Hizmet Ver

4 Eyüp Sınıf Öğretmeni Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Eyüp civarında 136 Sınıf Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Sınıf Öğretmeni

En İyi 10 Eyüp Sınıf Öğretmeni

Ahmet Özay photo

Ahmet Özay

26.10.2020

Sınıf Öğretmeni · Eyüp, İstanbul

Öğrencilerin derslerinde başarı ve kendilerini geliştirmelerini istiyorsanız size yardımcı olabilirim.

Eda Turan photo

Eda Turan

06.10.2021

Sınıf Öğretmeni · Eyüp, İstanbul

Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim. Aynı zamanda sınıf öğretmenliği ve özel eğitimde deneyimim var. Hem ilkokul özel ders hem de Türkçe özel ders veriyorum.

Sezer Bayraktar photo

Sezer Bayraktar

08.02.2021

Sınıf Öğretmeni · Eyüp, İstanbul

Trakya Üniversitesi - Eğitim Fakültesi - Sınıf Öğretmenliği Bölümü'nden 2017 yılı Haziran ayında mezun oldum. 4 yıldır Özel Tarih İlkokulunda görev yapmaktayım. Öğrencilerimi birinci sınıftan alarak bu yıl dördüncü sınıf olarak mezun edeceğim. Bu dört yıllık periyotta daha deneyimli bir öğretmen...

Nehir Tok photo

Nehir Tok

25.09.2021

Sınıf Öğretmeni · Eyüp, İstanbul

Eğlenerek öğrenelim mi?? Her gün yeni bir deneyimle öğrenmeye açık ,mutlu, yaratıcı , sorgulayan öğrencilerimle olmak beni mutlu ediyor.Beraber daha büyük adımlar atarak başarıya ulaşılım 🤩🤗

Gizem Toy photo

Gizem Toy

10.05.2019

Sınıf Öğretmeni · Eyüp, İstanbul

Sınıf öğretmenliği mezunuyum. Çocuklara gönüllü olmak üzere ders verme konusunda birçok tecrübem var. Çocuklarla aram iyidir. Aynı zamanda kendimi eğitim alanında sürekli geliştiren biriyim. Editörüm. Kitap seçme ve okuma alışkanlığı kazandırma konusunda başarılıyım.

Pınar Yenisu photo

Pınar Yenisu

19.08.2020

Sınıf Öğretmeni · Eyüp, İstanbul

11 yıldır sınıf öğretmenliği yapıyorum. Uzaktan eğitim sürecinde daha çok desteğe ihtiyacı olan öğrencilerimle buluşmaya hazırım. 😊

Özge Altunay photo

Özge Altunay

28.02.2021

Sınıf Öğretmeni · Eyüp, İstanbul

Merhabalar, özel ders talebiniz hala devam ediyorsa özel ders verebilirim. yıllık Türkçe öğretmeniyim. Özel bir okulda iş hayatıma devam etmekteyim. Özel ders verirken öncelikli hedefim yeni nesil soruları göz önünde bulundurarak öğrencinin okuduğunu anlama becerisini geliştirmesi, pratik...

Yasemin Sam photo

Yasemin Sam

23.01.2020

Sınıf Öğretmeni · Eyüp, İstanbul

Özel bir kolejde 3 yıllık tecrübeye sahip bir sınıf öğretmeniyim. İlkokula ait tüm derslerde özel ders verebilirim. Bu derslerdeki hedefim dersi sevdirmek ve başarısını arttırmaktır. Şimdiye kadar hep olumlu sonuçlar aldım.

Murat Yıldırım photo

Murat Yıldırım

11.07.2016

Sınıf Öğretmeni · Eyüp, İstanbul

İLKOKUL ÖĞRENCİLERİ İÇİN: - Farklı nedenlerden dolayı (Disleksi, anksiyete, dikkat eksikliği ve hiperaktivite, mental vb.) okuma yazma becerisi yaşıtlarının gerisinde kalan, hiç öğrenemeyen ya da uzun tatil dönemi nedeniyle unutan öğrenciler için OKUMA YAZMA DESTEK çalışmaları, - Matematik,...

Havva Nur Karan photo

Havva Nur Karan

27.06.2021

Sınıf Öğretmeni · Eyüp, İstanbul

23 yaşında Anadolu Üniversitesi sınıf öğretmenliği mezunuyum. Kpss türkiye derecesi ile Uludağ İlkokulu’nda sınıf öğretmenliği yapmaktayım. Yeni yaklaşımlara yönelik derslerimi işlerken öğrenciyi sıkmadan öğrencinin hızına yönelik ilerlemekteyim. Öğrencilere ezber bilgi verilmesine karşıyım, bunun...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Eyüp Sınıf Öğretmeni Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Eyüp Sınıf Öğretmeni ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Eyüp Sınıf Öğretmeni için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Sınıf Öğretmeni için Eyüp içinde toplam 136 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 140 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Eyüp içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 213 kişi Eyüp Sınıf Öğretmeni için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde {{ServiceName}} talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! {{ServiceName}} için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- {{ServiceName}} talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  {{ServiceName}} taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. {{ServiceName}} talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin {{ServiceName}} için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- {{ServiceName}} hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl