Hizmet Ver
İlkokul Özel Ders

4 Muğla Fethiye İlkokul Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Fethiye civarında 55 İlkokul Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Fethiye İlkokul Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 55 İlkokul Özel Ders Öğretmeni, Fethiye içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.9 puan, Fethiye içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Fethiye içinde yazılan 44 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 197 kişi Fethiye İlkokul Özel Ders için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Fethiye Muğla İlkokul Özel Ders

Merve K. photo

Merve K.

08.09.2021

İlkokul Özel Ders · Fethiye, Muğla

İlk okuma geliştirme üzerine ciddi anlamda fark yaratacak çalışmalarım var, aynı zamanda akıl zeka oyunlarıyla IQ seviyesi yükseltme konusunda oldukça iddialıyım

Merve G. photo

Merve G.

24.09.2020

İlkokul Özel Ders · Fethiye, Muğla

Devlet okulunda kadrolu öğretmenim. Esenlerde çalışıyorum. İlkokul çocuklarına temel derslerde (türkçe, okuma yazma, matematik, hayat bilgisi vb) özel ders verebilirim. Ortaokul ve lise öğrencilerine de sözel branş derslerinde (Türkçe, edebiyat, tarih, coğrafya, ingilizce) özel ders verebilirim....

Zeki Ü. photo

Zeki Ü.

27.09.2021

İlkokul Özel Ders · Fethiye, Muğla

Merhaba ben Zeki. Üniversite son sınıf öğrencisiyim. Öğrenimim boyunca geçimimi sağlamak için birçok iş yaptım ve tecrübemimi burada da göstermek istiyorum.

Melis İ. photo

Melis İ.

11.01.2021

İlkokul Özel Ders · Fethiye, Muğla

Üniversite deniz ve liman işletme mezunuyum. Yaz sezonu içerisinde özel teknede çalışıyorum. Kış dönemimde kreş dönemi çocuklarla oyun ve göz kulak olma, ilk öğretim öğrencileri için ingilizce derslerinde yardımcı olabilirim. Teşekkürler

Mehmet B. photo

Mehmet B.

26.03.2017

İlkokul Özel Ders · Fethiye, Muğla

Veli, öğretmen ve öğrenci üçgeni çerçevesinde, eğitim sistemi doğrultusunda öğrencilerine kendini adayan bir eğitimci olmaya çalışan bir öğretmen.

Umut T. photo

Umut T.

19.12.2021

İlkokul Özel Ders · Fethiye, Muğla

Merhaba.16 yıllık deneyimli sınıf öğretmeniyim.ilkokul öğrencileri için sınavlara hazırlık ve eksiklerini tamamlamaya yönelik bireysel ,grup olarak özel ders verebilirim.

Mehmet B. photo

Mehmet B.

01.09.2019

İlkokul Özel Ders · Fethiye, Muğla

Merhaba. 14 yıllık özel okul öğretmenliği kariyerimi özel derse taşımaya karar verdim. Öğrencilerimi nefret ettirmeden sevdirerek ders çalışmaya motive ederim. İşimi ve çocukları çok seviyorum. Geçmişte öğrencilerimden çok sayıda Türkiye derecesi çıkmıştır. Ayrıca zeka oyunları konusunda da...

Gülbahar G. photo

Gülbahar G.

20.10.2020

İlkokul Özel Ders · Fethiye, Muğla

Her öğrencinin seviyesine göre ders anlatırken öğrencimizin anlama hızına göre konuda ilerlerim. Öğrencimle kurduğum sıcak ilişkiler ve takım ruhuyla hareket etmem başarımdaki anahtardır. Derslerimi konunun yapısına göre en az bir buçuk saat olacak şekilde işlemekteyim. Önceliğim gerek okul...

Huda Y. photo

Huda Y.

21.12.2020

İlkokul Özel Ders · Fethiye, Muğla

Merhaba ben huda yazici biyomuhendislik(ingilizce ) bölümunu AGU de okuyorum.univerte öğrencisiyim ilkokuldan 8.siniflara kadar (8.siniflar dahil) özel ders verilir.

Psikolojik D. photo

Psikolojik D.

07.10.2020

İlkokul Özel Ders · Fethiye, Muğla

Lefke Avrupa üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik alanından yeni mezun bir danışmanım . Üniversiteme dereceyle girmiş olup yeni-çağdaş eğitim sisteminin gereklerine uygun ders anlatımım vardır. İlkokul seviyesine uygun Türkçe ve matematik özel dersleri vermekteyim. Öğrencimin anlayacağı...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Fethiye İlkokul Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Fethiye İlkokul Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde İlkokul Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! İlkokul Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- İlkokul Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  İlkokul Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. İlkokul Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin İlkokul Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- İlkokul Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Muğla Fethiye İlkokul Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Muğla Fethiye İlkokul Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 70 TL ile 300 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl