Hizmet Ver
Dezenfeksiyon

3 İstanbul Eyüp Dezenfeksiyon Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Eyüp civarında 248 Dezenfeksiyon Firması hizmet vermeye hazır.

Eyüp Dezenfeksiyon için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 248 Dezenfeksiyon Firması, Eyüp içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.8 puan, Eyüp içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Eyüp içinde yazılan 1,589 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 385 kişi Eyüp Dezenfeksiyon için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Eyüp İstanbul Dezenfeksiyon

ESTEK TEMİZLİK photo

ESTEK TEMİZLİK

16.12.2020

Dezenfeksiyon · Eyüp, İstanbul

Firmamız Hakkında Detaylı bilgi ve referanslarımız hakkında firma geçmişimizi http://www.protekvip.com.tr/ adresimizden inceleyebilirsiniz. PROTEK VIP Güvenlik ve ESTEK Temiz Hizmetleri olarak uluslararası bağlantıların, müşteri odaklı hedef politikaları ve eğitimli uzman kadrosu ile günümüzün...

Extra Group Çevre Sağlığı Hizmetleri photo

Extra Group Çevre Sağlığı Hizmetleri

26.03.2020

Dezenfeksiyon · Eyüp, İstanbul

Merhabalar; Extra Group Çevre Sağlığı Hizmetleri olarak uzun yıllardır kurumsal çözüm ortaklarımız için ihtiyaç duydukları kontrol ve  korumaları sağlıyoruz. Bu doğrultuda Özellikle son dönemde dünyamızı etkisi altına alan COVİD - 19 virüsü ile mücadele tüm dünyada herkesin birincil önceliği...

Hakan Işıkgöz photo

Hakan Işıkgöz

07.04.2021

Dezenfeksiyon · Eyüp, İstanbul

Ev, ofis, iş yeri, site, apartman, fabrika, sağlık kuruluşları, kamu kurum ve kuruluşları v.b. yerlerde gerekli keşifler yapılarak, uygun fiyata dezenfekte uygulaması yapılır.

Mata T. photo

Mata T.

15.05.2020

Dezenfeksiyon · Eyüp, İstanbul

AQUASEPT DEZENFEKTE IŞLEMİ: Tüm kapalı alanları ve binek araçları; Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı, Coronaviruse karsi etkisi laboratuvar raporu ile kanitlanmis, insan sağlığına hiçbir olumsuz etkisi olmayan, Aquasept efervesan dezenfekte kimyasalı ile dezenfekte ediyoruz. Aquasept...

Damla Temizlik Teks Gıda San Tic Ltd Şti. photo

Damla Temizlik Teks Gıda San Tic Ltd Şti.

25.03.2020

Dezenfeksiyon · Eyüp, İstanbul

Damla Temizlik TÜM VİRÜS VE BAKTERİLERE SON. *Yılların getirdiği tecrübe , referanslarımızın sağladığı özgüven, sağlık bakanlığı onaylı dezenfekte malzemeleri ve uzman ekibimiz ile bakterilere SON. **Ortak kullanılan kapalı alanlarınız (işyeri,okul,bina,otopark vb.) dezenfekte işlemleri için...

Erel İlaçlama Ve Dezenfeksiyon H. photo

Erel İlaçlama Ve Dezenfeksiyon H.

19.10.2020

Dezenfeksiyon · Eyüp, İstanbul

İşyerleri, Evler, Apartmanlar, Otomobiller ve ortak alanlarda insan trafiğinin çok olduğu ortamlarda virüs yükü yoğunlaşmaktadır. Nano Gümüş Dezenfeksiyon ile virüs yükünü %. oranında sıfırlıyoruz. İşyeri Dezenfeksiyon, Apartman Dezenfeksiyon, Otomobil Dezenfeksiyon ve Ev Dezenfeksiyon...

İbrahim Y. photo

İbrahim Y.

26.11.2020

Dezenfeksiyon · Eyüp, İstanbul

Hastalık ve virüs bu kadar ilerlerken kendimizi korumak için günlük yaşam alanlarımızı temiz ve dezenfekte tutmak çok önemlidir. Bu hizmete bir telefon uzaklıktasınız. İstanbul Avrupa yakasında bütün adreslere hizmetimiz vardır.

Tm Hijyen Dezenfeksiyon Uygulamaları photo

Tm Hijyen Dezenfeksiyon Uygulamaları

09.08.2016

Dezenfeksiyon · Eyüp, İstanbul

Domuz Gribi, İnfluenza, Hepatit B, Hepatit C, MRSA başta olmak üzere birçok virüs, mantar,bakteri ve yerleşmiş kötü kokulara profesyonel ekibimizle %100 çözüm sunuyoruz. Ev, Ofis, Plazalar, Cafe ve Restoranlar İş yeri, Ana okulları, Okullar,Spor Salonları,İbadethaneler,Sağlık Kuruluşları,Spa...

Çağlayan K. photo

Çağlayan K.

17.11.2020

Dezenfeksiyon · Eyüp, İstanbul

Yüzdeyüz yerli üretim cihazımızla Dumanlı dezenfeksiyon işlemi yapıyoruz. Kendi fabrikamızda ürettiğimiz tüm ürünler TSE ve Bakanlık onaylıdır tüm işlemlerimiz yasal olarak kayıt altına alınmaktadır.

Emrah A. photo

Emrah A.

02.04.2020

Dezenfeksiyon · Eyüp, İstanbul

PANİK YOK,TEDBİR VAR. Dezenfeksiyon hizmetimiz devam ediyor. Dezenfektanlar Sağlık Bakanlığı Onaylıdır. Dünya Group İlaçlama:

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Eyüp Dezenfeksiyon Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Eyüp Dezenfeksiyon ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Dezenfeksiyon talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Dezenfeksiyon için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Dezenfeksiyon talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Dezenfeksiyon taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Dezenfeksiyon talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Dezenfeksiyon için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Dezenfeksiyon hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Eyüp Dezenfeksiyon fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Eyüp Dezenfeksiyon fiyatları, talep detayına göre 150 TL ile 400 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl