En İyi 10 Fatih Android Uygulama Geliştirme | Armut

En İyi 10 İstanbul Fatih Android Uygulama Geliştirme

4 Android Uygulama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Fatih bölgesinde 18 Android Uygulama Firması teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Doktor Dijital

Doktor Dijital

Android Uygulama Geliştirme · Üsküdar, İstanbul
Doktor Dijital, 2017 yılında sosyal medya ve yazılım uzmanlarından oluşan kadrosu tarafından kuruldu. Yazılım ve mobil uygulamalarla dijitalleşme hedefinde olan girişimcilere yardımıcı oluyoruz. Web sitenizin tasarım ve yazılımından mobil uygulamanıza, Google Adwords reklam yönetiminden e-mail pazarlamaya kadar geniş bir alanda hizmet veriyoruz. Dijital alanda sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
Akın Güldere

Akın Güldere

Android Uygulama Geliştirme · Bahçelievler, İstanbul
2016 yılında Boğaziçi Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünden mezun oldum. Nisan 2016 dan beri kurumsal bir firmada müşteri işleri odaklı olarak android uygulama geliştiriyorum.
Kadir Yurtsever

Kadir Yurtsever

Android Uygulama Geliştirme · Bayrampaşa, İstanbul
Merhabalar, bir kamu kuruluşunda yaklaşık 10 yıldır. Bilgi işlem ve yazılım geliştirme departmanı yöneticiliği yapmaktayım. C#, PowerScript, Java, Android Mobil Apk, SQL-PL/SQL, Microsoft Office İleri Düzey (Excel-Word-PowerPoint) Veritabanı kurulumu ve bakımı alanlarında uzmanım ve Devlet tarafından verilmiş sertifikalara sahibim. Talep ettiğiniz veya ihtiyacınız olan Wİndows tabanlı programları veya Android Mobil Uygulamaları geliştirmeye hazırım. Ayrıca program geliştirme v
Burak Ekmekcı

Burak Ekmekcı

Android Uygulama Geliştirme · Fatih, İstanbul
2 yıldır programlama ile ilgileniyorum.İlk olarak Delphi öğrenmeye başlamıştım ama artık bir cok kişi işlerini mobil cihazlarda yaptığı için 1 yıldır mobil programlama öğreniyorum. Projeleriniz uygun fiyata, hızlı şekilde geliştirilir.
Umut Aksun

Umut Aksun

Android Uygulama Geliştirme · Fatih, İstanbul
Itanbul aydın üniversitesi yazılım mühendisliği bölümü mezunuyum. özel bir şirkette android developer olarak çalışmaktayım. Birden fazla android projesinde yer aldım ayrıca sıfırdan tek başıma geliştirdiğim android native uygulamaları da mevcut. Android uygulamalarında son teknolojileri sürekli takip edip geliştirdiğim uygulamalarda sürekli güncel teknolojilerden yararlanırım.
Mustafa İçmen

Mustafa İçmen

Android Uygulama Geliştirme · Fatih, İstanbul
İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunuyum. Yaklaşık 3 senedir mobil uygulamalar geliştirmekteyim. Şu anda özel bir şirkette Mobile Application Developer olarak çalışmaktayım. Bu şirkette şirkette Volvo, Beşiktaş JK, Samsung, Burger King, Pınar Su, Visa gibi firmaların resmi mobil uygulamalarını geliştirdik ve geliştirmekteyiz. Ayrıca freelance olarak Pusula Swiss ve First4Hair uygulamalarını geliştirdim. Android ve iOS uygulama geliştirme işlerinize talibim. Linkedin Profilim :
Serkan Demir

Serkan Demir

Android Uygulama Geliştirme · Fatih, İstanbul
Kadir Has Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunuyum. Özel bir şirkette SAP danışmanı olarak çalışmaktayım.
Appgaraj

Appgaraj

Android Uygulama Geliştirme · Fatih, İstanbul
Hakkımızda detaylı bilgi için, Google da Appgaraj kelimesini aratmanız yeterli olacaktır. AppGaraj sizin için hızlı ve uygun fiyatlara mobil uygulama geliştirmek için kurulmuştur. Artık Hayallerinizi gerçekleştirmek için sizin de bir garajınız var. Bütün uygulama mağazalarında native uygulamanız olsun. iPhone, iPad, Android, ve Mobil tarayıcılarda yerinizi alın. Google Play store da appgaraj olarak aratabilirsiniz
Serdar Gürsoy

Serdar Gürsoy

Android Uygulama Geliştirme · Fatih, İstanbul
Web sayfalarınız responsive olsun yada olmasın sizin için mobil uygulamasını yapabilirim. Ayrıca bir web sayfanız yok ise sadece bir mobil proje fikriniz var ise hayata geçirmenizde size yardımcı olabilirim. Sizin için ekleyebileceğim bazı özellikler; Açılış sayfası Bildirim sistemi Üyelik sistemi Web etkileşimli dinamik sayfalar Admob ve türevi reklam alanları Özelleştirilmiş hata sayfaları ve Dahası. Neden bir mobil uygulamaya sahip olmalısınız? Akıllı telefon kullanımının hız
Muhammed Fatih İslamoğlu

Muhammed Fatih İslamoğlu

Android Uygulama Geliştirme · Fatih, İstanbul
12 YILDIR PROFOSYONEL OLARAK YAZILIMCIYIM.WEB TABANLI VE MASAÜSTÜ İSTEĞE ÖZEL YAZILIMLAR GELİŞTİRİLİR.REFERANS PROJELER MEVCUTTUR.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Cemal Mert Ulubay
Android Uygulama   16/04/2018

Kendisi canla başla çalışarak, bana istediğim uygulamayı tam olarak teslim etti. İşinde gayet iyi ve gayet profesyonel bir arkadaş. İnşallah bir daha çalışma fırsatımız olur kendisiyle.

         
Muhammed BAĞDAT
Android Uygulama   30/03/2018

Çok ilgili bir arkadaş. Uygun fiyatı ve proje boyunca sunduğu informatik desteklerden ötürü teşekkür ederim.

         
Ömer Kaya
Android Uygulama   22/01/2018

Aldığım hizmet gerçekten de beklentilerimi karşıladı. Sonradan eklenmesi veya değiştirilmesi gereken noktalarda çözüm odaklı bir tavır sergiledi. Kendisine buradan da çok teşekkür ederim ve tavsiye ederim.

         
Hande Çakmak
Android Uygulama   30/08/2017

Zamanından önce iş teslim edildi, teslim ettikten sonra özverili şekilde yardım edildi. Tavsiye ederim.

         
Rıdvan Aktepe
Android Uygulama   28/08/2017

Sinan Üstat 10 numara bir insan işini bu kadar iyi bilen ve yapan birisini daha önce görmedim.Aldığı her kuruşu hak eden birisi.Eline koluna emeğine sağlık üstat.Uygulamayı tam istediğim gibi yaptı.Daha beraber çok iş yapmak dileğiyle.Kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
İlker Döner
Android Uygulama   17/08/2017

İşini titizlikle yapan, Misafirperverlik had safhada, Ciddi bir bilgi birikimine sahip bir arkadaş. Özellikle ios android ve Oyun yazılımı için aranacak teklif verilecek tek kişi. Yanına gitme fırsatı buldum ve tekrar degıl milyonlarca kez dahi olsa çalışacağım tek insan. Eline Emeğine sağlık kardeşim.

Android Uygulama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz