En İyi 10 Eyüp İstanbul Yazılım Geliştirme

4 Yazılım Geliştirme Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Eyüp civarında 41 Yazılım Geliştirme Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Ahmet Selçuk Ö.

Ahmet Selçuk Ö.

Yazılım Geliştirme · Eyüp, İstanbul
Özel bir üniversitede tam burslu bilgisayar programcılığı bölümü okudum ayrıca özel bir şirkette yazılım uzmanı olarak çalışmaktayım.Web,mobil,windows uygulamaları için ödev,iş ve projelerinize yardımcı olabilirim.Mail yoluyla iletişime geçip projenizin detaylarını açıklarsanız çok kısa bir süre içerisinde size bir fiyat çıkarabilirim.Android,web ve masaüstü uygulamaları konusunda tecrübeliyim.
Sinan B.

Sinan B.

Yazılım Geliştirme · Eyüp, İstanbul
C#,vb.net,java konusunda orta seviye bir yazılım geliştirme tecrübem var. Web tasarım olarak amatör veya orta seviye site tasarlayabilirim
Habibe K.

Habibe K.

Yazılım Geliştirme · Eyüp, İstanbul
15 tane kurumsal site tasarımı ve yazılımı yaptım.Kişiye veya firmalara özel tasarım ve ihtiyaçlar doğrultusunda yazılım yapmaktayım.
Sertac S.

Sertac S.

Yazılım Geliştirme · Eyüp, İstanbul
Sektorde cesitli firmalarda tecrubelerimiz bulunmaktadir bir ekip olarak projeleri gelistirmekteyiz. Kurumsal uygulamalar ve web siteleri tecrubelerimiz vardir. Referanslarimizi gorusmelerimizde sunabiliriz.
Tonay E.

Tonay E.

Yazılım Geliştirme · Güngören, İstanbul
1 yıldır Turkcell Global Bilgi firmasında çalışmaktayım. Çağrı merkezi yazılımları geliştirmekteyim. Web teknolojileri ve C# dilini kullanmaktayım. JavaScript, HTML, CSS, ASP.NET, ASP.NET MVC gibi teknolojilere hakimim. İşten kalan zamanlarımda size hizmet vermeye hazırım.
Enver Duman  S.

Enver Duman S.

Yazılım Geliştirme · Eyüp, İstanbul
Bilge Adam şirketine bağlı olarak Hyundai Assan Otomotiv Şirketinde .NET Yazılım Uzmanı olarak çalışıyorum. Bunun yanında ekstra olarak da kişisel ve kurumsal Web siteleri, Web uygulamaları ve masaüstü programlar yapmaktayım.
Tayfun T.

Tayfun T.

Yazılım Geliştirme · Bayrampaşa, İstanbul
Eğitimin Amacı; Temel Excel kullanımı ile excel ile çalışabilmek, Bilgi çalışanlarının raporlama becerilerini geliştirmek Grafikler ve özet tablolar ile etkili rapor sunumları hazırlayabilmek Formüllerle özet raporlar hazırlayabilmek Excel veri analiz araçlarını etkin olarak kullanabilmek​ Kurum Departmanının faaliyetlerine ilişkin günlük, haftalık veya aylık rapor üreten, takip listeleri hazırlayan, verileri kontrol ederek doğrulama gerçekleştiren ve diğer birimlerle bilgi alışveri
Suyopo Software

Suyopo Software

Yazılım Geliştirme · Bayrampaşa, İstanbul
Yazılım dili ve çalışma platformu bağımsız özel yazılım çözümleri sunan şirketimiz, Proje tesliminden sonra eğitim, yazılım geliştirme ve destek faaliyetlerini düzenli sürdürmektedir. Doğrusu ne ise. sloganımızla 17 yıldır sektöre hizmet vermenin haklı grurunu yaşamaktayız. Her proje, proje yöneticilerimiz tarafından ince elenip sık dokunarak yazılım birimine verilip, kısa sürede yüksek verimle hayata geçirilmesi sağlanmaktadır.
Burak K.

Burak K.

Yazılım Geliştirme · Bakırköy, İstanbul
1991 Doğumluyum, Karadeniz Teknik Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı 2012 Mezunuyum ayrıca Anadolu Üniversitesi Web Tasarımı Ve Kodlama Bölümü okumaktayım. Bildiğim Diller ( C# , Asp.net, Html,Javascript,Php) Mobil(Android ve IOS) Şuan Cebsoft firmasında Çalışmaktayım ,
Doğancan K.

Doğancan K.

Yazılım Geliştirme · Bayrampaşa, İstanbul
4 senelik yazılım geliştirici olarak web uygulaması veya websitesi yazımında ya da tasarımında çözüm odaklı çalışmaktayım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Hüseyin Dulgar
Yazılım Geliştirme   07/02/2020

Projemde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.Çok iyi bir firma. insanları dinleyip anladıktan sonra projenin oluşumundaki çabaları anlatılmaz.

         
Mustafa Zengin
Yazılım Geliştirme   27/12/2019

Mrh Öncelikle Emre Bey e emeğinden dolayı çok teşekkür ederim. İşini severek yapan, yeniliklere açık, araştırmacı ve hızlı projeler üreterek sonuç odaklı çalışan dürüst ve samimiyetinden dolayı kendisine çok teşekkür ederim. Hayatın boyunca başarılarının devamını dilerim...

         
Yazılım Geliştirme   25/12/2019

Tekin Bey ile çalışmaktan çok memnun kaldım. Hizmeti alırken ve sonrasında bile bana çok yardımcı oldu . Başarılı .

         
Selim Güçver
Yazılım Geliştirme   10/11/2019

Ahmet bey Yazılım konusundaki etkinliği çok iyi, arkadaşımızın bilmediği konu yok, Bilişim alanında rahatlıkla danışmaklık alabilirsiniz

         
Alaettin Çelik
Yazılım Geliştirme   02/03/2019
gallery thumbnail

Kadir bey ile tanışmak ve iş yapmak çok güzeldi,işine hakim ve özenli bir insandı.İstediğimi fazlası ile yaptı.Kendisine çok teşekkür ediyorum.

         
Yazılım Geliştirme   31/10/2018

aldığım hizmetten çok memnun kaldım. sercan bey yaptığı işi özenle yapıyor. yazılım ile ilgili oldukça tecrübeli.

         
Fatih Özcan
Yazılım Geliştirme   29/09/2018

İstediğim bir geliştirmeyi hızlı ve güzel bir şekilde yaptı sağ olsun. Güvenle işinizi teslim edebilirsiniz.

         
Mustafa İlker
Yazılım Geliştirme   17/09/2018

Merhaba, Öncelikle Armut.com çalışanlarına teşekkür ederim ilgi ve alakadan dolayı işlerine bağlı Ve takip ediyorlar. Sercan Doyuranlı arkadaşımız yani bizim işimizi yapan arkadaş, karakter, samimiyet,dürüstlük, herşey tam Ve 4*4 Lük. Adam işinin erbabı Ve isteklerimin de ötesinde yazılım geliştirdi. Kendisine sonsuz teşekkürler başarılarının da devamını dilerim. Özel bir yazılım olduğu İçin fotoğraf ekleyemiyorum

Yazılım Geliştirme hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz