Hizmet Ver

4 Gaziemir Kişisel Gelişim Eğitimi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Gaziemir civarında 34 Kişisel Gelişim Koçu hizmet vermeye hazır.

Kişisel Gelişim Eğitimi

En İyi 10 Gaziemir Kişisel Gelişim Koçu

Ayla Şimşek photo

Ayla Şimşek

09.02.2016

Kişisel Gelişim Eğitimi · Gaziemir, İzmir

Eğitim ve Yönetim Danışmanlığı"na başladı. Türkiye genelinde birçok işletmeye Yönetim Danışmanlığı, Marka Danışmanlığı hizmeti verdi. İşletmelere, Devlet Kurumlarına, Yerel Yönetimlere, Hastanelere, Eğitim Kurumlarına çok sayıda seminer ve eğitim programları düzenledi. Pozitif Yaşam...

Gökçenur Öztürk photo

Gökçenur Öztürk

19.02.2020

Kişisel Gelişim Eğitimi · Gaziemir, İzmir

Mağaza yönetimi, eğitim ve işe alım konularında uzmanlıklarım bulunmaktadır. Eğitim talebi olan herkese cv düzenleme, mülakat, iletişim, takımdaşlık, çözüm odaklı olma, zamanı ve krizleri yönetebilme yetkinliklerini geliştirmede yardımcı olabilirim.

İkbal Kurt photo

İkbal Kurt

23.03.2018

Kişisel Gelişim Eğitimi · Gaziemir, İzmir

Eğitim, öğrenci ve aile koçluğu, Profesyonel yaşam koçluğu, Koa çocuk koçluğu (5-12 yaş), Matematik, Türkçe, Edebiyat, Tarih, Coğrafya dersleri ofisimizde verilmektedir.

Mehmet Köse photo

Mehmet Köse

15.04.2017

Kişisel Gelişim Eğitimi · Gaziemir, İzmir

2 üniversite eğitimi ve 1 yüksel lisans eğitimi aldım Pazarlama, iktisat konusunda pratik becerim ve eğitimim mevcuttur Teorik iktisat ve pazarlam eğitime pek inanmam, eğitimleri pratik olmalı Kişisel gelişimde ise video eğitimi ve pratik eğitim olarak ilerlemekteyim Malezya, Gürcistanda...

Zeki Gönden photo

Zeki Gönden

02.02.2021

Kişisel Gelişim Eğitimi · Gaziemir, İzmir

Selamlar , Elektrik Elektronik Mühendisiyim . 8 yıldır spiritüel eğitimler alıyorum . Reiki Master , Teta Healing Uygulayıcısı , Durugörü Eğitmeni , Yaşam Koçluğu yapıyorum . Frekansların temeli olan dünyamızda evrim bilgisini ve bu dünyanın mekaniğini temel alan danışmanlıklar vererek toplumsal...

Gaye Kocar C photo

Gaye Kocar C

06.11.2017

Kişisel Gelişim Eğitimi · Gaziemir, İzmir

Anlatmak bizi hafifletir. Anlattıklarınızın dinleniyor olduğunu bilmek, yardımlaşmak ve yolunda gitmediğini düşündüğünüz şeyler için normalleşmeye çabalamak harika bir süreçtir. Gücünüzün farkında mısınız?

Elif Toy photo

Elif Toy

18.02.2021

Kişisel Gelişim Eğitimi · Gaziemir, İzmir

Etkili iletişimde dikkat edilmesi gereken püf noktalarla dolu başarılı bir eğitime var mısınız? Çeşitli konulardan örneklerle sohbet havasında geçecek bu eğitime sizleri de bekliyorum.

Reyhan Altın photo

Reyhan Altın

15.11.2016

Kişisel Gelişim Eğitimi · Gaziemir, İzmir

İktisat mezunuyum. Uzun yıllar boyunca Kurumsal firmalarda Müşteri İlişkilerinde görev aldım. Kariyerimde ilerlerken bana başarıyı getirenin gözlem yeteneğim ve insanları mutlu etmek için gösterdiğim içten çaba olduğunu fark ettim. Eğitim ve iş yaşantım boyunca her zaman başarılı olmak için...

Ebru Açılanbahar photo

Ebru Açılanbahar

10.03.2018

Kişisel Gelişim Eğitimi · Gaziemir, İzmir

Psikolog- Profesyonel Koç Ebru Açılanbahar ile hayatınızdaki engelleri kaldırın. Daha iyisini yapmak istiyorsanız Harekete geçmek istiyorsanız Daha da başarılı olmak istiyorsanız Bir hayat amacınız olsun istiyorsanız Bir Koç’a ihtiyacınız var.

Melis Uysal Ballıkaya photo

Melis Uysal Ballıkaya

14.05.2018

Kişisel Gelişim Eğitimi · Gaziemir, İzmir

Aynaya baktığımızda gördüklerimize değil göremediklerimize ışık tutmak için birlikte yol alalım. Bizi biz yapanlara odaklanalım. Sahi kimiz biz ve neden neredeyiz?

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Gaziemir Kişisel Gelişim Eğitimi Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Gaziemir Kişisel Gelişim Eğitimi ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Gaziemir Kişisel Gelişim Eğitimi için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Kişisel Gelişim Eğitimi için Gaziemir içinde toplam 34 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 56 yorum ve verilen 5 ortalama puan Gaziemir içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 19 kişi Gaziemir Kişisel Gelişim Eğitimi için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl