En İyi 10 Eyüp İstanbul Psikolojik Danışman

4 Psikolojik Danışman Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Eyüp civarında 17 Psikolojik Danışman hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Enes Eminoğlu

Enes Eminoğlu

Psikolojik Danışman · Bayrampaşa, İstanbul
İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi PDR ve Psikoloji bölümleri mezunuyum. 2 yıldır özel bir okulda Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmeni olarak görev almaktayım. Bu süre içerisinde seansa aldığım danışanlarım da mevcut. Aile Danışmanlığı alanında Marmara Üniversitesi'nde alanında uzman öğretim görevlerinin verdiği yaklaşık 6 aylık bir eğitim ile uzmanlaştım. Bireysel psikolojik danışma, terapi ve aile danışması alanında, sorun yaşayan bireylere hizmet vermeyi amaçlamaktayım.
Büşra Akdemir

Büşra Akdemir

Psikolojik Danışman · Üsküdar, İstanbul
Yeditepe Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden mezun oldum. Yüksek lisansıma Klinik Psikoloji alanında devam ediyorum. Nişantaşı'nda yetişkin ve ergen bireylere psikanalitik yönelimli psikoterapi hizmeti vermekteyim.
Esra  Günay

Esra Günay

Psikolojik Danışman · Fatih, İstanbul
2019 yılı mezunuyum, gönüllüklerim ve eğitimlerim doğrultusunda, covid döneminde online terapi yapıyorum. Aldığım aile danışmanlığı, sanat terapisi , ölüm ve yas terapisi eğitimlerimi tamamlamış bulunmakta olup, bilişsel davranışçı terapi, Kabul ve Kararlılık terapi ekolü eğitim sürecindeyim. 15.06.2019 'dan bu güne danışan alarak tecrübeleniyorum.
Defne Uğurluel

Defne Uğurluel

Psikolojik Danışman · Şişli, İstanbul
Geliyor ki bu böyle değil. Bilinçaltı temizlendikten sonra hayatınızı değiştirme gücü sizin elinizde oluyor. Unutmayın kader kurbanı değilsiniz güç sizin elinizde. Yeter ki nasıl uygulayacağınızı olumsuz programları nasıl temizleyeceğinizi bilin. Yaptığımız çalışmalarda bunun en güçlü yollarından biri.
Başak Yıldırım

Başak Yıldırım

Psikolojik Danışman · Eyüp, İstanbul
Lisans: 2010-2014 yılları arası Giresun Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden mezun oldum. Yüksek Lisans: 2015-2017 yılları arasında Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik alanında Master yaptım.
Kübra  Çelik

Kübra Çelik

Psikolojik Danışman · Bahçelievler, İstanbul
İstanbul içerisinde yüz yüze hizmet veriyorum. Ayrıca Türkiye’nin her yerine online olarak hizmet verebilirim. Çocuk- ergen- yetişkin çalışıyorum.
Life Academy Eğitim Danışmanlık Ve Bağımlılık Merkezi

Life Academy Eğitim Danışmanlık Ve Bağımlılık Merkezi

Psikolojik Danışman · Fatih, İstanbul
Bütünsel Yaşam Koçluğu Anlam arayışı artmış, hayattan elde ettiklerinden artık tatmin olamayan, neden bunlar hep benim başıma geliyor diyecek kadar döngüleri arasında sıkışıp kalmış, beden-ruh-zihin dengesini yeniden kurgulayarak yaşamında yepyeni farkındalıklarla yürüyebilmek için başvuran danışanlara yardımcı olmayı amaçlayan, kuantum koçluk, kinesyoloji, telkin birleştiren koçluk yaklaşımıdır. Bağımlılık Danışmanlığı Exuser Danışmanlığı Bağımlılık ; bağımlılık zarar verici sonuçlar do
Rahime Kahraman

Rahime Kahraman

Psikolojik Danışman · Bahçelievler, İstanbul
BİLİŞSEL DAVRANIŞÇI TERAPİ ÇÖZÜM ODAKLI TERAPİ DİKKAT EKSİKLİĞİNİ GİDERME YÖNTEMLERİ HEDEF BELİRLEME /KARİYER PLANLAMA SINAV KAYGISI VE SINAV TEKNİKLERİ ÖĞRENCİ TAKİP VE DANIŞMANLIK REHBERLİK ENVANTERLERi UYGULAMA Merhabalar, 1986 Beyoğlu doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi Aile Danışmanlığı / Anadolu Üniversitesi Sosyoloji Bölümü / Yıldız Teknik Üniversitesi Felsefe Grubu Öğretmenliği mezunuyum. 2008 yılından itibaren eğitim camiasının içindeyim,dersanecilikle başladığım Psikolojik
Sudenaz Soykan

Sudenaz Soykan

Psikolojik Danışman · Eyüp, İstanbul
Çok iyi motive ediyorum. Benimle en az bir kere konuşan bir insan çalışmakla alakası olmasa bile direkt Dostoyevski’den başlayıp kitap okumaya başlıyor. Sayıları sayamayacağım kadar fazla. Hele ki ders çalışma konusunda çok iyi motive ediyorum ki nitekim bir arkadaşım hiç ders çalışmazken benden aldığı yardım ile 10. sınıf ortalaması 96 olup Doğa Kolejinden burs alıp dereceye girmişti. Bu yüzden kitap ve derslere yönelik çok iyi motive ettiğimi düşünüyorum ama pes etmemeniz ve sıkılıp bırakmama
Bükre Kılıç

Bükre Kılıç

Psikolojik Danışman · Fatih, İstanbul
8 senelik tecrübem ile hayatınıza beraber yön verelim. Mutluluğa ihtiyacınız yok. Mutluluğun kendisi sizsiniz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Hatice Kuru
Psikolojik Danışman   05/09/2020

ilk konuşmadan itibaren sanki yıllardır tanıyormuşsunuz gibi bir sıcaklık ve güven hissettiriyor anlatırken buluyorsunuz hikayenizi ve günün sonunda iyi ki tanımışım diyorsunuz teşekkür ederim doktor hanım

         
İlker Aydın
Psikolojik Danışman   24/08/2020

İsim gereği sıklıkla seyahat etmem ve toplantılara katılmam gerekiyor. Bazen bireysel bazen topluluğa karşı sunum yapıyorum. Çocukluktan gelen bir mahcubiyet ve kendimi ifade edememe aşırı heyecanlanma durumu yaşadığım için bir uzman terapist ihtiyaç duydum ve bu siteden Mehmet bey e ulaştım. İyiki ulaşmişim sağolsun kendisi bir kaç görüşmede aşamam dediğim kafamda büyüttüğüm o büyük sorunları sakįn ve ılımlı tavır ve metodlariyla aşmamış sağladı. Kendisine teşekkür ediyorum ve başarılar diliyorum.

         
Merve B.
Psikolojik Danışman   20/08/2020

Serday Bey'den yardım almak bana oldukça iyi geldi. Geçmişte takılı kaldığım şeyleri aşıp daha rahat şimdiyle ilgilenebilmemi sağladı. Zaman kısıtlaması olmaması sizin rahatça kendinizi ifade edebilmenizi sağlıyor. Ofis ortamında çalışmaması da gerilmenizi önlüyor. Yardım ve desteği için kendisine teşekkür ediyorum. Tekrar görüşmek üzere..

         
Muhammed S.
Psikolojik Danışman   20/07/2020

Tereddütlerim vardı ancak çok olumlu geçti.Şuan daha iyi hissediyorum.Çok cana yakın ve samimi bir sohbet oldu.Bu hoş sohbet için teşekkür ederim.

         
Dilara Akalın
Psikolojik Danışman   08/06/2020

Ufkumu açıp hayatıma yön verme konusunda bana yoldaş olduğu için ve beni dinleyip her konuda yardımcı olduğu için teşekkür ederim. Daha ilk seanstan kendimi iyi hissetmeme ve motivasyonumu arttırmamı sağladı. Harika birisi 🤩 Bu yolda yanınıza yoldaş arıyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.

         
Fiyaz Tutkun
Psikolojik Danışman   01/05/2020

Çok hoş ve samimi bir destek aldım kendimi biraz daha rahatlamış hissediyorum sayenizde işini hakkıyla yapan bir psikolog teşekkür ederim ilginize

         
Burak O.
Psikolojik Danışman   24/04/2020

Samimi, İçten, enerjisi kuvvetli ve maddi olarak danışana yaklaşmayan bir uzman. Destek aldigim zaman ne kadar profosyenel oldugu ve bu mesleği hakkıyla yapan nadir uzmanlardan birisi oldugunu danısma sonrasi cok daha iyi anladim.Bana karşı ilgisi ve benim sorunlarima karsi sabrı icin cok tşk ediyorum.

         
Köksal AĞIRBAŞ
Psikolojik Danışman   19/04/2020

ben raziyim allah razi olsun seansa baslamadan bike iyilesme basladi neden mi profesyonel yanu turkcesi ile usta yaptigi isten para kazanarak yasamsal gereksinimlerini karsilayan anlaminda hocamiz ilmini satmiyor biz ucretimizi allahtan aliyoruz diyenin ummeti olarak ilmiyle emek ediyor ve emeginin hakkindan da vazgecebilmenin gerektigi an bir cani yasatan butun cihani yas atmis gibidir ayetini yasiyor ve onlar malkarinu ve canlarini allaha bor verirler ayetini yasayanlardan biri hocamiz ve bakara suresinin basinda onkar namazini husu ile kilar allahin verdigi maddi manevi riziktan ihtiyaci olana karsikiksiz verirler ayetini de yasadik birlikte hocamla antepliler gelecege yatirim yapar dunya ahretin tarlasina allah rizasini ekiyirdu allah razi olsun aldi hocam hasat mevsimi gelmeden yetapi sonunda koksal bey nasilsin diye soran okursa canavar gibiyim allah tuba hocadan razi oksun o bir cennet agaci allah bin bin razi olsun

Psikolojik Danışman hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz