En İyi 10 Etimesgut Yazılım Geliştirme | Armut

En İyi 10 Etimesgut Ankara Yazılım Geliştirme

4 Yazılım Geliştirme Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Etimesgut civarında 73 Yazılım Geliştirme Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Onurhan Ç.

Onurhan Ç.

Yazılım Geliştirme · Etimesgut, Ankara
1 yıl kendi imkanlarımla ve daha sonra 4 ay Bilge adam isimli kurumda eğitim aldım. küçük projelerinizi uygun fiyata çok emek vererek yapabilirim. C#, SQL veritabanı, Web sitesi, form uygulamalarında tecrübe sahibiyim.
Deniz Bilgisayar Yazılım Güvenlik Sistemleri

Deniz Bilgisayar Yazılım Güvenlik Sistemleri

Yazılım Geliştirme · Etimesgut, Ankara
BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ, NETWORK, YEDEKLEME ÜNİTELERİ,BAKIM ANLAŞMALARI,KAMERA SİSTEMLERİ, BARKODLU SATIŞ SİSTEMLERİ,TİCARİ YAZILIMLAR, SEKTÖREL YAZILIMLAR,NOTEBOOK TAMİRİ,BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ TAMİRİ
Bilgehan K.

Bilgehan K.

Yazılım Geliştirme · Etimesgut, Ankara
Sürekli Değişen Yazılım Alanında En Güncel Ve Kullanıcının En iyi Verim Alacağı Hızlı Pratik Ve Çözüm Odaklı Yazılımlar Geliştirmekteyim.
Meteorum

Meteorum

Yazılım Geliştirme · Etimesgut, Ankara
METEORUM olarak 5 yıl boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren yazılım konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz;
Kadir K.

Kadir K.

Yazılım Geliştirme · Etimesgut, Ankara
C#, java, android, javascript, html, xml, css, JSON, MySql, pyhton teknolojilerinde ileri derece bilgi sahibiyim. Bu platformlar üzerinde uygulamalar geliştirdim. Bilgisayar mühendisliği eğitimimi yeni tamamladım. Öğrenim sürecim boyunca bir çok farklı proje geliştirdim. Farklı projeler geliştirmek ve faydalı olabilmek adına bu platformdayım.
Yusuf Çağrı O.

Yusuf Çağrı O.

Yazılım Geliştirme · Etimesgut, Ankara
12 Ocak 1989 Ankara doğumluyum. Tam bir oğlak burcuyum, zorlu, özgün, tuttuğunu koparan, çözüm üreten vs vs uzar gider. Oğlak yorumlarına bakmanız karakterimi detaylı öğrenmeniz için yeterli olacaktır. İlk okulu ve Liseyi, Etimesgutta okudum, aynı insanlar ve aynı çevre. Dışarıya açılmayışım beni kendi kabuğunda yaşayan bir kimliğe büründürdü. Fakat bu, bana dış etkilerden uzak bir düşünce yapısını da kazandırdı. İnsanlarla ortak dil ile konuşmam zaman aldı fakat herşeyin temeline inerek düşünm
İsmail K.

İsmail K.

Yazılım Geliştirme · Etimesgut, Ankara
Bilgisayar Mühendisliği alanında doktora yaptım. Tez konum bilgisayar grafikleri içeriklidir. C++ birincil kullandığım programlama dilidir. OpenGL, CUDA, aspx, php, Artırılmış Gerçeklik teknolojileri ile projeler gerçekleştirdim. Veritabanı yönetim sistemleri kullandım.
Semai Bilişim Teknoloji Güvenlik Sis.

Semai Bilişim Teknoloji Güvenlik Sis.

Yazılım Geliştirme · Etimesgut, Ankara
Firmanızın hedeflerine ulaşması için gerekli olan web tasarım, sosyal medya yönetimi, Google AdWords, logo tasarımı, kurumsal kimlik çalışmalarını özenle yapıyoruz. "SEMAİ BİLİŞİM" web tasarım ve dijital pazarlama üzerine hizmet vermektedir.
İNC YAZILIM

İNC YAZILIM

Yazılım Geliştirme · Yenimahalle, Ankara
İNC YAZILIM misyon olarak; rakiplerinin örnek aldığı bir firma olmayı amaçlamıştır. Vizyon olarakta; yazılım ve internet teknolojilerinde vazgeçilmez bir konuma gelmeyi amaç edinmiştir.
OZSOFT®

OZSOFT®

Yazılım Geliştirme · Çankaya, Ankara
2005 Yılından beri sadece Türkiye'de değil Dünya çapında binlerce sektöre hizmet vermekteyiz. Yenilenen Teknolojiye ayak uydurup müşterilerimizin dijital ayaklarını güçlendiriyoruz. 1.500'den fazla müşterimizin tercih sebebi olduğumuz için teşekkür ederiz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Alaettin Çelik
Yazılım Geliştirme   02/03/2019
gallery thumbnail

Kadir bey ile tanışmak ve iş yapmak çok güzeldi,işine hakim ve özenli bir insandı.İstediğimi fazlası ile yaptı.Kendisine çok teşekkür ediyorum.

         
Yazılım Geliştirme   31/10/2018

aldığım hizmetten çok memnun kaldım. sercan bey yaptığı işi özenle yapıyor. yazılım ile ilgili oldukça tecrübeli.

         
Fatih Özcan
Yazılım Geliştirme   29/09/2018

İstediğim bir geliştirmeyi hızlı ve güzel bir şekilde yaptı sağ olsun. Güvenle işinizi teslim edebilirsiniz.

         
Mustafa İlker
Yazılım Geliştirme   17/09/2018

Merhaba, Öncelikle Armut.com çalışanlarına teşekkür ederim ilgi ve alakadan dolayı işlerine bağlı Ve takip ediyorlar. Sercan Doyuranlı arkadaşımız yani bizim işimizi yapan arkadaş, karakter, samimiyet,dürüstlük, herşey tam Ve 4*4 Lük. Adam işinin erbabı Ve isteklerimin de ötesinde yazılım geliştirdi. Kendisine sonsuz teşekkürler başarılarının da devamını dilerim. Özel bir yazılım olduğu İçin fotoğraf ekleyemiyorum

         
İlke Bayrak
Yazılım Geliştirme   03/05/2017

Faruk Bey c# Konusunda gerçek bir deha . Buradaki arkadasların gerek bilgisi gerek tecrübesiyle ilk basvurması gereken kisi oldugunu düsünüyorum. Yardımlarınız için Teşekkürler Faruk Bey.

         
Yazılım Geliştirme   24/04/2017

Firmanıza talep bıraktığımdan bir gün sonra yazılımcı arkadaslar beni aradılar. Ofislerine gittim gayet güler yüzlü mütavazi bir şekilde karsıladılar. İstediklerimi anlattım. Hatta benim istemeyip de isteyebileceklerimide hesaba katarak çok kapsamlı bir program yapıp teslim ettiler. Hem hesaplı hem kaliteli bir program yapıp gününde teslim ettiler. FAYDA yazılım ekibine çok teşekkür ediyorum.

         
Yazılım Geliştirme   27/01/2017

istediğim programa hızla başladılar . Çok hoş , anlayışlı ve güler yüzlü bir hizmet anlayışları var . şimdiden benden tam puan aldılar :)

         
Ersin Taş
Yazılım Geliştirme   26/01/2017

Bizim sistemimiz gerçekten çözülmesi zor bir sistem. Ekstra dışarı kaynakdan aldığımız script i başarılı şekilde kurup, sistemimize entegre etti. Teşekkürler.

Yazılım Geliştirme hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz