En İyi 10 Eyüp İstanbul Yazılım Geliştirme

4 Yazılım Geliştirme Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Eyüp civarında 50 Yazılım Geliştirme Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Habibe K.

Habibe K.

Yazılım Geliştirme · Eyüp, İstanbul
15 tane kurumsal site tasarımı ve yazılımı yaptım.Kişiye veya firmalara özel tasarım ve ihtiyaçlar doğrultusunda yazılım yapmaktayım.
Çetintaş Yazılım Danışmanlık Ve Bilişim San. Hiz.

Çetintaş Yazılım Danışmanlık Ve Bilişim San. Hiz.

Yazılım Geliştirme · Bayrampaşa, İstanbul
Yazılım dili ve çalışma platformu bağımsız özel yazılım çözümleri sunan şirketimiz, Proje tesliminden sonra eğitim, yazılım geliştirme ve destek faaliyetlerini düzenli sürdürmektedir. Doğrusu ne ise. sloganımızla 20 yıldır sektöre hizmet vermenin haklı grurunu yaşamaktayız. Her proje, proje yöneticilerimiz tarafından ince elenip sık dokunarak yazılım birimine verilip, kısa sürede yüksek verimle hayata geçirilmesi sağlanmaktadır.
Orkhan A.

Orkhan A.

Yazılım Geliştirme · Fatih, İstanbul
Yaklaşık 3 senedir yazılım geliştiriyorum. Yazılımın hemen hemen her alanında yer aldım. Backend geliştiricilikten, Masaüstü yazılımlara, Görüntü işlemeye kadar bir çok alanda yazılım geliştirebilirim. İleri seviye C, C++, C# ve Python bilgisine sahibim. Kütüphane ve Frameworklerle serbest çalışabiliyorum.
Ahmet Selçuk Ö.

Ahmet Selçuk Ö.

Yazılım Geliştirme · Eyüp, İstanbul
Özel bir üniversitede tam burslu bilgisayar programcılığı bölümü okudum ayrıca özel bir şirkette yazılım uzmanı olarak çalışmaktayım.Web,mobil,windows uygulamaları için ödev,iş ve projelerinize yardımcı olabilirim.Mail yoluyla iletişime geçip projenizin detaylarını açıklarsanız çok kısa bir süre içerisinde size bir fiyat çıkarabilirim.Android,web ve masaüstü uygulamaları konusunda tecrübeliyim.
Föy Fatura Ödeme Yeri

Föy Fatura Ödeme Yeri

Yazılım Geliştirme · Gaziosmanpaşa, İstanbul
Firmamız kendi sektöründe öncü firmalardan biridir. Bu alandaki tecrübemiz sayesinde; - Öncelikli amacımız uzman kadrolarımızın yardımı ve desteği ile alanlarında her zaman zirveyi hedeflemiş, bilim ve bilişim dünyasına damgasını vuracak, dinamik, hayal gücü zengin, yazılımcılar ve programcılar yetiştirmektir. - Her zamanki gibi hizmet kalitemizden ödün vermeden, yenilikçi bir zihniyetle sizlere hizmet vermekten onur ve gurur duyacağız. Samimi düşünce ve dileklerimizle, Saygılar FÖY Fatur
Cem K.

Cem K.

Yazılım Geliştirme · Beyoğlu, İstanbul
Şirketinizin ihtiyaçlarına uygun özelliklerde program yazarım. Web tabanlı olduğundan istediğiniz yerden kullanabilirsiniz
Oguzhan C.

Oguzhan C.

Yazılım Geliştirme · Esenler, İstanbul
Web tasarım, Python, Django, Flask, PHP, WordPress, Drupal programlama, Linux sistem yönetimi, uygulama kurulumu, bakım ve taşıma, iyileştirme, IoT, Raspberry Pi, Arduino, bilimsel programlama (scipy, numpy, Matlab, matplotlib, NTLK, AI) Amazon Web Services, Google Cloud Platform ve diğer platformlar hakkında çalışma yapilmasi ve teknik destek. Platformlar arası taşıma, Veritabanı tasarımı, optimizasyon, bilgi guvenligi, PCI-DSS, GDPR, Network security,DC management, fully automated release met
Mediderman

Mediderman

Yazılım Geliştirme · Esenler, İstanbul
Mediderman leader of medical health travel tourism in iraq and in Turkey. End of 2017. Mediderman will be leader of medical health tourism in world wide.Mediderman is aware that undergoing a treatment is alarming for a lot of people so Mediderman cares all stage of medical travel to feel safe and peaceful of patients when foreign patients decide to come for treatment to Turkey. Mediderman sets treatment of patients in one of outstanding hospitals and follow up treatment continously .Addition
Furkan G.

Furkan G.

Yazılım Geliştirme · Gaziosmanpaşa, İstanbul
Talep ettiğiniz web, mobil ve masaüstü yazılım ihtiyaçlarınızı hızlı ve güvenilir şekilde yapabilirim. Yüzlerce referans ile güvende olun.
Onur Ö.

Onur Ö.

Yazılım Geliştirme · Bayrampaşa, İstanbul
Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği mezunuyum. Açıktan Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitirdim. Big Data alanın da çalışmaktayım. Yazılım alanında sabırla ve özenle çalışmalar yapmaktayım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
S. Ş.
Yazılım Geliştirme   26/06/2020

Ramazan Bey işimizi çok kısa sürede yaptı ve isteklerim konusunda da yardımcı oldu. Çok memnun kaldım tavsiye ederim kesinlikle kendisini.

         
Kenan Şahin
Yazılım Geliştirme   25/06/2020

Birçok insanla çalışma fırsatı buldum ama Birkan bey kadar işinin ehli,anlayışlı biriyle çalışmadım.Kendisi ile gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz.Kendisine tekrar teşekkür ediyor sağlıklı günler diliyorum.

         
Duygu Bahat
Yazılım Geliştirme   17/06/2020

Çok memnun kaldım, konuyla alakalı da çalışmamızda her türlü soruma da yardımcı olduğu için çabasından dolayı teşekkür ediyorum.

         
Alperen AKSOY
Yazılım Geliştirme   15/04/2020

Emre beyle laboratuvar verileriyle kalite kontrol sistemimizin optimizasyonu için bir yazılım hazırladık. Emre bey öncelikle programın içeriğini anlamak için yoğun bir şekilde ilgi gösterdi ve beni şaşırtan bir şekilde programın genel hatlarını çözdü. Daha sonra programın her aşamasında yoğun bir şekilde mailleşerek gerekli ayarlamaları ve düzenlemeleri yaptık. Bir kaç günümüzü de programda ortaya çıkabilecek sorunları görmek için deneme aşamasıyla geçirdik ve Emre bey ortaya çıkan hataları hemen çözdü. Hatta konuyu en çok bilen kişi ben olmama rağmen benden önce bazı hesap ve mantık hatalarını çözdü. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim.

         
Hüseyin Dulgar
Yazılım Geliştirme   07/02/2020

Projemde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.Çok iyi bir firma. insanları dinleyip anladıktan sonra projenin oluşumundaki çabaları anlatılmaz.

         
Mustafa Zengin
Yazılım Geliştirme   27/12/2019

Mrh Öncelikle Emre Bey e emeğinden dolayı çok teşekkür ederim. İşini severek yapan, yeniliklere açık, araştırmacı ve hızlı projeler üreterek sonuç odaklı çalışan dürüst ve samimiyetinden dolayı kendisine çok teşekkür ederim. Hayatın boyunca başarılarının devamını dilerim...

         
Yazılım Geliştirme   25/12/2019

Tekin Bey ile çalışmaktan çok memnun kaldım. Hizmeti alırken ve sonrasında bile bana çok yardımcı oldu . Başarılı .

         
Selim Güçver
Yazılım Geliştirme   10/11/2019

Ahmet bey Yazılım konusundaki etkinliği çok iyi, arkadaşımızın bilmediği konu yok, Bilişim alanında rahatlıkla danışmaklık alabilirsiniz

Yazılım Geliştirme hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz