En İyi 10 İstanbul Android Uygulama Geliştirme - Armut

En İyi 10 İstanbul Android Uygulama Geliştirme

4 Android Uygulama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul bölgesinde 501 Android Uygulama Firması teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Escape Yazılım

Escape Yazılım

Android Uygulama Geliştirme · Büyükçekmece, İstanbul
BİZ KİMİZ? Escape Yazılım olarak profesyonel, uzun ömürlü, yüksek kaliteli işlerin geliştirilmesi için geniş bir ağ ve derin bir birikim sunuyoruz. Deneyimli uzmanlarımızın bilgi birikimini projelerinize yansıtıyoruz. Firmamız kullanıcı dostu çözümler ve ileri seviye yazılım sistemleri, ilgili tüm platformlarda konsept, tasarım ve geliştirmeyle ilgili uzun süreli ve pratik deneyime sahiptir. Hızlı çalışıyoruz ve esneklik, ilerleme takibi ve zamanında teslimat ile yüksek şeffaflık prensipler
Ozan Özer

Ozan Özer

Android Uygulama Geliştirme · Üsküdar, İstanbul
Merhabalar, her şey bir hayalle başlıyor aslında. Ben de uzun yıllardır bu hayalleri gerçekleştirmek için, analiz etme, yorumlama ve sürekli geliştirme prensipleriyle uygulamalar geliştiriyorum. Uygulamaları native olarak kendim dizayn ediyorum, şablon kullanmıyorum. Dolayısıyla içerik hayallerimizle sınırlı. Belirli bir yapı ve içerik konuştuktan sonra demo çalışması ile elle tutulur uygulama üzerinden fikir alışverişi yapmayı daha uygun buluyorum. En kısa zamanda görüşmek üzere.
Seyfullah Uğur

Seyfullah Uğur

Android Uygulama Geliştirme · Kadıköy, İstanbul
Kaliteye inanan, tecrübeli, alanında uzman, yorulmak nedir bilmeyen, üretken biriyim. Analiz etmeyi, tasarlamayı, geliştirme ve ölçmeyi, hayal etmeyi ve hayalleri gerçeğe dönüştürmeyi seviyorum. Sizi anlayıp ihtiyaçlarınızı karşılayacak en iyi çözümü bulmak için durmaksızın keyifle çalışırım.
Yunus Oruç

Yunus Oruç

Android Uygulama Geliştirme · Beşiktaş, İstanbul
Küçük veya orta çaplı firmalar, şahıslar için Android uygulamalar ve Web siteleri yapılır. Ayrıca başka talep ve istekleriniz Android alanında kaliteli ve uygun fiyat anlayışıyla hayata gecirilmektedir.
Numan Ayhan

Numan Ayhan

Android Uygulama Geliştirme · Beşiktaş, İstanbul
Mobil uygulama geliştirme karşısında Android , Ios ve ardından Hybrid platformlarda çalışıp proje geliştirdim. Tercihim her zaman Hybrid olarak kısa sürede ve etkili proje geliştirmek ve çözümleme yapmaktır. Mobile Developer Hybid Platform Ionic 2 ve AngularJS ile Android , IOS ve WP olarak geliştirilebilir. Cordova Plugin kullanımı ve Api ile çalışabiliriz. Firebase veya Rest Api ile Server etkileşimli uygulama yapabiliriz. Windows Phone 8 Platformu - C# , XHTML ve XML Kulla
Selçuk İtmiş

Selçuk İtmiş

Android Uygulama Geliştirme · Bakırköy, İstanbul
7 yıldan bu yana profesyonel olarak C# - Asp.net MVC, SQL Server ile Web, react native ile de iOS ve Android uygulamaları geliştiriyorum. Taleplerinizi çok hızlı olarak uygun fiyata yüksek kalite ile yerine getirebilirim. Diğer adaylardan ayrılan en belirgin özelliğim işinizi işim gibi sahiplenecek olmamdır.
Serdar Gürsoy

Serdar Gürsoy

Android Uygulama Geliştirme · Fatih, İstanbul
Web sayfalarınız responsive olsun yada olmasın sizin için mobil uygulamasını yapabilirim. Ayrıca bir web sayfanız yok ise sadece bir mobil proje fikriniz var ise hayata geçirmenizde size yardımcı olabilirim. Sizin için ekleyebileceğim bazı özellikler; Açılış sayfası Bildirim sistemi Üyelik sistemi Web etkileşimli dinamik sayfalar Admob ve türevi reklam alanları Özelleştirilmiş hata sayfaları ve Dahası. Neden bir mobil uygulamaya sahip olmalısınız? Akıllı telefon kullanımının hız
Erdi Özbek

Erdi Özbek

Android Uygulama Geliştirme · Beyoğlu, İstanbul
Android native uygulama yazma konusunda 2.5 senedir uğraşıyorum. Şuanda da bir firmada çalışıyorum. Freelance olarak Android veya İos uygulaması geliştirme işlerinde bana güvenebilirsiniz
Özgür Gürbüz

Özgür Gürbüz

Android Uygulama Geliştirme · Pendik, İstanbul
Android meraklisi olarak neler yaptigimi anlatmak istiyorum size; *Splash screen yapiyorum *Websitenizin mobil uygulamasini tasarliyorum *Kullanicilariniza bildirim gonderme ozelligini aktif ediyorum *Admob ekliyorum
Fatih Parlayan

Fatih Parlayan

Android Uygulama Geliştirme · Küçükçekmece, İstanbul
Yaklaşık 2 yıldır yazılım ile ilgileniyorum. Java EE, Android, HTML,CSS programlama dillerinde oldukça bilgili yetenekliyimdir.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Hande Çakmak
Android Uygulama   30/08/2017

Zamanından önce iş teslim edildi, teslim ettikten sonra özverili şekilde yardım edildi. Tavsiye ederim.

         
Rıdvan Aktepe
Android Uygulama   28/08/2017

Sinan Üstat 10 numara bir insan işini bu kadar iyi bilen ve yapan birisini daha önce görmedim.Aldığı her kuruşu hak eden birisi.Eline koluna emeğine sağlık üstat.Uygulamayı tam istediğim gibi yaptı.Daha beraber çok iş yapmak dileğiyle.Kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
İlker Döner
Android Uygulama   17/08/2017

İşini titizlikle yapan, Misafirperverlik had safhada, Ciddi bir bilgi birikimine sahip bir arkadaş. Özellikle ios android ve Oyun yazılımı için aranacak teklif verilecek tek kişi. Yanına gitme fırsatı buldum ve tekrar degıl milyonlarca kez dahi olsa çalışacağım tek insan. Eline Emeğine sağlık kardeşim.

         
Cihan Eren
Android Uygulama   17/06/2017

Müşterinin isteklerini önerileri ile geliştiren, ufuk açıcı ve bütçeye uygun tavsiyeleri ile çok yardımcı oldular. Benzerlerinin verdiği fiyat tekliflerinden, mevcut TÜBİTAK proje ortağı olmaları sebebiyle, daha uyguna işinizi yaptırabilirsiniz. Kendilerine KOBİleri dijitalleştirme yolunda başarılar diliyorum.

         
Android Uygulama   11/04/2017

Prensipli, iletişimi düzgün, şeffaf ve yetenekleri başarılı bir yazılımcı. Taahhüt ettiğini yapan ve sizi asla zor durumda bırakmayacak bir arkadaş tavsiye ederim.

Android Uygulama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz