En İyi 10 Fatih Android Uygulama Geliştirme - Armut

En İyi 10 İstanbul Fatih Android Uygulama Geliştirme

4 Android Uygulama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Fatih bölgesinde 17 Android Uygulama Firması teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Serdar Gürsoy

Serdar Gürsoy

Android Uygulama Geliştirme · Fatih, İstanbul
Web sayfalarınız responsive olsun yada olmasın sizin için mobil uygulamasını yapabilirim. Ayrıca bir web sayfanız yok ise sadece bir mobil proje fikriniz var ise hayata geçirmenizde size yardımcı olabilirim. Sizin için ekleyebileceğim bazı özellikler; Açılış sayfası Bildirim sistemi Üyelik sistemi Web etkileşimli dinamik sayfalar Admob ve türevi reklam alanları Özelleştirilmiş hata sayfaları ve Dahası. Neden bir mobil uygulamaya sahip olmalısınız? Akıllı telefon kullanımının hız
Ozan Özer

Ozan Özer

Android Uygulama Geliştirme · Üsküdar, İstanbul
Merhabalar, her şey bir hayalle başlıyor aslında. Ben de uzun yıllardır bu hayalleri gerçekleştirmek için, analiz etme, yorumlama ve sürekli geliştirme prensipleriyle uygulamalar geliştiriyorum. Uygulamaları native olarak kendim dizayn ediyorum, şablon kullanmıyorum. Dolayısıyla içerik hayallerimizle sınırlı. Belirli bir yapı ve içerik konuştuktan sonra demo çalışması ile elle tutulur uygulama üzerinden fikir alışverişi yapmayı daha uygun buluyorum. En kısa zamanda görüşmek üzere.
Kemal Atlı

Kemal Atlı

Android Uygulama Geliştirme · Fatih, İstanbul
Android ve IOS işletim sistemleri için "Native" uygulamalar geliştirmekteyim. mobil uygulama marketlerinde en güncel teknolojileri kullanan birçok uygulama ve oyunlarım mevcuttur. Siz de kişisel ve kurumsal mobil uygulama çözümleriniz için benimle iletişime geçebilirsiniz.
Numan Ayhan

Numan Ayhan

Android Uygulama Geliştirme · Beşiktaş, İstanbul
Mobil uygulama geliştirme karşısında Android , Ios ve ardından Hybrid platformlarda çalışıp proje geliştirdim. Tercihim her zaman Hybrid olarak kısa sürede ve etkili proje geliştirmek ve çözümleme yapmaktır. Mobile Developer Hybid Platform Ionic 2 ve AngularJS ile Android , IOS ve WP olarak geliştirilebilir. Cordova Plugin kullanımı ve Api ile çalışabiliriz. Firebase veya Rest Api ile Server etkileşimli uygulama yapabiliriz. Windows Phone 8 Platformu - C# , XHTML ve XML Kulla
Mustafa İçmen

Mustafa İçmen

Android Uygulama Geliştirme · Fatih, İstanbul
İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunuyum. Yaklaşık 3 senedir mobil uygulamalar geliştirmekteyim. Şu anda özel bir şirkette Mobile Application Developer olarak çalışmaktayım. Bu şirkette şirkette Volvo, Beşiktaş JK, Samsung, Burger King, Pınar Su, Visa gibi firmaların resmi mobil uygulamalarını geliştirdik ve geliştirmekteyiz. Ayrıca freelance olarak Pusula Swiss ve First4Hair uygulamalarını geliştirdim. Android ve iOS uygulama geliştirme işlerinize talibim. Linkedin Profilim :
Umut Aksun

Umut Aksun

Android Uygulama Geliştirme · Fatih, İstanbul
Itanbul aydın üniversitesi yazılım mühendisliği bölümü mezunuyum. özel bir şirkette android developer olarak çalışmaktayım. Birden fazla android projesinde yer aldım ayrıca sıfırdan tek başıma geliştirdiğim android native uygulamaları da mevcut. Android uygulamalarında son teknolojileri sürekli takip edip geliştirdiğim uygulamalarda sürekli güncel teknolojilerden yararlanırım.
Erol Sancaktutan

Erol Sancaktutan

Android Uygulama Geliştirme · Fatih, İstanbul
Talepleriniz doğrultusunda Her türlü android uygulama geliştirebilir ve Java backend hizmeti verebilirim.
Serkan Demir

Serkan Demir

Android Uygulama Geliştirme · Fatih, İstanbul
Kadir Has Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunuyum. Özel bir şirkette SAP danışmanı olarak çalışmaktayım.
Burak Ekmekcı

Burak Ekmekcı

Android Uygulama Geliştirme · Fatih, İstanbul
2 yıldır programlama ile ilgileniyorum.İlk olarak Delphi öğrenmeye başlamıştım ama artık bir cok kişi işlerini mobil cihazlarda yaptığı için 1 yıldır mobil programlama öğreniyorum. Projeleriniz uygun fiyata, hızlı şekilde geliştirilir.
Appgaraj

Appgaraj

Android Uygulama Geliştirme · Fatih, İstanbul
Hakkımızda detaylı bilgi için, Google da Appgaraj kelimesini aratmanız yeterli olacaktır. AppGaraj sizin için hızlı ve uygun fiyatlara mobil uygulama geliştirmek için kurulmuştur. Artık Hayallerinizi gerçekleştirmek için sizin de bir garajınız var. Bütün uygulama mağazalarında native uygulamanız olsun. iPhone, iPad, Android, ve Mobil tarayıcılarda yerinizi alın. Google Play store da appgaraj olarak aratabilirsiniz
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Hande Çakmak
Android Uygulama   30/08/2017

Zamanından önce iş teslim edildi, teslim ettikten sonra özverili şekilde yardım edildi. Tavsiye ederim.

         
Rıdvan Aktepe
Android Uygulama   28/08/2017

Sinan Üstat 10 numara bir insan işini bu kadar iyi bilen ve yapan birisini daha önce görmedim.Aldığı her kuruşu hak eden birisi.Eline koluna emeğine sağlık üstat.Uygulamayı tam istediğim gibi yaptı.Daha beraber çok iş yapmak dileğiyle.Kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
İlker Döner
Android Uygulama   17/08/2017

İşini titizlikle yapan, Misafirperverlik had safhada, Ciddi bir bilgi birikimine sahip bir arkadaş. Özellikle ios android ve Oyun yazılımı için aranacak teklif verilecek tek kişi. Yanına gitme fırsatı buldum ve tekrar degıl milyonlarca kez dahi olsa çalışacağım tek insan. Eline Emeğine sağlık kardeşim.

         
Cihan Eren
Android Uygulama   17/06/2017

Müşterinin isteklerini önerileri ile geliştiren, ufuk açıcı ve bütçeye uygun tavsiyeleri ile çok yardımcı oldular. Benzerlerinin verdiği fiyat tekliflerinden, mevcut TÜBİTAK proje ortağı olmaları sebebiyle, daha uyguna işinizi yaptırabilirsiniz. Kendilerine KOBİleri dijitalleştirme yolunda başarılar diliyorum.

         
Android Uygulama   11/04/2017

Prensipli, iletişimi düzgün, şeffaf ve yetenekleri başarılı bir yazılımcı. Taahhüt ettiğini yapan ve sizi asla zor durumda bırakmayacak bir arkadaş tavsiye ederim.

Android Uygulama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz