En İyi 10 Eyüp İstanbul Freelance Yazılımcı

3 Freelance Yazılımcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Eyüp civarında 70 Freelance Yazılımcı hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Ahmet Aydın

Ahmet Aydın

Freelance Yazılımcı · Eyüp, İstanbul
Http://ahmetaydin.kim kişisel websitem üzerinden bana ulaşabilirsiniz ve yaptığım işleri ,bildiğim teknolojileri inceleyebilirsiniz.
Sercan Doyuranlı

Sercan Doyuranlı

Freelance Yazılımcı · Şişli, İstanbul
C# dili veya Vb.net ile desktop yada Web Tabanlı küçük, büyük sistemler oluşturabilirim. Yaptığım masaüstü uygulamalar ve bazı ufak web işlerimi doyuranli.com üzerinden inceleyebilirsiniz
Tahsin Tiryaki

Tahsin Tiryaki

Freelance Yazılımcı · Eyüp, İstanbul
2 yıldır .net teknolojileriyle ilgilenmekteyim. Yazılımsal alanda profesyonel çözümler sunmaktayım. Web sitesi tasarım, yazalım alanlarında ve web entegrasyonu hizmeti vermekteyim.
Ahmet Türkben

Ahmet Türkben

Freelance Yazılımcı · Fatih, İstanbul
Liseden beri Bilişim alanı ile uğraşmaktayım. 1997 doğumluyum, İstanbul da yaşıyorum. Liseden sonra Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitirdim ve şuan Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünde, son sınıfı okumaktayım. Yeni teknolojilere ve yapılara açık olmam, işimin sevdiğim yanlarından bir tanesi. Web uygulamaları, Veritabanı tasarımları geliştirmenin yanı sıra Mobil uygulama alanında da çalışmalar gerçekleştirmekteyim. Microsoft Certified Professional (480) sertifikasına ve MEB sertifikasına sah
Semih Güzelel

Semih Güzelel

Freelance Yazılımcı · Fatih, İstanbul
Yaklaşık 3 yıllık deneyimi bulunan, kısa zamanda sonuca yönelik kaliteli ve kalıcı çözümler geliştirmeye çalışan, karşılaştığım problemler ile ilgili olan eksiklerimi hızlıca kapatan, mimari örüntülere ve prensiplere önem veren, bakımı kolay anlaşılır kodlar yazmaya özen gösteren bir yazılımcıyım.
Faruk Durgut

Faruk Durgut

Freelance Yazılımcı · Eyüp, İstanbul
Web sitesi yada masaüstü uygulamalarınız, mobil uygulamalarınız ve elektronik projeleriniz hayata geçirilir. Kullanılan Teknolojiler: ASP.NET MVC, C#, Android, MSSQL, Ardunio, Raspberry Pi
Alican Celik

Alican Celik

Freelance Yazılımcı · Eyüp, İstanbul
Sektorde 2.yilima dogru ilerlemekteyim. Aktif olarka Web ve Mobil Programlama yapiyorum. Mobil Programlama icin React-Native ile hem Android hem Ios a uygulama gelistiriyorum. 3 tane Web 4 tane Mobil uygulama gelistirdim ve devam etmekteyim.
Murat Polat

Murat Polat

Freelance Yazılımcı · Eyüp, İstanbul
Uzun süredir bilişim sektörüne hizmet veren Windows , Android , IOS , Web Sitesi ve işletmenize Server kurulumu gibi birçok işinizi yapabilirim.İşletmenize değer veriyoruz tüm sorunlarınız için yazılım üretiyoruz.
Burak Mercan

Burak Mercan

Freelance Yazılımcı · Bayrampaşa, İstanbul
Referans olarak gösterebileceğim birçok büyük kurumsal firma ile çalışarak marketing, rutlama, raporlama vs. gibi geliştirdiğim projeler sayesinde edindiğim tecrübe ile yazılım çözüm hizmetleri verebilirim.
Ahmet Er

Ahmet Er

Freelance Yazılımcı · Beyoğlu, İstanbul
Öncelikle 2002 yılından bu yana veritabanı bağlantılı masaüstü ve web tabanlı yazılımlar son 6 yıldır da IOS ve Android uygulamalar üzerine çalışmaktayım kendime ait ARGE ofisim var işlerimi orada yürütmekteyim istek üzerine donanımsal devreler tasarlayıp programlarını yazıp koşturmaktayım bugüne kadar üzerinde ileri düzeyde çalışmış olduğum yazılım ve sistemler ( otomasyon sistemleri , gömülü sistemler, IRP , CRM , Web, grafik tasarım, mobil, desktop uygulamaları, C, C++, C#, CCS, Asp.Net,
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Birçe Ö.
Freelance Yazılımcı   26/12/2020

Mert Bey'in iletişimi kuvvetli ve çok yardımsever birisi. İşini çok iyi yapıyor, çok memnun kaldım. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

         
Hasan D.
Freelance Yazılımcı   21/10/2020

Halil bey çok yardımcı oldu, teşekkür ediyorum kendisine. Hiç düşünmeden projelerinizi vs. yaptırabilirsiniz.

         
Cengiz T.
Freelance Yazılımcı   04/09/2020

Kemal bey, kendini işine adamış, sonuna kadar işini takip ederek yapmaya çalışan bir otomayson yazılımcısı. Benim işimi kısa sürede halletti. İletişimi oldukça kaliteli. Herkese tavsiye ederim çalışmak anlamında. Saygılar. Cengiz.

         
Oğuzhan K.
Freelance Yazılımcı   04/07/2020

Bilgi birikim olarak kesinlikle güvenilir biri. Yardımcı olabilmek için gerçekten gece gündüz elinden geleni yapan çok dürüst biri. Yardımlarından dolayı tekrar teşekkür ederim.

         
Emre A.
Freelance Yazılımcı   06/06/2020

kısa zamanda mükemmel bir iş çıkardı, Proje üzerinde ne zaman bir ihtiyacım olduğunda yardım etti. teşekkür ederim..

         
Sencer Ç.
Freelance Yazılımcı   26/01/2020

Tekin Bey çok titiz ve yaptığı işin hakkını vermeye çalışan bir insan. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyor. Kendisiyle çalışmaktan çok memnun kaldım ve herkese tavsiye ederim.

         
Berkay Y.
Freelance Yazılımcı   09/12/2019

Utku Bey çok yetenekli ve işini ciddiye alan biri. Kesinlikle öneririm, projenin her aşamasında işin üzerinde çalıştığını ve ilgilendiğini gösterdi.

         
Mutlu Ç.
Freelance Yazılımcı   06/03/2019

neyin ne olduğunu ,nasıl olması gerektiğini detaylıca anlattı. Merak ettiğim her şeyi sabırla cevap verdi arkadaş.Kafamdaki kuşkuları yok etti teşekkür ederim.

Freelance Yazılımcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz