En İyi 10 Gaziemir İzmir İngilizce Özel Ders

4 İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Gaziemir civarında 81 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Tekin Ktbs

Tekin Ktbs

İngilizce Özel Ders · Gaziemir, İzmir
Dokuz Eylül Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği yüksek lisans ve Marmara Üniversitesi İngilizce öğretmenliği lisans mezunu İngilizce öğretmeniyim.(Tekin YILMAZ) Yetkinlikler & Sertifikalar, - Yabancı Dil Sınavı (YDS) . güncel puan, - Anlayarak Hızlı Okuma ve Hızlı Okuma Eğiticisi Eğitimi sertifikası ( Parantez Eğitim) - TOEFL IBT (Toefl Internet Based Test) (Reading, Listening, Speaking, Writing) . .
Burcu Çakan

Burcu Çakan

İngilizce Özel Ders · Gaziemir, İzmir
Gaziemir'de devlet okulunda İngilizce öğretmeni olarak çalışmaktayım. Meslekte 12. senem. Özel dil kurslarında çalıştım. İlkokul , ortaokul, genel İngilizce Özel dèrs veriyorum. İngilizce pratik konuşma seviyenizi yükseltmek istiyorsanız onun icinde ayri bir program uyguluyorum.İlk ders ücretsiz tanıtım dersidir. Öğrencinin seviyesine bakılır.
Müge Ozankan

Müge Ozankan

İngilizce Özel Ders · Gaziemir, İzmir
Merhaba, ismim Müge. Hali hazırda devam eder bir TEFL lisans programına üyeyim ve kısa bir süre sonra ingilizce öğretmenlik sertifikamı alacağım. Bununla birlikte son 2 senedir sıklıkla yırtdışına çıkışlarım oldu. Şu anda son 1 aydır ülkemdeyim ve bu zamanımı değerlendirmek, aynı zamanda da hizmet olarak bilgilerimi sunmak istiyorum. Başlangıç seviyesi olan her yaştan kişilere ve çocuklara ders vermek istiyorum. Ücret olarak görüşebiliriz, emallerinizi bekliyorum.
Melis Oz.

Melis Oz.

İngilizce Özel Ders · Gaziemir, İzmir
Süper Lise mezunuyum. Bir sene tam süreli olarak ingilizce eğitim aldım. Ayrıca yazılı olarak ingilizce türkçe çevirmenlik yaptım. Yüksek lisans süresince de çeviri yapmaya devam ettim. İlgilenen kişilere özel ders vermek istiyorum.
Seda Turkoglu

Seda Turkoglu

İngilizce Özel Ders · Gaziemir, İzmir
Ingilizce meraklılarına merhaba. Günümüz şartlarında tek dil bilmek hepimizin de bildiği gibi ne yazık ki yetersiz. Durum böyle olunca akıllara en çok konuşulan dilleri öğrenmek kalıyor. Peki hangi dil mi sorusuna da bir çoğumuzun cevabı tabi ki İNGİLİZCE oluyor. Ben bir dil öğrenmeyi bir macera olarak tanımlıyorum. Çünkü yeni bir dil öğrenmek duygularımızı,istek ve heyecanlarımızı başka kelimelerle anlatmak, farklı gramer kurallarına göre cümleler oluşturmak, her bir kelimenin tarihine, kültür
Mehmet Can Uçarsu

Mehmet Can Uçarsu

İngilizce Özel Ders · Gaziemir, İzmir
Merhabalar, ben Mehmet Uçarsu. 21 yasındayım ve İzmir Demokrasi Üniversitesi İşletme bölümü öğrencisiyim. 2018 yılından beri özel ders vermekteyim. Odaklanma ve adaptasyon problemi yaşayan ya da belirli problemleri olan ilkokul öğrencilerimize, henüz ortaokula alışamamış, bazı dersleri korkulu rüya olarak gören, henüz hayalini ve hedefini belirleyememiş ya da Lgs'ye girecek ortaokul öğrencilerimize özel ders vermekteyim. Fiyatlar ise şöyle: Temel eğitim (sorunlu öğrenciye eğitim), İngilizce ve
Emre Çetin

Emre Çetin

İngilizce Özel Ders · Gaziemir, İzmir
İzmir, Gaziemir’de oturuyorum. Gazetecilik mezunuyum. 10 ay Romanya’da yaşadım, 6 ayda Amerika’da yaşadım. Üniversitede öğrenciyken ilkokul öğrencilerine ingilizce derslerinde yardımcı oldum.
Bülent Yazıcı

Bülent Yazıcı

İngilizce Özel Ders · Gaziemir, İzmir
15 yıllık KPDS ve YDS tecrübem, TESOL sertifikası, İngilizce yapılan yüksek lisans, doktora eğitimi, yayınlanmış iki İngilizce akademik makale ve tez çalışmam bulunmaktadır. Kamuda ve akademide 55 ve 60 baraj notuna ulaşmaya çalışan arkadaşlar sizi anlıyorum. Sorun değil, bende 44 KPDS notu ile başladım bu serüvene. YDS ve YÖKDİL in kendi mantığı ve yaklaşımı bulunmaktadır. Bu amaçla baraj sorunu yaşayan öğrencilere bu yaklaşım ve mantığın temelini vererek yardımcı olabileceğimi düşünüyorum.
Amerikan Kültür Derneği

Amerikan Kültür Derneği

İngilizce Özel Ders · Gaziemir, İzmir
GENEL İNGİLİZCE ERKEN İNGİLİZCE 48 GÜN İNGİLİZCE ÖĞRENİYORUM İŞ İNGİLİZCE ESNEK EĞİTİM ETÜT SINAV İNGİLİZCE
Elif Açık

Elif Açık

İngilizce Özel Ders · Gaziemir, İzmir
Merhabalar, Yaşar Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı öğrencisiyim. Özel bir kurumda İlkokul ve ortaokul öğrencilerine özel ders vermekteyim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Aleyna B.
İngilizce Özel Ders   07/01/2021

Deniz in sıcakkanlılığı sayesinde ingilizce konuşmaktan veya yanlış yapmaktan çekinmiyorum. Sabırlı ve düzenli bir öğretmen.

         
Esra Ö.
İngilizce Özel Ders   27/12/2020

Merhaba, Ceren hocamla iki haftadır birlikteyiz. İlk dersimizde yıllardır İngilizce kullanmıyor olmama rağmen, iyi hissettirip genel konuşma dilinde güvende hissettirip konuşabileceğim inancına sahip olmamı sağladığı için devam etme kararı aldım. Benim disipline olmam için son derece kibarca ödev ve sorumluluklarımı iletebilen Ceren hocamla devam ediyoruz. 47 yaşında “İngilizce konuşabilirim” dedirten hocam ile beni bir araya getirdiği için armut platformuna teşekkür ederim.

         
Neslihan T.
İngilizce Özel Ders   14/12/2020

Sevgili özge hanım gerçekten işinde muhteşem benim oğlum öğretmenine zor alışan bir çocuk fakat özge hanım ingilizce dersi dışında çocukların iç dünyasını keşfederek gönüllerinde taht kuruyor... iyi ki tanıma fırsatımız oldu.Derslerinde de başarılı ortamı ders havasından çok oyunla renklendirerek anlatıyor...sevgiler...

         
Rana U.
İngilizce Özel Ders   04/12/2020

Kesinlikle çok memnunum. İlayda hocayla İngilizcenin çok zor olduğuyla ilgili önyargılarım tamamen kalktı. Her ders biraz daha ilerlediğimi hissediyorum ve bunu birlikte görüyoruz. İyiki diyorum her ders ✌️🎊

         
Metin S.
İngilizce Özel Ders   20/11/2020

Öncelikle belirtiyim Emre Bey'in çok derin bir İngilizce bilgisi var, ana dili gibi yetkin olduğunu söyleyebilirim. Aksanı da dikkat çekici. Ben IELTS'e hazırlanırken Emre Bey'den destek aldım, derslerimiz çok verimli geçti. Sürekli ödev vererek takibini yaptı. İyi bir iletişim gücü var, ve gerçekten işini tutkuyla yapıyor. Derslerin dışında da takıldığım noktalarda sorular sordum ve hepsine kısa sürede dönüş yaptı.

         
Deniz O.
İngilizce Özel Ders   19/09/2020

Nazlı hanım gerçekten gönülden bu işi yapmak isteyen özellikleri çocuklar ile çok iyi iletişim kurabilen çok değerli bir eğitmen. Kendisini armut.com üzerinden bulabilmiş olmaktan çok mutluyuz. Umarım öğrencilerine değer katmaya bu şekilde devam eder. Çok teşekkürler

         
Fatih K.
İngilizce Özel Ders   11/09/2020

İlk dersimiz çok iyi geçti,kısa bir süre içinde akıcı bir şekilde İngilizce konuşacağıma inancım tam 👏👏

         
Feyza S.
İngilizce Özel Ders   31/08/2020

Objektif değerlendirme yapan ve ogrenciyi tanıyan bir ogretmen.7 yadindaki oglum gidiyoruz ve oglum severek gidiyor ingilizceyi de sevmeye başladı sayesinde.tesekkurler

Popüler İngilizce Özel Ders Bölgeleri
İngilizce Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz