En İyi 10 Etimesgut Ankara Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Etimesgut civarında 278 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Harun Ay

Harun Ay

Matematik Özel Ders · Etimesgut, Ankara
21 yıllık eĝitimciyim. Eğitim fakültesi Yüksek lisans eğitimi aldım. Ortaokul ve özellikle LGS konusunda yeni nesil soruların kavranması, çözülmesine yönelik ders anlatımı ve konu takibi yapmaktayım. Dönem başı itibariyle 6-7 netle başlayıp yıl sonunda full yapan, Fen Lisesi ve nitelikli Anadolu Liselerine yerleşen öğrencilerim olmuştur.İki ayrı pedagojik formasyon sertifikasına sahibim.Öğrenci ve Eğitim koçluğu da yapıyorum. Eğitimcinin Eğitimi, Motivasyon, Etkili Ders Çalışma Teknikleri,Sınav
Onur Başal

Onur Başal

Matematik Özel Ders · Etimesgut, Ankara
Mühendislik öğrencisiyim. İlerde akademik kariyer yapmayı düşündüğüm için yaklaşık olarak 5 senedir ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji ve Fen bilimleri alanlarında özel ders verdim. Kitap okumayı, spor yapmayı, belgesel izlemeyi, dergi okumayı ve müzik dinlemeyi seviyorum.
Havva Dağ

Havva Dağ

Matematik Özel Ders · Etimesgut, Ankara
Merhaba Sevgili Dostum. Öncelikle şunu söylemeliyim ki matematik gibi bir dersi öğretmek için önce psikoloji bilmek gerekir. Senin önce psikolojini anlayıp sonra neden bu dersi almak istediğin hakkında paylaşımda bulunduktan sonraki kısım emin olabilirsin bizim için çok daha kolay olacaktır. Çünkü bilirsin ki çoğu insanın matematik gibi yersiz koşullanılmış bir önyargısı var. Önce bu zinciri kırıp sonrada eğlenerek matematik öğrenmen ve çözmen için herzaman yanındayım :)
Dursun Emre  Aydın

Dursun Emre Aydın

Matematik Özel Ders · Etimesgut, Ankara
Hukuk Fakültesi mezunu olup şuanda da stajyer avukatlık yapmaktayım. Beş yıldır özel ders vermekte olup öğrencilerime ders anlatımının yanı sıra sınav, ders çalışma düzeni, zaman yönetimi gibi konularda da destek oluyorum. Ders verdiğim alanlar; İlköğretim-LGS: Matematik, Türkçe, İngilizce Lise-TYT: Matematik, Türkçe DGS : Matematik, Türkçe ALES : Matematik, Türkçe KPSS : Matematik, Türkçe, Vatandaşlık Ayrıntılar için telefon numaramdan iletişime geçebilirsiniz. Fiyat konusunda; öğrencinin
Seydi Tayfun

Seydi Tayfun

Matematik Özel Ders · Etimesgut, Ankara
Gazi Üniversitesi Matematik bölümü mezunuyum. 15 yıllık dershane ve kolej tecrubemle Matematik 1 Matematik2 ve Geometri den eksiğiniz kalmayacaktır.Sınava önde başlamak istiyorsanız arayın başlayalım şuan özel kolejde çalışıyorum eğitim koçluğu sertifikam vardır
Nurcan İnceoğlu

Nurcan İnceoğlu

Matematik Özel Ders · Etimesgut, Ankara
Ilköğretim matematik öğretmenliği son sınıf öğrencisiyim , daha önce bir çok kademede öğrencilere özel ders verdim , deneyimim vardır. Online ya da yüz yüze eğitim verebilirim. Öğrenciyi düzenli takip ederim ve ödevlendiririm. Ara sıra kaazanımlarını ölçmek için quizler yaparım.
Semih Lafcı

Semih Lafcı

Matematik Özel Ders · Etimesgut, Ankara
Meraba, Ben Semih. Fizik & İnşaat Mühendisliği okudum. Ortaokul , Lise her seviyeye uygun Matematik özel ders veriyorum. Dersi severek anlatırım. Öğrencinin durumuna ve ihtiyacına göre bir yol haritası belirlenir.
EMİN AYDIN

EMİN AYDIN

Matematik Özel Ders · Etimesgut, Ankara
ODTÜ Mezunuyum.çeşitli dershane ve özel eğitim kurumlarında 20 yıldır matematik öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Çocuğunuzu profesyonel olarak sınavlara hazırlamaktayım. Birebir kendi ev ortamında ders vermekteyim. saygılarımla. 40 dk. 1 deneme dersi ise ücretsiz.
Muhammed Kuyumcu

Muhammed Kuyumcu

Matematik Özel Ders · Etimesgut, Ankara
Gazi üni öğrencisiyim. Matematik geometri özel ders veriyorum . Öğrenci olduğum için daha ucuz fiyata özel ders veriyorum. Ayt mat 39 yaptım ve matematiği çok seviyorum. Soru çözümü konusunda başarılı olduğumu düşünüyorum.
Meltem Varoğlu

Meltem Varoğlu

Matematik Özel Ders · Etimesgut, Ankara
Hacettepe üniversitesi Aktüerya Bilimleri bölümü öğrencisinden ilkokul ve lise seviyesinde matematik ve geometri dersleri verilir.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Fırat Ö.
Matematik Özel Ders   04/03/2021

Geçen yıl mezuna kalmış bir öğrenci olarak hocamdan ders almaya başladım ve netlerimde büyük artış gözlemledik Bu süreçte hocam bana çok güven aşıladı Matematiği sevdirdi Arkadaşlar gönül rahatlığı ile ders alabilirsiniz hocam çok iyi bir rehber sizlere de yardım edeceğine eminim

         
Güney K.
Matematik Özel Ders   16/01/2021

Fatih hoca gerçekten ilgili ve samimi bi hoca ders dinlerken asla sıkılmadım. Üstüne diğer dersler için de program oluşturması ayriyetten hoşuma gitti teşekkür ederim kendisine 🤩🙏

         
Erkan G.
Matematik Özel Ders   03/01/2021

9. Sınıf öğrencisiyim. Matematik dersimi Online olarak almaktayım. Çok Memnunum. Eksikliklerimi serkan hocayla tamamlıyorum. Teşekkürelerim.

         
Ercan E.
Matematik Özel Ders   02/01/2021

Sema Hoca mesleğinin uzmanı bir Öğretmenimiz. . Çocuğumun YKS sınavı hazırlığındaki değerli katkılarıyla istediği fakülteye yerleşmesine çok emeği geçti. Teşekkürler hocam.

         
İsaözer Ö.
Matematik Özel Ders   01/01/2021

Güvenilir işinin ehli tecrübeli öğretmen matematikte özel ders arayanlara tavsiye ederim matematiğin yanında diğer branşlardada (sosyal Türkçe ) çocuklara yol gösteriyor iki kızım ayrı yaşlarda ikisi içinde memnunum teşekkür ederim.

         
Neşe G.
Matematik Özel Ders   04/12/2020

Ahmet bey çok ilgili kızım onu çok sevdi onunla konuştukça ders çalıştıkça daha verimli çalıştı kızımı motive etti Ahmet bey size çok teşekkür ederiz

         
Furkan B.
Matematik Özel Ders   03/12/2020

Alanında bilgi sahibi, anlatım teknikleri kuvvetli ve en önemlisi çok anlayışlı bir hoca. Anlaşılmayan yerleri tekrar tekrar anlatıyor. Hatta bir şey denmese bile anlamadığını fark edip tekrar anlatıyor. Dersi anlatmak ziyade dersi öğretiyor. Çok memnun kaldım.

         
Mustafa D.
Matematik Özel Ders   23/11/2020

Alp hocam alanında çok tecrübeli, çocukların seviyesine inebilen, güleryüzlü, samimi ve en önemlisi bilgisini öğrenciye tam olarak aktarabilen bir öğretmen. Kızım Zehra Alp hocam vesilesiyle matematiğe olan ön yargısını yendi. Alp hocama çok teşekkür ederim.

Popüler Matematik Özel Ders Bölgeleri
Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz