En İyi 10 İstanbul Android Programcısı

3 Android Uygulama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 458 Android Programcısı hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Misha Yazılım

Misha Yazılım

Android Uygulama Geliştirme · Pendik, İstanbul
Sunduğumuz yazılım hizmetleriyle işinize güç katın. Mobil uygulamalar, veri analizi, bulut tabanlı çözümler ve dijital pazarlama alanında hizmet veriyoruz.
Kadirhan Ekmekçioğlu

Kadirhan Ekmekçioğlu

Android Uygulama Geliştirme · Kağıthane, İstanbul
Eskişehir doğumluyum. Küçüklüğümden beri bilişime ve internet teknolojilerine hayranlığım beni bilgisayar mühendisliğini okumaya iten temel sebeplerin başında gelmektedir. Üniversite de geçtiğimiz yıllarda içinde bulunduğum projeler ve organize ettiğim etkinliklerden elde ettiğim tecrübeler ile de sosyal Networke inanılmaz derecede önem veren ve bu ağımı mümkün olduğunca gerçekleştirdiğim çalışmalar ile genişletmek amacındayım. Ek olarak ta teknik anlamda yeni bir giriş yapsam da Android
Şahıs

Şahıs

Android Uygulama Geliştirme · Bakırköy, İstanbul
Öncelikle iOS olmak üzere Android ve iOS platformlarına mobil uygulama geliştirmek öncelikli ilgil alanımız. Bunun haricinde sunucu tarafı altyapıları geliştirme, sunucu kurulumları ve yönetimi, web tasarımlarının geliştirilmesi ve altyapılarla bağlanması gibi geniş bir yelpazede yazılımsal destek veriyoruz.
Efe Andaç

Efe Andaç

Android Uygulama Geliştirme · Ataşehir, İstanbul
2010 yilinda Yeditepe Universitesi Bilgisayar muhendisligini %50 burslu olarak kazandim ve 2015 haziranda mezun oldum. C, Java, Wordpress, Google Analytics, Android, Iphone konularinda bilgi sahibiyim.
Erdin Ülger

Erdin Ülger

Android Uygulama Geliştirme · Kadıköy, İstanbul
Google play uygulamaların aşağıdaki gibidir İstanbul Turistik Yerler : https://play.google.com/store/apps/details?id touristicplaces.erdinulger.com.touristicplaces, Çocuklar için matematik https://play.google.com/store/apps/details?id com.erdinulger.mathforkids, Çocuklar için matematik bulmacası : https://play.google.com/store/apps/details?id erdinulger.com.mathpuzzleforkids, Çarpım Tablosu : https://play.google.com/store/apps/details?id com.erdinulger.multiplicationtable Eğlenceli H
Yener Çiftçi

Yener Çiftçi

Android Uygulama Geliştirme · Maltepe, İstanbul
4 yıldır sektörde android işletim sistemli cihazlar için uygulamalar geliştirmekteyim. Şuan Türkiyede ilk onda ikinci sırada olan bir şirkette çalışıyorum. gittigidiyordan vodafone kadar bir çok yazılım geliştirdim
Yaman Yazilim

Yaman Yazilim

Android Uygulama Geliştirme · Avcılar, İstanbul
Merhaba ben serdar. Uzun süre ajanslarda çalıştım, şimdi ise freelance olarak , yazılım ve mobil programlama alanlarında hizmet veriyorum. Freelance alanına yeni giriyor oluşum sebebiyle tecrübeli ve kaliteli bir hizmeti fiyat avantajıyla birlikte alma fırsatı yakalayacaksınız. Eğer neye ihtiyacınız olduğunu biliyorsanız doğrudan benimle iletişime geçin ve ihtiyacınızı tam isteğinize uygun şekilde karşılayalım. Neye ihtiyacınız olduğunu bilmiyorsanız ise birlikte fikir alışverişinde bulunali w
Akın Güldere

Akın Güldere

Android Uygulama Geliştirme · Kağıthane, İstanbul
2016 yılında Boğaziçi Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünden mezun oldum. Nisan 2016 dan beri kurumsal bir firmada müşteri işleri odaklı olarak android uygulama geliştiriyorum.
Can Öztoker

Can Öztoker

Android Uygulama Geliştirme · Ümraniye, İstanbul
Hem Android, hem de .Net platformu için uygulamalar geliştirmekteyim. Android uygulama talepleriniz için Java dili kullanılarak Native Android uygulamalar teslim edilecektir. Dolayısıyla alacağınız uygulama bütün Android cihazlarla tam uyumlu çalışacaktır. Bunun dışında farklı boyutlardaki Android cihazlarda uygulamanızın düzgün bir biçimde görünümüyle ilgili de bütün çalışmalar tamamlanmış olacaktır. Dilerseniz Türkçe dışında farklı dillerde de uygulamanızın hazırlığı gerçekleştirilecektir.
Can Kacmaz

Can Kacmaz

Android Uygulama Geliştirme · Sarıyer, İstanbul
Front-end developer Bugüne kadar yaptığım uygulamalar: ParkMe : ile en iyi mobil girişimci ödülünü aldım c %99 : %99 appini yazdım. Şu ana kadar sadece ios ta 1,5 milyon toplamda 2 milyon dan fazla indirildi. Leanfoods ve Simit Sarayı : Leanfoods ve Simit sarayı applerinin ios ve android uygulamalarını bitirdim onlarda 1 aya kadar live olacak. Aynı zamanda Groop uygulamasının developmentini yaptım ve ortağıyım. bit.ly groopchat
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Cenk E.
Android Uygulama   05/05/2020

Aykut Bey çok ilgili ve tecrübeli ekibiyle belirtilen süre içinde işi tamamladı. Kendisine ve ekibine teşekkür ediyorum.

         
Onur A.
Android Uygulama   05/05/2020

Cok memnun kaldım 😊 işin hakkini ve aldığı ücretin karşılığını kat kat veriyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum

         
Memed S.
Android Uygulama   21/01/2020
gallery thumbnail

Hazırlattigim Mobil uygulamadan memnun kaldım, işini iyi bilen bir arakadaş irfan bey ayrica içiniz rahat bir sekilde iş yapabileceginiz bir bey efendi.

         
Salih Y.
Android Uygulama   20/01/2020

İstemis oldugum uygulama en kisa surede hazirlandi. Kontrol paneli sayesinde mobil uygulamaya kendim istedigim guncellemeyi cok rahat ve kolay sekilde yapabiliyorum.

         
Bahadır K.
Android Uygulama   29/10/2019

Daha önce birçok defa deneyip gerçekleştiremediğim uygulamamı, Çağatay Bey sayesinde hayata geçirdim, Gerçekten işinin hakkını fazlasıyla veren bir yazılımcı, deneyimiyle de projeyi iyileştirme konusunda çok yardımcı oldu..Herkese tavsiye ediyorum.

         
Ahmet Ş.
Android Uygulama   15/10/2019

Eline emeğine sağlık. Teknolojiye , çoğu platforma hakim bir yazılımcı olmandan ve en önemlisi de iyi niyetinden ötürü teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim.

         
Volkan Y.
Android Uygulama   19/08/2019

Uyum, pratiklik, zamanlama ve idrak açısından çok başarılı. Süreci de güzel götürebiliyor. Hızlı. Teşekkürler.

         
Hakan T.
Android Uygulama   15/08/2019

Ertuğrul bey İle android projem için çalışma yaptık çok memnun kaldım. Proje için tüm istediklerimi eksiksiz yerine getirdi. Kendisine çok teşekkür ederim.

Android Uygulama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz