En İyi 10 İstanbul Android Uygulama Geliştirme | Armut

En İyi 10 İstanbul Android Uygulama Geliştirme

4 Android Uygulama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul bölgesinde 513 Android Uygulama Firması teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Said B.

Said B.

Android Uygulama Geliştirme · Büyükçekmece, İstanbul
Android uygulamalarınız sizin isteklerinize uygun olarak, özel bir şekilde grafik ve kodlama ile tasarlanıp hazırlanır
Akın Güldere

Akın Güldere

Android Uygulama Geliştirme · Bahçelievler, İstanbul
2016 yılında Boğaziçi Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünden mezun oldum. Nisan 2016 dan beri kurumsal bir firmada müşteri işleri odaklı olarak android uygulama geliştiriyorum.
İrfan Öngüç

İrfan Öngüç

Android Uygulama Geliştirme · Ataşehir, İstanbul
Referans: https: play.google.com store apps details?id com.divan.osmanlicalugat Yukarıda verdiğim adresteki uygulama benim android programlama ile geliştirdiğim ilk programım. Kurumsal bir firma için geliştirdiğim bir web projesi ile entegreli çalışan (Çekici Projesi) bir android uygulama geliştirdim. Bu uygulama, Android telefondan sunucuya imei, konum, çekicinin durumunu (İşi aldım, Hareket Ettim) ve kaza anının çekilen fotoğraflarını gönderme gibi işlemleri sağlıyor. Ayrıca Menafi Hesaplam
Mecnun Zor

Mecnun Zor

Android Uygulama Geliştirme · Ataşehir, İstanbul
Merhabalar, en uygun fiyat ile android uygulama tasarım ve yazılım ihtiyacınızı karşılayabilirim. Hayalinizdeki uygulamayı tarif etmeniz yeterli. Özellikle Mobil E-Ticaret uygulaması üzerine tekliflerinizi bekliyorum.
Doktor Dijital

Doktor Dijital

Android Uygulama Geliştirme · Üsküdar, İstanbul
Doktor Dijital, 2017 yılında sosyal medya ve yazılım uzmanlarından oluşan kadrosu tarafından kuruldu. Yazılım ve mobil uygulamalarla dijitalleşme hedefinde olan girişimcilere yardımıcı oluyoruz. Web sitenizin tasarım ve yazılımından mobil uygulamanıza, Google Adwords reklam yönetiminden e-mail pazarlamaya kadar geniş bir alanda hizmet veriyoruz. Dijital alanda sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
Ali Can

Ali Can

Android Uygulama Geliştirme · Tuzla, İstanbul
2010 yılından bu yana küçük büyük birçok uygulama geliştirdim. Cihaz özellikleri yönetimi, görüntü işleme de dahil olmak üzere detaylı uygulamalar geliştirdim. Piyasa ihtiyaçlarına göre firmalara özel uygulamalar geliştirmekteyim. Android uygulamaların yanında IPhone ve IPAD uygulamaları da geliştirmekteyim. Hem Android hem IOS uygulamaları geliştirebilirim.
Fatih Parlayan

Fatih Parlayan

Android Uygulama Geliştirme · Küçükçekmece, İstanbul
Yaklaşık 2 yıldır yazılım ile ilgileniyorum. Java EE, Android, HTML,CSS programlama dillerinde oldukça bilgili yetenekliyimdir.
Kadir Yurtsever

Kadir Yurtsever

Android Uygulama Geliştirme · Bayrampaşa, İstanbul
Merhabalar, bir kamu kuruluşunda yaklaşık 10 yıldır. Bilgi işlem ve yazılım geliştirme departmanı yöneticiliği yapmaktayım. C#, PowerScript, Java, Android Mobil Apk, SQL-PL/SQL, Microsoft Office İleri Düzey (Excel-Word-PowerPoint) Veritabanı kurulumu ve bakımı alanlarında uzmanım ve Devlet tarafından verilmiş sertifikalara sahibim. Talep ettiğiniz veya ihtiyacınız olan Wİndows tabanlı programları veya Android Mobil Uygulamaları geliştirmeye hazırım. Ayrıca program geliştirme v
Muhammed Ozlen

Muhammed Ozlen

Android Uygulama Geliştirme · Beylikdüzü, İstanbul
Kusursuza yakın, değerli projeler, uygulamalar, yazılımlar yazdırmak isteyenler için hep tek tercih biziz.
Kemal Türk

Kemal Türk

Android Uygulama Geliştirme · Maltepe, İstanbul
Yılların birikiminin getirdiği teknolojide fayda üretme tecrübem, en büyük sermayemdir. Dürüstlük temelinde yaptığım tüm işleri, şahsi projem niyeti ile sahiplenip, "ne kadar verim alıyoruz ?", "bu proje müşterime neler kazandıracak ?" sorularına cevap aramadan, proje analiz ve hedeflerimizi belirlemeden işlerimize başlamıyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Cemal Mert Ulubay
Android Uygulama   16/04/2018

Kendisi canla başla çalışarak, bana istediğim uygulamayı tam olarak teslim etti. İşinde gayet iyi ve gayet profesyonel bir arkadaş. İnşallah bir daha çalışma fırsatımız olur kendisiyle.

         
Muhammed BAĞDAT
Android Uygulama   30/03/2018

Çok ilgili bir arkadaş. Uygun fiyatı ve proje boyunca sunduğu informatik desteklerden ötürü teşekkür ederim.

         
Ömer Kaya
Android Uygulama   22/01/2018

Aldığım hizmet gerçekten de beklentilerimi karşıladı. Sonradan eklenmesi veya değiştirilmesi gereken noktalarda çözüm odaklı bir tavır sergiledi. Kendisine buradan da çok teşekkür ederim ve tavsiye ederim.

         
Hande Çakmak
Android Uygulama   30/08/2017

Zamanından önce iş teslim edildi, teslim ettikten sonra özverili şekilde yardım edildi. Tavsiye ederim.

         
Rıdvan Aktepe
Android Uygulama   28/08/2017

Sinan Üstat 10 numara bir insan işini bu kadar iyi bilen ve yapan birisini daha önce görmedim.Aldığı her kuruşu hak eden birisi.Eline koluna emeğine sağlık üstat.Uygulamayı tam istediğim gibi yaptı.Daha beraber çok iş yapmak dileğiyle.Kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
İlker Döner
Android Uygulama   17/08/2017

İşini titizlikle yapan, Misafirperverlik had safhada, Ciddi bir bilgi birikimine sahip bir arkadaş. Özellikle ios android ve Oyun yazılımı için aranacak teklif verilecek tek kişi. Yanına gitme fırsatı buldum ve tekrar degıl milyonlarca kez dahi olsa çalışacağım tek insan. Eline Emeğine sağlık kardeşim.

Android Uygulama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz