En İyi 10 Etimesgut Ankara Yazılım Geliştirme

4 Yazılım Geliştirme Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Etimesgut civarında 98 Yazılım Geliştirme Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Xdolap

Xdolap

Yazılım Geliştirme · Etimesgut, Ankara
9 yıldır bilişim sektöründe bilgisayar mühendisi olarak çalışıyorum. Uzmanlık alanlarım -.net (C#, MVC, Masaüstü, SQL Server, Web servisler), - wordpress ve seo. Büyük ve orta ölçekli projelerinizi geliştirip teslim ederim.
Kadir K.

Kadir K.

Yazılım Geliştirme · Etimesgut, Ankara
C#, java, android, javascript, html, xml, css, JSON, MySql, pyhton teknolojilerinde ileri derece bilgi sahibiyim. Bu platformlar üzerinde uygulamalar geliştirdim. Bilgisayar mühendisliği eğitimimi yeni tamamladım. Öğrenim sürecim boyunca bir çok farklı proje geliştirdim. Farklı projeler geliştirmek ve faydalı olabilmek adına bu platformdayım.
Ahmet T.

Ahmet T.

Yazılım Geliştirme · Etimesgut, Ankara
Web uygulamalarının kullanıcı profiline göre arayüz tasarımı konusunda tecrübe sahibiyim. Telerik ile raporlama yapabilirim. MVC ve WebForm ile de geliştirebilirim.
Onurhan Ç.

Onurhan Ç.

Yazılım Geliştirme · Etimesgut, Ankara
1 yıl kendi imkanlarımla ve daha sonra 4 ay Bilge adam isimli kurumda eğitim aldım. küçük projelerinizi uygun fiyata çok emek vererek yapabilirim. C#, SQL veritabanı, Web sitesi, form uygulamalarında tecrübe sahibiyim.
Semai Bilişim Teknoloji Güvenlik Sis.

Semai Bilişim Teknoloji Güvenlik Sis.

Yazılım Geliştirme · Etimesgut, Ankara
Firmanızın hedeflerine ulaşması için gerekli olan web tasarım, sosyal medya yönetimi, Google AdWords, logo tasarımı, kurumsal kimlik çalışmalarını özenle yapıyoruz. "SEMAİ BİLİŞİM" web tasarım ve dijital pazarlama üzerine hizmet vermektedir.
Deniz Bilgisayar Yazılım Güvenlik Sistemleri

Deniz Bilgisayar Yazılım Güvenlik Sistemleri

Yazılım Geliştirme · Etimesgut, Ankara
BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ, NETWORK, YEDEKLEME ÜNİTELERİ,BAKIM ANLAŞMALARI,KAMERA SİSTEMLERİ, BARKODLU SATIŞ SİSTEMLERİ,TİCARİ YAZILIMLAR, SEKTÖREL YAZILIMLAR,NOTEBOOK TAMİRİ,BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ TAMİRİ
Meteorum

Meteorum

Yazılım Geliştirme · Etimesgut, Ankara
METEORUM olarak 5 yıl boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren yazılım konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz;
Yusuf Çağrı O.

Yusuf Çağrı O.

Yazılım Geliştirme · Etimesgut, Ankara
12 Ocak 1989 Ankara doğumluyum. Tam bir oğlak burcuyum, zorlu, özgün, tuttuğunu koparan, çözüm üreten vs vs uzar gider. Oğlak yorumlarına bakmanız karakterimi detaylı öğrenmeniz için yeterli olacaktır. İlk okulu ve Liseyi, Etimesgutta okudum, aynı insanlar ve aynı çevre. Dışarıya açılmayışım beni kendi kabuğunda yaşayan bir kimliğe büründürdü. Fakat bu, bana dış etkilerden uzak bir düşünce yapısını da kazandırdı. İnsanlarla ortak dil ile konuşmam zaman aldı fakat herşeyin temeline inerek düşünm
Bilgehan K.

Bilgehan K.

Yazılım Geliştirme · Etimesgut, Ankara
Sürekli Değişen Yazılım Alanında En Güncel Ve Kullanıcının En iyi Verim Alacağı Hızlı Pratik Ve Çözüm Odaklı Yazılımlar Geliştirmekteyim.
İsmail K.

İsmail K.

Yazılım Geliştirme · Etimesgut, Ankara
Bilgisayar Mühendisliği alanında doktora yaptım. Tez konum bilgisayar grafikleri içeriklidir. C++ birincil kullandığım programlama dilidir. OpenGL, CUDA, aspx, php, Artırılmış Gerçeklik teknolojileri ile projeler gerçekleştirdim. Veritabanı yönetim sistemleri kullandım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Hüseyin Dulgar
Yazılım Geliştirme   07/02/2020

Projemde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.Çok iyi bir firma. insanları dinleyip anladıktan sonra projenin oluşumundaki çabaları anlatılmaz.

         
Mustafa Zengin
Yazılım Geliştirme   27/12/2019

Mrh Öncelikle Emre Bey e emeğinden dolayı çok teşekkür ederim. İşini severek yapan, yeniliklere açık, araştırmacı ve hızlı projeler üreterek sonuç odaklı çalışan dürüst ve samimiyetinden dolayı kendisine çok teşekkür ederim. Hayatın boyunca başarılarının devamını dilerim...

         
Yazılım Geliştirme   25/12/2019

Tekin Bey ile çalışmaktan çok memnun kaldım. Hizmeti alırken ve sonrasında bile bana çok yardımcı oldu . Başarılı .

         
Selim Güçver
Yazılım Geliştirme   10/11/2019

Ahmet bey Yazılım konusundaki etkinliği çok iyi, arkadaşımızın bilmediği konu yok, Bilişim alanında rahatlıkla danışmaklık alabilirsiniz

         
Alaettin Çelik
Yazılım Geliştirme   02/03/2019
gallery thumbnail

Kadir bey ile tanışmak ve iş yapmak çok güzeldi,işine hakim ve özenli bir insandı.İstediğimi fazlası ile yaptı.Kendisine çok teşekkür ediyorum.

         
Yazılım Geliştirme   31/10/2018

aldığım hizmetten çok memnun kaldım. sercan bey yaptığı işi özenle yapıyor. yazılım ile ilgili oldukça tecrübeli.

         
Fatih Özcan
Yazılım Geliştirme   29/09/2018

İstediğim bir geliştirmeyi hızlı ve güzel bir şekilde yaptı sağ olsun. Güvenle işinizi teslim edebilirsiniz.

         
Mustafa İlker
Yazılım Geliştirme   17/09/2018

Merhaba, Öncelikle Armut.com çalışanlarına teşekkür ederim ilgi ve alakadan dolayı işlerine bağlı Ve takip ediyorlar. Sercan Doyuranlı arkadaşımız yani bizim işimizi yapan arkadaş, karakter, samimiyet,dürüstlük, herşey tam Ve 4*4 Lük. Adam işinin erbabı Ve isteklerimin de ötesinde yazılım geliştirdi. Kendisine sonsuz teşekkürler başarılarının da devamını dilerim. Özel bir yazılım olduğu İçin fotoğraf ekleyemiyorum

Yazılım Geliştirme hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz