda dizgi, tasarım, mizanpaj, grafik hizmeti vermekteyim matbaacılık ve reklam ajansı tecrübelerim vardır. AdobePhotoshop, AdobeIllustrator, AdobeInDesign, Freehand, MathMagic ve bilgisayarda kullanılması gereken bütün programları kullanmaktayım. İşleriniz sorunsuz ve problemsiz ve az tashihli olarak teslim edilir.
7 N ( G R A F İ K E R) D.

7 N ( G R A F İ K E R) D.

Dizgi Mizanpaj · Çankaya, Ankara
Firmalar, ürün veya hizmetlerini pazarlamak, müşterilerine sunmak, yaptıkları ve yapacakları işleri anlatmak için katalog tasarımı vb. çalışmalar yaptırırlar. Bu istekleri görsel olarak sunmak ise biz tasarımcıların işidir. Biz, hem yaratıcı çözümler üretmek hem de kapsamlı uygulamalar gerçekleştirmek için deneyim ve becerilerimize güveniyoruz. Siz değerli müşterilerimizi de bu deneyim ve becerilerimizden yararlandırarak ortak fayda sağlamak istiyoruz. “Tek noktadan tam hizmet” almanın ekon
Betül B.

Betül B.

Dizgi Mizanpaj · Çankaya, Ankara
Çocuk kitapları, kültür kitapları, ilköğretim, ortaöğretim ve KPSS kitaplarının dizgi mizanpaj işlerini yapıyorum.
İrem S.

İrem S.

Dizgi Mizanpaj · Çankaya, Ankara
Sayısal&sözel test kitapları , roman, hikaye vb. her tür kitabın dizgi ve mizanpaj işi yapılır. Zamana riayet eden ve titiz bir dizgi personeli arayanlar için doğru adres. Örnek çalışma isteyenlere e-mail kanalıyla yollayabilirim. (Not: Yayınevi tecrübem var. Halen özel bir kolejde dizgi personeli olarak çalışıyorum.)
Orhan F.

Orhan F.

Dizgi Mizanpaj · Çankaya, Ankara
Hayallerinizdeki kitabı biz yapıyoruz. Cıvıl cıvıl bir görünüm, şık tasarımla getirdiğiniz dökümanı profesyonelce işliyoruz. Baskıya hazır hale getiriyoruz. Bu sevgiliye yazılan bir kitapta olabilir. Soru bankası, konu anlatım, test kitapları da tercih sizin, kalite bizim işimiz.
Ferhat K.

Ferhat K.

Dizgi Mizanpaj · Çankaya, Ankara
Her türlü dizgi ve mizampaj işleriniz zamanında, temiz ve başarılı bir şekilde yapılır. Bu konuda tecrübeliyiz, kendimize güveniyoruz. Referans verilir, örnek çalışmalar gönderilebilir. (Test, deneme, kitap, gazete, broşür, veri girişi vb. işler için teklif isteyiniz :)
Güray  Ş.

Güray Ş.

Dizgi Mizanpaj · Çankaya, Ankara
YAKLAŞIK 27 YILLIK MATBAACILIK DENEYİMİMİ PAYLAŞMAK İSTERİM KALİTEDEN ASLA ÖDÜN VERMEYEN BİR İŞ ANLAYIŞIM VARDIR MAC ORTAMINDA SAYFA TASARIMI YAPMAKTAYIZ HALEN BİR YAYINEVİNDE BASKI ÖNCESİ SORUMLUSU OLARAK GÖREV YAPMAKTAYIM DOĞRU VE KALİTELİ İŞ YAPTIRMAK İSTİYORSANIZ LÜTFEN ARAYIN GÖRÜŞELİM
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Dizgi Mizanpaj   15/08/2018

Hem beyefendi hem de işinin ehli bir arkadaşımıza denk geldiğim için çok mutlu oldum. Şiddetle tavsiye ederim.

         
Dizgi Mizanpaj   12/04/2018

Emek verilen,güzel bir iş çıkarıldı...Bekir bey sağ olsun en ufak bir sorunda,kafamıza takılan her detayda yardımcı oldu.

Dizgi Mizanpaj hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz