En İyi 10 Etimesgut Ankara Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Etimesgut civarında 245 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Harun Ay

Harun Ay

Matematik Özel Ders · Etimesgut, Ankara
21 yıllık eĝitimciyim. Eğitim fakültesi Yüksek lisans eğitimi aldım. Ortaokul ve özellikle LGS konusunda yeni nesil soruların kavranması, çözülmesine yönelik ders anlatımı ve konu takibi yapmaktayım. Dönem başı itibariyle 6-7 netle başlayıp yıl sonunda full yapan, Fen Lisesi ve nitelikli Anadolu Liselerine yerleşen öğrencilerim olmuştur.İki ayrı pedagojik formasyon sertifikasına sahibim.Öğrenci ve Eğitim koçluğu da yapıyorum. Eğitimcinin Eğitimi, Motivasyon, Etkili Ders Çalışma Teknikleri,Sınav
Tolga YAYCI

Tolga YAYCI

Matematik Özel Ders · Etimesgut, Ankara
Merhaba, ben Tolga. Gazi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği 3.Sınıf öğrencisiyim, yaklaşık 2.5 senedir özel ders veriyorum. Ortaokul ve lise öğrencileriyle, farklı yaş grupları ve sınıflarla çalıştım. Referanslarım ve detayları görüşmek için benimle iletişime geçebilirsiniz.
Mert Tezkan

Mert Tezkan

Matematik Özel Ders · Etimesgut, Ankara
Güvenilir, özverili, öğrenci başarısını önde tutan başarılı bir öğretmenim. Aynı zamanda Milli Eğitim Bakanlığında çalışmaktayım. Özel ders konusunda 11 yıllık bir tecrübeye sahip dinamik bir öğretmenim.
Havva Dağ

Havva Dağ

Matematik Özel Ders · Etimesgut, Ankara
Merhaba Sevgili Dostum. Öncelikle şunu söylemeliyim ki matematik gibi bir dersi öğretmek için önce psikoloji bilmek gerekir. Senin önce psikolojini anlayıp sonra neden bu dersi almak istediğin hakkında paylaşımda bulunduktan sonraki kısım emin olabilirsin bizim için çok daha kolay olacaktır. Çünkü bilirsin ki çoğu insanın matematik gibi yersiz koşullanılmış bir önyargısı var. Önce bu zinciri kırıp sonrada eğlenerek matematik öğrenmen ve çözmen için herzaman yanındayım :)
Dursun Emre  Aydın

Dursun Emre Aydın

Matematik Özel Ders · Etimesgut, Ankara
Hukuk Fakültesi mezunu olup şuan da stajyer avukatım. Beş yıldır özel ders vermekteyim. Öğrencilerime ders anlatımının yanı sıra sınav, ders çalışma düzeni, zaman yönetimi gibi konularda da destek oluyorum. Ders verdiğim alanlar; İlköğretim: Matematik, Türkçe, Fen, Sosyal, İngilizce Lise-TYT: Matematik, Türkçe, Coğrafya DGS : Matematik, Türkçe ALES : Matematik, Türkçe KPSS : Matematik, Türkçe, Coğrafya, Vatandaşlık Ayrıntılar için telefon numaramdan iletişime geçebilirsiniz. Fiyat konusun
Şahin Mavzer

Şahin Mavzer

Matematik Özel Ders · Etimesgut, Ankara
Merhabalar. Yaklaşık 7 yıldır matematik ve geometri alanında özel ders vermekteyim. Bu zaman zarfında dershane öğretmenliği tecrübem de bulunmakta. Ezbercilikten uzak, bilim ve mantığın ışığıyla hareket ederek matematiği öğrenmek isteyen arkadaşlar için buradayım. Öncelikli hedefim her zaman dersi sevdirmek olmuştur. Konuları uzun uzadıya işleyip öğrenciyi sıkmak yerine, pratik bir şekilde konuları işleyip bol örnekle pekiştirmek özellikle matematik alanında birçok öğrencime başarı getirdi.
M.asım Can

M.asım Can

Matematik Özel Ders · Etimesgut, Ankara
DERSLERI ONLINE ZOOM UZERINDEN YAPMAKTAYIM. DERS SURESI DK UCRET LIRA DIR. SADECE WHATSAPP DAN ILETISIME GECEBILIRSINIZ. + 90 BESYÜZ-ALTI 092 71 KIRKÜÇ SEVGİLİ VELİ VE ÖĞRENCİLER MERHABA MATEMATİK KORKULACAK BİR DERS DEĞİLDİR. ÇÖZÜLECEK BİR PROBLEMDİR :))(ama işin uzmanından) yıllık matematik öğretmeniyim. her seviyede matematik özel ders verilmektedir. sınava hazırlık ve okula yardımcı dersler vermekteyim. ister e ders ister grup dersi şeklinde olabilir. ilk ders tan
Dilan Sarıceylan

Dilan Sarıceylan

Matematik Özel Ders · Etimesgut, Ankara
Matematik bölümü son sınıf öğrencisiyim.2 senedir çeşitli yaş gruplarına özel ders veriyorum.Öğrencilerimle kolay iletişim kuran bir yapım var.Ders işleyiş tarzım konu anlatımı ve bol soru çözümü şeklindedir.Öğrenci seviyesine göre müfredatla aynı ya da önde gidilebilir.
Emre Çimen

Emre Çimen

Matematik Özel Ders · Etimesgut, Ankara
Matematik bir probleme birdenbire atlamak yerine düşünüp, doğru kararı vermeyi gerektirir. 10 yıllık matematik öğretmenliği tecrübesi ve profesyonel öğrenci koçluğu bilgilerimle öğrencimin eksiklerini tam tespit edip, yol haritamızı beraber çizmeyi amaçlarım. Eğer eksikler doğru analiz edilirse ve profesyonel destek alınırsa başarı kaçınılmazdır.
Sahra Ü.

Sahra Ü.

Matematik Özel Ders · Etimesgut, Ankara
İlköğretim Matematik Öğretmenliğinden 2015 yılında mezun oldum. Milli Eğitim bünyesinde ve özel kurslarda çalıştım. Son iki yıldır özel ders vermekteyim. Ayı zamanda Hukuk 2. Sınıf öğrencisiyim. Derslerimiz genellikle öğrenci evinde gerçekleşir, müsaitlik durumu olmadığında öğretmen evi de tercih edilebilir. İlk ders tanışma dersidir ve ücret alınmaz. Dersler için yardımcı kaynak kullanılmaktadır. Kaynak seçimi öğrencinin hazırbulunuşluk seviyesine göre seçilmektedir.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
ÖZGÜR ÇETİN
Matematik Özel Ders   26/10/2020

Merhabalar, Hocamın bilgi birikimi ve öğrenci ile olan iletişimi çok uyumlu oğluma denk gelmesi büyük bir şans oldu bize matematiğin nasıl sevimli bir ders olduğunu anlamasını bilen idealist olması ayrı bir olay kesin tavsiye ederim.

         
Yeliz Ager
Matematik Özel Ders   21/10/2020

Sinan Hocamız, geçtiğimiz yıl pandemi sürecinde hızlandırılmış son derece profesyonel, disiplinli ve özverili bir eğitimle kızımı LGS sınavına hazırlamıştır. Kızım, hocamızın sayesinde hem LGS sınavını kazanmış ve hayalindeki okula yerleşmiş hemde bursluluk sınavını kazanarak geleceği için önemli bir adım atmıştır. Sinan Hocamız derslerden sonra da telefonla sürekli iletişim kurarak günlük performans kontrolü sağlamıştır. Kendisine ne kadar teşekkür etsek az, emeklerine sağlık hocam.

         
Serife Pehlivanoglu
Matematik Özel Ders   07/10/2020

Recep bey işimde gerçekten çok iyi bir hoca. Kızımın en başarısız dersi matematik ama artık korkmuyor. Kızımda bizde Recep hocayı çok sevdik. Herkese tavsiye ediyorum. Biz hocamızı bulduk iyiki onu tanıdık şükürler olsun herşey güzel olacak sayesinde🙏🏻🙏🏻🙏🏻

         
Mehmet Tüzün
Matematik Özel Ders   03/10/2020

Orhan hocamızdan gayet memnunuz. Öğretmenimiz donanımlı,öğrencisiyle ilgili. Teşekkür ederim. Ders almak isteyenler memnun olacaktır.

         
Can Uzantı
Matematik Özel Ders   11/09/2020

Kendisi alanında bilgili, her soru sorduğumda geri dönüş sağlayan, iletişimi kuvvetli, çok memnun kaldım, herkese tavsiye ederim.

         
Ali Ulvi Durukan
Matematik Özel Ders   03/09/2020

Çok memnun kaldık. Dersimize devam edeceğiz. Samimi ve net iletişimi var. Tabii bu durumda artı bir değer katmakta.

         
Fatoş Er
Matematik Özel Ders   29/08/2020

Gerçekten harika bir hoca, gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz. Derslerimde çok yardımcı oldu. 5 yıldız bile az 10 numara bir insan.

         
Murat Sarıkuş
Matematik Özel Ders   08/08/2020

Pandemi döneminden ötürü oğlumun derslerinden geri kalmaması için Burcu öğretmenle çalışmaya başladık. Oğlumuza yaklaşımı, dersleri anlatım biçimi konulara hakimiyeti, sıcakkanlılığı ile kendisinden gayet memnunuz.

Popüler Matematik Özel Ders Bölgeleri
Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz