En İyi 10 Fethiye Muğla Mimar

5 Mimar Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Fethiye civarında 12 Mimar hizmet vermeye hazır.

5 TEKLİF AL
Hilal  P.

Hilal P.

Mimar · Fethiye, Muğla
Fethiye ilçesinde 13 senedir mimari proje dalında hizmet veriyorum. Konutlar, Özellikli villa ve turistik tesis projeleri deneyimlerim var ayrıca tadilat tamirat işleri de yapıyorum.
Turunç Yapı İnşaat Mimarlık Mühendislik Ltd. Şti.

Turunç Yapı İnşaat Mimarlık Mühendislik Ltd. Şti.

Mimar · Fethiye, Muğla
Merhaba, Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Bölümü mezunuyum. Fethiye ve çevresinde proje tasarım, 3d sunumlar ve şantiye şeflikleri yapıyorum.
Gizem D.

Gizem D.

Mimar · Fethiye, Muğla
Mimarlık ögrencileri için proje desteği, teknik çizim ve 3D modelleme, mimari maket, Autocad, Archicad, Rhino, Photoshop ve Lumion programları için özel ders verilir.
Arda Yapı İnşaat

Arda Yapı İnşaat

Mimar · Fethiye, Muğla
Merhabalar. Adım Burak Muğla'nın Fethiye ilçesinde yaşıyorum. American University 'den mezun mimarım. Fethiye'de inşaat ve yapı malzemeleri ve emlak firmasında müdürlük yapıyorum. Kısaca yaptığımız işler -3D modelleme -İç Mimarlık -Dış Cephe Tasarımı -Peyzaj Mimarlığı -Laminat Parke -Duvar Kağıdı -Gayrimenkul Danışmanlığı -Müteahhitlik
Damla  Ş.

Damla Ş.

Mimar · Fethiye, Muğla
Gazi Üniversitesi Mimarlık bölümü mezunuyum. Mimari proje ve iç mimari tasarım alanında on yıllık tecrübem bulunmakta. Halk kütüphaneleri, özel okul projeleri ve çeşitli konut projelerinin proje müellifliklerini yaptım. Aynı zamanda lüks otel projesinde ve rezidans projelerinde dizayn ofis şefliği yaptım. İşverenin isteklerini anlamak benim için çok önemli ve tabii ki bütçeyi göz önünde bulundurarak en estetik sonucu alabilmek.
Awga

Awga

Mimar · Fethiye, Muğla
AWGA (architectural works gonca | alper) Y.Mim. Gonca ATASAYAN ÇULHACI ve Y.Müh. Alper ÇULHACI tarafından kurulan, Bodrum merkezli bir mimarlık ve danışmanlık şirketidir. • Mimari ve İç Mimari Projeler (Rölöve, Konsept, Avan, Kesin, Ruhsat, Uygulama, İmalat Detay, As Built Proje ve 3D Görselleştirme) • Mekanik-Elektrik-Statik-Peyzaj-Tasarım Koordinasyonu • İhale Hazırlık ve Yönetim Hizmetleri • Yapım Kontrolörlüğü ve Yapım Yönetimi • Proje Yönetimi ve Danışmanlık • İç Mimari İnşaat Uy
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Bayram Kaya
Mimar   23/07/2020

Güler yüzü, kaliteli hizmeti ve tüm süreçteki desteği ve danışmanlığı için Özlem Hanım'a çok teşekkür ederim. Endişeniz olmasın, gözünüz arkada kalmasın. Kesinlikle tavsiye ederim.

         
Mustafa Gülek
Mimar   29/06/2020

Henüz bir anlaşma sağlamadım ancak ihtiyacınıza cevap verecek muhataplar çıkıyor sonuc alabileceğiniz bir yolda oluyorsunuz.

         
Ayşe Yıldız
Mimar   27/06/2020

Berk Bey işini hakkıyla ve doğru şekilde yapan bir mimar. Süreç boyunca sürekli iletişimde kalarak isteklerimizi önemsedi dikkat etmediğimiz detaylara dikkat verdi. Konuya oldukça hakim şekilde bizi de yönlendirdi. Teşekkür ediyorum kendisine

         
Devrim Ağar
Mimar   18/06/2020

Bir insan bu kadar mı hakim olur işine, bu kadar mı ciddiye alır işini, iş ahlakı süper, şiddetle tavsiye ederim.

         
Egemen Gül
Mimar   01/05/2020

Enes bey gerçekten tüm işlem boyu yardımcı olan ve işini seven bilen değerli bir mimar. Tüm prosedür boyu yardımcı oluyor. Herkese tavsiye edebilirim. Sorunsuz ve hızlı bir işlem istiyorsanız Enes bey ile çalışmanız gerekiyor. Ben gerçekten nerden başlayacağım bilmiyordum. Herseyi tek tek anlatarak doğru yönlendirmeleri yapıyor.. Çok teşekkür ediyorum.

         
Burak Tunc
Mimar   13/12/2019

son derece özverili bir çalışma sonucu istediğim projeyi basarili bir şekilde hızlıca tamamlamıştır. teşekkür ediyorum.

         
Şule Kılıç
Mimar   05/12/2019

işlerinde titiz çalışan, tecrübeli ve yetkin bir şirket. ilginiz ve bu kadar kısa sürede projeyi teslim ettiğiniz için çok teşekkür ederim.

         
Esra Karadağ Karadağ
Mimar   12/11/2019

Onat Bey son derece kibar ve profesyonel bir şekilde işimizi zamanında ve istediğimiz gibi teslim etti. Herkese tavsiye ederim. Mimar Beye tekrar teşekkürler..

Mimar hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz