En İyi 10 İstanbul Android Uygulama Geliştirme Firması | Armut

En İyi 10 İstanbul Android Uygulama Geliştirme Firması

5 Android Uygulama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 829 Android Uygulama Geliştirme Firması hizmet vermeye hazır.

5 TEKLİF AL
Enes T.

Enes T.

Android Uygulama Geliştirme · Esenyurt, İstanbul
Merhaba ben Enes. Uzun süre ajanslarda çalıştım, şimdi ise freelance olarak web tasarım, yazılım ve mobil programlama alanlarında hizmet veriyorum. Freelance alanına yeni giriyor oluşum sebebiyle tecrübeli ve kaliteli bir hizmeti fiyat avantajıyla birlikte alma fırsatı yakalayacaksınız. Eğer neye ihtiyacınız olduğunu biliyorsanız doğrudan benimle iletişime geçin ve ihtiyacınızı tam isteğinize uygun şekilde karşılayalım. Neye ihtiyacınız olduğunu bilmiyorsanız ise birlikte fikir alışverişinde bu
Carboncode Technology

Carboncode Technology

Android Uygulama Geliştirme · Beşiktaş, İstanbul
• Yapay Zeka • Artırılmış Gerçeklik • Derin Öğrenme • Nesnelerin interneti • Makine Öğrenmesi • Bilgi Teknolojileri • Web & Mobil Uygulama Geliştirme • UI / UX Design  • Dijital Pazarlama Stratejileri • Kurumsal Çözümler • Akıllı telefon kullanıcı popülasyon analizi  • Dokunmatik ekran stabilizasyonu için tasarım ve inovasyon  • Kullanıcı arayüzlerinin sistematik ve endüstriyel meta analizleri  • E-ticaret ve sektörler üzerine tüketici algıları ve tutum araştırılması 
Enes D.

Enes D.

Android Uygulama Geliştirme · Kadıköy, İstanbul
Merhaba değerli Armut.com kullanıcısı. Ben 2014 yılından beridir Android mobil uygulamalar geliştiren/yöneten/satan biriyim. Alanımda ondan fazla mobil uygulamayı tamamladım. Bir çoğu 10.000 bazıları ise 100.000 indirmeyi aştı. Bu sektördeki deneyimlerimi senin işin/fikrin/projen için kullanmak için can atıyorum. Hemen bana ulaşabilirsin.
De Marke Labs Teknoloji Yazılım Ltd Şti

De Marke Labs Teknoloji Yazılım Ltd Şti

Android Uygulama Geliştirme · Kadıköy, İstanbul
De Marke Labs olarak mobil ve web platformlarında siz müşterilerimize tasarım , yazılım ve pazarlama desteği vermekteyiz
Ramazan V.

Ramazan V.

Android Uygulama Geliştirme · Kadıköy, İstanbul
Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunuyum. Android platformu için çeşitli mobil uygulamalar geliştiriyorum. Geliştirdiğim projelerde yönetilebilirliğe ve yazılan kodun okunabilir olmasına önem veriyorum. Nesneye dayalı programlama prensiplerini benimsiyorum. Google tarafından önerilen Android uygulama geliştirme yaklaşımlarını kullanıyorum. Böylece geliştirdiğim uygulamalarda yeni özellikler eklenmesi ve güncelleme yapılması daha kolay ve hızlı olabiliyor.
Burak Eray K.

Burak Eray K.

Android Uygulama Geliştirme · Şişli, İstanbul
Android uygulama geliştiricisi bir bilgisayar mühendisiyim. Kaliteli referans uygulamalarım hali hazırda bulunmaktadır.
Erdin Ü.

Erdin Ü.

Android Uygulama Geliştirme · Kadıköy, İstanbul
Google play uygulamaların aşağıdaki gibidir İstanbul Turistik Yerler : https://play.google.com/store/apps/details?id touristicplaces.erdinulger.com.touristicplaces, Çocuklar için matematik https://play.google.com/store/apps/details?id com.erdinulger.mathforkids, Çocuklar için matematik bulmacası : https://play.google.com/store/apps/details?id erdinulger.com.mathpuzzleforkids, Çarpım Tablosu : https://play.google.com/store/apps/details?id com.erdinulger.multiplicationtable Eğlenceli H
Emre E.

Emre E.

Android Uygulama Geliştirme · Ümraniye, İstanbul
İTÜ mezunu bir bilgisayar mühendisiyim. 4 yıldır Android uygulama geliştirme üzerine çalışıyorum. Katalog uygulamaların yanısıra, backend i mevcut uygulamalar da geliştiriyorum.
Kodmoz Yazılım Evi

Kodmoz Yazılım Evi

Android Uygulama Geliştirme · Tuzla, İstanbul
Kodmoz Yazılım Evi olarak İstanbul Tuzla da hizmet vermekteyiz. Özel yazılım konularındaki ihtiyaçlarınız için her zaman bize danışabilirsiniz.
Serhat Ö.

Serhat Ö.

Android Uygulama Geliştirme · Küçükçekmece, İstanbul
15 yıldır iş hayatımdayım. Çok farklı yerlerde farklı iş tecrübeleri edindim. Projelerinizi hayata geçirebilecek donanıma sahibim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Volkan Yüceel
Android Uygulama   19/08/2019

Uyum, pratiklik, zamanlama ve idrak açısından çok başarılı. Süreci de güzel götürebiliyor. Hızlı. Teşekkürler.

         
Nilüfer Kolhan
Android Uygulama   15/08/2019

Carboncode Teknoloji artirilimis gerceklik ile ilgili projemi gerçekten tam istedigim gibi kurgulayip teslim etti . bu firmayi Türkiye'nin geleceğini olarak görüyorum benden 5yildiz almayi hakkettiniz

         
Mehmet Soydan
Android Uygulama   17/07/2019

Carboncode Technology yi yaptıkları web ve mobil uygulamalarını lisanslayarak musteriyi garanti altına aldıkları için araştırıp çalısma kararı aldık.Güvenilirlik anlamında iyi bir sistem geliştirmişler memnunuz herkese tavsiye ederiz

         
Orhan Yılmaz
Android Uygulama   26/06/2019

Taleplerimizi en kısa sürede yerine getirdiğiniz için teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını diliyorum.

         
Şevval Demir
Android Uygulama   26/05/2019

Gerçekten iyi bir işti. Beklediğimizin üstünde bile oldu diyebilirim. Tahmini süreden çok daha kısa sürede bitti. İletişim açısından da hiç sıkıntı yaşamadık. Aklımızdaki hizmeti anlattığımızla birebir uyuşacak şekilde karşılığını aldık. Herkese tavsiye ederim.

         
Gizem Katık
Android Uygulama   15/05/2019

Harun Bey Kotlin kullanarak aklımdaki projeyi geliştirdi. Anlaştığımız zamanda teslim etti ve bir problem yaşamadık. Ben memnun kaldım ve kendisiyle çalışmanızı tavsiye ederim.

         
Melike Şahin
Android Uygulama   07/03/2019

Carboncode Technology, Türkiye nin en kurumsal firmalarından bir tanesi. Sadece teknik konularda değil her konuda bana yardımcı oldular. Bir sonraki projeye kadar hoşçakalın :)

         
Toprak Öztürk
Android Uygulama   05/02/2019

Carboncode Technology, çok profesyonel ve kurumsal bir şirket. Yaptığımız toplantılardan ve proje sürecinden çok memnun kaldık. Uzun vadeli bir çözüm ortaklığının başlangıcı olması dileğiyle. Her şey için teşekkürler.

İlçe İlçe Android Uygulama
Android Uygulama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz