En İyi 10 İstanbul Android Uygulama Geliştirme Firması

4 Android Uygulama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 897 Android Uygulama Geliştirme Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Murat K.

Murat K.

Android Uygulama Geliştirme · Ataşehir, İstanbul
Merhaba, web ve mobil yazılım sektöründe edindiğim bilgi ve tecrübeler ile isteklerinize uygun, ekonomik ve zamanında teslim edilecek işler için benimle çalışabilirsiniz.
Carboncode Technology

Carboncode Technology

Android Uygulama Geliştirme · Beşiktaş, İstanbul
• Yapay Zeka • Artırılmış Gerçeklik • Derin Öğrenme • Nesnelerin interneti • Makine Öğrenmesi • Bilgi Teknolojileri • Web & Mobil Uygulama Geliştirme • UI / UX Design  • Dijital Pazarlama Stratejileri • Kurumsal Çözümler • Akıllı telefon kullanıcı popülasyon analizi  • Dokunmatik ekran stabilizasyonu için tasarım ve inovasyon  • Kullanıcı arayüzlerinin sistematik ve endüstriyel meta analizleri  • E-ticaret ve sektörler üzerine tüketici algıları ve tutum araştırılması 
Karson Bilişim Ltd Şti

Karson Bilişim Ltd Şti

Android Uygulama Geliştirme · Ümraniye, İstanbul
Lise yıllarımdan bu yana yazılımla ilgilenmekteyim. Lisans eğitimimi Gümüşhane Üniversitesi'nde Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisi olarak tamamladım. Eğitimim süresince kendimi yazılım alanında geliştirmeye devam ettim. Lisans eğitiminde edindiğim harita ve coğrafya bilgisini, yıllardan beri ilgilendiğim yazılımla birleştirmeyi düşündüm, bu doğrultuda 2013-2019 yılları arasında 7 yıl boyunca görev yapacağım RKSoft firmasında Yazılım Geliştirici ve CBS Uzmanı olarak çalışmaya başladım. Proje Yöne
Mustafa Y.

Mustafa Y.

Android Uygulama Geliştirme · Ataşehir, İstanbul
2018 yılında Marmara Üniversitesi BÖTE bölümünden mezun oldum. 5 yıldır yazılım öğreniyor ve geliştiriyorum. Web Developer ve Android Developer olarak projeler yaptım. Son 2 yıldır android mobil uygulama geliştirmekteyim. Sizin de mobil uygulamanızı zamanında ve profesyonel şekilde yapabilirim. Benim için önemli tek şey müşteri memnuniyetidir. Kendi yetkinliklerim: - Native Java/Kotlin dillerinde yazmaktayım. Yeni projelerde tavsiyem ve isteğim kotlin ile yazılmasıdır. - Web servisleri, REST
Mufas Studios

Mufas Studios

Android Uygulama Geliştirme · Kadıköy, İstanbul
Android & iOS & Web & PC & Mac için oyun ve uygulama geliştiricisiyim. Android platformunda dünya çapında 50+ milyon indirmeli oyunların geliştiricisiyim. Çeşitli firmaları için interaktif 3D uygulamalar geliştirmekteyi. AR & VR uygulamalar geliştirmekteyim. Instagram & Facebook için yüz filtreleri geliştirmekteyim.
DNC Stüdyo Yazılım

DNC Stüdyo Yazılım

Android Uygulama Geliştirme · Çekmeköy, İstanbul
VR ve AR odaklı projeler başta olmak üzere her türlü mobil ve masaüstü uygulamalarınız için inovatif fikirler üreten ekibimizle, ulaşılabilir fiyatlarla hizmetinizdeyiz.
Alperen Eymen Ö.

Alperen Eymen Ö.

Android Uygulama Geliştirme · Şişli, İstanbul
Softinyo tüm platformlarda uyumlu Web & Mobil & Masaüstü Yazılım ve Tasarım hizmetlerini değerli müşterilerine sunar.
Akın G.

Akın G.

Android Uygulama Geliştirme · Bahçelievler, İstanbul
2016 yılında Boğaziçi Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünden mezun oldum. Nisan 2016 dan beri kurumsal bir firmada müşteri işleri odaklı olarak android uygulama geliştiriyorum.
Yücel G.

Yücel G.

Android Uygulama Geliştirme · Üsküdar, İstanbul
Mobil uygulamalar konusunda üst deneyimlerimiz söz konusudur. Planlama, uygun maliyet, hızlı çözümler ve uygulama sürecinde desteğimiz ile sonuç odaklı hareket ediyoruz. Bilgisayar Yüksek Mühendisi ve profesyonel ekibimizle ,ilk etapta ücretsiz danışmanlık veriyoruz.
Enes D.

Enes D.

Android Uygulama Geliştirme · Bahçelievler, İstanbul
Merhaba değerli Armut.com kullanıcısı. Ben 2014 yılından beridir Android mobil uygulamalar geliştiren/yöneten/satan biriyim. Alanımda ondan fazla mobil uygulamayı tamamladım. Bir çoğu 10.000 bazıları ise 100.000 indirmeyi aştı. Bu sektördeki deneyimlerimi senin işin/fikrin/projen için kullanmak için can atıyorum. Hemen bana ulaşabilirsin. En yeni teknolojileri kullanmaktayım. Son tamamlanan projeler; Ekim 2019 - ALB Döviz Android Uygulaması: https://play.google.com/store/apps/details?id com.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Hüseyin Karaduman
Android Uygulama   27/05/2020

Çok memnunum allah razı olsun her türlü işimi rahat bir şekilde hallediyorlar güven isteyen herkese tavsiye ederim

         
İrem Gündüz
Android Uygulama   21/05/2020

Carboncode Technology'den çok memnun kaldım. Çok profesyonel bir firma. Başlangıçta kafamda belirlediğim projeden çok daha iyisine sahibim şu an. Verdikleri tavsiyeler için ayrıca teşekkür eder, başarılar dilerim

         
YAŞAR ŞENER
Android Uygulama   11/04/2020

Yapacaklarımızın sınırı sizin hayal gücünüz diyerek başladığımız proje de anlaştıgımız gibi projemiz devam etmekte ve tecrübeleri dahilinde projeye yön vermekte, aklıma takılan soruların tamamını cevapladılar.Her şey için teşekkürler.Şiddetle tavsiye ediyorum...

         
Burak Albayrak
Android Uygulama   14/03/2020

Çok başarılı. Ben diğer teklif veren arkadaşlarımıza projeyi anlatana kadar Seda Hanım projeyi bitirdi. Çok teşekkür ederim kendisine.

         
Memed Sah
Android Uygulama   21/01/2020
gallery thumbnail

Hazırlattigim Mobil uygulamadan memnun kaldım, işini iyi bilen bir arakadaş irfan bey ayrica içiniz rahat bir sekilde iş yapabileceginiz bir bey efendi.

         
Salih Yilmazer
Android Uygulama   20/01/2020

İstemis oldugum uygulama en kisa surede hazirlandi. Kontrol paneli sayesinde mobil uygulamaya kendim istedigim guncellemeyi cok rahat ve kolay sekilde yapabiliyorum.

         
Volkan Yüceel
Android Uygulama   19/08/2019

Uyum, pratiklik, zamanlama ve idrak açısından çok başarılı. Süreci de güzel götürebiliyor. Hızlı. Teşekkürler.

         
Nilüfer Kolhan
Android Uygulama   15/08/2019

Carboncode Teknoloji artirilimis gerceklik ile ilgili projemi gerçekten tam istedigim gibi kurgulayip teslim etti . bu firmayi Türkiye'nin geleceğini olarak görüyorum benden 5yildiz almayi hakkettiniz

Android Uygulama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz