En İyi 10 Eyüp İstanbul İngilizce Özel Ders

4 İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Eyüp civarında 165 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Begüm Tufan

Begüm Tufan

İngilizce Özel Ders · Eyüp, İstanbul
10 yıldır İngilizce özel dersler vermekteyim ve aynı zamanda üniversitede öğretim görevlisiyim. Her gün online İngilizce dersleri veriyorum birebir ve grup dersleri mevcut. YDS YÖKDİL LYS 5 gibi Sınava yönelikte çalıştırabiliyorum , akıcı konuşmak için günlük ingilizce dil dersleri de veriyorum.
Haluk Özyurt

Haluk Özyurt

İngilizce Özel Ders · Eyüp, İstanbul
İlkokul Öğretmeninden İlkokul seviyesinde İngilizce ve Türkçe özel Ders vermekteyim. İstanbul (avrupa yakası) ikamet edenler için hizmet vermekteyim. Hizmet Verdiğim Alanlar: 1. İlkokul seviyesinde tüm dersler 2. İngilizce (İlkokul Seviyesinde) 3. Okuma Yazma Eğitimi 4. Yabancılara Türkçe Eğitimi
Özel Kolay Dil Kursu

Özel Kolay Dil Kursu

İngilizce Özel Ders · Şişli, İstanbul
Merhabalar. Boğaziçi üniversitesi eğitim fakültesi mezunu ve yabancı hocalardan oluşan uzman kadromuz ile birebir ve sınıf eğitimleri vermekteyiz. Eğitimimiz, öğrencilerimizi hedefledikleri dilde konuşturmak üzerine kuruludur. Hizmetlerimiz: 1. Her dilde Milli eğitim bakanlığı onaylı sertifikalı birebir eğitim veya sınıf eğitimi. 2. TOEFL, IELTS, TOEIC, YDS VE PROFICIENCY sınav hazırlık programları. 3. Demo derslerimiz ücretsizdir. 4. Bu hizmetlerimizi ofisinizde, evinizde veya skype üzer
Esra Coşkun

Esra Coşkun

İngilizce Özel Ders · Eyüp, İstanbul
Yeditepe Üniversitesi (burslu) İngilizce öğretmenliği mezunuyum. 7 yıldır her seviyeden öğrenciye özel ders vermekteyim.
Yağmur Dide Vurgun

Yağmur Dide Vurgun

İngilizce Özel Ders · Eyüp, İstanbul
Özel bir üniversitede İngilizce olarak Gastronomi ve Mutfak Sanatları 2.sınıf öğrencisiyim. IELTS sınavı sonucum 7, ana dil seviyesinde İngilizce konuşuyorum. Sakin ve sabırlı biriyim ve çocuklarla iletişimim iyidir, güvenebilirsiniz. Derslerin yapılacağı yer görüşülebilir. Ücret de aynı şekilde görüşülebilir. Eyüp taraflarında oturuyorum, yakın tarafları tercih ederim. Haftasonları Sarıyer tarafındayım, oralar da bana uygundur.
Damla Gülser

Damla Gülser

İngilizce Özel Ders · Eyüp, İstanbul
Karabük üniversitesi ingiliz dili ve edebiyatı mezunuyum yaklaşık 6 ay yurtdışında okudum 12 ülke gezdimm
Oktay Aslan

Oktay Aslan

İngilizce Özel Ders · Eyüp, İstanbul
İhtiyacınıza göre düzenlenecek programla, seviyenize ve öğrenme şeklinize uygun bir anlatımla ingilizceyle aranızda bir bağ kurmak gibi bir amacım ve işlevim olduğunu söyleyebilirim.
Ahmet Gürel

Ahmet Gürel

İngilizce Özel Ders · Eyüp, İstanbul
25 yıl deneyimli İngilizce öğretmeniyim, devamlı Anadolu Liselerinde çalıştım ayrıca 16 yıllık dil kursu deneyimim de var. lise, üniversite öğrencileri özellikle hazırlık atlamak isteyenler arayabilir. Ielts tecrübem de oldukça iyidir. Rami, Eyüpsultan, Bayrampaşa, Fatih, Bakırköy semtleri özellikle tercihimdir.
Isaac  Nawaf

Isaac Nawaf

İngilizce Özel Ders · Eyüp, İstanbul
Merhaba arkadaşlar, Benim adım Isaac.TESOL İngilizce öğretmeniyim. Arizona State Üniversitesi nden sertifika aldım. Aynı anda Washington Üniversitesi tarafından konuşmacı olarak sertifikalandırıldım. Türkçe de dahil olmak üzere beş dil konuşabiliyorum. Neredeyse altı yıldır İstanbulda yaşıyorum. Kadiköy Ahmet Sani İmam Hatip lisesinde speaking ders veriyorum.Aynı anda meslek ile ilgili İngilizce öğretiyorum.Beş yıl önce şu an kendinizi bulduğunuz aynı durumdaydım.Türkiye’ye yeni geldim ve
Canan  Aydın

Canan Aydın

İngilizce Özel Ders · Eyüp, İstanbul
12 yıllık Ingilizce öğretmeniyim. Halen özel bir kolejde lise ingilizce öğretmeni olarak çalışıyorum. Farklı yaş gruplarında tecrübeliyim. Öğrenci iletişimi ve ders anlatımı konusunda oldukça başarılıyım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Bekir Y.
İngilizce Özel Ders   13/02/2021

Bülent hocamla başlamadan önce yaptığım görüşmede ingilizceyi halledeceğimiz konusunda büyük bir güven vermişti. İlk dersimizin ilk dakikasından itibaren bunun boşa olmadığını anladım. Bülent beyin tecrübesi ve öğrenmeye dayalı ders sitiliyle henüz 1 ay geçmesine rağmen ilerlemeyi görebiliyorum. İngilizce sıkıntısını kökten halletmek isteyen herkese güvenle tavsiye ediyorum.👍

         
Sinem B.
İngilizce Özel Ders   11/02/2021

Tufan Koçak hoca ile konuşma eğitimleri yürütüyoruz. Kendisi profesyonel anlamda bir eğitmen. Yurtdışında aldığı eğitim ve tecrübeyi eğitimine yansıtan bir hoca. Konuşma eğitiminden sonra kendisiyle TOEFL eğitimine de devam edeceğim. Gayet sistematik bir öğretim tarzı var. kendisiyle gönül rahatlığı içinde çalışabilirsiniz.

         
İpek T.
İngilizce Özel Ders   07/02/2021

Çok ilgili ve alanında oldukça profesyonel.Derslerimiz gayet eğlenceli ve etkili bir şekilde devam etmekte. Ders işleme metodu sayesinde verim alarak ingilizce yetkinliği kazanıyorum. Aynı zamanda IELTS hazırlık konusunda da çalışmaktayız ve hedefime ulaşmak için iyiki Oylum Hoca ile devam ediyorum diyorum.

         
Muge E.
İngilizce Özel Ders   14/01/2021

sevgiyle ve profesyonel yaklasimiyla ogluma tekrar ingilizceyi sevdiren ve ogreten hocamizi herkese tavsiye ederim

         
Suna Y.
İngilizce Özel Ders   02/01/2021

7. sınıf öğrencisi oğlum ,okula destek olması adına Davut hocamla çalışmaya başladı.İlk dersten itibaren gözle görülür derecede gelişme olduğunu söyleyebilirim.Daha özgüvenli ve kendinden emin çözmeye başladı sorulari.Ayrica özverili ve işini severek yapan bir öğretmen .Çok teşekkür ederiz Davut hocama.Kesinlikle tavsiye ederim.

         
Melis Ç.
İngilizce Özel Ders   20/12/2020

Senelerdir deneyip bıraktığım İngilizceyi bana sevdiren öğretmen oldu kendisi. 1 ayda İngilizcem gözle görülür bir şekilde ilerledi. Öğretmenin özverisi , ilgisi ve bilgisi sayesinde. Çok memnunum

         
Hüseyin I.
İngilizce Özel Ders   11/12/2020

Bilgi birikimi ve öğretme becerisiyle işine çok hakim bir öğretmen olduğunu düşünüyorum. Ders aldığım için memnunum ve ihtiyacı olanlara tavsiye ederim.

         
Halil K.
İngilizce Özel Ders   18/11/2020

Öğretmenimiz ilkokul 3. Siniftaki kızıma online ders vermektedir. En başta belirteyim ki: Kesinlikle başarılı ve yakınlarıma da onerdigim bir öğretmendir. Çocukla uyumu çok başarılı. Çocuğumun seviyesini ve öğrenme hızını çok iyi tespit ettiğini böylece derslerini en yüksek verimlilikle işlediğini gözlemledim. Ses tonu ve telaffuzu çok net ve anlaşılır. Özellikle ders saatlerini planlamada bize çok yardımcı oldu. İmkan olsaydı -farkli sehirlerdeyiz- yüzyüze birebir ders alabilseydik. Sonuç olarak: gerek nezaketi gerekse öğreticiliği ile çocuğumun hayatında olmasından çok mutluyum. Hocam size sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim.

İngilizce Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz