En İyi 10 Etimesgut Dizgi Mizanpaj | Armut

En İyi 10 Etimesgut Ankara Dizgi Mizanpaj

4 Dizgi Mizanpaj Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Mahmut Ramazan K.

Mahmut Ramazan K.

Dizgi Mizanpaj · Etimesgut, Ankara
24 yıldır macintosh bilgisayarlarda dizgi, tasarım, mizanpaj, grafik hizmeti vermekteyim matbaacılık ve reklam ajansı tecrübelerim vardır. AdobePhotoshop, AdobeIllustrator, AdobeInDesign, Freehand, MathMagic ve bilgisayarda kullanılması gereken bütün programları kullanmaktayım. İşleriniz sorunsuz ve problemsiz ve az tashihli olarak teslim edilir.
Altes Bilim Akademisi Dizgi Servisi

Altes Bilim Akademisi Dizgi Servisi

Dizgi Mizanpaj · Etimesgut, Ankara
Altes Bilim Akademisi Dizgi Servisi olarak eğitimli ve tecrübeli kadromuzla dizgi, mizanpaj, tashih, redaksiyon ve grafik alanlarında hizmet vermekteyiz. Başta yayınevleri olmak üzere, dershaneler, kamu kurumu ve kuruluşları, yazarlar, akademisyenler gibi kitap, dergi, katalog vb. çalışmalarını yayına hazırlamak isteyen herkesi kaliteli hizmetimizden faydalanmaya davet ediyoruz.
Muhammed  K.

Muhammed K.

Dizgi Mizanpaj · Etimesgut, Ankara
Dört renk, iki renk, tek renk kitaplarınız dizgi ekibimiz tarafından büyük özen ve titizlikle hizmetinize sunulmaktadır. Dâhice fikir ve tasarımlarımızla sizleri kalitenin tek adresine bekliyoruz.
Erman T.

Erman T.

Dizgi Mizanpaj · Etimesgut, Ankara
Sayısal ve sözel dizgi işleriniz hızlı ve özverili şekilde yapılır. Takvimde mümkün olan en kısa sürede teslim edilir.
Enes T.

Enes T.

Dizgi Mizanpaj · Etimesgut, Ankara
Freelance çalışıyorum. Daha önce dizgi yaptığım kurumlar: Maya Koleji, Berkay Yayınevi, Günay Yayınları.
Hakan K.

Hakan K.

Dizgi Mizanpaj · Etimesgut, Ankara
Dergileriniz, Kitaplarınız, Makaleleriniz, Tezleriniz Hızlı bir şekilde kurallara uygun şekilde dizilir.
Ankara Dizgi

Ankara Dizgi

Dizgi Mizanpaj · Çankaya, Ankara
1999 yılından bu yana yayın dünyası içinde yer alan eğitimli ve tecrübeli kadromuz ile özgün, nitelikli ve yaratıcı çalışmalarımızı ortaya koymaktayız. Basılı yayın sektöründe; dergi, kitap, gazete, broşür çalışmalarını, ayrıca kapak tasarımı, kurumsal kimlik çalışmaları, web tasarımı çalışmalarını, sınavlara yönelik kitapların dizgisini büyük bir titizlik ve özveri ile yürütmekte; gerek bireysel kişiler gerekse kurumsal iş yerleri için çalışmalarımızı sürdürmeye devam etmekteyiz
İLKER TANDOĞAN 7.

İLKER TANDOĞAN 7.

Dizgi Mizanpaj · Çankaya, Ankara
Firmalar, ürün veya hizmetlerini pazarlamak, müşterilerine sunmak, yaptıkları ve yapacakları işleri anlatmak için katalog tasarımı vb. çalışmalar yaptırırlar. Bu istekleri görsel olarak sunmak ise biz tasarımcıların işidir. Biz, hem yaratıcı çözümler üretmek hem de kapsamlı uygulamalar gerçekleştirmek için deneyim ve becerilerimize güveniyoruz. Siz değerli müşterilerimizi de bu deneyim ve becerilerimizden yararlandırarak ortak fayda sağlamak istiyoruz. “Tek noktadan tam hizmet” almanın ekon
Orhan F.

Orhan F.

Dizgi Mizanpaj · Çankaya, Ankara
Hayallerinizdeki kitabı biz yapıyoruz. Cıvıl cıvıl bir görünüm, şık tasarımla getirdiğiniz dökümanı profesyonelce işliyoruz. Baskıya hazır hale getiriyoruz. Bu sevgiliye yazılan bir kitapta olabilir. Soru bankası, konu anlatım, test kitapları da tercih sizin, kalite bizim işimiz.
 H.

H.

Dizgi Mizanpaj · Sincan, Ankara
Her türlü kitap mizampajı ( akademik kitaplar, test kitapları görsel içerikli de olabilen) en ince ayrıntısına kadar özenli olarak yapılır. baskya hazır halde, sorunsuz müşteri memnuniyeti ile teslim edilir
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Dizgi Mizanpaj   15/08/2018

Hem beyefendi hem de işinin ehli bir arkadaşımıza denk geldiğim için çok mutlu oldum. Şiddetle tavsiye ederim.

         
Dizgi Mizanpaj   12/04/2018

Emek verilen,güzel bir iş çıkarıldı...Bekir bey sağ olsun en ufak bir sorunda,kafamıza takılan her detayda yardımcı oldu.

Dizgi Mizanpaj hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz